icon
avatar
apacheeeAMBASADORKA
Zpráva byla změněna    10. únor 2023    

🎁 Tramtadadáááá, máme tu další #dm soutěž a tentokrát si společně zasoutěžíme o balíček dekorativní kosmetiky privátních dm značek - alverde a trend !t up 🎁

Ve výherním balíčku najdete:
🎁 alverde NATURKOSMETIK Hydro esence s kyselinou hyaluronovou, 25 ml
🎁 trend !t up konturovací set Face 010, 7,5 g
🎁 trend !t up make-up Magic Face Perfection Cream, 30 ml
🎁 trend !t up paletka očních stínů Nude Mood, 4,8 g
🎁 trend !t up lak na nehty easy & SPEEDY 200, 6 ml
🎁alverde NATURKOSMETIK rtěnka Color & Care 03 Rosy Nude, 4,6 g

Jak se do soutěže zapojit?
1) Dejte lajk této zprávě
2) Do komentáře pod tuto zprávu mi odpovězte na otázku:
"Co vy a plesová sezóna?"
Vyrazili jste už na nějaký ples? Nebo vás nějaký teprve čeká? A nebo na plesy vůbec nechodíte?"

Soutěžní komentáře můžete přidávat až do pátku 17. února (deadline bude již tradičně o půlnoci) a já potom co nejdříve vylosuji, kdo se bude z výhry radovat.

Výherkyni pak oznámím na svém blogu v samostatném příspěvku.
Tak hodně štěstí 🍀

avatar

"Zamlada" jsme chodili, občas... tak jeden za rok nebo i za dva. Ale co máme děti, nebyli jsme vůbec.

10. únor 2023
avatar

Čeká a nemůžu se dočkat

10. únor 2023
avatar

Na plesy nechodíme, ale letos se chystáme na první dětský maškarní ☺️👶

10. únor 2023
avatar

Nechodíme na plesy. Poslední byl můj a bráchy maturitní ples, a to už je dost let zpátky 🙂

10. únor 2023
avatar

Na plesy jsem chodila moc ráda , bohužel už jsem teď dlouho na žádném nebyla

10. únor 2023
avatar

Bohužel nechodíme, ale věřím, že až děti od rostou, zase začneme.

10. únor 2023
avatar

Na plesy nechodime

10. únor 2023
avatar

Byla jsem 1x na plese, ale tak ráda bych šla vzit si na sebe krásné šaty.

10. únor 2023
avatar

Parkrat jsem byla...ale manzel na to moc neni...

10. únor 2023
avatar

Čekáme na něj a těšíme se👑👑👑

10. únor 2023
avatar

Půjdeme a těším se ❤️

10. únor 2023
avatar

Drive jsem byla parkrat, ted bych chtela chodit, ale partner tomu neni naklonen.

10. únor 2023
avatar

Letos jsem ještě žádný ples nestihla 🤦

10. únor 2023
avatar

Byli jsme na jednom a šla bych z fleku na další 😍

10. únor 2023
avatar

Na plesy nechodíme, naposledy jsem byla na svém maturitním.

10. únor 2023
avatar

Letos,loni,předloni ,posledních 15 let jsem nikde nebyla. Tož asi tak no. 😔

10. únor 2023
avatar

Letos žádný ples nejspíš nevyjde,nemáme hlídání 🥴

10. únor 2023
avatar

Většinou jeden za sezónu. Letos asi žádný - to bude manžel rád 😉

10. únor 2023
avatar

Nic, pro nás by účast byla spíš za trest🙉

10. únor 2023
avatar

Šla bych, "až bych brečela", ale nemáme hlídání pro prcky.

10. únor 2023
avatar

Jak já bych plesala! Ale muž netančí a nemáme hlídání...

10. únor 2023
avatar

Nechodíme

10. únor 2023
avatar

Bohužel nebyli protože můj hraje v dechovce takže byl dost sobot pryč .navíc jsem i od dětí nemocna takže...

10. únor 2023
avatar

Chodíme, na takový ty vesnický s dechovkou 🙂

10. únor 2023
avatar

Nechodíme.

10. únor 2023
avatar

Nechodíme. Ale na nějaký myslivecký, hasičský nebo se zábavnou tématikou bych vyrazila ráda. A na tombolu 🙂

10. únor 2023
avatar

Mně čeká ples příští týden, je to vlastně ples naší Kristýny a jejich spolužáků 🙂

10. únor 2023
avatar

Letos nic, bohuzel. Ale chodime pravidelne na hasicsky ples 😉

10. únor 2023
avatar

Na plesy chodíme rádi 🙂 Mám ráda , když se můžu pěkně nechat učesat, obléct 🙂

10. únor 2023
avatar

Ja byla tak na maturakach kamaradek a rodiny...Ale plesy se mi libi 🙂

10. únor 2023
avatar

Ahoj my na plesy chodili také rádi ale nyní s malými dětmi a stavbu rodinného domku nezbývá energie ani čas ale věřím že za pár let zase začneme tančit.

10. únor 2023
avatar

Alespoň jedenkrát za rok chodíme na ples domova Horizont v Kyjově. Konal se v lednu a bylo to opět parádní!!! Máme krásné nezapomenutelné zážitky a těšíme se na další rok.

10. únor 2023
avatar

Na plese jsem nebyla ani nepamatuju 😬 A dlouho se nikam nedostanu, teď mám doma větší radost a to 4m miminko a 5leťáka k tomu, kterej stejně nechce spát mimo domov 😅

10. únor 2023
avatar

Vůbec nechodime, není hlídání

10. únor 2023
avatar

My plesový nejsme, muž se nakrucovat moc neumí a nechce 🤭 A pravdou je, že stejně bychom neměli hlídání....

10. únor 2023
avatar

Tancuju strašně ráda,ale teď nechodíme..dokud dcera nespí celou noc, tzn. bez mlíka,nechci ji našim cpát na noc,aby k ní museli vstávat…

10. únor 2023
avatar

Před dětma jsme byli párkrát,ale spíše se pobavit se známými než tancovat. Teď uz nechodime.

10. únor 2023
avatar

Vůbec nechodíme

10. únor 2023
avatar

Na plesy nechodíme

10. únor 2023
avatar

Nechodíme

10. únor 2023
avatar

Vzdycky jsme s manzelem chodili. Strasne se mi libi v obleku a jsem milovnice tomboly. Ale letos nam to nevyslo, za tri tydny rodim a jsem hodne unavena, tak radci odpocivam.

10. únor 2023
avatar

Na plesy vůbec nechodíme, nějak nás to s manželem nechytlo.

10. únor 2023
avatar

Na plesy nechodíme, nebaví mě to a manžela už vůbec ne 😄

10. únor 2023
avatar

Já bych tak plesala, ale partner na to není

10. únor 2023
avatar

Na plese jsem byla naposledy před 17 lety, bohužel můj chlap tam se mnou nechce chodit, ikdyž ho každý rok přemlouvám...

