❤ Soutěž s dm: PRANÍ ❤
Ani jste se nenadáli a další soutěž s vaším oblíbeným "déemkem" je tu - tentokrát si zasoutěžíme o produkty, které využijete při praní prádla 💃
Ve výherním balíčku najdete tyto produkty:
🎁 Denkmit sprej na skvrny, 500 ml
🎁 Denkmit dezinfekční čistič pračky, 250 ml
🎁 Denkmit ubrousky proti zabarvení prádla, 24 ks
🎁 Denkmit žlučové mýdlo, 100 g
🎁 Denkmit tekuté žlučové mýdlo, 250 ml
🎁 Denkmit nature univerzální prací prostředek, 23 PD
🎁 Denkmit nature prací gel na barevné prádlo, 23 PD
Jak se do soutěže zapojit?
1) Dej lajk této zprávě
2) Do komentáře pod tuto zprávu mi odpověz na otázku:
S jakým pracím prostředkem nejraději perete - tentokrát nemyslím konkrétní produkt, ale jeho formu - kapsle, tekutý gel, či klasický prášek ?
Soutěžní komentáře můžete přidávat až do úterý 2. května (deadline bude již tradičně o půlnoci) a já potom co nejdříve vylosuji, kdo se bude z #dm výhry radovat.
Výherkyni pak oznámím na svém blogu v samostatném příspěvku.
Tak hodně štěstí 🍀
Kompletní pravidla ambasadorských soutěží na MK najdete zde:
https://www.modrykonik.cz/jine/pravidla-soutezi-organizovanych-ambasadorkou-znacky/
Kapsle
kapsle nebo gel
Gel na barevné a tmavé, na bílé prášek.
Tekutý gel 🙂
Gel, kapsle jsem zkousela a nerozpustiy se spravne 🤷♀️
Klasicky prášek
Peru v gelu, protože jsem si pořídila novou pračku a zůstávali mi zbytky klasického pracího prášku na oblečení, ikdyž peru za vyšší teploty.
většinou prášek, na černé a softshell gel
Světlé prádlo peru v klasickém prášku, barevné a tmavé v gelovém
klasický prášek
Když měl Denkmit nature i prášek, prala jsem v prášku. bohužel to byla jen limitka, už ho nemají. takže jsem se vrátila k Denkmit nature gelu a střídám s Denkmit Pro Climate gel.
Já to střídám. Dlouhý praní buď kapsle nebo sypký prášek. Krátký praní trochu gelu přímo do bubnu.
Klasický prášek
Nejčastěji gel, vychází nejlépe v poměru výkon cena. Mám rada kapsle, to je bez námahy, ale leze to do peněz při frekvenci našeho prani :D
Nejradši mám prací gel, aviváž téměř nepoužívám, občas přidám ocet a dezinfekci na prádlo, když peru Ms kalhotky
Prací gel
Prací gel
Klasický sypký prášek
tekutý gel
bílé v prášku, barevné v gelu
Praci gel
Barevné a černé prádlo peru v gelu. Bílé v sypkém prášku.
klasický prášek
Klasický prací prášek.
Kapsle
mám ráda klasický prášek, nejlépe vypere, například záclony. S gelem nedosáhnu té bělosti
Tmave peru jen v gelu. Svetle stridam gel a klasicky prasek.
Vetsinou svetle v prasku, barevne v gelu.
Jedine gel
Gel
Ahoj vrátila jsem se k prášku. Ale proti gelu taky nic nemám. Každopádně balíček vypadá skvěle. ☺️
Gel
prací gel
Prášek na praní a jen občas přidám aviváž 🙂
Jenom prášek.
Prášek, na jemné prádlo gel
Gel
prášek
Prací gel 🙃
Střídam to
Prací prášek 🙂
Stridam prasek s gelem. Zalezi, co peru. Po kapslich a i jen samotnem gelu mi smrdela pracka.
Prášek
Tekuté gely
Prášek 😉
klasický prášek
gel
Většinou prášek, na kratší programy a černé gel.
Pro nás klasický prášek, pro miminko prací gel.
Tekutý gel.
Tekutý gel
Peru v tekutém gelu, občas koupím i kapsle.
Prášek, v gelu jenom sportovní a funkční oblečení
Tekutý gel👍
prací prášek, gel na sportovní oblečení
Střídám gel a prášek.
