icon
avatar
mariegroth
18. zář 2020

🍓Vitamínová bleskovka s Jamieson🍓

Ahoj maminky! 

Také nemůžete uvěřit tomu, že září je v plném proudu? Doufám, že vaše děti jsou spokojené ve školách a školkách. Ačkoliv nemám ještě školáka, pamatuji si, jak přechod mezi děti byl pro mě jako dítě náročný na moje zdraví. A k radosti mých rodičů jsem byla skoro vždy na začátku školního roku nemocná. Ráda bych vám a vašim dětem toto období usnadnila s náloží vitamínů.

Dnes vám přináším další soutěž s Jamieson, ve které můžete vyhrát vitamíny D3. Tři maminky se mohou těšit na následující produkt...

🍓Jamieson Vitamín D3 KIDS 400 IU🍓

Vitamín D je potřebný pro optimální růst a vývin kostí u dětí. Vitamín D3 na cucání s jahodovou příchutí v tabletách ve tvaru medvídka pandy. Je vyroben z přírodních zdrojů, neobsahuje aspartam, umělé příchutě a barviva. Vhodné pro děti od dvou let. 

Podmínky soutěže

🍓Dejte like této soutěži

🍓Odpovězte na soutěžní otázku v komentářích pod tímto příspěvkem. 

Otázka: Užívá vaše rodina nějaké vitamíny? Prozradíte nám jaké? 

🍓Soutěžit můžete do soboty 19.zaří 2020 23:59. Tři vítězky budou vybrány generátorem náhodných čísel a já pak jejich jména vyhlasím na svém blogu do několika dní od ukončení soutěže.

#jamieson

#jamieson_soutez

#drbrowns

avatar

Užíváme jen imunoglukan

17. zář 2020
avatar

U nas se každou zimu basti rybí olej, mladší mi to teda dost bojkotuje ale nedá se nic dělat, nic jiného jsme nezkoušeli

17. zář 2020
avatar

S manzelem jime pres zimu multivitaminy a cecko, v lete becko. Synovi jsem uz na chladnejsi pocasi koupila martankovy sirup na imunitu a zvazuju serafinkuv sirup

17. zář 2020
avatar

Rybí olej od Möllers.

17. zář 2020
avatar

Vitamíny máme hlavně z ovoce a zeleniny. Jinak nic jiného. Ale jelikož starší začal chodit do školky,tak o nějakých přemýšlím.

17. zář 2020
avatar

Já si teď dávám šumivý vitamín C a dcera (3 roky) užívá B komplex. Manžel nic nechce 🙂. A přesně na tyhle Jamieson vitamíny mám taky spadeno 🙂

17. zář 2020
avatar

neužíváme žádné umělé, jen ovoce a zelenina..tedy vlastně,já si ted občas zobnu vitamín pro těhotné 🙂

17. zář 2020
avatar

My se cpeme ovocem a zeleninou v vlastní zahrady 😉 v období chřipek ještě přidáme nějaké tablety, Filípek většinou vibovit a my nějaký komplex..

17. zář 2020
avatar

Neužíváme nic.

17. zář 2020
avatar

Rybí olej, ovoce a zelenina ze zahrady a pak šípky na tisíc způsobů.

17. zář 2020
avatar

Vitamín D od Jamieson kapu synovi (7 měsíců), školková dcera dostává Hlíváčka od Terezie..

17. zář 2020
avatar

Snazime se bastit hodne ovoce a zeleniny, ja s manzelem celorocne jime tabletky s hlivou ustricnou a v obdobi viroz i vitamin C, dcerce kupuju 2x do roka Beta-glukan.

17. zář 2020
avatar

Vitamín D a Rakytníček.

17. zář 2020
avatar

Užívám těhu vitaminy, dcerka své dětské s imunoglukanem a manžel multivitaminy. Tak uvidíme jestli pomůžou 😁🍀

17. zář 2020
avatar

Přes podzim a zimu užíváme multivitamíny, šumivý vitamín C, vitamín D a jíme hodně ovoce.

17. zář 2020
avatar

Vitamin C a D.

17. zář 2020
avatar

čerstvé ovoce a zeleninu, při nachlazení doplňujeme vitamín C

17. zář 2020
avatar

Vitamíny jen z ovoce a zeleniny. Plus dcerce přes zimu vitamin D

17. zář 2020
avatar

Starší syn omegu-3 a spolu s mladším synem mají v období nachlazení česnek v tabletách a Vibovit. Jinak ovoce, zeleninu celá rodina.

17. zář 2020
avatar

Syn užívá Imunoglukan, dcera, manžel a já rybí tuk.

17. zář 2020
avatar

Milujem zeleninu, ovoce, zazvor a citron do caje... Mama uziva od justu gumovy vitaminy

17. zář 2020
avatar

Občas vitamín C a pro děti multivitamíny s kolostrem...jinak hodně česnek a zázvor a suším si šípky,lípu a černý bez...

17. zář 2020
avatar

Ja pouzivam imunoglukam, dostavame ho v praci. Viktorka od cervence Jamieson D3 kids. Samozrejme pak jime ovoce a zeleninu.

17. zář 2020
avatar

Vitamíny jsem užívala jen v těhotenství, teď se snažíme jíst alespoň dostatek ovoce a zeleniny.

17. zář 2020
avatar

Kojím, takže se dopuju navíc vápníkem, hořčíkem, Déčko, vápníku ze stravy je málo i s ohledem na moje zuby, mléčným výrobkům moc nedám. Dětem dodávám Déčko, protože z potravy a slunce ho v našem zeměpisném pásu prostě není dostatek (potvrzeno u mě i muže z testů krve) a považuji to za gró pro imunitu.
Snažím se jíst vitamíny ve stravě, ale nedělám si iluze, moje strava není stoprocentní každý den.

