🎁 Soutěž o adventní kalendář Balea 🎁
A máme tu další soutěž o #dm adventní kalendář😍
Balea adventní kalendář may your days be merry and bright bude perfektním zpestřením vánočních dnů. Spolu s 24 výrobky si zpříjemníte čekání na Štědrý den. Balení obsahuje 24 výrobků, které dopřejí vašemu tělu příjemnou a cennou péči, a navíc je i díky praktické velikosti můžete využít na cestách. Užijte si předvánoční chvíle se značkou Balea!
Jak se do soutěže zapojit?
1) Lajkněte tuto zprávu ❤
2) Do komentáře mi odpovězte na otázku, zda jste si v dospělosti někdy koupili adventní kalendář jen a jen pro sebe? 😍 A je úplně jedno, zda byl čokoládový, nebo třeba rumový🙂
Soutěž začíná právě teď a soutěžní komentáře můžete přidávat až do středy 14. listopadu - zase jako vždycky do půlnoci🙂
A teď už pojďte zkusit svoje štěstí, protože tahle výhra je opravdu úžasná. Držím pěsti a už teď se moc těším, koho tímhle dárkem potěšíme 🍀
Kompletní pravidla ambasadorských soutěží na MK najdete zde:
https://www.modrykonik.cz/jine/pravidla-soutezi-organizovanych-ambasadorkou-znacky/
Koupila a několikrát ❤️
Ani, koupila
Ano, každý rok 😀
Ano, několikrát 😊
Nekoupila jsem si nikdy žádný, asi bych to měla napravit🙂
Ne,ale letos to mám v plánu 😊
Sobě jsem nekoupila, jen dětem ❤️
Nekoupila nikdy.
Ne
Ano, jednou. Čajový
Ano, čokoládový
Ano, stírací los 😃
Ano,koupila 🙂
Ne, nekoupila.
Nekoupila
Bohužel nekoupila.
nekoupila, ale kazdy rok o tom premyslim
Nekoupila
Nekoupila
Sama sobě nikdy. Manželovi jsem koupila kalendář s čaji a los.
Ne, vůbec nikdy jsem žádný adventní kalendář pro sebe neměla. Ani v dětství 😉
Ano, kazdy rok si kupuju😍🙈
Koupila. Vždycky jsem milovala takové ty klasické, s pidi čokoládičkama, které jsem dostávala v dětství. Pak mě jednou osud zavál daleko na sever a v předvánočním čase jsem na ty samé narazila v obchodě. A tak strašně mi to připomnělo domov a všechno, že jsem nemohla odolat 🙂
Nekoupila 🙃
Každý rok si kupujeme 🙂
Ano, jeste před dětmi jsme si kupovali čokoládové
Ne, nekoupila🙂
Každý rok si kupuji 😃
Ne,nikdy jsem si ho nekoupila.
Pravidelně si kupuju dm čajový, ale letos jsem to zřejmě nestihla, protože už není 🤦🏻♀️🤦🏻♀️🙈
Kupuju si každý rok, záviděla bych dětem čokoládky 😁
Ne, bohuzel nikdy
Pro sebe ještě ani jednou
Ne, jen pro sebe nikdy
Ne, kupujeme mi muž 😁💪🏼
Sama jsem si v dospělosti adventní kalendář nekoupila, ale dostávala jsem v práci v Mikulášském balíčku čokoládový s chlapama v trenkach
Ano kupuji od sazky😉
Samozřejmě že ano, každý rok, stejně tak kupuju manželovi a babičce s dědou taky Mikuláš nosí dárek,ale ne vždy je to kalendář
Ne
Sama sobě ne, ale dostávám ho od manžela.
Ano, několik let od Sazky🙂
Ano, stírací od Sazky. 😄 S manželem máme každý svůj a "soutěžíme", kdo toho víc nevyhraje. 😁
Myslím že ne
nekoupila 🙂
Ne.
Nekoupila.
Ano, koupila - čokoládový 🥰 a koupím si ho letos zas 😁
Ano, letos už mám koupený čajový od sonnentor
Ne, vyžírám ten po dítěti 😁
Ano cajovej ☺️
Nekoupila
Každý rok si kupuju čokoládový. Hezky všichni 4 máme každý svůj 🙂
Nekoupila
Nekoupila
Ano, od Mixit 😊
Nekoupila
Ano, letos poprvé 😊
Ano, kazdy rok. Buď si ho koupím sama nebo s manželem navzájem
Ano, ale jen čokoládový
Ne.
