🎁 Tramtadadáááá, máme tu další #dm soutěž a tentokrát si společně zasoutěžíme o balíček dekorativní kosmetiky privátních dm značek - alverde a trend !t up 🎁
Ve výherním balíčku najdete:
🎁 alverde NATURKOSMETIK Hydro esence s kyselinou hyaluronovou, 25 ml
🎁 trend !t up konturovací set Face 010, 7,5 g
🎁 trend !t up make-up Magic Face Perfection Cream, 30 ml
🎁 trend !t up paletka očních stínů Nude Mood, 4,8 g
🎁 trend !t up lak na nehty easy & SPEEDY 200, 6 ml
🎁alverde NATURKOSMETIK rtěnka Color & Care 03 Rosy Nude, 4,6 g
Jak se do soutěže zapojit?
1) Dejte lajk této zprávě
2) Do komentáře pod tuto zprávu mi odpovězte na otázku:
"Co vy a plesová sezóna?"
Vyrazili jste už na nějaký ples? Nebo vás nějaký teprve čeká? A nebo na plesy vůbec nechodíte?"
Soutěžní komentáře můžete přidávat až do pátku 17. února (deadline bude již tradičně o půlnoci) a já potom co nejdříve vylosuji, kdo se bude z výhry radovat.
Výherkyni pak oznámím na svém blogu v samostatném příspěvku.
Tak hodně štěstí 🍀
Čeká a nemůžu se dočkat
Na plesy nechodíme, ale letos se chystáme na první dětský maškarní ☺️👶
Nechodíme na plesy. Poslední byl můj a bráchy maturitní ples, a to už je dost let zpátky 🙂
Na plesy jsem chodila moc ráda , bohužel už jsem teď dlouho na žádném nebyla
Bohužel nechodíme, ale věřím, že až děti od rostou, zase začneme.
Na plesy nechodime
Byla jsem 1x na plese, ale tak ráda bych šla vzit si na sebe krásné šaty.
Parkrat jsem byla...ale manzel na to moc neni...
Čekáme na něj a těšíme se👑👑👑
Půjdeme a těším se ❤️
Drive jsem byla parkrat, ted bych chtela chodit, ale partner tomu neni naklonen.
Letos jsem ještě žádný ples nestihla 🤦
Byli jsme na jednom a šla bych z fleku na další 😍
Na plesy nechodíme, naposledy jsem byla na svém maturitním.
Letos,loni,předloni ,posledních 15 let jsem nikde nebyla. Tož asi tak no. 😔
Letos žádný ples nejspíš nevyjde,nemáme hlídání 🥴
Většinou jeden za sezónu. Letos asi žádný - to bude manžel rád 😉
Nic, pro nás by účast byla spíš za trest🙉
Šla bych, "až bych brečela", ale nemáme hlídání pro prcky.
Jak já bych plesala! Ale muž netančí a nemáme hlídání...
Nechodíme
Bohužel nebyli protože můj hraje v dechovce takže byl dost sobot pryč .navíc jsem i od dětí nemocna takže...
Chodíme, na takový ty vesnický s dechovkou 🙂
Nechodíme.
Nechodíme. Ale na nějaký myslivecký, hasičský nebo se zábavnou tématikou bych vyrazila ráda. A na tombolu 🙂
Mně čeká ples příští týden, je to vlastně ples naší Kristýny a jejich spolužáků 🙂
Letos nic, bohuzel. Ale chodime pravidelne na hasicsky ples 😉
Na plesy chodíme rádi 🙂 Mám ráda , když se můžu pěkně nechat učesat, obléct 🙂
Ja byla tak na maturakach kamaradek a rodiny...Ale plesy se mi libi 🙂
Ahoj my na plesy chodili také rádi ale nyní s malými dětmi a stavbu rodinného domku nezbývá energie ani čas ale věřím že za pár let zase začneme tančit.
Alespoň jedenkrát za rok chodíme na ples domova Horizont v Kyjově. Konal se v lednu a bylo to opět parádní!!! Máme krásné nezapomenutelné zážitky a těšíme se na další rok.
Na plese jsem nebyla ani nepamatuju 😬 A dlouho se nikam nedostanu, teď mám doma větší radost a to 4m miminko a 5leťáka k tomu, kterej stejně nechce spát mimo domov 😅
Vůbec nechodime, není hlídání
My plesový nejsme, muž se nakrucovat moc neumí a nechce 🤭 A pravdou je, že stejně bychom neměli hlídání....
Tancuju strašně ráda,ale teď nechodíme..dokud dcera nespí celou noc, tzn. bez mlíka,nechci ji našim cpát na noc,aby k ní museli vstávat…
Před dětma jsme byli párkrát,ale spíše se pobavit se známými než tancovat. Teď uz nechodime.
Vůbec nechodíme
Na plesy nechodíme
Nechodíme
Vzdycky jsme s manzelem chodili. Strasne se mi libi v obleku a jsem milovnice tomboly. Ale letos nam to nevyslo, za tri tydny rodim a jsem hodne unavena, tak radci odpocivam.
Na plesy vůbec nechodíme, nějak nás to s manželem nechytlo.
Na plesy nechodíme, nebaví mě to a manžela už vůbec ne 😄
Já bych tak plesala, ale partner na to není
Na plese jsem byla naposledy před 17 lety, bohužel můj chlap tam se mnou nechce chodit, ikdyž ho každý rok přemlouvám...
nechodíme, nebaví🙂
Letos bohužel nic.