17. zář 2020
avatar

Máme 5Prevemax a Omega 3 kyseliny s vit. D. A toto furt. Já beru ještě hořčík, ale to by se mi muselo dát asi do žíly nonstop.😂

17. zář 2020
avatar

Párkrát jsme zkusili, ale neviděla jsem ani po delší době efekt... Takže jediné co doma aktuálně mám, jsou těhotenské vitamíny.

17. zář 2020
avatar

Děti dostávají šumivé céčko.

17. zář 2020
avatar

Pres zimu vitamin D v kapickach a na podzim pri nastupu do skolek/skol multivitamin s rakytnikem 😊.. Zatim se drzi 👍🙏..

17. zář 2020
avatar

Syn imunoglukan a multivitamíny, my s manželem občas d, občas c, já ještě hořčík 🙂

17. zář 2020
avatar

B komplex , Celaskon - ale pouze tehdy, pokud cítím, že na mě "něco leze"

17. zář 2020
avatar

Teď přes léto prakticky jen přirozeně se vyskytující vitamíny z ovoce a zeleniny. Ale na podzim a v zimě vitamín D3 a imunoglukan.

17. zář 2020
avatar

Ano Martanky, celaskon.

17. zář 2020
avatar

Většinou nic.

17. zář 2020
avatar

Já užívám vitamín C a zinek a synovi dávám hlívu a sirup stopkasel 😊

17. zář 2020
avatar

Rybí a rakytníkový olej 😊

17. zář 2020
avatar

B, D, multivitaminy

17. zář 2020
avatar

Ovoce,zeleninu,hodně běháme venku a kolem začátku školky Imunoglukan.

17. zář 2020
avatar

ovoce, zelenina, vitamíny v zimě

17. zář 2020
avatar

Snažíme se jíst co nejvíc ovoce a zeleniny. To jsou pro nás nejdůležitější vitaminy 😉😘. Krom nich teda ještě rybí tuk, nic víc. Myslím si, že víc není třeba 🙂.

17. zář 2020
avatar

Tak to je super, tyhle gumídky určitě pořídím, lepší, než kapky 😮. Skorodvouleťačka bude mít určitě radost 👍. Jinak na zimu déčko a rakytníkový sirup.

17. zář 2020
avatar

Ahoj my užíváme Omega 3 právě od firmy Jamieson. A pak dávám synovi a sobě vitamín D kvůli kostem. Samozřejmostí je potom ovoce zelenina a ořechy mňam

17. zář 2020
avatar

Serafinkuv sirup, rybí olej, vitamin c, já momentálně mamavit a ležím s rymou a bolesti v krku😪

17. zář 2020
avatar

Nic v kapslich a v podobe sirupu, ale tohle bych klidne vyzkousela. Prteti by se to mohlo libit 😊 vlastne si obcas sem tam zobnu listovku, ale flakam to

17. zář 2020
avatar

Kluci preventan a my vitamín C. Loni jsme zkoušeli vitamín D, ale nevím jestli zafungoval, protože jsme ho začali brát až na základě toho, že jsme v prosinci všichni lehli a v březnu pak zavřeli školy a školky.

17. zář 2020
avatar

Vitamín C, rybí olej

17. zář 2020
avatar

Dospěláci nic, dcera imunoglukan a vitamín D

17. zář 2020
avatar

kaci Vibovit, ja a muz jen narazove, kdyz je treba, napr. ted rozpustne cecko kvuli zacinajici sezone respiracnich onemocneni

17. zář 2020
avatar

Většinou užíváme céčko, k tomu Preventan a momentálně právě i Déčko...

17. zář 2020
avatar

Momentálně mají kluci vitamíny z drmax - letadla 😁 předtím vibovit, protože dinosauři, za chvíli zase naneseme na decko a při nemoci pak zvyšujeme céčko.

17. zář 2020
avatar

Hlívu a imunoglukan

17. zář 2020
avatar

Dávám vitamin D a pak céčko. Plus ještě probiotika.

17. zář 2020
avatar

Děti rybí tuk.

17. zář 2020
avatar

Já omega 3 a biosil. Syn vit D

17. zář 2020
avatar

Děti teď mají rykytníčka.

17. zář 2020
avatar

většinou žádné vitamíny nemame, spíš dbám na větší příjem ovoce a zeleniny; jedině snad D

17. zář 2020
avatar

Rybí olej a vitamin C.

17. zář 2020
avatar

Uzivame vit. C a dcerka jeste probiotika

17. zář 2020
avatar

Dávám dětem Glukánka (tak od září do března), my s přítelem nic, akorát když je sezóna chřipek kupujeme si Céčko ... Jinak se snažím o to aby se trošku víc jedlo ovoce a zelenina

17. zář 2020
avatar

Děti Multiimun, dospělí vitamín C, Pangamin

17. zář 2020
avatar

Kluci Vibovit a my s manzelem obcas sumivy cecko. Jinak se snazime jist hodne ovoce a zeleniny.

17. zář 2020
avatar

Já občas vitamín C, B a syn teď ji želé vitamíny Rakytníček.

17. zář 2020
avatar

Starsi syn vitamin D3 o ktery se soutezi a mladsi kapky vitamin D od stejne znacky.

17. zář 2020
avatar

Vitamin c a d

17. zář 2020
avatar

Děti Vít D, já kojící vitamíny a manžel b Complex

17. zář 2020
avatar

U nás přes zimu Cecko a občas nasadím i probiotika.