Gel
Většinu času gel,ale nebráním se ani prášku,co je po ruce🙂
Gel
Donedávna jsem používala jen gel, teď jsem přešla na prášek - připadá mi, že lépe pere.
Střídám prášek s gelem
Tekutý gel
Gel 😉
Mam radeji prasek.
tekutý gel
Prášek
Kapsle a gel
klasický prášek, občas kapsle
Prášok,na tmavé gel
Prací gel
Prášek
Krásný dobry den, no u nás vítězí prací gel 💪👌
Každopádně doma mám v zásobě i prací kapsličky i prášek.🙂🍀 Ale gel je pro mě nejlepší 🙂
Gel
Klasický prášek 😊
Gel
Klasický prášek.
Tekutý gel
Používám klasický prášek, tekutý gel jedině na bundy ci jemné
Prací gel
Jednoznačně prášek
Dycky prášek!
Prášek.
Prací gel 🙂
Praci gel
Nejradši kapsle, ale střídám vše 😊
Klasický prášek. Gelový jen na sportovní a jemné prádlo.
Bile jedine pracim praskem.Zbytek praci gel.
Miluju prací gely, jednak mi to tak nezašpiní šuplík, kam se to dává a jednak mám pocit, že se to lépe vypere a rozpustí. Občas jako dárek dostanu klasický prací prášek, nepohrdnu, spotřebuju, ale když si mám koupit sama, tak gel. Navíc prášek mi kolikrát ulpěl na prádle a já to musela vyprat znova. Takže rozhodně gel.
Já to tak nějak stridam. Kapsle, prací prášek i tekutý.
Střídám prášek a gel
S gelem
Klasický prášek 🍀
Nejraději gel
gel 🙂
Gel.
Klasický prášek
Převážně Peru v klasickém prášku a o čas střídám s tekutým.
Nejraději kapsle nebo gel 😊
Gel.
Gel
klasický prášek
tekutý gel 😊🤞
Klasický prášek na bavlnu a speciální tekutý na sportovní oblečení a syntetiku 🙃
Pro nás peru práškem, Vikymu peru v gelu. Ale raději mám klasický prášek. 🙂
Prášek a gel ☺️
Prášek, občas gel. Ráda si dávkuji jak chci.
Střídám gel a prášek
Prášek, ale aj klidně gel
Gel
střídám prášek a gel
Prášek na světlé a gel na tmavé
Nejčastěji v gelu
Prášek, někdy gel.
Práci prášek ❤️
Prášek
Peru pouze v pracím gelu.
Tekutý gel 😊
Prášek i gel
Kapsle
Střídám gel, kapsle i prášek. Na každé prádlo mi vyhovuje něco jiného.
Používám klasický prací prášek
Peru v prášku, dobře se dávkuje množství podle toho, jak je oblečení ušpiněné.
Klasický prášek. Jednou za čas gel.
Po kapslích jsem se vrátila zpět k prášku
Prasek... Ale na sportovni mam tekuty..
Prací gel
kapsle nebo gel
Klasický sypký prášek nebo tekutý prášek ( gel nikdy ).
Z pohodlnosti kapsle
Gel
Gel a na ložní a ručníky kapsle
Prášek na praní
Tekutý gel
Nejraději mám prací gel, jako jediný mi nezůstává už na vypraném prádle.
Klasický prášek
Prasek
Prasek
Tekutý gel
Tekutý gel
Gel
Kapsle 🙂
Nejraději peru v klasickém prášku. Ale poslední dobou mám pocit, že už nic nevypere.
Gel
Gel
Ráda používám prací gel
Nejraději používám prášek, ale teď máme gel a také dobrý.
Většinou používám gel, prášek hlavně na povlečení a ručníky.
Kapsle mám ráda, je to prostě velmi praktické, jen vhodím a vice neřeším 🙂. Ale většinou to střídám všechno, i gel i prášek.
Klasický prášek
Prací gel už tak 10 let
Prací gel
U nás gel a tablety
Práci gel nebo práci prášek. Záleží, co zrovna dávám do pračky.
Střídám gel a prášek.
Střídám gel s práškem. Jen mi poslední dobou přijde, že prášky nejsou už tolika dostupné. Na sport a barevné gel, na bílé prášek.
Na bílé prášek, na barevné kapsle, na černé gel
Poslední rok používám už jen prací proužky z DM 👍
Používám pouze gel
Používáme jen prášek
Tekutý gel
Používám prášek a gel.