Letos pouze na synův maturitní ples
Na plesy vůbec nechodím a nikdy jsem nechodila, neumím tancovat 🤷🏽♀️
Příští týden nás čeká po sto letech 😁 kdoví jestli ještě umím tancovat 😅
Ples? Co to je? 🙈😀
Malé děti, žádné hlídání, takže plesy zatím nic, nepřestává doufat😉
Ceka;)
Pořádám pro dceru princeznovský ples k narozeninám a zvu tam i svoje bezdetne kamarády, abych si ještě před porodem něco užila, pak už se nikam nedostanu. Teorie je taková, že si dceru převezme tatínek a my s manželem zůstaneme a popovídáme si, zatancujeme si už bez dítěte, ale uvidíme co praxe 😄
Na ples se letos nechystám
Snad to vyjde příští sezonu 🙂
Plesy jsou super, ale musí být i dobrá hudba a zábava. Zažila jsem bohužel jeden dost nepovedený a teda není nic horšího, než sedět, pít a v 10 usínat u stolu 😅🥂
Můj muž je netanecni 😁, tak u nás za 27 let vztahu byly 2 naše maturitní a maturitní našeho syna, no ale je pozitivní že nás snad bude čekat ještě jeden - maturitní dcery 😂
Plesy jsou fajn...letos zatím uvidíme
Chodím moc ráda, letos asi pomůžu jeden organizovat, tak to uvidím zase z jiné strany.
Jeden ples mě letos čeká
Nechodíme
Chodila bych ráda, ale partner nechce
Já bych hrozně ráda šla, ale není kam.
Na plesy nechodíme,byla jsem naposledy na svém maturitním.
Bohuzel nechodim, asi budu muset počkat na tanecni a maturak deti 😄
Před manželem jsme to s holkama vymetali,po dětech nechodíme 😄
Od 15 jsme s mužem chodili pravidelně několikrát do roka, teď už asi čtyři roky jsme nebyli nikde...šla bych, ale už ne tady u nás, je to tu samá svoloč a nemíním s nima ztrácet čas 😄
Mám ráda plesy, vždy se těšim na hudbu a tombolu, byli jsme letos zatim 1x
Letos ještě nic kvůli dětem. Ale příští rok už vyrazime🤪
Plesová sezóna mě míjí.
Já na plesy nechodím. Ale byli jsme s chlapem kdysi na nějakém vodáckém, jestli to teda byl ples? No spíš vesnická zábava:D Jo a na vlastním maturitním, jsem byla😅
Momentálně máme malé děti, takže jsme už pár let nebyli. Ale až děti odrostou zase začneme chodit😊
Byli jsme asi třikrát, moc nato nejsme
Manžel je od loňska nové učitel a tak mě vytáhl už na 3 maturitní plesy. Na jednom s ním byla naše pětiletá a ta tedy měla větší úspěch než já 🤣😊
Bohužel, teď si chvíli musím počkat, než děti povyrostou aspoň do věku, aby mohly u někoho přespat. Jinak ale mám plesy moc ráda
Tak jednou za rok zajdeme. Mám plesy ráda, ale spíš tam jdeme na pokec, tančit neumíme.
Už hodně dlouho na plesy nechodím a ani mi to popravdě nechybí.
Dřív občas, teď už dlouho ne....
Chodili jsme kazdy rok, pak nas zastavil Covid a ted zase prace 🤷🏼♀️
Na plesy moc nechodíme, ale letos se chystáme na ples Jedličkova ústavu 🙂.
Sem tam, manžel dělal dlouho sport, tak na klubový jsme chodili. Teď nás čeká školní ples, lde bude moje miminko, teď už 15 slečna v 9. třídě tančit polonezu. Budu dojetím brečet, takže extra make-up 🤣
Bohužel nechodíme,nemám k tomu partnera😎alespoň to kino,je u nás pravidelné😉
Plesame rádi, ale moc často to nebývá. Nemáme moc hlídání 🫣
Kromě Růžičkového minulý týden jsme byli zatím na všech našich vesnických bálech 🙂 a zítra zas, hasičský...
Plesy nejsou můj šálek čaje, k velké lítosti mého muže, ten by plesal, až by se hory zelenaly 😉 Nicméně letos jsme na jednom byli, ale jen na chvíli na "čumendu" (dcera tancovala polonézu) a i po té chvíli jsem se znovu ujistila, že plesy nejsou můj šálek čaje 😅
Zúčastnili jsme se dvou maturitních plesu a maximálně jsme si to užili.
Letos ne, protože mladší je ještě neodložitelná
Dřív jsme alespoň na jeden za sezonu vyrazili,teď jsme pár let nebyli. Příští rok se chystáme minimálně na jeden maturitní.
Moc nechodíme, ale když jdeme, tak si to vždy báječně užijeme!
Na plesy nechodím.
Jednou za sezonu jsme na nejaky ples sli, ale ted to s mladochem nejde.
Plesy miluju, bohužel od narození dětí jsme na žádném nebyli. Už se těším až budeme mít hlídání
Nechodíme.
Letos nic neplánujeme
Dřív jsem chodila, ale teď není s kým.