17. zář 2020
avatar

Ne 🙂 mozna to casem zmenime, az bude syn v kolektivu 🙂 ale zatim nejak nebylo treba 🤷‍♀️

17. zář 2020
avatar

Rybí olej, Céčko, když si vzpomenu D. A probiotika.

17. zář 2020
avatar

My užíváme rybí tuk, citrovital a samozřejmě ovoce, zeleninu. 😁👌

17. zář 2020
avatar

Mám formu Jamieson v oblibě. Sháněla jsem tyto vitamíny u nás v lékárně, ale nemají 😳 Užíváme od Jamieson Multi for kids a já omegu a pupalku 🍀

17. zář 2020
avatar

Vitamín C a děti mají rakytníček 😊

17. zář 2020
avatar

Vitaminy bereme narazove, ted momentalne mame doma vitamin C a Omega Marine forte. Detem obcas kupuji Rakytnicek.

17. zář 2020
avatar

Rozpustné cčko a glucamedic z hlívy.

17. zář 2020
avatar

Dceři i nám dávám hodně vitamínů ve formě čerstvého ovoce a zeleniny z naší zahrady, suším lipu a černy bez, sezóna podzim a jaro vít. C pargavit, vigantol-vit. D i já a zbytek rodiny bereme vit. C se zinkem.

17. zář 2020
avatar

Neužíváme nic 🙂

17. zář 2020
avatar

Jen malej uziva vitamin D, jinak nic.

17. zář 2020
avatar

Dcera užívá vitamín D, jinak nikdo nic.

17. zář 2020
avatar

Jen deti uzivaji C a D. Hlavne pres zimu.

17. zář 2020
avatar

mimino Dcko a zelezo, ja femibion 3, vapnik a horcik a manzel betakaroten.

17. zář 2020
avatar

Dcera vitamin D a syn rybi olej. Jinak nic.

17. zář 2020
avatar

Pres zimu doplnujem vitamin C a D.

17. zář 2020
avatar

Děti déčko, my multivitamínové tablety

17. zář 2020
avatar

Malý dostává glukanek a vibovit. Teď jsem objednala pro celou rodinu vitamín C

17. zář 2020
avatar

U nás frčí bylinky a ovoce, takže Gambit P a velmi často zázvorový čaj s citronem 😊

17. zář 2020
avatar

Manžel neužívá nic, ale my s dcerou určitě dost vitamínů z potravy nemáme a tak teď užíváme acerolu a chystáme se právě na nějaký vitamín D 🙂

17. zář 2020
avatar

Dětem jsem pořídila Omega 3 bývaj vcelku zdravé, sama beru hlívu, céčko a A s D od Jamieson. Jsem narozdíl od dětí marodnější.

17. zář 2020
avatar

Já dávám celé rodině tinktury a sirupy z domácích bylinek, bylinkové čaje a tkáňové soli

17. zář 2020
avatar

Kapsle že žraločích jater a probiotika.. A chystám se dělat domácí rakytníkový sirup, aby měli každý den na lžičku a určitě šípkovou šťávu kvůli vitamínů C..

17. zář 2020
avatar

Vitamin D, občas rozpustné C a já teď teď mám i pro kojící...

17. zář 2020
avatar

Dětem dávám Rybí olej a ještě dělám takovou vitamínovou směsku sama z rymovníku,citrónu,pomeranče a medu.

17. zář 2020
avatar

Syn přes léto B-komplex, na podzim a přes zimu vitamín D a rybí olej. Teď jsem dokoupila nám všem vitamín C se šípkem a jinak si každý den zobneme jeden rakytník,co jsem zamrazila.

17. zář 2020
avatar

Dceři kapu déčko a já teď zobu A-Z Mama z DM 🙂

17. zář 2020
avatar

Dáváme pouze dcerka rybí tuk od Mollers.

17. zář 2020
avatar

U nas jsem zacala Imunoglokanem a rybim olejem od Mollers a mladsi syn dostava pravidelne vitamin D od Terezie

17. zář 2020
avatar

Děti rybí olej a já hořčík a b6.

17. zář 2020
avatar

Dceři i synovi dávám Déčko od Terezie, syn má jinak přísun ovoce a zeleniny téměř nepřetržitý (na sladké moc není, to si dá jednou za čas) a přemýšlím nad koupí nejakoveho vitamínoveho doplnku stravy či něco na posílení imunity pro něj.

17. zář 2020
avatar

Celoročně jíme hlavně ovoce a zeleninu a v období zimy děti dostávají ještě rybí tuk od Mollers a imunoglukan

17. zář 2020
avatar

U nás se zobe pouze magnesium, vitamíny prozatím nebereme. Ale uvidíme s příchodem sychravého počasí.

17. zář 2020
avatar

Mé dvě mladší děti (téměř 4 a téměř 11 let) zobou celoročně vitamíny Preventan a k tomu vždy kupuji další, na jaře to byli například rybičky od Mollers a teď berou ImunoFruit Gummies. Ta nejmenší navíc miluje ovoce a zeleninu, ten větší k tomu ani nečichne 😕

17. zář 2020
avatar

Já a manžel ne. Ale dceři dávám od 2 let podzim-zima sirup,jmenuje se Multiimun. A pres jaro- leto zele Vibovit...

17. zář 2020
avatar

Detem dávám Draci sirup a vitamin D3 od Jamieson a zrovna mi dochází, takže by mě vyhra neskutečné potěšila. My s manzelem jsme lajdaci a jen občas rozpustim vitamin C

17. zář 2020
avatar

Syn rybi olej od Mollers, dcera Dkapky od Jamieson

17. zář 2020
avatar

Starší dcera je milovnice ovoce a zeleniny, takže u nás frčí přírodní vitamíny 😊

17. zář 2020
avatar

Omega 3

17. zář 2020
avatar

Probiotika, Vít.D, C a od podzimu do jara imunoglucan.