Popravdě střídám gel a prací prášek. Gel kupují, prášek dostávám v práci jako bonus
Používám prací gel a kapsle.
Pouze prášek.
gel a občas prášek, kapsle jsem ještě nezkusila
Používám vše, ale nejradši prášek
klasický prášek
Gel
Nejvíce prací gel , ale někdy i klasika prášek 😊🌼
Nejraději mám kapsle 🙂
Gel
Klasický prášek
Vrátila jsem se k prášku, nebo kapslim. Gel mi zadělal pračku a prádlo spíš páchlo.
Klasický prášek
klasický prášek
Klasický sypký prášek.
Klasicky prášek 👍
Uz delsi dobu zase klasicky prasek.
Na montérky prací prášek, na vše ostatní prací gel.
Gel.
Nejradši mám zalitý prací gel
Prací gel
Nejraději peru v pracím prášku.
Klasický prášek
Práci prášek 😊😉
Prací prášek a dávkuji přímo do bubnu pračky.
Nejradeji peru s tekutym gelem. Snadno se odmeruje a manipuluje se s nim. Parkrat se mi stalo, ze praci prasek nechaval jemne smouhy na obleceni, takze od te doby nepouzivam. (-:
Gel a kapsle
Střídám práše, gel i kapsle.
Gel a prací prášek.
Peru s tekutým gelem
Vyzkoušela jsem vše, nejlepší je klasický prášek.
Klasický prášek.
Prací prášek, případně kapsle.
Sypký prášek
Prací prášek
Gel-prasek. Stridam to.
Střídám prášek-kapsle
Klasický prášek
Tekutý gel.
Tekutý gel
Tekutý gel, prášek jen když je za neodolatelnou cenu 😁
Peru v klasickém prášku. Máme tvrdou vodu a kapsle se špatně rozpouští. Gel zanechává stopy
Nejraději peru s kapslemi,gel
jsem líná lít do odměrky,liju od oka jenže rychleji pak mizí 😁a prášek je klasika,ten mám po ruce vždy 🙂
Aktuálně gel.
Prací prášek
Prací prášek
Nejraději mám prací gel 🙂 .
Prací gel
Prací prášek mám nejraději. Na bílé a černé prádlo pak prací gel.
Rozhodně prací prášek
Kapsle nebo praci gel
Gel
Prášek, a teď občas kapsle.
Nejčastěji používám prací gel. Na druhém místě jsou kapsle (ale výrazně méně často je používám zejména proto, že kapsle pro dětské oblečení jsem ještě nezaregistrovala). A pak je prášek (a to když spotřebovávám velmi příležitostně zbytky zásob...).
Barevné a černé peru v gelu, bílé v prášku.
Gel nebo prášek, dávám méně, než uvedené množství, takže bych asi kapsle nevyužila.
Používám kapsle nebo sypký prášek.
Gel, na bílé mám klasický prášek
vrátila jsem se ke klasickému prášku
Používám sypký práci prášek 👍
Gel a kapsle nejvíce, ale prací prášek taky sem tam koupím
Gel a prášek
Peru v gelu ☺️👍
Gel
Nejraději v gelu, minimálně v prášku. Ale pokukuji už i po kapslich 😁
90% kapsle jak na barevné prádlo, tak na černé a z 10% gel
gel
Tekutý gel
Na něco gel, na něco klasický prášek 😜
Tekutý gel nebo kapsle
Různě to střídám, teď mám zrovna kapsle a chystám se vyzkoušet prací papírky.
Klasicky prasek. Gel mi přijde, že rychle mizí a kapsle si nemůžu nadavkovat podle potřeby.
Prací gel 🙂.
Bílé prasek, tmave kapsle🙂
Prášok na biele a zbytok gel.
Kapsle.
Kapsle
Gel na praní
Delší dobu jsem prala non toxic v pracím mýdle a sodě . Teď jsem zase sklouzla do pracího gelu na jemné prádlo z DMka. Gel mám nejradši.☺️
Kapsle,nebo gel. 🙂
Prací prášek.
Gel
Vrátila jsem se ke klasickému prášku, protože mi přišlo, že kapsle / gel zanášejí pračku.
Gel
Dříve jsem prala v prášku, poslední roky už jen v gelu
Gel
Střídám kapsle, tekutý gel a klasický prášek.