10. únor 2023
avatar

nechodíme, nebaví🙂

10. únor 2023
avatar

Letos bohužel nic.

10. únor 2023
avatar

Letos pouze na synův maturitní ples

10. únor 2023
avatar

Na plesy vůbec nechodím a nikdy jsem nechodila, neumím tancovat 🤷🏽‍♀️

10. únor 2023
avatar

Příští týden nás čeká po sto letech 😁 kdoví jestli ještě umím tancovat 😅

10. únor 2023
avatar

Ples? Co to je? 🙈😀

10. únor 2023
avatar

Malé děti, žádné hlídání, takže plesy zatím nic, nepřestává doufat😉

10. únor 2023
avatar

Ceka;)

10. únor 2023
avatar

Pořádám pro dceru princeznovský ples k narozeninám a zvu tam i svoje bezdetne kamarády, abych si ještě před porodem něco užila, pak už se nikam nedostanu. Teorie je taková, že si dceru převezme tatínek a my s manželem zůstaneme a popovídáme si, zatancujeme si už bez dítěte, ale uvidíme co praxe 😄

10. únor 2023
avatar

Na ples se letos nechystám

10. únor 2023
avatar

Snad to vyjde příští sezonu 🙂

10. únor 2023
avatar

Plesy jsou super, ale musí být i dobrá hudba a zábava. Zažila jsem bohužel jeden dost nepovedený a teda není nic horšího, než sedět, pít a v 10 usínat u stolu 😅🥂

10. únor 2023
avatar

Můj muž je netanecni 😁, tak u nás za 27 let vztahu byly 2 naše maturitní a maturitní našeho syna, no ale je pozitivní že nás snad bude čekat ještě jeden - maturitní dcery 😂

10. únor 2023
avatar

Plesy jsou fajn...letos zatím uvidíme

10. únor 2023
avatar

Chodím moc ráda, letos asi pomůžu jeden organizovat, tak to uvidím zase z jiné strany.

10. únor 2023
avatar

Jeden ples mě letos čeká

10. únor 2023
avatar

Nechodíme

10. únor 2023
avatar

Chodila bych ráda, ale partner nechce

10. únor 2023
avatar

Já bych hrozně ráda šla, ale není kam.

10. únor 2023
avatar

Na plesy nechodíme,byla jsem naposledy na svém maturitním.

10. únor 2023
avatar

Bohuzel nechodim, asi budu muset počkat na tanecni a maturak deti 😄

10. únor 2023
avatar

Před manželem jsme to s holkama vymetali,po dětech nechodíme 😄

10. únor 2023
avatar

Od 15 jsme s mužem chodili pravidelně několikrát do roka, teď už asi čtyři roky jsme nebyli nikde...šla bych, ale už ne tady u nás, je to tu samá svoloč a nemíním s nima ztrácet čas 😄

10. únor 2023
avatar

Mám ráda plesy, vždy se těšim na hudbu a tombolu, byli jsme letos zatim 1x

10. únor 2023
avatar

Letos ještě nic kvůli dětem. Ale příští rok už vyrazime🤪

10. únor 2023
avatar

Plesová sezóna mě míjí.

10. únor 2023
avatar

Já na plesy nechodím. Ale byli jsme s chlapem kdysi na nějakém vodáckém, jestli to teda byl ples? No spíš vesnická zábava:D Jo a na vlastním maturitním, jsem byla😅

10. únor 2023
avatar

Momentálně máme malé děti, takže jsme už pár let nebyli. Ale až děti odrostou zase začneme chodit😊

10. únor 2023
avatar

Byli jsme asi třikrát, moc nato nejsme

10. únor 2023
avatar

Manžel je od loňska nové učitel a tak mě vytáhl už na 3 maturitní plesy. Na jednom s ním byla naše pětiletá a ta tedy měla větší úspěch než já 🤣😊

10. únor 2023
avatar

Bohužel, teď si chvíli musím počkat, než děti povyrostou aspoň do věku, aby mohly u někoho přespat. Jinak ale mám plesy moc ráda

10. únor 2023
avatar

Tak jednou za rok zajdeme. Mám plesy ráda, ale spíš tam jdeme na pokec, tančit neumíme.

10. únor 2023
avatar

Už hodně dlouho na plesy nechodím a ani mi to popravdě nechybí.

10. únor 2023
avatar

Dřív občas, teď už dlouho ne....

10. únor 2023
avatar

Chodili jsme kazdy rok, pak nas zastavil Covid a ted zase prace 🤷🏼‍♀️

10. únor 2023
avatar

Na plesy moc nechodíme, ale letos se chystáme na ples Jedličkova ústavu 🙂.

10. únor 2023
avatar

Sem tam, manžel dělal dlouho sport, tak na klubový jsme chodili. Teď nás čeká školní ples, lde bude moje miminko, teď už 15 slečna v 9. třídě tančit polonezu. Budu dojetím brečet, takže extra make-up 🤣

10. únor 2023
avatar

Bohužel nechodíme,nemám k tomu partnera😎alespoň to kino,je u nás pravidelné😉

10. únor 2023
avatar

Plesame rádi, ale moc často to nebývá. Nemáme moc hlídání 🫣

10. únor 2023
avatar

Kromě Růžičkového minulý týden jsme byli zatím na všech našich vesnických bálech 🙂 a zítra zas, hasičský...

10. únor 2023
avatar

Plesy nejsou můj šálek čaje, k velké lítosti mého muže, ten by plesal, až by se hory zelenaly 😉 Nicméně letos jsme na jednom byli, ale jen na chvíli na "čumendu" (dcera tancovala polonézu) a i po té chvíli jsem se znovu ujistila, že plesy nejsou můj šálek čaje 😅

10. únor 2023
avatar

Zúčastnili jsme se dvou maturitních plesu a maximálně jsme si to užili.

10. únor 2023
avatar

Letos ne, protože mladší je ještě neodložitelná

10. únor 2023
avatar

Dřív jsme alespoň na jeden za sezonu vyrazili,teď jsme pár let nebyli. Příští rok se chystáme minimálně na jeden maturitní.

10. únor 2023
avatar

Moc nechodíme, ale když jdeme, tak si to vždy báječně užijeme!

10. únor 2023
avatar

Na plesy nechodím.

10. únor 2023
avatar

Jednou za sezonu jsme na nejaky ples sli, ale ted to s mladochem nejde.

10. únor 2023
avatar

Plesy miluju, bohužel od narození dětí jsme na žádném nebyli. Už se těším až budeme mít hlídání

10. únor 2023
avatar

Nechodíme.

10. únor 2023
avatar

Letos nic neplánujeme

10. únor 2023
avatar

Dřív jsem chodila, ale teď není s kým.