17. zář 2020
avatar

Preventivně kapu celé rodině Citrovital a jime lactobacily. Když přijdou nemoci nasadime lichořeřišnici. Taky jíme kličky z mungo fazolí a vyplachujeme nosy konvičkou. A ze všeho nejvíc si snažíme udržet dobrou náladu a zbytečně se nestresovat 😁

17. zář 2020
avatar

Děti berou déčko a my dospělí individuálně dle potřeby hořčík, železo, béčko

17. zář 2020
avatar

Já beru dlouhodobě těhotenské vitamíny, děti střídají rybí olej a hlíváček. Manžel bere při větší zátěži selzink.

17. zář 2020
avatar

Jen vitaminy C. A jen dospělí. Detem zatím žádný ze zakoupených vitamínů chuťově nesedl.

17. zář 2020
avatar

Synovi dávám přes zimu rybi tuk a Vít. D, já jim též rybí tuk a nějaký doplňky pro kojení ....

17. zář 2020
avatar

Dospěláci vitamín C nebo multivitamíny, děti Marťanky a všichni dohromady ovoce,citrony, zázvorový čaj a med🍵🍯🍋

17. zář 2020
avatar

dobrý den, já beru vitamíny pro kojící ženy, starší syn občas šumivé céčko, přes zimu pak všichni bereme probiotika

17. zář 2020
avatar

Dcera bere právě Dčko a já kyselinu listovou.

17. zář 2020
avatar

Syn užívá marťánky a colenter. Do sebe rvu akorát čaje s medem.

17. zář 2020
avatar

Dceři dávám Laktobacílky baby a chtěla bych ji na podzim pořídit ještě vitamíny ve formě želé, já užívám od podzimu vitamin C a občas probiotika.

17. zář 2020
avatar

Od podzimu vitamín C a D.

17. zář 2020
avatar

pořád jsem si říkala že si imunitu musí vybudovat průběžně samy. Říkala jsem si to cca 5 let. Až mě to letos naštvalo a zásobila jsem se hned z několika směrů - rybí olej, kolosterum, vitamín C a i tento vitamín D🙂 bohužel se to v počtu tří dětí docela prodraží☹😀

17. zář 2020
avatar

Od podzimu užíváme všichni vitamín D a C

17. zář 2020
avatar

Žádné zvláštní přípravky neužíváme.. Jíme spoustu ovoce a zeleniny.

17. zář 2020
avatar

Jak byla menší,tak jsem kupovala imunoglukan,teď už má svou hlavu a chtěla gumove letadla😃tak má vibovit, jinak hodně jí zeleniny a ovoce.

17. zář 2020
avatar

Nase deti uzivaji vitamin D. Jinak se u nas denne konzumuje ovoce a zelenina

17. zář 2020
avatar

Ano, deti maji prave vit.D. Ja rybi olej v kapslich a pro starsi dcerku jsme ted koupili Pergu (vceli chleb), ktery je zdrojem uplne vsech vitaminu 🙂

17. zář 2020
avatar

Synum davam betaglukan, ale my hodne bastime hlivu o rakytnik

17. zář 2020
avatar

baštíme hořčík ( hlavně mamka, která denně sportuje🙂) ale také probiotika na pevná h..ínka🙂)

17. zář 2020
avatar

Podzim/zima bereme vit C a D a ja ještě hořčík 🙂

17. zář 2020
avatar

Letos jsem poprvé zkusila koupit vitaminy v podobě želatinových bonbonů. Pro děti to je změna. Nicméně uvidíme, zda nám pomohou.

17. zář 2020
avatar

Mladsi dcera zatim na vitaminy moc neni, ted si je bere par dnu, ale starsi mela drive Martanky a ted Preventan. Nedokazu posoudit, jestli funguji, ale mam lepsi pocit, ze delame dost.. jinak samozrejme holky jedi ovoce a zeleninu a maji moc rady na snidani Actimel 😊

17. zář 2020
avatar

Nedávno jsem nakoupila Rakytníček, jinak dávám i Preventan

17. zář 2020
avatar

Rybí tuk od Mollers

17. zář 2020
avatar

Rybí tuk a vitamín C

17. zář 2020
avatar

Vitamín C a Preventan 😉

17. zář 2020
avatar

Vitamín C, D a někdy B komplex a občas v zimě nějaký sirup na posílení imunity 🙂

17. zář 2020
avatar
17. zář 2020
avatar

Dcera bere jenom probiotika 🙂

17. zář 2020
avatar

Syn bere želé rybky s omegou a nově má multivitamíny s železem od jamieson, dcera jen decko. My dospělí občas béčko, céčko 🙂

17. zář 2020
avatar

Podle aktuální potřeby a ročního období. Teď jsem užívala sirup s echinaceou

17. zář 2020
avatar

No jo, jinak by to neslo, syn vitamin D a B6, dcera Vibovit a manzel vsechno mozne. Ja obcas B, C.

17. zář 2020
avatar

Rybí olej

17. zář 2020
avatar

přes zimu vitamin D a Vibovit

18. zář 2020
avatar

Užíváme 😊 Já jakožto kojící maminka, Pregvie, nejstarší dcera (2,4 let) momentálně Nahrin od Justu A borůvkový sirup se spoustou vitamínu 🌸 dříve jsme dávali multisanostol. Protože byla Malinká a pro Tak malé děti není moc vyberu.té nejmladší dáváme pouze vitamin D 😊🌸

18. zář 2020
avatar

Rybí olej a nejmladším Vít D

18. zář 2020
avatar

Děti i my užíváme vitamín D a vitamín C.