Já preferuji gel, sem tam zaexperimentuji s kapslí, ale na ten gel asi nedám dopustit. Hodně peru na 30 a třeba i jen krátký program, že ta “sváteční” hned přemáchnu, pokud se miláčci nikde nevyválí.. U prášku se mi stalo i u 40 a delší program, že tam prostě zůstal a nebo nechal skvrny 😓 A jelikož jede pračka denně a někdy dokonce obě 🤣 tak potřebuji spolehlivé prostředky
používám většinou gel s aviváží 2v1 a na 60 °C a více prací prášek
Na tmavé gel, ostatní prášek.
Gel
Peru v tekutém gelu.
tekutý gel je u nás TOP
Tekutý gel
Kapsle
Už jenom v gelu.
Prací prášek.
Já vždy používala gely značky různé,ale teď jsem si oblíbila prací prášek DenkMit
gel 🙂
Klasický prášek. Nebo kapsle
Nejraději používám prací gely.
Nejraději peru pracím gelem a nebráním se ani pracímu prášků. Kapsle na praní nemám ráda nechává mi to na oblečení fleky
Klasický prášek a gel
Prací gel.
Prací gel
Tekuty gel
V klasickém prášku.
Tekutý gel
Střídam gel s praskem
Klasicky prášek na praní ;)
Tmave gel, svetle prášek
Gel a nebo prací kapsle 🙂
Gel
klasický prášek a místo aviváže ocet
Já mám nejraději gel 🙂
Střídám prášek a gel. Nejraději mám gel kvůli snadnějšímu dávkování.
Nejraději peru v pracím prášku.
Klasický prášek nebo tekutý gel
Používám klasický prášek
Prací gel
Klasický prášek
Střídám kapsle,gel a na prvním místě mám prášek
Většinou gel
Klasický prášek
Prací prášek
Prasek, na mimini hadry gel, ale mam tu i kapsle, kdyz chci zmenu 😁
Prášek a na tmavě gel
kapsle
Střídám všechno, nejradši mám nakonec asi prášek, napůl rozpuštěné kapsle se mi párkrát nalepily na sklo bubnu 🤔
Prasek na normalni, na sportovni spesl gel
Střídám gel a prášek
za mě jedině gel
Já používám jen klasický prací prášek
Používám kapsle
Klasický práci prášek
Gel
Klasický prášek plus dezinfekce na prádlo s aviváží
Prací ubrousky.
Praci gel.
prášek
U nás pereme gelem.
Nejraději se sypkým práškem.
Prášek 🙂
U nás na barevné prádlo gel a na bílé prášek
Klasicky prášek
Na bílé klasický prášek a na tmavé gel.
Tablety už vůbec, co máme novou pračku přijde mi, že to není ono. Nejvíc používám gely, prášek výjimečně.
Gel
Prášek na praní
Střídám kapsle a gel
Bile peru v prasku, barevne v gelu.
Střídám prášek a gel
Praci prasek
Prášek
Používáme gel
Pouze gel, dobře se rozpouští 🙂
Prášek
Prášek.. Teď mám na zkoušku poprvé kapsle a zatím tedy dobrého, ale nejsem na ně zvyklá 😃
Gel
Stridam gel a prasek.Co je zrovna v akci,ale prasek pere asi lepsi🤷🏻♀️
Nejčastěji prášek, ale víceméně tak nějak střídám i gel a kapsle, záleží i na konkrétním druhu oblečení.
Tekutý gel nebo kapsle 🙂
Tekutý
tekuty a nebo kapsle 🙂
Kapsle
gel
Prací gel
Nejčastěji a nejraději používám prací gel.
Říkám tomu praci prášek… a používám výhradně gel 😂😂😂
Gel na praní
Prasek i gel. Ale gel casteji a mam ho i ma vice druhů prádla.
Prací kapsle
Nejvíce se mi osvedcil prací prášek.
Praci prasek
Gel
Zprvu prášek, pak gel, pak kapsle, ale jsem zpět u gelu. A kdyby prací prášek pořád nezůstával v šuplíku nalepenej, tak peru klidně v prášku. Jsem prací nemehlo, bez přípravku na skvrny nevyperu snad nic🤦♀️
Tmavé-gel, ostatni- prášek
Prášek
Kapsle
Gel
Klasicky prášek🙂
Používám klasický prášek a gel na odmáčení a plínky.