Ano, čajový. Jen k datu, 14.11. je úterý
Kupuju si pro sebe každý rok 🙂
Koupila jsem si pro sebe kosmetický a pro syna vyrábím - vždy úkol a k tomu odměna
Poslední dobou si kupuji z ikey.
Ne, nekoupila.
Sama pro sebe nikdy, dostávám většinou od manžela.
Ne a pokaždé si říkám,že to musím příště napravit..
Ano, koupila.
Jen ten čajový
Nekoupila
Nie
Ne, nekoupila. Ale letos bych si chtěla koupit.
Pro sebe nikdy.
Sobě nikdy. Jednou jsem ale vyhrála čajový a bylo to fajn.
Nekoupila. Je to sen
Nekoupila, ale chci to napravit 😉
Ano, čokoládový..Vzpomínky na dětství jsou nejvíc 🙂
Kupuju si pravidelne v Ikea.
Ano, koupila jsem si cajovy 😇
Nekoupila
Letos jsem si poprvé koupila kalendář v IKEA.
Ne, nekoupila 🙂
Ne.
Ne, nekoupila…
Ne, ale dostala 😁 a rodine kupuju cajovy ☺️
Ano, koupila, už čtvrtým rokem si kupují adventní kalendář od Sazky
Ne, nekoupila
Ne, pro děti ano.
Ne
Ne nikdy
Ano,čajový 😉
Jasně,čajový....ten my nikdo v rodině naštěstí nekradl 😁
Pro sebe nikdy
Ano, koupila.
Ano, letos vůbec poprvé. Koupila jsem si čajový.
Ne,nekoupila
Koupila, svíčkový 🥰
Ano, čajový.
Nekoupila
Nikdy
Ne, pro sebe nekoupila.
Čokoládový Lindt, ale ne každý rok, manželovi kupují čajové
Nekoupila
Jako dospělá jsem si nikdy nekoupila adventní kalendář (a ni nedostala 😉)
Nechala jsem si od manžela koupit od Naninails jako k Vánocum, ale dá mi ho dříve. Takže letos mám poprve adventni kalendar i jako dospela
Ano, často čajové, letos ale v rakouském Intersparu kalendář s 12 páry ponožek Harry Potter 🙂
Jo, loni v IKEA 🥳👍🏻
Jednou Haribo a jednou Kinder 😉
Koupila jsem si čajový z dm
Koupila, od te doby, co kupuji dceři. Čokoládový, svickovy, los a vloni dm bio.
Koupila, pravidelně si kupuju čajový 🙂
V dospělosti sobě ne jen svým synům
V dospělosti pro sebe jsem si kalendář nikdy nekoupila
Ano, čajový.
Ne, ne. Nekoupila
myslím že nikdy, loni jsem dostala od dcery čajový, paráda👍
Ano, koupila několikrát čokoládový 😂
Sama ne, ale dostávám od manžela.
nekoupila
Minulý rok poprvé - stírací los Adventní kalendář 😊
Loni poprve - cajovy.
Ano, loni poprvé a byl to Adventní kalendář od Sazky.
Koupili jsme si s manželem pálenky
Ano, koupila.
Ano, než jsem měla děti, a po několika letech i letos 🙂
Ne, nekoupila. Ale letos mě to nedávno napadlo

Ano
Ano koupila jsem si před dvěmi lety IKEA adventní kalendář
Anoooo
Každý rok si plánuji, že si ho koupím a pak se na sebe vykašlu a koupím jen dětem. Už bych se měla hecnout a taky si udělat radost 🤔
Ne
Ne a měla bych to napravit.
Ano koupila jsem si čokoládový
Ano, mají děti, tak aj my s manželem. Až na to, ze ja jsi musim koupit sama. 🤣
Každý rok a každý rok jich mám několik, jelikož si nedokážu vybrat pouze jeden 😄🥰
nn, nekoupila... dětem plním pytlíčky,ale na sebe nemyslím 🙂
Nekoupila,vždy si říkám , že si udělám radost a pak to vždy odložim na jindy až někdy....no zatím to někdy nenastalo 😅
Ne nikdy jsem si ho pro sebe nekoupila,ale začínám o tom přemýšlet,určitě čokoládový.
Vždycky jsem si chtěla koupit ty adventní s překvapením malych vzorečků kosmetiky. Ale zatím jsem ve fázi, že prostě utratím za ostatní pro jejich radost. Netuším jak se dokopat si tu radost prostě udělat. 😀
Nekoupila, čekám až nějaký vyhraju. 😅
Ne, ale každý rok si říkám, že u to konečně udělám.😀
Pro sebe jsem si nikdy adventní kalendář nekoupila...