18. zář 2020
avatar

My máme spis vitamíny až na podzim - zima Hlíva a céčko a taky beru kyselinu listovou 😉

18. zář 2020
avatar

Přes zimu davam dětem právě od Jamieson cucací C+D a gumové rybičky (rybí tuk)

18. zář 2020
avatar

My užíváme pouze spousty ovoce a zeleniny, obě babičky mají zahrádky plné čerstvých vitamínů, ty jsou nejlepší 😉 Ale já si občas "zobnu" magnesium, když už mám pocit, že padnu únavou a stresem, a občas si udělám na pití rozpustný šumivý multivitamin

18. zář 2020
avatar

Ano, Céčko, Déčko, probiotika a snažím se zařazovat hodně zeleniny a ovoce

18. zář 2020
avatar

Synovi dávám přes zimu imunoglukan a miluje ovoce a zeleninu 🍀

18. zář 2020
avatar

V zimě dáváme Decko, rakytníkový sirup a probiotika 😊

18. zář 2020
avatar

Používáme Imunoglukan a snažíme se o pestrou stravu

18. zář 2020
avatar

Na podzim užívame vit. C, nic jiného, děcka ještě vit. D

18. zář 2020
avatar

Vitamín C a D,přes léto ještě B.

18. zář 2020
avatar

Manzel neuziva nic, ja vitaminy pro kojici a starsi syn uziva Draci sirup a zelatinove multivitaminky a lactobacily.

18. zář 2020
avatar

Mladší syn colostrum a dcera starší Béčko a naše nejmenší Déčko 😊

18. zář 2020
avatar

Ovoce, zelenina, já vitaminy pro kojici a lactobacily a manžel preventan, větší dcerka taky, potom každý den martanka 😁 - toho už si dává dokonce sama. 😊
Nejmenší dostává vit D. a lactobacily. 😊

Minuly rok jsem u starší zkoušela imunoglukan. 😊

18. zář 2020
avatar

Užíváme právě D 🙂

18. zář 2020
avatar

Jen dcerka uziva cytoplan kids immunovite

18. zář 2020
avatar

jelikož ještě kojím tak užívám vitamíny pro kojící, jinak manžel sem tam céčko, případně hořčík a nejmenší déčko

18. zář 2020
avatar

Cecko 😊

18. zář 2020
avatar

Dětem přes zimu dávám vit D.

18. zář 2020
avatar

Jíme hodně ovoce a zeleniny. Malému k tomu dávám vitamín D a Colostrum. Já si občas zobnu železa 🙂

18. zář 2020
avatar

Maly dlouhodobe Multi-Sanostol a my si davame bud miltivitaminove “sumaky” a doplnovali jsme molersem (rybi tuk) 🙂

18. zář 2020
avatar

Jime hodne zeleniny a ovoce ze zahradky a taky liposomalni vit. C.

18. zář 2020
avatar

Ano užíváme právě D od Jamiesonu

18. zář 2020
avatar

Již třetí sezónu nám třem větším osvědčený Imunit 5preveMax, který obsahuje beta-glukany (z hlívy ústřičné), nukleotidy, C, B6, kyselinu listovou a selen. K tomu od podzimu doplňkově vitamin D. Pro mladší dcerku zatím vitamin D a (s pauzami) probiotika. Jinak samozřejmě hraje prim pestrá a vyvážená strava a dostatek pohybu.😉

18. zář 2020
avatar

Krom čerstvého ovoce ještě dětem kupuji Vibovit

18. zář 2020
avatar

Jime hodne ovoce, ja ted po zjisteni ze jsem tehotna beru listovku a Sasence davam jen D.

18. zář 2020
avatar

Když to vypadá, že na nás něco leze, nasazuji enchinaceu a zázvorový čaj s medem.

18. zář 2020
avatar

Děti dostávají doplněk stravy Immunotrofina.

18. zář 2020
avatar

Dceři dávám vitaminy na imunitu a ještě D3.

18. zář 2020
avatar

Jediny co, tak si kupuji v dm multivitamin. Nevim jestli pomaha ale je to uz nekolik let muj raní rituál🙂 vstanu a prvni co tak si dam sumak😀 pro deti sem ještě neprisla na to prave

18. zář 2020
avatar

Ovoce, zelenina, zázvor a starší syn vitamin B. A já dojidam Mamavit.. 😃

18. zář 2020
avatar

Dokud dcera nechodila do školky, dávala jsem pouze vitamín D - nemarodila, s nástupem do školky se však vše změnilo - zkoušíme gumové vitamíny Rakytníček od Terezia a uvidíme, zda budou mít nějaký účinek.
Samozřejmostí je snaha o každodenní dávku ovoce a zeleniny, ale co si budeme povídat, ne vždy se to povede.
My s mužem pravidelně nejíme nic, ale když cítíme, že na nás něco leze, začneme se dopovat vitamínem C a většinou zabere.

18. zář 2020
avatar

Většinou žádné

18. zář 2020
avatar

Zatím jen vibovit.

18. zář 2020
avatar

Dplňky :
Omega 3, kyselina listová, Femibion

18. zář 2020
avatar

Dáváme přes zimu malému déčko, a teď bere bylinkové kapky na imunitu. My bereme klasicky céčko, rybí tuk a nějaké minerály.

18. zář 2020
avatar

Bereme Rybí tuk 😊

18. zář 2020
avatar

Žádné jiné vitamíny, než ovoce, zeleninu a vyváženou stravu neužíváme🙂jen občas doplníme céčko

18. zář 2020
avatar

Každý jsme si tak nějak našli, co nám vyhovuje. Manžel céčko, děti rybí olej a D3 (dcera ho má málo) a já hlívu ústřičnou. A hlavně hodně ovoce a zeleniny.