Pro mně nejlepší gely a kapsle, klasický prášek už téměř nepoužívám.
Nejradši mám kapsle, případně gel. Na flísové věci se ale gel nedává, takže tam používám tablety z prášku.
Střídám gel a prášek.
Prášek
Po strašně dlouhé době jsem se vrátila k prášku. 👍
Prací gel, ale nebráním se i prášku.
Prací gel 😉
Praci gel, mam asi 5 druhů na různé prádlo 😀
Určitě v klasickém prášku
Gel na praní.
Prášek
střídám kapsle a prášek
Tekutý gel
Tekutý prášek 🙂 hodí se pro jakoukoliv teplotu a dobře se dávkuje. A malý ho nemůže sníst
🤣
Prasek🙂
Jádrový sliz, případně prací gel
Mám raději prací gel
Teď jsem přešla na práci gel jelikož kapsle obsahují avivaz
Mám na praní nejraději prací gel.Jelikož prásek mě nechával skvrny celý se nerozpustil,kapsle sem taky zkoušela, ale prostě u nás vyhrál prací gel 🙂
Tekutý gel
Tekutý gel a kapsle
Kapsle nebo gel
nejradši používám klasický prací prášek a na poté kapsle.
Klasický sypký prášek,za mě nejlépe pere..
Kapsle
Prášek i gel, je to jedno 😁
Střídám gel a prášek
střídám prášek a kapsle
Dřív prášek ale co máme syna , tak jen dětský gel
Dobrý den, já jsem si oblíbila kapsle. Nejdříve jsem je kupovala do kávovaru a pak jsem si řekla, že můžou být dobré i do myčky... 😀 Nooo popravdě mě k nim přivedla kamarádka. Jsem s nimi spokojená. Největší výhodu spatřuju v tom, že jsou kompaktní a při skladování v komoře nezaberou žádné místo + nemusím je při praní odměřovat, a tak se vyhnu případnýmu zašpinění koupelny.
Jen prací gel
Kapsle a pro syna mýdlové vločky
Klasicky prášek
Nejčastěji tekuty gel
Nejraději mám tekutý gel,někdy používám i prací prášek handmade 😁
Gel nebo kapsle
Já jedu v kapslích 😀👌
Kapsle nebo prasek ❤️
Vyzkoušeno mám vše a momentálně jsem u pracího klasického prášku a měnit to nemám v plánu za mě je top a nejvíce mi vyhovuje
Nejradši mám klasický prášek.
nejraději tekutý gel nebo kapsle
Nejraději peru v tekutém gelu, prádlo je vždy čisté a voňavé 😊 Mám ráda značku DM ❤
Nejraději mám tekutý gel, jelikož potom nezůstávají stopy po pracím prášku. Ale bohužel ne všechny skvrny vypere a taky se mi stalo že i manžel měl tričko na růžovo vytažené s pračky
Praci gel a ubrousky proti zabarvení.
Tekutý gél
Tekutý gel + ubrousky proti zabarvení 👌🏼
Klasický prášek
Na černé gel, na zbytek klasický prášek.
Prací gel za mě asi nejlepší a občas kapsle.
NT mýdlo na praní, soda, TAED a perkarbonát
Tekutý gel
Tekutý gel
kapsle
Na třicítku gel a na vyšší teploty prášek.
Peru s klasickým práškem, ale zkoušela jsem i kapsle a byla jsem také spokojená.
Z prášku jsem před nějakým časem přešla na prací gel.
Prasek
Prací prášek
Je mi to jedno, záleží, co máme. Teď zrovna prášek🙂
Gel, kapsle
klasický prášek na oblečení, kapsle na ručníky, utěrky a povlečení
Za mě nejlepší gel na praní ☺️
Gel; u prášku mám pocit, že se tak dobře nevymáchá.
Používáme prací prášek bez parfemace
Tekutý gel
Nejraději mám tekutý prací gel
Prášek 🙂
Tekutý gel
Klasický prací prášek
Prášek na praní.
Prací kapsle.
Tekutý gel.
Tekutý gel.
Tekutý gel
Tekutý gel
Vyrábím si prací gel doma, ale někdy pro vůni a rychlost praní používám kapsle.
Používám jen tekutý gel.
Používám tekutý prací prostředek. Za mě nejlepší ❤️ práškový se mi často nerozpustil a zůstával v prádle a kapsle to samé, zůstávali zbytky ....