Na plesy vůbec nechodím 😊
Máme mimino doma, takže zatím nic. Ale doufam, ze zase plesově ozijeme-až deti vyrostou.
Máme doma tři male děti 🧑🧑👶ale na vesnickej ples aspon 2x do roka si čas udéláme,po řádném uspání a né moc dlouhém tančení 🕺💃je to malé spestření pro mě jako mámu na plný uvazek a zážitek zase na další rok👱♀️❤.
I kdyš sem byla téhotná jsme chodili na ples.
Nechodím
Dřív jsem chodila moc rada a letos se taky těšila, ale cekame miminko a není mi dobre, takže smůla
Na plesy nechodím, vyhledávám spíš akce pro děti, jako Mikulášská, nebo karneval a jiné.
Na plesy nechodím,ani jeden s mužem na to nejsme. Za to v 16 jsem na ples chtěla a rodiče mi to nedovolili 😀
Letos se na ples nechystáme.
Já miluji tanec. Jsem s chlapem 13 let a nidky jsme nebyli, protože on tančit neumí, je dřevo 😅. Ale já bych strašně chtěla jít.
Když je příležitost, vyrazím ráda.
Dříve ano, v posledních letech nic a letos asi také ne 🙈😀
No snad konečně příští týden po asi třech letech!
Letos po třech letech vyrazíme,už ladim šaty 🙂
Na plesy nechodím.
Nechodíme na plesy
Chodili jsme než jsme měli děti, většinou 3 plesy u nás na vesnici. Od té doby, co máme děti, tak nechodíme a manžel plesy nesnáší, tak je rád, vždycky chodil jen kvůli mně 🥰
Už bych také vyrazila někam na ples, ale děti nám to zatím nedovolí. Uvidíme časem.
Letos bohužel nic, dřív jsem měla plesy ráda.
Nechodím, na tyhle věci jsem dřevo
My bohužel nechodime. Ale věřím, že se to jednou zlomí a vyrazíme taky
Chodíme moc rádi, ale tento rok nás zatím žádný nečeká
My nechodíme, ale jak říkám nikdy neříkej nikdy 😁
Dříve jsme vymetli kde co, teď už ne.
Chodíme, ale jen když nás vytáhnou kamarádi.
Letos ještě vynecháme (především kvůli kojení), příští rok snad vyrazíme 👍
už máme koupené lístky a na konci února vyrážíme, už se těším
My chodíme pravidelně na hasičský ples tady u nás na vesnici. A je to fajn, občas si jít zakrepcit a něco pěkného vyhrát v tombole 🙂.
Neni s kym 😁
Před covidem ano, letos jsme nebyli ani jednou 😕 vždy nám to zkazila nějaká nemoc
Plesy miluju, ale neni s kym, manzel na to neni a plus malej zatim nezvladne noc u babicky, takze momentalne bez plesani
Za "mlada" jsem chodila ,teď s 3 prťaty to nehrozí 😂
Dřív jsme chodili, nyní už ne
Zamlada jsem vymetla plesu 😅 ted uz ne
Já bych chodila tak ráda. Tři malé děti nám, ale bohužel nikdo nepohlídá.
Chodíme jednou ročně.
Jeden mám za sebou a jeden před sebou. A díky tomu jsem zjistila, že po třech dětech nemám ani plesové šaty a ani kosmetiku 🤦🤦😂
Bohužel jsme na plese nebyli od té doby, co máme děti. Dříve jsme občas na nějaký zašli. Nejvíc nás bavil asi tematický, kdy jsme se krásně sladili do 30. let. 😁
V únoru nás čeká první, pocovidový ples, a moc se těšíme 😊
Byli jsme na dvou🙂
Ano, ano, ano 🙂. S manželem tančíme už 30 let, poslední roky v tanečních, plesy loni i letos 🙂.
Nechodím ;)
Těším se, až budou děti větší a bude je někdo moct v noci pohlídat a pak vyrazíme… alespoň na jeden do roka 😆
Párkrát jsme byli "jako mladí", teď aktuálně nechodime, ani jednoho nás to neláká.
Letos jsme byli dvakrát a jeden ples nás ještě čeká 💃
Nikdy som na žiadnom nebola, nejak ma to neláka 🙂
Nechodime... Ani jednoho nas to nelaka...
Vůbec nic
Co mame deti tak vubec.
Kdysi jsem byla jednou, dvakrát, pak přišla děti, tak už nic..já radši chodila na venkovní zábavy 😄
My jsme chodily s kamaradkou moc rady, ale od te doby co se nam obema narodily deticky, tak jsme bohuzel nebyly. Ale ja doufam, ze to jednou zase prijde 🤩🥳
18.2.2023 na hasičskej jupííí🔥
Nejsme moc na plesy. Jsme milovníci hudebních festivalů ❤️
Miluju plesy, miluju si vzít na sebe šaty a miluju si namalovat obličej na muj ksicht 😀 letos, už máme jeden za sebou. Byly časy, kdy jsme jich za sezonu dali i deset 😀
Na plesy se vždy moc těším. Na střední a vejšce jsem zvládala i 6 plesů v rámci zimní sezony 🙂 přátelé, vkusná hudba a tanec. Paráda ;) Tento rok však u nás plesy padly, neboť máme miminko na cestě ;)
Před par dny jsme měli jít po dlouhé době na vesnický myslivecký ples, ale bohužel onemocněl syn..tak snad si to pristi rok vynahradime 🙂
Na plesy nechodíme
Chceme jit.tak uvidime...snad ano
Dříve jsme chodili. Teď už bohužel ne.