18. zář 2020
avatar

5 měsíční dcerka vitamín D3, já Omega 3 a Superfolin nebo Mamavit a čerstvé ovoce, nejčastěji maliny 😁 Tatínek nevitamínuje

18. zář 2020
avatar

Multisanostol sirup a zeleninu a ovoce. Déčko cca od listopadu přidávám.

18. zář 2020
avatar

Déčko a multisanostol.Ovoce,zelenina,otužování

18. zář 2020
avatar

Děti střídají rakytnicek a vitamín D od Jamiesonu. Imunoglukan a Multisanostol se u nás neosvědčil 🤷

18. zář 2020
avatar

Imunoglukan, cecko

18. zář 2020
avatar

Děti užívají jacka hlíváka.

18. zář 2020
avatar

Ano vitamíny užíváme celá rodina. Nejčastější vitamin C děti pak ještě D a kvalitní probiotika

18. zář 2020
avatar

Já mám Green Trio, tchýně bere magnesium. Jinak se u nás na vitamíny moc neřeší. :D

18. zář 2020
avatar

My s přítelem užíváme vitamin C přímo z citronů a syn má baby D od Jamienson 😃🥰

18. zář 2020
avatar

Ano, dcera má vitamín D od Jamieson, tatínek rybí olej v kapslích a já teď při dalším těhotenství užívám vápník, kyselinu listovou a rybí olej 🙂

18. zář 2020
avatar

Dobré ráno, děti vibovit, já a manžel vitamín C

18. zář 2020
avatar

Manžel multivitaminy, já jen vit.C a starší syn rybí olej + martanky gummy s echinaceou. 😉

18. zář 2020
avatar

Manzel si mícha multivitamin a minerál sam - ma asi 50 krabicek se vším možným a to ji 😂 ja beru těhotenské vitaminy, ale ne pravidelně, spis co si vzpomenu a dcerka ted nic, ale bude dostávat zase děcko od října...

18. zář 2020
avatar

Děti akorát rybí olej Möllers a občas nějaký vitamin C. Manžel užívá multivitaminy, které dostává jako dárce krve. Já užívám omega 3, přes zimu si ještě navíc dodávám vitamin D, občas vitamin C.

18. zář 2020
avatar

Dcera (3 roky) Serafinkuv detsky sirup, syn (7 mesicu) vitamin D3 a ja rakytnikovy olej.

18. zář 2020
avatar

Dceři dávám vitamín D3 a já si občas beru kyselinu listovou (když si vzpomenu, takže tak 1x za 14 dní 😀 ). Jinak žádné doplňky neužíváme.

18. zář 2020
avatar

Děti užívají betaglucan s vitamínem C a Omega 3 rybí olej😊 😊 Já beru magnesium a vitamín D .

18. zář 2020
avatar

já dávám dětem hlívu ustřičkou a rakytník

18. zář 2020
avatar

Kluci berou Vít. D3 Kids od Jamienson a Ferda mix Vít. C. Já Calcichew D3 a manžel si něco vezme až mu není dobrr.😘

18. zář 2020
avatar

Vitamin C a děti rybí tuk

18. zář 2020
avatar

Jíme ovoce a zeleninu, přes zimu kapeme Dcko v kapkách a malý zobe Martanky...

18. zář 2020
avatar

Užívám celaskon a občas šumivé tablety do vody, přes zimu malé vitamín D a celoročně hodně čerstvých vitamínů

18. zář 2020
avatar

Sny má betaglukan a rybí olej ve formě žvýkací h bombonu, já užívám probiotika hylak

18. zář 2020
avatar

Já s manželem většinou žádné. dcera má ráda gumové vitamínky Vibovit🙂

18. zář 2020
avatar

Nepoužíváme žádné vitamíny ale rádi bychom začli

18. zář 2020
avatar

Syn užíva vitaminy Baby D Jamieson 😀

18. zář 2020
avatar

Probiotika, rybí olej a vit C

18. zář 2020
avatar

Neužíváme žádné vitamíny. Stačí nám vitamíny z ovoce a zeleniny.

18. zář 2020
avatar

preventivně domácí smrkový sirup 🌲

18. zář 2020
avatar

Snažíme se jíst zdravě a vitamíny přijímat z kvalitní potravy. Občas dětem kupuji multivitaminové bonbóny a probiotika.

18. zář 2020
avatar

Teď jedeme na domácím ovoci a zelenině, ale na zimu asi přejdeme na nějaké multivitamíny. A taky med a citron.

18. zář 2020
avatar

Vitamin C a D.

18. zář 2020
avatar

Vetsinou pres leto ovoce a zelenina ze zahradky a jinak vibovit,imunoglukan,vit.C...tak to ruzne stridame

18. zář 2020
avatar

Dcerka ještě do školky nechodí, tak spolehame zatím na přírodu. Čerstvé ovoce, zelenina , česnek, med. Manžel doplňuje vit C a já ted při kojení femibion.

18. zář 2020
avatar

Kyselinu listovou, vitamín C, rybí olej

18. zář 2020
avatar

Já vitaminy pro kojici, malá Rakytnicek a pritel Biosil.

18. zář 2020
avatar

Já sama užívám vitamíny pro kojící maminky a synovi dávám multivitamíny Simpsons a rybí olej.

18. zář 2020
avatar

Užíváme zelené potraviny od Green ways.

18. zář 2020
avatar

Neužíváme, ale zvažujeme jejich pořízení.