Klasický sypký prášek
Tekutý gel 😊
Tekutý gel
Kombinují,prášek,gel,kapsle
Radši mám asi prášek.
Stridam gel a praci prasek 😉
Kapsle i gel.
Tekutý gel
Na vše jeden praci prasek 😊
Nejraději mám prací gel.
Stridam gel a prasek. Ale nejradsi mam praci gel😊
Střídám, teď mám na bílé gel, na barevné prášek, občas dostanu jako dárek i kapsle, ale obecně asi nejradši gel
Po kapslích jsem se vrátila ke klasickému prášku 🙂
Používám klasický prášek a na tmavé prádlo gel 😊
Nejradši mám gel 🙂
Me s manzelem v kalsickem prasku,ale dcerce peru v gelu
Prášek na praní
Já používám nejraději klasický prášek 😁
Klasický prášek… vyzkoušela jsem tablety, kapsle i gel, ale ten prášek mi přijde nejlepší
Gel
Já používám všechno: gel na černé, kapsle na barevné, prášek na bílé.
Gel
Už delší dobu používám gel , je to praktické ,občas koupím kapsle , když jsou v akci. Prášek se mi občas nerozpustil
Střídám gel a prášek (cca 50:50). Nemám jasného favorita.
Nejraději mám kapsle. Připadá mi totiž, že nejsem schopna naměřit správnou dávku pracího prostředku. Kapsle beru vždy v akci. Pak si míchám i prášek doma a ten používám při praní na vyšší teplotu. Mám tak jistotu, že se dobře rozpustí.
kapsle a prasek stridam
přešla jsem na gely, prášek občas zůstával na prádle, ale přijde mi, že lépe pral prášek 🤷🏼♀️
Na tmavé gel, na světlé prášek 😏
Používám vše , klasický prášek na bílé , tekutý gel , barevné, černé a kapsle , když jsou fleky .
Klasicky prášek
Já mám nejraději mýdlové vločky, ale pro pohodlnost často volím kapsle, jsou super i na cestách 🤭
Nejcasteji gel.
Používám gel ☺
Tekutý gel
klasický prášek
Prací gel ☺️
Převážně tekutým pracím gelem 🙂
Tekutý gel
Klasický prášek
Tekutý gél
Prací prášek🍀
Nejradši mám tekutý gel
Kapsle pro deti tekutý gel
Poslední dobou většinou kapsle, někdy prášek nebo tekutý gel. Nepoužívám aviváž.ne všechny kapsle se ale rozpouští dobře, např. Persil disk už nekoupím.
tekutý gel
Prášek
tekutý gel
Tekutý gel i práci prášek
Tekutý gel
Střídám to, ale nejčastěji prací prášek.
Prášek i gel
Tekutý gel, ale používám všechny formy 🙂
Klasický prášek
Pro mě je nejpohodlnější gel - ne vždy mám stejně velkou dávku prádla na kapsli a klasický prášek se mi při nízkých teplotách občas nerozpustí. S gelem takové problémy nemám 🙂
Kapsle
Tekutý gel
Klasicky prášek
Gelové kapsle
Kapsle nebo gel
Klasický prášek
Prášek
Prací gel
Většinou prášek, jednou za čas prostřídám s gelem 🙂
Preferuji prášek, ale značka, co mám vyzkoušenou, teď v barevném měla jen gel. Budu se muset podívat, zda to nezměnili.
Kapsle
Zvykla jsem si na kapsle.🙂
Tekutý gel
Jak na co střídám prášek a tekutý gel
Kapsle
Klasický
Peru v prášku
Tekutý gel 🙂
Vetsinou uz jen tekuty gel 😊
Už používám jen gely 🙂
Střídám gel a prášek.
Jedu v gelech.
Střídám gel - barevné a prášek - bílé prádlo.
Gel na barevné prádlo a prášek na bílé prádlo.
Gel a kapsle.
navracím se k pracímu prášku...
kapsle a gel
Prací gel
Nejvíce prací prášek. Na speciální praní (sportovní, vlna, černé) používám gel
Pouzivam praci gel.
Já používám všechny formy. Nejvíce ale prášek na praní 🙂
Tekutý gel
Tekutý gel
Kapsle pro normální prádlo a gel na miminkovské oblečení.
Soutez je ukončena

Já jsem se vrátila k pracímu prášku. Mám pocit, že ty gely a tablety tak nevyperou.