Ano, jen jednou, s vonnými vosky 😊
Některé roky si kupuji čajový kalendář.
Letos jsem si poprvé koupila čajový, už se moc těším 🙂
Ano, letos poprvé
Nekoupila
Ne, nekoupila.
Ne, drzim se toho, ze ma byt darovany 😉
Nekoupila 😢
Nikdy jsem si žádný nekoupila, ale každý rok si ho strašně přeju..ale pak raději koupím dětem 😊
Pro sebe ne. Vždycky jsem podarovala nekoho z rodiny. Minulý rok třeba neteř adventním kalendářem z dm s gumickami a sponkami 🙂 měla obrovskou radost a to pro mě bylo nejdůležitější. 🙂
Nekoupila, nikdy me to nenapadlo 😥
Ne nekoupila.
Nekoupila, ale dostala jsem jednou kosmetický 😊
Paradoxně jsem jako dospělá začala od svých rodičů dostávat čokoládový adventní kalendář. Vím že jako dítě jsem taky měla. Přišlo mi to hrozně hezký že pro ne pořad decko jsem 😀😀
A nadchlo mě to natolik že svému příteli kupuji již šestým rokem co jsme spolu. Vždycky když ho vybírám, snažím se najít ten s nejvíc dětským motivem 😀😀♥️
Nekoupila. Vždy jen dětem.
Ještě nikdy
Také ne, vždy jen dětem
Nekoupila
Nekoupila, jen dětem
Sobe nikdy
Pro sebe ještě ne. 🙈😄
Každý rok se na nějaký chystám, ale nakonec si pokaždé řeknu, že jsou důležitější věci, za které bych měla utrácet 🙈😄
Zatím jen jedinkrát
Ne, nekoupila
Ano koupila 😊
Ne, nikdy jsem si adv.kalendar nekoupila
Ne, nikdy.
Ano, jednou jsme měli kalendář z IKEA, ale koupili jsme jej až téměř v půlce adventu 🙈😁
Ne,pro sebe ne
Pro sebe ne, vždycky jen pro ostatní 🙂
Nekoupila, ale tajně bych si přála dostat 😊
Ano, jednou jo 🙂
Ano, jednou 🙂
Ano,koupila.
Ne,pro sebe nikdy
Kupuju si každý rok čokoládový kalendář 🤭 aby mě to nelákalo a nejedla ho tajně dětem
nekoupila nikdy
Ano, už mám ve skříni jeden schovaný ☺️
Ne, pro sebe jsem si nekoupila nikdy.
Ano, kupují pravidelně ♥️
Ano, stírací
Ano, letos poprve a mam z toho hroznou radost 😊
Nekoupila, ale každý rok si říkám, že si už koupím a pak stejně nic 🤷🏽♀️☺️
Sama jsem si ho nikdy nekoupila, ale dostala jsem čajový.
Ne, nikdy jsem si adventní kalendář sama pro sebe nekoupila.....ale sama jsem na tajňáka snědla celou čokoládovou kolekci na stromeček 😅
Ano každý rok jeden na prosinec a druhý vždy dostanu k svátku na leden 😄 - jsem narozená 24.1. takže mi rodiče z recese každý rok jeden kupují abych si mohla připomenout, za jak dlouho budu zase o rok starší 😄
Zatím nikdy, chtělo by to změnit 🤷
Ještě nikdy 🤔
Nee, nikdy 🤷♀️
Ano, koupila, clovek si musi obcas udelat radost 😊
Sama sobě ne. Zrovna před Vánoci potřebuju peníze na jiné věci 😅 ale moje maminka mi každý rok kupuje klasický čokoládový, stejně jako když jsme se ségrou byly malé 😊 a taťka mně i ségře každý rok kupuje adventní stírací los od sazky, s vůní perníčku 😃
Nekoupila. To je jak se jmelím, jedině darovaný 🙂
Poslední roky si kupuju čajový. 🙂
Nekoupila
Ano, kupuju si pravidelně 🙃
Ne, sama sobě ne.
Ne, nekoupila. Vždy jen dětem a manželovi. Ale letos se chystám udělat vyjímku.
Kupuju si každý rok🤣
Sama sobe jsem si kalendar nikdy nekoupila ani nedostala...
ano s kosmetikou..