Na plesy nechodíme.
Uz davno jsme nebyli, nejak me to nebere.
Driv jsem chodila každý rok treba ma dva plesy.Od te doby co jsem vdaná,nebyla jsem na žádném,mamzel netancuje a navíc mame malou dceru,tak ani neni cas.
To už je pro nás historie.
Na gymplu a jeste na vysoke jsme chodili. Potom prisel covid a od te doby nic...
Nechodíme.
Malokdy 😊
Ale rada tancim
Teď už na plesy nechodíme.
Milujem plesy, zase vyrazíme až budeme mať stráženie alebo budú deti dosť staré na to, aby boli doma osamote 😁
My máme za sebou Hasičský ples a tím jsme prozatím skončili😀
dříve jsem občas chodila, ale teď s prckem se na žádný nechystáme
Plesy jsou fajn, chodím 🙂
Už 3 roky chceme jít ale pokáždé do toho něco vleze….🙈
Dříve jsem na plesali hodně a rádi, ale teď, se třemi dětmi už bohužel nemůžem... Musíme počkat až nám děti povyrostou...
Úplně mě to jako láká, ale jako vzdy budu doma😂
Vyražíme
Za mlada jsem bývala na plesech často, s manželem teď už bohužel ne, i když jednou jsme vlastně spolu byli 😅
Nechodíme.
Na plesy jsem chodila dávno před dětmi, teď už mnoho let ne 😁
Na plasy chodíme, letos už jsme byli.
Chodívali jsme, teď už jsme dlouho nebyli (dětí, covid..) Doufám, že zase vyrazíme, ta atmosféra je krásná.
Loni měl syn maturitní ples a bylo to úžasné, ale jinak na plesy nechodíme už spousty let
Těsně před kovidem jsem poprvé vytáhla svého partnera na ples. Žijeme ba vesnici, ples bude 18., ale bohužel nejdeme
Na plese jsem byla jednou, moc to pro mě není, ale věřím, že pro spoustu lidí je to krásná zábava.
Dříve jsem na plesy chodila ráda,teda na vesnické. Teď 4 roky pauza,ale snad se zadaří.
Na plesy nechodíme.
Plesy jsem měla docela ráda, ale manžel je zcela netaneční typ a navíc teď nemáme hlídání, takže nějaký ples ještě dlouhou dobu nehrozí.
Strašně ráda bych zase šla, ale musíme počkat až holky trochu povyrostou, jelikož nemáme žádné hlídání 🙈
Na plesy chodíme 💃🏻
Plesová sezona a plesy nám tedy zhola nic neříkají, není to styl zábavy, která by nás bavila.
Letos ještě nebyl, možná půjdeme příští týden
Já bych tak strašně ráda někam vyrazila, ale máme doma malého broučka, tak budeme muset ještě vydržet 😊
Chystáme se v březnu
Vůbec na plesy nechodím. Ale chtěla bych to změnit a občas zajít...
Já ani muž netančíme, takže na plesy nechodíme.
Nás čeká jeden folklórní ples po několika letech zítra a moc se na něj těším. 🙂
Nechodím, ráda bych, ale teď s malou to ještě nejde. Ale moc ráda bych si vzala krásné šaty, nechala si udělat vlasy a make up. Cítit se jako princezna a užít si večer jen já a přítel, bez dětí ❤️
Za mlada ano, po svatbě ne.
Nikdy jsem na plese nebyla a vzhledem k tomu, že ani není s kým, tak bude můj život bez plesů...
Na plesy nechodíme, nemáme hlídání.
Už dlouho jsem na plese nebyla, poslední, kde jsme měli být se zrušil a s malým, kterého kojim, to není zatim reálné.
Jako bezdětná jsem chodila na plesy mooc ráda.
Co máme děti, jsme ještě nebyli... Třeba se zase dočkáme 😁
Jestli už pak teda na to nebudeme hodně staří,😵💫🥴😁
Manžel to nemá rád a stejně nemáme hlídání.
Plesy teď u nás nejsou ale budeme mít "pochování basy" a to já si ráda užju s přáteli sama 😁
Na plese jsme s manželem nebyli 12 let,přesně tolik je našemu nejstaršímu synovi😅. Postupně k němu přibyli další 2 bráškové a pak i sestřička. Věřím,že až děti odrostlou,tak si zase nějaký ples užijeme. 😊
Nechodíme, plesy nás nebaví 🙂
Na plesy nechodíme
Driv jsem chodila hodne, ale poslední roky jsem byla tak akorat příbuzným na maturaku 🙈😅 manžel na to moc neni, tak kdo ví, jestli na nejaky někdy vyrazime 😊
Protože máme 5 děti, tak si nikdo netroufne hlídat a bohužel letos to na ples také nevidím:(
Nechodíme nikdy jsme nebyli ale mozna jednou manžela vytáhnu
Kdysi jsme chodili, ale teď už jsme dlouho na žádném nebyli. Manžel netancuje a už se nechce nechat nalákat ani na tombolu, tak mám smůlu 🙂
Chodila jsem s kamarádkou a kamaradama když jsme ještě neměli přítele pak párkrát s manželem, ale co jsou děti je to nereálné, jsme úplně bez hlídání
Plesy máme rádi, teprve nás ceka
Dříve jsem na plesy chodila, bývalo jich u nás a v okolí hodně 😅 ale už jsem na žádném dlouho nebyla a zatím to ani kvůli dětem neplánuji, maximálně s dětmi maškarní 😁
Na plesy nechodím, neumím tancovat 🙈
Plesy mám moc ráda, chystám se na obecní ples vedlejší obce, to jsou totiž nejlepší plesy👍🏻
Ja plesy miluju, za mlada jsme chodili kazdy rok. Jenze ted nemame hlidani a manzel na to tancovani moc neni, bohuzel. Takze zadna plesova sezona nas letos neceka
Ja mam plesy rada. S prvním pritelem jsme chodivali, ale je to už skoro 10 let. Bylo mi jeste "nact". Teď bohuzel pritele nedostanu. Netanci a společnost nemá rád.