10. únor 2023
avatar

Na plesy vůbec nechodím 😊

10. únor 2023
avatar

Máme mimino doma, takže zatím nic. Ale doufam, ze zase plesově ozijeme-až deti vyrostou.

10. únor 2023
avatar

Máme doma tři male děti 🧑🧑👶ale na vesnickej ples aspon 2x do roka si čas udéláme,po řádném uspání a né moc dlouhém tančení 🕺💃je to malé spestření pro mě jako mámu na plný uvazek a zážitek zase na další rok👱‍♀️❤.
I kdyš sem byla téhotná jsme chodili na ples.

10. únor 2023
avatar

Nechodím

10. únor 2023
avatar

Dřív jsem chodila moc rada a letos se taky těšila, ale cekame miminko a není mi dobre, takže smůla

10. únor 2023
avatar

Na plesy nechodím, vyhledávám spíš akce pro děti, jako Mikulášská, nebo karneval a jiné.

10. únor 2023
avatar

Na plesy nechodím,ani jeden s mužem na to nejsme. Za to v 16 jsem na ples chtěla a rodiče mi to nedovolili 😀

10. únor 2023
avatar

Letos se na ples nechystáme.

10. únor 2023
avatar

Já miluji tanec. Jsem s chlapem 13 let a nidky jsme nebyli, protože on tančit neumí, je dřevo 😅. Ale já bych strašně chtěla jít.

10. únor 2023
avatar

Když je příležitost, vyrazím ráda.

10. únor 2023
avatar

Dříve ano, v posledních letech nic a letos asi také ne 🙈😀

10. únor 2023
avatar

No snad konečně příští týden po asi třech letech!

10. únor 2023
avatar

Letos po třech letech vyrazíme,už ladim šaty 🙂

10. únor 2023
avatar

Na plesy nechodím.

10. únor 2023
avatar

Nechodíme na plesy

10. únor 2023
avatar

Chodili jsme než jsme měli děti, většinou 3 plesy u nás na vesnici. Od té doby, co máme děti, tak nechodíme a manžel plesy nesnáší, tak je rád, vždycky chodil jen kvůli mně 🥰

10. únor 2023
avatar

Už bych také vyrazila někam na ples, ale děti nám to zatím nedovolí. Uvidíme časem.

10. únor 2023
avatar

Letos bohužel nic, dřív jsem měla plesy ráda.

10. únor 2023
avatar

Nechodím, na tyhle věci jsem dřevo

10. únor 2023
avatar

My bohužel nechodime. Ale věřím, že se to jednou zlomí a vyrazíme taky

10. únor 2023
avatar

Chodíme moc rádi, ale tento rok nás zatím žádný nečeká

10. únor 2023
avatar

My nechodíme, ale jak říkám nikdy neříkej nikdy 😁

10. únor 2023
avatar

Dříve jsme vymetli kde co, teď už ne.

10. únor 2023
avatar

Chodíme, ale jen když nás vytáhnou kamarádi.

10. únor 2023
avatar

Letos ještě vynecháme (především kvůli kojení), příští rok snad vyrazíme 👍

10. únor 2023
avatar

už máme koupené lístky a na konci února vyrážíme, už se těším

10. únor 2023
avatar

My chodíme pravidelně na hasičský ples tady u nás na vesnici. A je to fajn, občas si jít zakrepcit a něco pěkného vyhrát v tombole 🙂.

10. únor 2023
avatar

Neni s kym 😁

10. únor 2023
avatar

Před covidem ano, letos jsme nebyli ani jednou 😕 vždy nám to zkazila nějaká nemoc

10. únor 2023
avatar

Plesy miluju, ale neni s kym, manzel na to neni a plus malej zatim nezvladne noc u babicky, takze momentalne bez plesani

10. únor 2023
avatar

Za "mlada" jsem chodila ,teď s 3 prťaty to nehrozí 😂

10. únor 2023
avatar

Dřív jsme chodili, nyní už ne

10. únor 2023
avatar

Zamlada jsem vymetla plesu 😅 ted uz ne

10. únor 2023
avatar

Já bych chodila tak ráda. Tři malé děti nám, ale bohužel nikdo nepohlídá.

10. únor 2023
avatar

Chodíme jednou ročně.

10. únor 2023
avatar

Jeden mám za sebou a jeden před sebou. A díky tomu jsem zjistila, že po třech dětech nemám ani plesové šaty a ani kosmetiku 🤦🤦😂

10. únor 2023
avatar

Bohužel jsme na plese nebyli od té doby, co máme děti. Dříve jsme občas na nějaký zašli. Nejvíc nás bavil asi tematický, kdy jsme se krásně sladili do 30. let. 😁

10. únor 2023
avatar

V únoru nás čeká první, pocovidový ples, a moc se těšíme 😊

10. únor 2023
avatar

Byli jsme na dvou🙂

10. únor 2023
avatar

Ano, ano, ano 🙂. S manželem tančíme už 30 let, poslední roky v tanečních, plesy loni i letos 🙂.

10. únor 2023
avatar

Nechodím ;)

10. únor 2023
avatar

Těším se, až budou děti větší a bude je někdo moct v noci pohlídat a pak vyrazíme… alespoň na jeden do roka 😆

10. únor 2023
avatar

Párkrát jsme byli "jako mladí", teď aktuálně nechodime, ani jednoho nás to neláká.

10. únor 2023
avatar

Letos jsme byli dvakrát a jeden ples nás ještě čeká 💃

10. únor 2023
avatar

Nikdy som na žiadnom nebola, nejak ma to neláka 🙂

10. únor 2023
avatar

Nechodime... Ani jednoho nas to nelaka...

10. únor 2023
avatar

Vůbec nic

10. únor 2023
avatar

Co mame deti tak vubec.

10. únor 2023
avatar

Kdysi jsem byla jednou, dvakrát, pak přišla děti, tak už nic..já radši chodila na venkovní zábavy 😄

10. únor 2023
avatar

My jsme chodily s kamaradkou moc rady, ale od te doby co se nam obema narodily deticky, tak jsme bohuzel nebyly. Ale ja doufam, ze to jednou zase prijde 🤩🥳

10. únor 2023
avatar

18.2.2023 na hasičskej jupííí🔥

10. únor 2023
avatar

Nejsme moc na plesy. Jsme milovníci hudebních festivalů ❤️

10. únor 2023
avatar

Miluju plesy, miluju si vzít na sebe šaty a miluju si namalovat obličej na muj ksicht 😀 letos, už máme jeden za sebou. Byly časy, kdy jsme jich za sezonu dali i deset 😀

10. únor 2023
avatar

Na plesy se vždy moc těším. Na střední a vejšce jsem zvládala i 6 plesů v rámci zimní sezony 🙂 přátelé, vkusná hudba a tanec. Paráda ;) Tento rok však u nás plesy padly, neboť máme miminko na cestě ;)

10. únor 2023
avatar

Před par dny jsme měli jít po dlouhé době na vesnický myslivecký ples, ale bohužel onemocněl syn..tak snad si to pristi rok vynahradime 🙂

10. únor 2023
avatar

Na plesy nechodíme

10. únor 2023
avatar

Chceme jit.tak uvidime...snad ano

10. únor 2023
avatar

Dříve jsme chodili. Teď už bohužel ne.