18. zář 2020
avatar

Rakytníkový sirup

18. zář 2020
avatar

Užíváme rybi olej a rakytnik 🙂

18. zář 2020
avatar

Děti berou betaglukan s vit C a v kapičkách vit D. A zrovna dneska jsem říkala manželovi, ať nám koupí aspoň C 🙂

18. zář 2020
avatar

ovoce, zelenina nesmí chybět.. já teď navíc kyselinu listovou

18. zář 2020
avatar

Kromě O a Z vitamín D, C a Spirulinu.

18. zář 2020
avatar

Dcerky přes zimu užívají Rakytníček

18. zář 2020
avatar

Klasický vitamín C, občas koupím D

18. zář 2020
avatar

V tabletách žádné.

18. zář 2020
avatar

Deti maji multivitaminy, ja beru obcas cecko

18. zář 2020
avatar

Já občas vitamin C a D, syn jen Dcko 🙂

18. zář 2020
avatar

Vitamin C ,D a magnesium 🙂

18. zář 2020
avatar

Imunoglukan ja i deti, pri nemoci jeste Ccko.

18. zář 2020
avatar

Imunoglukam nasadí za pár dní a momentálně mají kluci Multisanostol sirup a lactobacilky.

18. zář 2020
avatar

střídám různé gumové vitamínové bonbony i sirupy, poslední dobou jsem začala holkám dávat probiotika a kapu vit. D.

18. zář 2020
avatar

Celá rodina rybí olej od Moellers.

18. zář 2020
avatar

Všichni bereme déčko, když děti, tak i my, dospělí 🙂

18. zář 2020
avatar

Dětem vit.D a Imunoglukan. Jinak hodne ovoce a zeleniny🙂

18. zář 2020
avatar

všichni D a C malý nejčastěji Marťánky

18. zář 2020
avatar

vitamín C

18. zář 2020
avatar

Ovoce, zelenina, já jednou za čas doplňuji železo, dětem přes zimu vit. D a občas mě utáhnou na Vibovit 🙂

18. zář 2020
avatar

Já dávám dětem Céčko, rybí tuk. Martáňky

19. zář 2020
avatar

Užíváme colostrum, imunax a při chřipkovém období zvyšujeme dávku vit. C.

19. zář 2020
avatar

Dcery maji Hylac a Vigantol, ja vitaminy na vlasy a betakaroten (mela jsem letet k mori, ha ha) a manzel vubec nic 🙂

19. zář 2020
avatar

Kromě čerstvého ovoce a zeleniny ze zahrádky nic ale pro dceru bych něco chtěla vyzkoušet, přece jen už se ochladí 😊

19. zář 2020
avatar

Pravidelně podzim, zima, jaro vitamín D, pokud na nás "něco leze" tak vitamín C se zinkem. Manžel občas na bolest zubů pyridoxin.

19. zář 2020
avatar

Ja uzivam tehotenske vitaminy Femibion 2, pres zimu a na podzim uzivame vitamin C, pokud se citime oslabeni. 🙂

19. zář 2020
avatar

Eye Q, kolagen, vit C a vit D 👍🏻

19. zář 2020
avatar

Určitě vždy před podzimem uz v létě syn zacíná brát Glukánek, vitamín B v kapkách nebot se mu casto dělají opary. A v lékarně nám kdysi byl doporučen Multi Sanostol, na opakující se virozy, tak to strídáme. Já beru většinou magnezium, omega 3 a multivitamíny.

19. zář 2020
avatar

Děti užívají vitamin D, C a přes zimu rybí olej Möllers. My s manželem máme jen vitamín C a D

19. zář 2020
avatar

Všude kolem nás je teď rýma, takže jsme nasadili celé rodině C a D, a když si vzpomenu, tak si vezmeme i rybí olej.

19. zář 2020
avatar

Ano, dětem dávám Baby-D od Jamieson a podle potřeby Laktobacílky od Swiss, sama též užívám Laktobacily od Swiss.

19. zář 2020
avatar

Neužíváme nic, jen se snažíme hodně jist ovoce a zeleninu😊

19. zář 2020
avatar

Užíváme ovoce 🍊 to je nejlepší přírodní vitamín (pomeranče, kiwi atd..)🥝🍋🍊

19. zář 2020
avatar

Dětem dávám gumové vitamíny m, na které jsem si teď vzpomněla, že ještě máme. Jinak pravidelně nikdo nic. Ale teď s tou korona dobou chci aspoň dětem něco dávat.

19. zář 2020
avatar

dcera užívá probiotika a rybí tuk, pak ovoce a zeleninu.

19. zář 2020
avatar

Syn užívá pravidelně dětské gumové multivitamíny + 800 IU vit.D, na správný vývoj mozku a hyperaktivitu Omega 3 mastné kyseliny a jednou týdně ještě k tomu Oscilloccocinum.

19. zář 2020
avatar

Vitamin C

19. zář 2020
avatar

Starsi syn uziva Multisanostol,mladsi jen D a ja s manzelem nic 😊

19. zář 2020
avatar

Užíváme rybí olej a dcera vibovit

19. zář 2020
avatar

Teď užíváme hodně céčko

19. zář 2020
avatar

ano,užíváme.syn 1r5m lactobacily,já hlívu,muž multivitamín

19. zář 2020
avatar

Zatím jen čerstvé ovoce a zeleninu.

19. zář 2020
avatar

Já beru momentálně femibion 2 🙂 🤰
A syn má sirup multisanostol, nějaké gumový placebo v podobě medvídků. Do teď bral i probiotika. Teď chci nasadit na podzim Déčko 🙂

19. zář 2020
avatar

My jsme si zvykli pravidelně užívat vitamín C. V zimě k němu dětem přidávám právě déčko. 😉

19. zář 2020
avatar

U nás nic... Ale začínám nad tím uvažovat a rozhlizim se po možnostech 🙂

19. zář 2020
avatar

Poslední vitamíny,co jsem užívala byla snad v těhotenství listovka 😀
A prckovi ještě občas, když je zamračený den dám vigantol, ale to už hodně sporadicky.