Do konce vysoké a bydlišti na Moravě jsem chodila pořád. Teď výjimečně, ale o zo víc si to užiji.
Dříve jsme chodili na různé plesy, ale co mám dva malé čertíky jsme neměli šanci někam zajít.
Máme za sebou letos jeden ples a jsem ráda alespoň za něj. Dříve jsme chodili na všechny i v okolí.
My bohužel ne, jelikož je manžel po operaci. Plesy ale mám moc ráda, tak snad nám to vyjde příští rok 😊
joooo, zamlada to byla divočina, několikrát do sezóny...... pak přišlo stěhování, děti a už se mi jen stýská....💃
Driv jsme chodili na ples tady u nas na vesnici. Co mame ale deti, tak nechodime. Pred tretim ditkem jsme jeste stihli dva plesy, které byli v ramci manželové prace.
Nechodíme. Byli jsme asi 2x. Mě to nebaví a tančit neumíme.
Letos nám poprvé vyšel ples ve vesnici . Dřív jsem chodila na plesy hodně . Manžel moc netančí, tak lepší něco, než nic 😊
Ráda bych,ale s 11mesicni holcickou, ktera je mamanek a hlavne vecer zavisla na kojeni,tak to zatim nejde.Ale jak to pujde,tak jdeme,chodime moc radi.
Nechodíme
Byla jsem akorát na maturitním plesu a jinak nechodím, protože neumím tančit.
Na plesy nechodíme.
Letos bych chtěla stihnout alespoň jeden 😊
U ségry je vesnici nas ceka hasičský ples 👨🚒
Letos jsme byli po hodně dlouhé době a bylo to moc fajn.
Já bych ráda,alemanžel na to není😢
Na plesy nechodíme
Kdysi jsme chodili, dnes už ne.
Čeká nás po 4 letech v sobotu a nemůžeme se dočkat 🤗 co máme děti tak jsme nebyli, tak si to tam půjdeme pořádně užít
Drive jsme na plesy chodivali. Co mame deti, byli jsme na jednom jedinem. Bohuzel nemame hlídání. Ale sla bych rada, schati mi zabava jen a jen s manželem.
My byli letos zatim na 1. Meli jsme jit o vikendu na dalsi, ale bohuzel do toho vlitla nemoc. Tak dalsi snad v breznu. 🙂 Je hezke se cas od casu hodit do gala.
Bohužel na plesy vůbec nechodíme,naposledy jsem byla snad ještě při studiích...😔
Jako bezdětná jsem párkrát byla, potom už vlastně ani jednou
Radi bychom sli, ale se 4 detmi nerealne🙈🤷♀️
Před dětmi jsme chodili, když už máme hlidani, tak vymyslíme jinou činnost, než ples. Takže zatím ne, ale snad se k tomu jednou vrátíme 😁
Jen dětské plesy, ale doufám, že příští rok to vyjde.
Na plese naposled jako svobodná a bezdětná, teď už jen maškarní 🙂
Na plesy bych chodila ráda, ale nemám s kým. Manžel na to není ☹
Nemáme hlídání, tím je řečeno vše, myslím.
Než jsme měli děti, tak jsme chodívali, teď už ne.
Manžel na to není a máme malé děti, takže žádný plesy 🙈 Ale v mladí jsem byla a co vím, třeba na starý kolena ještě protancuji střevíčky 🙈😁
Jsem v zahraničí, kde plesy nejsou :/
Dříve jsme chodili na plesy častěji, co máme děti, tak chodíme pouze na jeden a snažíme si ho maximálně užit 😊
Dříve jsme plesy navštěvovali, ale v současné době už bohužel není čas.
Co máme malé děti,tak bohužel nechodíme.
Byla jsem na plese jen 3krat nějak mě to nebere
Poprvé a naposledy jsem byla na plese cca před 10 lety. Byl to ples myslivecký a v tombole jsem vyhrála divokou kachnu a bažanta. Klidně bych chodila, ale manžel ne...
Chodili jsme před dětma sem tam a teď jsme se ještě nedostali. Chtěla bych chodit do tanečních pro páry a pak si to užít se vší parádou.
Neni to muj salek kavy, ale chodime s manzelem kazdy tyden na jine tanecky 💃
Na jednom jsme byli a jeden nás ještě čeká. Dva za sezónu stačí
Na plese jsem ještě nikdy nebyla, je mým tajným přáním se někdy nějakého zúčastnit. Doufám, že se manžel dovtipi, a nebudu muset čekat na maturitní ples dcery za 15 let
Já ráda tančím, manžel vůbec, takže nechodíme 🙂 ale to jsou pro mě maličkosti, takže klidně oželim😉
Na plesy nechodíme...