10. únor 2023
avatar

Na plesy nechodíme.

10. únor 2023
avatar

Uz davno jsme nebyli, nejak me to nebere.

10. únor 2023
avatar

Driv jsem chodila každý rok treba ma dva plesy.Od te doby co jsem vdaná,nebyla jsem na žádném,mamzel netancuje a navíc mame malou dceru,tak ani neni cas.

10. únor 2023
avatar

To už je pro nás historie.

10. únor 2023
avatar

Na gymplu a jeste na vysoke jsme chodili. Potom prisel covid a od te doby nic...

10. únor 2023
avatar

Nechodíme.

10. únor 2023
avatar

Malokdy 😊
Ale rada tancim

10. únor 2023
avatar

Teď už na plesy nechodíme.

10. únor 2023
avatar

Milujem plesy, zase vyrazíme až budeme mať stráženie alebo budú deti dosť staré na to, aby boli doma osamote 😁

10. únor 2023
avatar

My máme za sebou Hasičský ples a tím jsme prozatím skončili😀

10. únor 2023
avatar

dříve jsem občas chodila, ale teď s prckem se na žádný nechystáme

10. únor 2023
avatar

Plesy jsou fajn, chodím 🙂

10. únor 2023
avatar

Už 3 roky chceme jít ale pokáždé do toho něco vleze….🙈

10. únor 2023
avatar

Dříve jsem na plesali hodně a rádi, ale teď, se třemi dětmi už bohužel nemůžem... Musíme počkat až nám děti povyrostou...

10. únor 2023
avatar

Úplně mě to jako láká, ale jako vzdy budu doma😂

10. únor 2023
avatar

Vyražíme

10. únor 2023
avatar

Za mlada jsem bývala na plesech často, s manželem teď už bohužel ne, i když jednou jsme vlastně spolu byli 😅

10. únor 2023
avatar

Nechodíme.

10. únor 2023
avatar

Na plesy jsem chodila dávno před dětmi, teď už mnoho let ne 😁

10. únor 2023
avatar

Na plasy chodíme, letos už jsme byli.

10. únor 2023
avatar

Chodívali jsme, teď už jsme dlouho nebyli (dětí, covid..) Doufám, že zase vyrazíme, ta atmosféra je krásná.

10. únor 2023
avatar

Loni měl syn maturitní ples a bylo to úžasné, ale jinak na plesy nechodíme už spousty let

10. únor 2023
avatar

Těsně před kovidem jsem poprvé vytáhla svého partnera na ples. Žijeme ba vesnici, ples bude 18., ale bohužel nejdeme

10. únor 2023
avatar

Na plese jsem byla jednou, moc to pro mě není, ale věřím, že pro spoustu lidí je to krásná zábava.

10. únor 2023
avatar

Dříve jsem na plesy chodila ráda,teda na vesnické. Teď 4 roky pauza,ale snad se zadaří.

10. únor 2023
avatar

Na plesy nechodíme.

10. únor 2023
avatar

Plesy jsem měla docela ráda, ale manžel je zcela netaneční typ a navíc teď nemáme hlídání, takže nějaký ples ještě dlouhou dobu nehrozí.

10. únor 2023
avatar

Strašně ráda bych zase šla, ale musíme počkat až holky trochu povyrostou, jelikož nemáme žádné hlídání 🙈

10. únor 2023
avatar

Na plesy chodíme 💃🏻

10. únor 2023
avatar

Plesová sezona a plesy nám tedy zhola nic neříkají, není to styl zábavy, která by nás bavila.

10. únor 2023
avatar

Letos ještě nebyl, možná půjdeme příští týden

10. únor 2023
avatar

Já bych tak strašně ráda někam vyrazila, ale máme doma malého broučka, tak budeme muset ještě vydržet 😊

10. únor 2023
avatar

Chystáme se v březnu

10. únor 2023
avatar

Vůbec na plesy nechodím. Ale chtěla bych to změnit a občas zajít...

10. únor 2023
avatar

Já ani muž netančíme, takže na plesy nechodíme.

10. únor 2023
avatar

Nás čeká jeden folklórní ples po několika letech zítra a moc se na něj těším. 🙂

10. únor 2023
avatar

Nechodím, ráda bych, ale teď s malou to ještě nejde. Ale moc ráda bych si vzala krásné šaty, nechala si udělat vlasy a make up. Cítit se jako princezna a užít si večer jen já a přítel, bez dětí ❤️

10. únor 2023
avatar

Za mlada ano, po svatbě ne.

10. únor 2023
avatar

Nikdy jsem na plese nebyla a vzhledem k tomu, že ani není s kým, tak bude můj život bez plesů...

10. únor 2023
avatar

Na plesy nechodíme, nemáme hlídání.

10. únor 2023
avatar

Už dlouho jsem na plese nebyla, poslední, kde jsme měli být se zrušil a s malým, kterého kojim, to není zatim reálné.

10. únor 2023
avatar

Jako bezdětná jsem chodila na plesy mooc ráda.
Co máme děti, jsme ještě nebyli... Třeba se zase dočkáme 😁
Jestli už pak teda na to nebudeme hodně staří,😵‍💫🥴😁

10. únor 2023
avatar

Manžel to nemá rád a stejně nemáme hlídání.
Plesy teď u nás nejsou ale budeme mít "pochování basy" a to já si ráda užju s přáteli sama 😁

10. únor 2023
avatar

Na plese jsme s manželem nebyli 12 let,přesně tolik je našemu nejstaršímu synovi😅. Postupně k němu přibyli další 2 bráškové a pak i sestřička. Věřím,že až děti odrostlou,tak si zase nějaký ples užijeme. 😊

10. únor 2023
avatar

Nechodíme, plesy nás nebaví 🙂

10. únor 2023
avatar

Na plesy nechodíme

10. únor 2023
avatar

Driv jsem chodila hodne, ale poslední roky jsem byla tak akorat příbuzným na maturaku 🙈😅 manžel na to moc neni, tak kdo ví, jestli na nejaky někdy vyrazime 😊

10. únor 2023
avatar

Protože máme 5 děti, tak si nikdo netroufne hlídat a bohužel letos to na ples také nevidím:(