19. zář 2020
avatar

Ja užívám už dlouho vitamíny pro kojící maminky, magnezium, případně vitamin c, mame pak v zásobě ještě Omega 3 vitamíny a železo. Dětem vitamin D, Colostrum a přemýšlím, že bych jim to proložila nějakýmy gumovymi multivitaminy. 😉 Jahodové D by byla super výhra 🤩

19. zář 2020
avatar

Syn už rok užívá zrovna tyhle vitamíny D od Jamiesonu♥️♥️♥️, takže bychom za výhru byli fakt hodně rádi, protože vuuubec nebývá nemocný👍. Na podzim přidávám rybí tuk. Já i manžel máme taky od Jamiesonu kombinaci vitamínů s kyselinou listovou.

19. zář 2020
avatar

Vitamín c a D starší syn a mladší vitamín d v kapkách. A já mám hořčík a táta nic

19. zář 2020
avatar

Vít. D užíváme doma všichni, děti i my dospělí. Manžel a já pak i "céčko" a hořčík.

19. zář 2020
avatar

Dětem dávám rybí olej + staršímu dávám různé dětské vitamíny - někdy jen rakytníkove bonbóny, jindy multivitamin.

19. zář 2020
avatar

Já beru céčko a synovi dávám kombinaci různých vitamínů, omega, céčko, béčko, hořčík.

19. zář 2020
avatar

Letos poprve jsem synovi poridila rybi olejnod Mollers a imunoglukan. Mladsi dcerka z toho nic nepozre,tak te hudu asi muset vymyslet neco jineho. A my s manzelem vitamin C se zinkem.

19. zář 2020
avatar

Malá bere vitamin D, já hořčík a manžel nějaký komplex vitamínu 🙃

19. zář 2020
avatar

Syn dostává vitamín D a my s manželem až když jsme nachlazení bereme C 🙈

19. zář 2020
avatar

Rybí olej a imunoglukan

19. zář 2020
avatar

Nejmladší jen vitamin D, starší syn betaglukan a ja s manzelem hlavně vitamin C. A co nejvíc ovoce a zeleniny jako po celý rok, to se u nás ji ve velkém množství porad

19. zář 2020
avatar

Cecko a hodne ovoce 😉

19. zář 2020
avatar

Jíme více ovoce a zeleniny a my s manželem navíc céčko.🙂

19. zář 2020
avatar

Děti berou déčko jinak nic. Snažím se dávat hodně ovoce a zeleniny

19. zář 2020
avatar

Dávám si vitamín C. Malými dávám Serafinkuv sirup a Vigantol.

19. zář 2020
avatar

Ja denně piju sumivy multivitamin, dcera bere Rakytnicka a manžel jelikož trpí na křeče bere hořčík

19. zář 2020
avatar

Dcera užívá želé s omega-3 mastnými kyselinami a vitamín D, mladší jen vitamin D, máme zeleninu a ovoce ze zahrady, tím se ládujeme od jara do podzimu a v zimě si občas vezmeme céčko 😉

19. zář 2020
avatar

Děti podzim až jaro Probiotika a vitamin D 🙂
A já tak nějak pořád něco 😁 dle aktuálního stavu a nálady 😇😂

19. zář 2020
avatar

Uzivame d-cko, c-cko a nekdy sezobnem i jine, hlavne multivitaminy... K tomu kolostrum a lactobacilly 🥰

19. zář 2020
avatar

Normálně to moc neřeším ale letošek je takový specifický a hodně se chci vyhnout různým rymickam atd, tak děti frčí na rybím oleji, imunoglukanu a probiotikach. My s manželem rybí olej a Hlíva

19. zář 2020
avatar

Rybí olej a vitamín D

19. zář 2020
avatar

vitamin D

19. zář 2020
avatar

Moje děti berou rybí olej, laktobacilky a ovoce/zeleninu s naší zahrady.....

19. zář 2020
avatar

Vyvážená strava a déčko ze sluníčka 😉

19. zář 2020
avatar

Dcera zatím jenom vitamin D a my s manželem hlívu v tobolkách. Samozřejmě ovoce a zelenina nesmí v jídelníčku chybět ;)

19. zář 2020
avatar

Holky D a já céčko. Hodně ovoce a zeleniny, občas měly Multi sanostol

19. zář 2020
avatar

Preventan, Vibovit, Multivitamíny, Céčko ...........

19. zář 2020
avatar

Vitamin C a probiotika

19. zář 2020
avatar

U nás se zneužívají, jíme hodně ovoce a zeleniny, ale přichází a je čas se rozkoukat po nějakých vitaminech 😊

21. zář 2020
avatar

Baby D syn, dcera multivitamin jinak ja s manzelem zadny

21. zář 2020
avatar

Holky vitamin D v zimních měsících a manžel vitamin D celoročně. Já žádné.

21. zář 2020
avatar

nyní děti užívají Imunoglukan, kapky Baby D3, rybí olej Moellers, a bylinné kapky Vironal od Energy, vit. C... Já s partnerem Mg, zinek+selen, C, D3, Bkomplex 🙂

22. zář 2020
avatar

Užíváme Céčko s postupným uvolňováním, já na chudokrevnost železo a děti obvykle žvýkací multivitamíny. Dost se snažíme dohnat to čerstvým ovocem, zeleninou a pobytem venku.

22. zář 2020