Dřív jsme chodili na všechny plesy v okolí,pak děti...a teď pořád práce,práce....🥲
S manželem jsme před dětmi byli každý rok na několika plesech, ale teď nemáme hlídání malých dětí, tak snad se k tomu vrátíme, až povyrostou 🥰
Chodili jsme každý rok alespoň na jeden, teď jsme nebyli 3 roky, nejdřív covid a teď díky synovi, ještě není na hlídání přes noc 😀🙉
bez dětí jsme chodili, teď vůbec...ale jsme spíš pozorovatelé a účastníci tomboly, než tančící 🙂
Chodili jsme, teď už ne.
Možná jeden letos dáme
Byla jsem jednou na základní škole bohužel zatím jsem neměla příležitost 🤔☹️
Plesala bych, až bych brečela. 😀 Za mlada jsem vymetala plesy. Ale dopadlo to, jak mi teta jednou předpověděla: vzala jsem si chlapa, který nerad tancuje, takže mám útrum. 🙄
Nic mi to nehovori. Neumim tancovat a manžel uz vůbec 🙈
Byla jsem jednou,manzel netancuje a sedet tam je nuda🥺
Pred detmi ano a radi jsme se hodili do gala a sli 😀 Co mame deti, tak ani jednou 🙈🤷🏻♀️Obrazime detske akce 🤣
Než jsme měli děti, nechyběla jsem na žádném u nás pořádaném 😁... Teď už jsem 5 let nebyla.
My jsme chodili každý rok na krojový ples, ale letos na mě bohužel vyšla služba v nemocnici..
Než jsme měli děti, tak jsme chodili jednou ročně, absolvovali jsme spolu i taneční pro dospělé. Teď nemáme hlídání a máme malé děti, ale těším se, až zase vyrazíme.
Letos nám bohužel nevyšlo hlídání, ale příští rok už to snad vyjde 🙂
Na plesy chodíme velice rádi a já miluji tomboly😉😉Letos jsme ještě nebyli,měli jsme covid.Ale ještě dva plesy budou.
Milujem vesnické plesy i zábavy. Pred mesicem myslivecky a příští vikend hasiscky. Jako radny clen SDH uz ode dneška s ostatními pylujem pripravy.
Dříve jsem občas zašla, ale teď už jsem na žádném tak 10 let nebyla 😁
Letos jsem už na jednom byla - tj. mám na 5 let vystaráno 😐
Vyloženě plesovy jsme nebyli asi nikdy, ale cca 1x za rok se nějaký našel i pro nás 😊 teď s dcerkou (necelé 3 roky) máme pauzu, ale to tak nějak na všechny večerní akce 😂
Letos jsem ještě nebyla , teď jsem ve 25tt a už nemá šaty do kterých by sei vlezl pupek 😃 jinak sme každý rok vyráželi s "nějakou" na Plesk,což je verze pro mladé ,vždycky SME si to užili
Od té doby, co máme děti, jsme nebyli. Předtím i několikrát za sezónu.
Na ples chodíme,letos jsme zatím bohužel nebyli
letos jsme již byli a byl to neskutečný zážitek.-).-)ještě se letos na 1 chystáme a budeme se těšit na další a a další.-)
Nechodíme, ale já bych tak ráda šla 🤷🏻♀️
Na plesy nechodime.
Na plesy nechodíme.
Na plesy chodíme moc rádi. Máme fajn partu, a společně si to vždy užijeme.. letos jdeme na dva.. právě 17.2. a pak za týden.. ten budu i jako pořadatel chystat.. Letos mi plesání trochu ztíží moje nemoc, stále si zvykám na léčbu, tak musím být na sebe opatrná, ale i tak se těším.. 🙂
Nechodím,jediný ples který jsem absolvovala byl sestry maturitní.
Když jsme byli svobodní a bezdětní tak jsem chodili.. teď s dětmi už se to nedá...😔
Chodívala jsem, teď už ne. Jen vloni jsme byli synovi na školním plese 9. třídy, měli předtančení
Ano, letos jsme už byli, po šesti letech, tedy po dvou dětech, covidu a bylo to boží. Prvně se mi nechtělo, říkala jsem že budu po tombole na odchodu. Nu, došli jsme ve 4 ráno a bylo to skvělé!
Plesy miluju ale teď mám ročního syna kterého miluju víc a plesy jdou zatím stranou 🙃
Plesy miluju, zejména ty vesnické😂jenže pokud me do nich nehaze vidle covid, tak nemoci 😂
Miluju plesy a tanec,ale můj manžel na to není a tancovat neumí. Takže bohužel na plesy nechodíme.
Dneska máme v plánu vyrazit na ples, takový menší jen u nás na předměstí 🙂 Ty velké moc neprožívám 🙂
Na plesy nechodíme,za mlada a za svobodna jo,teď už ne,není hlídání,možná za pár let,jestli ještě budou.😉
Co mame deti tak jsme nebyly cca tak 10 let a jeste zijem v zahranici. Tady jsou trochu jine nez v cr.