10. únor 2023
avatar

Nechodíme nikdy jsme nebyli ale mozna jednou manžela vytáhnu

10. únor 2023
avatar

Kdysi jsme chodili, ale teď už jsme dlouho na žádném nebyli. Manžel netancuje a už se nechce nechat nalákat ani na tombolu, tak mám smůlu 🙂

10. únor 2023
avatar

Chodila jsem s kamarádkou a kamaradama když jsme ještě neměli přítele pak párkrát s manželem, ale co jsou děti je to nereálné, jsme úplně bez hlídání

10. únor 2023
avatar

Plesy máme rádi, teprve nás ceka

10. únor 2023
avatar

Dříve jsem na plesy chodila, bývalo jich u nás a v okolí hodně 😅 ale už jsem na žádném dlouho nebyla a zatím to ani kvůli dětem neplánuji, maximálně s dětmi maškarní 😁

10. únor 2023
avatar

Na plesy nechodím, neumím tancovat 🙈

10. únor 2023
avatar

Plesy mám moc ráda, chystám se na obecní ples vedlejší obce, to jsou totiž nejlepší plesy👍🏻

10. únor 2023
avatar

Ja plesy miluju, za mlada jsme chodili kazdy rok. Jenze ted nemame hlidani a manzel na to tancovani moc neni, bohuzel. Takze zadna plesova sezona nas letos neceka

10. únor 2023
avatar

Ja mam plesy rada. S prvním pritelem jsme chodivali, ale je to už skoro 10 let. Bylo mi jeste "nact". Teď bohuzel pritele nedostanu. Netanci a společnost nemá rád.

10. únor 2023
avatar

Do konce vysoké a bydlišti na Moravě jsem chodila pořád. Teď výjimečně, ale o zo víc si to užiji.

10. únor 2023
avatar

Dříve jsme chodili na různé plesy, ale co mám dva malé čertíky jsme neměli šanci někam zajít.

10. únor 2023
avatar

Máme za sebou letos jeden ples a jsem ráda alespoň za něj. Dříve jsme chodili na všechny i v okolí.

10. únor 2023
avatar

My bohužel ne, jelikož je manžel po operaci. Plesy ale mám moc ráda, tak snad nám to vyjde příští rok 😊

10. únor 2023
avatar

joooo, zamlada to byla divočina, několikrát do sezóny...... pak přišlo stěhování, děti a už se mi jen stýská....💃

10. únor 2023
avatar

Driv jsme chodili na ples tady u nas na vesnici. Co mame ale deti, tak nechodime. Pred tretim ditkem jsme jeste stihli dva plesy, které byli v ramci manželové prace.

10. únor 2023
avatar

Nechodíme. Byli jsme asi 2x. Mě to nebaví a tančit neumíme.

10. únor 2023
avatar

Letos nám poprvé vyšel ples ve vesnici . Dřív jsem chodila na plesy hodně . Manžel moc netančí, tak lepší něco, než nic 😊

10. únor 2023
avatar

Ráda bych,ale s 11mesicni holcickou, ktera je mamanek a hlavne vecer zavisla na kojeni,tak to zatim nejde.Ale jak to pujde,tak jdeme,chodime moc radi.

10. únor 2023
avatar

Nechodíme

10. únor 2023
avatar

Byla jsem akorát na maturitním plesu a jinak nechodím, protože neumím tančit.

10. únor 2023
avatar

Na plesy nechodíme.

10. únor 2023
avatar

Letos bych chtěla stihnout alespoň jeden 😊

10. únor 2023
avatar

U ségry je vesnici nas ceka hasičský ples 👨‍🚒

10. únor 2023
avatar

Letos jsme byli po hodně dlouhé době a bylo to moc fajn.

10. únor 2023
avatar

Já bych ráda,alemanžel na to není😢

10. únor 2023
avatar

Na plesy nechodíme

10. únor 2023
avatar

Kdysi jsme chodili, dnes už ne.

10. únor 2023
avatar

Čeká nás po 4 letech v sobotu a nemůžeme se dočkat 🤗 co máme děti tak jsme nebyli, tak si to tam půjdeme pořádně užít

10. únor 2023
avatar

Drive jsme na plesy chodivali. Co mame deti, byli jsme na jednom jedinem. Bohuzel nemame hlídání. Ale sla bych rada, schati mi zabava jen a jen s manželem.

10. únor 2023
avatar

My byli letos zatim na 1. Meli jsme jit o vikendu na dalsi, ale bohuzel do toho vlitla nemoc. Tak dalsi snad v breznu. 🙂 Je hezke se cas od casu hodit do gala.

10. únor 2023
avatar

Bohužel na plesy vůbec nechodíme,naposledy jsem byla snad ještě při studiích...😔

10. únor 2023
avatar

Jako bezdětná jsem párkrát byla, potom už vlastně ani jednou

10. únor 2023
avatar

Radi bychom sli, ale se 4 detmi nerealne🙈🤷‍♀️

10. únor 2023
avatar

Před dětmi jsme chodili, když už máme hlidani, tak vymyslíme jinou činnost, než ples. Takže zatím ne, ale snad se k tomu jednou vrátíme 😁

10. únor 2023
avatar

Jen dětské plesy, ale doufám, že příští rok to vyjde.

10. únor 2023
avatar

Na plese naposled jako svobodná a bezdětná, teď už jen maškarní 🙂

10. únor 2023
avatar

Na plesy bych chodila ráda, ale nemám s kým. Manžel na to není ☹

10. únor 2023
avatar

Nemáme hlídání, tím je řečeno vše, myslím.

10. únor 2023
avatar

Než jsme měli děti, tak jsme chodívali, teď už ne.

10. únor 2023
avatar

Manžel na to není a máme malé děti, takže žádný plesy 🙈 Ale v mladí jsem byla a co vím, třeba na starý kolena ještě protancuji střevíčky 🙈😁

10. únor 2023
avatar

Jsem v zahraničí, kde plesy nejsou :/

10. únor 2023
avatar

Dříve jsme chodili na plesy častěji, co máme děti, tak chodíme pouze na jeden a snažíme si ho maximálně užit 😊

10. únor 2023
avatar

Dříve jsme plesy navštěvovali, ale v současné době už bohužel není čas.

10. únor 2023
avatar

Co máme malé děti,tak bohužel nechodíme.

10. únor 2023
avatar

Byla jsem na plese jen 3krat nějak mě to nebere

10. únor 2023
avatar

Poprvé a naposledy jsem byla na plese cca před 10 lety. Byl to ples myslivecký a v tombole jsem vyhrála divokou kachnu a bažanta. Klidně bych chodila, ale manžel ne...

10. únor 2023
avatar

Chodili jsme před dětma sem tam a teď jsme se ještě nedostali. Chtěla bych chodit do tanečních pro páry a pak si to užít se vší parádou.