Plesy jsme dřív navštěvovali často, partner umí skvěle tancovat. Nejraději jsem měla divadelní (maškarní) pro dospělé a na všech tombolu 😁 jen jsme dlouho na žádném nebyli, kvůli covidu byly nějakou dobu zakázané a nyní máme doma 7 měsíční miminko, takže ani tento rok žádné nenavštívíme. Snad příští rok 😊
Dřív jsem chodila hodně, naposledy jsem byla týden před porodem prvního dítěte 🙈 ale tím že máme 2 malé děti tak je to složité s hlídáním 🤷♀️ a i se u nás v okolí moc nekonají 🤷♀️ takže už nechodíme
Chodíme jednou ročně
Chodili jsme hodně. Teď máme děti a nulové hlídání. Takže si budeme muset chvilku počkat.
Dříve jsme chodili hodně a příští plyšovou sezónu nás to snad čeká znovu 😉
Manžel bohužel nerad tancuje, takže jsme byli jen na mém maturiťáku 😅 a teda na svatbě jsme si zatančili dost, byla jsem šťastná. Pak jsme začali říkat, že by jsme mohli začít až děti povyrostou nebo až bude hlídání. Zatím jsme totiž, co máme děti, nešli sami ani na večeři. Tak uvidíme do budoucna.
Na ples bych šla, až bych brečela, dřív jsme chodili, ale manžel je teď už delší dobu v “hubnoucím modu” a nechce si kupovat novej oblek, dokud nebude spoko 🤦♀️
Letos nás čeká jeden maturitní 😲
Bohužel jsem na plese nikdy nebyla...
Plesová sezóna jde mimo nás.
Ano chodíme, letos zatím jen 1
Nechodíme
Já bych vyrazila hned, ale šestinedělí mi udělalo čáru přes rozpočet 🙂 tak až příští rok!
Na posledním plese co jsme byly tak byl maturitní :D, ale snad jich bude brzy více :P
Já nejsem zrovna taneční typ, takže nechodíme na plesy, ale třeba do divadla si zajdu s chutí. 😉
Nejsem moc plesový typ, ale ráda bych to do budoucna změnila 🙈☺️💃
Před dětmi jsme chodili.
Letos jsem ještě nebyla, ale chystám se s kamarádkou 🙂
Já bych chodila až bych brečela,ale pritel na to není...a rozpadla se nám i parta,se kterou jsem dřív chodila...
Bohuzel nechodime, chodila jsem drive za mladych let. Snad se jeste nejakeho dockam 😃
Včera jsme byli na mysliveckem, jídlo luxusní a v tombole jsme vyhráli kavovar 😻
není hlídání
před dětmi jsem chodila, teď už ne :(
Chodíme pořád ❤️
Zrovna včera jsme byli a bylo to boží.
Dříve jsme chodili pravidelně každý rok, teď s dětmi zatím ne, ale věřím, že až děti trochu povyrostou,tak zavedeme zase tradici a budeme chodit každý rok ☺
Bohužel teď nechodíme kvůli dceři,ale co by člověk pro děti neobětoval 😍
Co máme děti, tak jsme na plese nebyli, ale moje plesové šaty visí ve skříni a čekají na svoji další příležitost 🙂
Mela jsem jit zrovna dneska, bohuzel nedopadlo hlidani 😭
Jako bezdětní jsme párkrát byli, ale přítel to moc nemusí… Možná někdy vyrazíme, ale určitě to není můj velký chtíč.
Bohužel už moc nechodíme, chtělo by to obnovit tradici😀
Stále čekám, ze se plesu jednou dočkám 🙈
Dříve jsem chodila na několik za rok....co mám tři malinké dětičky tak nic ..doufám že někdy ples ještě absolvují ...miluji tanec
Chodila jsem, teď už ne... Co jsou děti je všechno jinak...
Než jsem otěhotněla, tak jsem ráda chodila u nás na vsi na myslivecký ples a do vedlejší vesnice na hasičský ples. Letos si dávám pauzu😊
Co jsou děti, tak nechodíme
Plesovou sezonu jsme už zahájili a máme za sebou 2 plesy. Na plesy chodíme každý rok. Vždy se moc těším, protože se tam setkává bezva parta a vždy to stojí za to. Děti jsou hodné, a tak nemáme naštěstí problém s hlídáním.🙂
Letos se chystám ne hasičský ples a možná ještě na jeden ale to není jisté , už se moc těším, protože kvůli covidu dlouho nic nebylo .
Letos se zatím nikam nechystáme
Chodime,chodime - ale az od te doby,co jsme se prestehovali na vesnici - obrazime vse - hasice,fotbalisty,obec,vcelare🙂 Radi se tak vidime s lidmi z vesnice.
Nechodíme na plesy :- )
Před dětmi jsme chodili hodně, teď už jsme dlouho nebyli
pravidelně na Myslivecký😃
Občas se tam rozproudím, ale většinou ho opouštím s bolavými nohami a tělem zmrzačeným od tance.
Před covidem jsme chodili často covid nás zastavil a my se nějak nemůžeme rozjet aby jsme se všichni sešli a pobavili se Doufám,že se to spraví...už mi plesy chybí.
teprve ceka
milovali jsme plesy, ale bohužel manžel nemůže na nohy, ale stýská se mi
Letos mě čeká babský bál u nas na vesnici
Nikdy mě to nelakalo, byla jsem snad 1x a to s nějakou a na maškarní, to bylo super, ale klasické mi nic neříkají, naštěstí ani manželovi ne 😁
Chodíme pořád ♥️♥️
Nechodíme, s manželem nejsme plesový ani jeden. 🙂
nerada tancuji klasiky a proto na plesy chodím jen sporadicky :D
Když jsme s manželem začali randit, šli jsme asi na dva plesy, ale několik let už nechodíme vůbec, nejsme na to ani jeden 🙂
Plesy mám ráda, ale manžel ne, takže nechodíme.
Chodili jsme zamlada na plesy u nás na vsi. Teď vůbec. Manžel by na ten vesnický už nešel a na městský taky ne. Tak mám smolíka. Ale asi nevadí, stejně na mou postavu neexistují šaty.
Na plesy chodim spis vyjimecne. Spis ty vesnicke.
Nikdy jsem na plese nebyla😢
Na plesy nechodíme vůbec. Možná, kdybychom měli nějakou partu, se kterou jít, vyrazili bychom.
Já bych chodila, ale partner na to příliš není. Teď stejně máme mimko, tak ani není jak.
Nechodím vůbec, nemám partnera, ani úplně moc tančit neumím. Takže to jde mimo mě.
Nechodime vubec, protoze neumim tancit, nasim se zdaly penize za tanecni zbytecne a v dospelosti me to zatim nechytlo, treba casem nejake kurzy..
Jedinný ples na kterém jsem byla byl maturitní.
Chodívala jsem na plesy dělat obsluhu. Teď se mi nechce, protože nemám partnera. Ale kamarádka mě pořád přemlouvá, tak třeba někdy...
Chodili jsme dřív, ale teď už ne.
Chodíme rádi, určitě aspoň na 3 plesy za sezónu 🙂
My nechodime, manžel to nerad a já jsem celkem dřevo 😃 ale chodila bych, ráda tančím polku 😃 tak chodíme aspoň na dětské maškarní plesy, čeká nás to v neděli 🙂
Za deset let co jsme s muzem spolu jsme byli letos poprve plesat ;) jeden hasicsky a druhy myslivecky ;) moc jsme si to uzili a holky s nasima i babi taky 🙂
Na plesy chodíme.
Letos jen jeden ples, přes noc sehnat hlídání je u nás sci-fi
Chodívala jsem na plesy dřív, až děti povyrostou, určitě zas vyrazíme.
Nechodime, bohuzel kolikrat jsme byli by se dalo snadno zpocitat. Neni hlidani.
Na plesy nechodím
Jelikož máme ani ne roční miminko, které zatím nenecháváme na hlídání přes noc, tak se na ples nechystáme. Snad příští rok.
Snažíme se jít aspoň na jeden ples ročně, máme rádi hlavně tombolu 😁 klidně by jsme šli i častěji, ale nemoci dětí, v práci směny nám to nedovolí...
Na plesy nechodime.
Nechodím
Byla jsem na plese jednou v životě
1× ze zvědavosti na obecním, několikrát povinně pracovně na školskěm
Nechodíme.
Před dětmi jsme na plesy občas chodili, teď ne, teď radši vyrážíme na koncerty ☺️
Na plesy nechodíme, dáváme přednost sportovním aktivitám.
Letos jsme byli po dlouhé době.
Letos snad vyrazíme po hodne dlouhe dobe☝️
Ne nechodime.
Plesová sezóna se nás netýká. 🤷♀️😃
Nechodíme 🙈
Já mám z plesů osypky :D
před děckama každý rok, ale teď nás žádný ples zatím nezlákal.Taky už by jsme nedali dohromady lidi, z kterýma jsme to absolvovali a nebylo by to ono... Ale nikdy neříkej nikdy
Miluji plesy, letos už máme za sebou 2 a kdyby bylo hlídání dětí, tak bych ještě určitě další 2 klidně zvládla.
Mám moc ráda tematické plesy, ale už jsem roky na takovém nebyla. Asi bychom měli s mužem vyrazit 😊.
Na plesy teď nechodím, ale třeba se to změní.
Na plese už jsme dlouho nebyli, snad až děti odrostou, ve 40 chceme oprášit taneční, chodili jsme oba, ale než jsme se s manželem poznali.
Na plese jsem už dlouho nebyla, naposledy jako bezdětná. Co mam syna a jsem s nim sama, tak není prostor ani touha tam chodit
Na plese jsem byla naposledy v maturitním ročníku. Teď bych i celkem šla ale s detma to reálný moc není 🙈
Co máme děti, tak už nechodíme, nemáme hlídání, ale já bych tak ráda šla.
Byli jsme a doufám, že ještě na nějaký ples půjdeme 👯♀️💃🕺❤️
V březnu půjdu na ples školy 👯♀️
Vubec,za mlada ano ale ted uz nic.Pristi rok bude ples dcery
Na plese jsem byla hodně dávno
Nechodím, nemám tanečního muže 😀
Dříve za mlada ještě před dětmi pravidelně. Teď jsme rádi, když se dostaneme 1x za čas na vesnickou zábavu :D
Plesovou sezónu miluju! Tento rok jsem už byla na několika plesech a stále čekám na další, kde budu moci protancovat celou noc.
Bejvávalo 😁

"Zamlada" jsme chodili, občas... tak jeden za rok nebo i za dva. Ale co máme děti, nebyli jsme vůbec.