10. únor 2023
avatar

Neni to muj salek kavy, ale chodime s manzelem kazdy tyden na jine tanecky 💃

10. únor 2023
avatar

Na jednom jsme byli a jeden nás ještě čeká. Dva za sezónu stačí

10. únor 2023
avatar

Na plese jsem ještě nikdy nebyla, je mým tajným přáním se někdy nějakého zúčastnit. Doufám, že se manžel dovtipi, a nebudu muset čekat na maturitní ples dcery za 15 let

10. únor 2023
avatar

Já ráda tančím, manžel vůbec, takže nechodíme 🙂 ale to jsou pro mě maličkosti, takže klidně oželim😉

10. únor 2023
avatar

Na plesy nechodíme...

10. únor 2023
avatar

Dřív jsme chodili na všechny plesy v okolí,pak děti...a teď pořád práce,práce....🥲

10. únor 2023
avatar

S manželem jsme před dětmi byli každý rok na několika plesech, ale teď nemáme hlídání malých dětí, tak snad se k tomu vrátíme, až povyrostou 🥰

10. únor 2023
avatar

Chodili jsme každý rok alespoň na jeden, teď jsme nebyli 3 roky, nejdřív covid a teď díky synovi, ještě není na hlídání přes noc 😀🙉

10. únor 2023
avatar

bez dětí jsme chodili, teď vůbec...ale jsme spíš pozorovatelé a účastníci tomboly, než tančící 🙂

10. únor 2023
avatar

Chodili jsme, teď už ne.

10. únor 2023
avatar

Možná jeden letos dáme

10. únor 2023
avatar

Byla jsem jednou na základní škole bohužel zatím jsem neměla příležitost 🤔☹️

10. únor 2023
avatar

Plesala bych, až bych brečela. 😀 Za mlada jsem vymetala plesy. Ale dopadlo to, jak mi teta jednou předpověděla: vzala jsem si chlapa, který nerad tancuje, takže mám útrum. 🙄

10. únor 2023
avatar

Nic mi to nehovori. Neumim tancovat a manžel uz vůbec 🙈

10. únor 2023
avatar

Byla jsem jednou,manzel netancuje a sedet tam je nuda🥺

10. únor 2023
avatar

Pred detmi ano a radi jsme se hodili do gala a sli 😀 Co mame deti, tak ani jednou 🙈🤷🏻‍♀️Obrazime detske akce 🤣

10. únor 2023
avatar

Než jsme měli děti, nechyběla jsem na žádném u nás pořádaném 😁... Teď už jsem 5 let nebyla.

10. únor 2023
avatar

My jsme chodili každý rok na krojový ples, ale letos na mě bohužel vyšla služba v nemocnici..

10. únor 2023
avatar

Než jsme měli děti, tak jsme chodili jednou ročně, absolvovali jsme spolu i taneční pro dospělé. Teď nemáme hlídání a máme malé děti, ale těším se, až zase vyrazíme.

10. únor 2023
avatar

Letos nám bohužel nevyšlo hlídání, ale příští rok už to snad vyjde 🙂

10. únor 2023
avatar

Na plesy chodíme velice rádi a já miluji tomboly😉😉Letos jsme ještě nebyli,měli jsme covid.Ale ještě dva plesy budou.

10. únor 2023
avatar

Milujem vesnické plesy i zábavy. Pred mesicem myslivecky a příští vikend hasiscky. Jako radny clen SDH uz ode dneška s ostatními pylujem pripravy.

10. únor 2023
avatar

Dříve jsem občas zašla, ale teď už jsem na žádném tak 10 let nebyla 😁

10. únor 2023
avatar

Letos jsem už na jednom byla - tj. mám na 5 let vystaráno 😐

10. únor 2023
avatar

Vyloženě plesovy jsme nebyli asi nikdy, ale cca 1x za rok se nějaký našel i pro nás 😊 teď s dcerkou (necelé 3 roky) máme pauzu, ale to tak nějak na všechny večerní akce 😂

10. únor 2023
avatar

Letos jsem ještě nebyla , teď jsem ve 25tt a už nemá šaty do kterých by sei vlezl pupek 😃 jinak sme každý rok vyráželi s "nějakou" na Plesk,což je verze pro mladé ,vždycky SME si to užili

11. únor 2023
avatar

Od té doby, co máme děti, jsme nebyli. Předtím i několikrát za sezónu.

11. únor 2023
avatar

Na ples chodíme,letos jsme zatím bohužel nebyli

11. únor 2023
avatar

letos jsme již byli a byl to neskutečný zážitek.-).-)ještě se letos na 1 chystáme a budeme se těšit na další a a další.-)

11. únor 2023
avatar

Nechodíme, ale já bych tak ráda šla 🤷🏻‍♀️

11. únor 2023
avatar

Na plesy nechodime.

11. únor 2023
avatar

Na plesy nechodíme.

11. únor 2023
avatar

Na plesy chodíme moc rádi. Máme fajn partu, a společně si to vždy užijeme.. letos jdeme na dva.. právě 17.2. a pak za týden.. ten budu i jako pořadatel chystat.. Letos mi plesání trochu ztíží moje nemoc, stále si zvykám na léčbu, tak musím být na sebe opatrná, ale i tak se těším.. 🙂

11. únor 2023
avatar

Nechodím,jediný ples který jsem absolvovala byl sestry maturitní.

11. únor 2023
avatar

Když jsme byli svobodní a bezdětní tak jsem chodili.. teď s dětmi už se to nedá...😔

11. únor 2023
avatar

Chodívala jsem, teď už ne. Jen vloni jsme byli synovi na školním plese 9. třídy, měli předtančení

11. únor 2023
avatar

Ano, letos jsme už byli, po šesti letech, tedy po dvou dětech, covidu a bylo to boží. Prvně se mi nechtělo, říkala jsem že budu po tombole na odchodu. Nu, došli jsme ve 4 ráno a bylo to skvělé!

11. únor 2023
avatar

Plesy miluju ale teď mám ročního syna kterého miluju víc a plesy jdou zatím stranou 🙃

11. únor 2023
avatar

Plesy miluju, zejména ty vesnické😂jenže pokud me do nich nehaze vidle covid, tak nemoci 😂

11. únor 2023
avatar

Miluju plesy a tanec,ale můj manžel na to není a tancovat neumí. Takže bohužel na plesy nechodíme.

11. únor 2023
avatar

Dneska máme v plánu vyrazit na ples, takový menší jen u nás na předměstí 🙂 Ty velké moc neprožívám 🙂

11. únor 2023
avatar

Na plesy nechodíme,za mlada a za svobodna jo,teď už ne,není hlídání,možná za pár let,jestli ještě budou.😉

11. únor 2023
avatar

Co mame deti tak jsme nebyly cca tak 10 let a jeste zijem v zahranici. Tady jsou trochu jine nez v cr.

11. únor 2023
avatar

Plesy jsme dřív navštěvovali často, partner umí skvěle tancovat. Nejraději jsem měla divadelní (maškarní) pro dospělé a na všech tombolu 😁 jen jsme dlouho na žádném nebyli, kvůli covidu byly nějakou dobu zakázané a nyní máme doma 7 měsíční miminko, takže ani tento rok žádné nenavštívíme. Snad příští rok 😊

11. únor 2023
avatar

Dřív jsem chodila hodně, naposledy jsem byla týden před porodem prvního dítěte 🙈 ale tím že máme 2 malé děti tak je to složité s hlídáním 🤷‍♀️ a i se u nás v okolí moc nekonají 🤷‍♀️ takže už nechodíme

11. únor 2023
avatar

Chodíme jednou ročně

11. únor 2023
avatar

Chodili jsme hodně. Teď máme děti a nulové hlídání. Takže si budeme muset chvilku počkat.

11. únor 2023
avatar

Dříve jsme chodili hodně a příští plyšovou sezónu nás to snad čeká znovu 😉

11. únor 2023
avatar

Manžel bohužel nerad tancuje, takže jsme byli jen na mém maturiťáku 😅 a teda na svatbě jsme si zatančili dost, byla jsem šťastná. Pak jsme začali říkat, že by jsme mohli začít až děti povyrostou nebo až bude hlídání. Zatím jsme totiž, co máme děti, nešli sami ani na večeři. Tak uvidíme do budoucna.

11. únor 2023
avatar

Na ples bych šla, až bych brečela, dřív jsme chodili, ale manžel je teď už delší dobu v “hubnoucím modu” a nechce si kupovat novej oblek, dokud nebude spoko 🤦‍♀️

11. únor 2023
avatar

Letos nás čeká jeden maturitní 😲

11. únor 2023
avatar

Bohužel jsem na plese nikdy nebyla...

11. únor 2023
avatar

Plesová sezóna jde mimo nás.

11. únor 2023
avatar

Ano chodíme, letos zatím jen 1

11. únor 2023
avatar

Nechodíme

11. únor 2023
avatar

Já bych vyrazila hned, ale šestinedělí mi udělalo čáru přes rozpočet 🙂 tak až příští rok!

11. únor 2023
avatar

Na posledním plese co jsme byly tak byl maturitní :D, ale snad jich bude brzy více :P

11. únor 2023
avatar

Já nejsem zrovna taneční typ, takže nechodíme na plesy, ale třeba do divadla si zajdu s chutí. 😉

11. únor 2023
avatar

Nejsem moc plesový typ, ale ráda bych to do budoucna změnila 🙈☺️💃

11. únor 2023
avatar

Před dětmi jsme chodili.

11. únor 2023
avatar

Letos jsem ještě nebyla, ale chystám se s kamarádkou 🙂

11. únor 2023
avatar

Já bych chodila až bych brečela,ale pritel na to není...a rozpadla se nám i parta,se kterou jsem dřív chodila...

11. únor 2023
avatar

Bohuzel nechodime, chodila jsem drive za mladych let. Snad se jeste nejakeho dockam 😃

11. únor 2023
avatar

Včera jsme byli na mysliveckem, jídlo luxusní a v tombole jsme vyhráli kavovar 😻

11. únor 2023
avatar

není hlídání

11. únor 2023
avatar

před dětmi jsem chodila, teď už ne :(

11. únor 2023
avatar

Chodíme pořád ❤️

11. únor 2023
avatar

Zrovna včera jsme byli a bylo to boží.

11. únor 2023
avatar

Dříve jsme chodili pravidelně každý rok, teď s dětmi zatím ne, ale věřím, že až děti trochu povyrostou,tak zavedeme zase tradici a budeme chodit každý rok ☺

11. únor 2023
avatar

Bohužel teď nechodíme kvůli dceři,ale co by člověk pro děti neobětoval 😍

11. únor 2023
avatar

Co máme děti, tak jsme na plese nebyli, ale moje plesové šaty visí ve skříni a čekají na svoji další příležitost 🙂

11. únor 2023
avatar

Mela jsem jit zrovna dneska, bohuzel nedopadlo hlidani 😭

11. únor 2023
avatar

Jako bezdětní jsme párkrát byli, ale přítel to moc nemusí… Možná někdy vyrazíme, ale určitě to není můj velký chtíč.

11. únor 2023
avatar

Bohužel už moc nechodíme, chtělo by to obnovit tradici😀

11. únor 2023
avatar

Stále čekám, ze se plesu jednou dočkám 🙈

11. únor 2023
avatar

Dříve jsem chodila na několik za rok....co mám tři malinké dětičky tak nic ..doufám že někdy ples ještě absolvují ...miluji tanec

11. únor 2023
avatar

Chodila jsem, teď už ne... Co jsou děti je všechno jinak...

11. únor 2023
avatar

Než jsem otěhotněla, tak jsem ráda chodila u nás na vsi na myslivecký ples a do vedlejší vesnice na hasičský ples. Letos si dávám pauzu😊

11. únor 2023
avatar

Co jsou děti, tak nechodíme

11. únor 2023
avatar

Plesovou sezonu jsme už zahájili a máme za sebou 2 plesy. Na plesy chodíme každý rok. Vždy se moc těším, protože se tam setkává bezva parta a vždy to stojí za to. Děti jsou hodné, a tak nemáme naštěstí problém s hlídáním.🙂

11. únor 2023
avatar

Letos se chystám ne hasičský ples a možná ještě na jeden ale to není jisté , už se moc těším, protože kvůli covidu dlouho nic nebylo .

11. únor 2023
avatar

Letos se zatím nikam nechystáme

12. únor 2023
avatar

Chodime,chodime - ale az od te doby,co jsme se prestehovali na vesnici - obrazime vse - hasice,fotbalisty,obec,vcelare🙂 Radi se tak vidime s lidmi z vesnice.

12. únor 2023
avatar

Nechodíme na plesy :- )

12. únor 2023
avatar

Před dětmi jsme chodili hodně, teď už jsme dlouho nebyli

12. únor 2023
avatar

pravidelně na Myslivecký😃

12. únor 2023
avatar

Občas se tam rozproudím, ale většinou ho opouštím s bolavými nohami a tělem zmrzačeným od tance.

13. únor 2023
avatar

Před covidem jsme chodili často covid nás zastavil a my se nějak nemůžeme rozjet aby jsme se všichni sešli a pobavili se Doufám,že se to spraví...už mi plesy chybí.

13. únor 2023
avatar

teprve ceka

13. únor 2023
avatar

milovali jsme plesy, ale bohužel manžel nemůže na nohy, ale stýská se mi

13. únor 2023
avatar

Letos mě čeká babský bál u nas na vesnici

13. únor 2023
avatar

Nikdy mě to nelakalo, byla jsem snad 1x a to s nějakou a na maškarní, to bylo super, ale klasické mi nic neříkají, naštěstí ani manželovi ne 😁

13. únor 2023
avatar

Chodíme pořád ♥️♥️

13. únor 2023
avatar

Nechodíme, s manželem nejsme plesový ani jeden. 🙂

13. únor 2023
avatar

nerada tancuji klasiky a proto na plesy chodím jen sporadicky :D

14. únor 2023
avatar

Když jsme s manželem začali randit, šli jsme asi na dva plesy, ale několik let už nechodíme vůbec, nejsme na to ani jeden 🙂

15. únor 2023
avatar

Plesy mám ráda, ale manžel ne, takže nechodíme.

15. únor 2023
avatar

Chodili jsme zamlada na plesy u nás na vsi. Teď vůbec. Manžel by na ten vesnický už nešel a na městský taky ne. Tak mám smolíka. Ale asi nevadí, stejně na mou postavu neexistují šaty.

15. únor 2023
avatar

Na plesy chodim spis vyjimecne. Spis ty vesnicke.

15. únor 2023
avatar

Nikdy jsem na plese nebyla😢

15. únor 2023
avatar

Na plesy nechodíme vůbec. Možná, kdybychom měli nějakou partu, se kterou jít, vyrazili bychom.

15. únor 2023
avatar

Já bych chodila, ale partner na to příliš není. Teď stejně máme mimko, tak ani není jak.

15. únor 2023
avatar

Nechodím vůbec, nemám partnera, ani úplně moc tančit neumím. Takže to jde mimo mě.

15. únor 2023
avatar

Nechodime vubec, protoze neumim tancit, nasim se zdaly penize za tanecni zbytecne a v dospelosti me to zatim nechytlo, treba casem nejake kurzy..

15. únor 2023
avatar

Jedinný ples na kterém jsem byla byl maturitní.

15. únor 2023
avatar

Chodívala jsem na plesy dělat obsluhu. Teď se mi nechce, protože nemám partnera. Ale kamarádka mě pořád přemlouvá, tak třeba někdy...

15. únor 2023
avatar

Chodili jsme dřív, ale teď už ne.

15. únor 2023
avatar

Chodíme rádi, určitě aspoň na 3 plesy za sezónu 🙂

15. únor 2023
avatar

My nechodime, manžel to nerad a já jsem celkem dřevo 😃 ale chodila bych, ráda tančím polku 😃 tak chodíme aspoň na dětské maškarní plesy, čeká nás to v neděli 🙂

15. únor 2023
avatar

Za deset let co jsme s muzem spolu jsme byli letos poprve plesat ;) jeden hasicsky a druhy myslivecky ;) moc jsme si to uzili a holky s nasima i babi taky 🙂

15. únor 2023
avatar

Na plesy chodíme.

15. únor 2023
avatar

Letos jen jeden ples, přes noc sehnat hlídání je u nás sci-fi

15. únor 2023
avatar

Chodívala jsem na plesy dřív, až děti povyrostou, určitě zas vyrazíme.

15. únor 2023
avatar

Nechodime, bohuzel kolikrat jsme byli by se dalo snadno zpocitat. Neni hlidani.

15. únor 2023
avatar

Na plesy nechodím

15. únor 2023
avatar

Jelikož máme ani ne roční miminko, které zatím nenecháváme na hlídání přes noc, tak se na ples nechystáme. Snad příští rok.

15. únor 2023
avatar

Snažíme se jít aspoň na jeden ples ročně, máme rádi hlavně tombolu 😁 klidně by jsme šli i častěji, ale nemoci dětí, v práci směny nám to nedovolí...

15. únor 2023
avatar

Na plesy nechodime.

15. únor 2023
avatar

Nechodím

15. únor 2023
avatar

Byla jsem na plese jednou v životě

15. únor 2023
avatar

1× ze zvědavosti na obecním, několikrát povinně pracovně na školskěm

15. únor 2023
avatar

Nechodíme.

15. únor 2023
avatar

Před dětmi jsme na plesy občas chodili, teď ne, teď radši vyrážíme na koncerty ☺️

15. únor 2023
avatar

Na plesy nechodíme, dáváme přednost sportovním aktivitám.

15. únor 2023
avatar

Letos jsme byli po dlouhé době.

15. únor 2023
avatar

Letos snad vyrazíme po hodne dlouhe dobe☝️

15. únor 2023
avatar

Ne nechodime.

15. únor 2023
avatar

Plesová sezóna se nás netýká. 🤷‍♀️😃

15. únor 2023
avatar

Nechodíme 🙈

15. únor 2023
avatar

Já mám z plesů osypky :D

15. únor 2023
avatar

před děckama každý rok, ale teď nás žádný ples zatím nezlákal.Taky už by jsme nedali dohromady lidi, z kterýma jsme to absolvovali a nebylo by to ono... Ale nikdy neříkej nikdy

15. únor 2023
avatar

Miluji plesy, letos už máme za sebou 2 a kdyby bylo hlídání dětí, tak bych ještě určitě další 2 klidně zvládla.

15. únor 2023
avatar

Mám moc ráda tematické plesy, ale už jsem roky na takovém nebyla. Asi bychom měli s mužem vyrazit 😊.

15. únor 2023
avatar

Na plesy teď nechodím, ale třeba se to změní.

15. únor 2023
avatar

Na plese už jsme dlouho nebyli, snad až děti odrostou, ve 40 chceme oprášit taneční, chodili jsme oba, ale než jsme se s manželem poznali.

15. únor 2023
avatar

Na plese jsem už dlouho nebyla, naposledy jako bezdětná. Co mam syna a jsem s nim sama, tak není prostor ani touha tam chodit

15. únor 2023
avatar

Na plese jsem byla naposledy v maturitním ročníku. Teď bych i celkem šla ale s detma to reálný moc není 🙈

15. únor 2023
avatar

Co máme děti, tak už nechodíme, nemáme hlídání, ale já bych tak ráda šla.

16. únor 2023
avatar

Byli jsme a doufám, že ještě na nějaký ples půjdeme 👯‍♀️💃🕺❤️

16. únor 2023
avatar

V březnu půjdu na ples školy 👯‍♀️

16. únor 2023
avatar

Vubec,za mlada ano ale ted uz nic.Pristi rok bude ples dcery

16. únor 2023
avatar

Na plese jsem byla hodně dávno

16. únor 2023
avatar

Nechodím, nemám tanečního muže 😀

16. únor 2023
avatar

Dříve za mlada ještě před dětmi pravidelně. Teď jsme rádi, když se dostaneme 1x za čas na vesnickou zábavu :D

17. únor 2023
avatar

Plesovou sezónu miluju! Tento rok jsem už byla na několika plesech a stále čekám na další, kde budu moci protancovat celou noc.

17. únor 2023
avatar
Komentář byl odstraněný
avatar

Bejvávalo 😁

30. bře 2023