Ano, koupila, ale až ve výprodeji v lednu 🙂
Ano, každý rok zkouším jiný, kupuji i manželovi 😁
Ne nikdy jsem si kalendář nekoupila. Vždy jen dětem
Nene, ale vždy mě lákaly právě tyhle nejedlé varianty 🙂
Ano, letos poprve jsem si is manzela prala k narozeninam (mam je v listopadu) adventak s caji.
Ne, sobě nikdy.
Nekoupila
Nekoupila, ale letos o tom silně uvažuju.
Zatím nekoupila, ale už loni jsem o tom uvažovala. Tak uvidím zda tento rok si ho koupím.
Ano, jednou. Kosmetický.
Ano, koupila 🙂
Ne, pro sebe nikdy.
Ano, měla jsem čokoladový
ANO
Ne, nekoupila
Ne ale letos si udělám snad radost a koupím si ho 🙂
Nekoupila, ale letos nad tím přemýšlím. 🙂
Nekoupila ale jednou určitě si ho ráda koupím
Ano, čajový🙂
Ne, nikdy
Ne, ale dostávám pravidelně od manžela. 😊
Už párkrát ano 🙂
Nekoupila, ale loni jako dospělá poprvé dostala od manžela... ❤️
Jako malá jsem ho nikdy neměla,tak jsem si asi ve 20ti koupila čokoládový a hrozně jsem si ho užívala 😁
Ano koupila 🙈
ne, ale zaslouzila bych si ho 😅
Ne ale muž mi koupil loni ten stírací los adventní kalendář. To bylo prima 😁
Ne, nekoupila
Ano, ten klasický čokoládový 😁
Sobě jsem nikdy nekoupila ....třeba teď vyhraju
Sobě jsem si nikdy nekoupila
Sama sobě ne, ale vždycky se dělíme o adv. kalendáře se synem 😊
Nekoupila, ale letos plánuju si pořídit ten z ikey 🙂
Ano 🙂 lego a ikea kalendář
Ano, koupila, s 24 různými pytlíky čaje a letos, no ani se neptejte s čím🙂 Měla jsem potřebu udělat si radost, věcičky z něj tahám už postupně teď, protože jsem se prostě těšila na jejich vyzkoušení, doma jsem jen polovinu času a převážet kalendář fakt nebudu.
Jednou čajový, jinak pro sebe ne
Jj, téměř každý rok mám ☺️ S pralinkami, čajový, kosmetický. Miluji to těšení se na každé okénko 😍
Ano, s čokoládou a byl vynikající 😊
Nikdy,pochybuji že bych si každý den vzpomněla otevřít okénko😂
Ano, jednou ponožkový 😃
Ano koupila ☺️ ve firmě stíracího losu a ještě kosmetický
Ano, kupuji si ho pravidelně.
Ano 🌲
Ano, čajový
Ne,nekoupila
Ne, jen loni čajový a ani mi to nechutnalo, divný příchutě 😁.
Ano, koupila se svou oblíbenou čokoládou 🤪
Trvalo mi to spoustu let, než jsem se to naučila, ale už se snažím každý rok, a to ne obyčejný s husnou čokoládou, ale opravdu hezký, klidně drahý.
Kupuju si adventní od Sazky a letos poprvé čokoládový z dm 😊
Dobrý den.Ne ještě jsem si adventní kalendář nekoupila a několik let si ho ještě nekoupím. Možná za čtyři roky. Děti mě potřebují víc a já je a až bude po všem,třeba si udělám radost a jednou si ho konečně taky koupím.
Sama ne, ale od tchyne jsem kdysi davno dostala 😊
Sobě jsem nikdy adventní kalendář nekoupila.
Ano, koupila jsem si čokoládový.
Ne, nekoupila.
Nekoupila a nejspis nekoupim
Ano. Kdysi daaaaavno s kosmetikou.
Koupila už několikrát ❤️😍 miluju adventní kalendáře
Ne🙈
Ano čokoládový
Nekoupila,ale dostala 🙃
Tak tenhle by byla parádní. Nedostala ani jsem si ho nekoupila
Kdysi jsem si koupila adventní los.🙂
Zatím nikdy, ale letos pokukuji po cajovem
Anoo, cokoladovy
Nikdy. Ale pořád o tom uvažuji. Jen nejsem trpělivá a určitě bych otevřela všechna okýnka hned.
Kupuji si cajovy
Nekoupila , jen dětem kupuji
Ne, nekoupila.Kupuji pouze synovi
ne, nekoupila a když vidím ty nádherné kalendáře v dm , tak si asi koupím 😀
Nekoupila.
Kupuju pravidelně, páč sem hodná holka 😅
Jednou jsem si právě z DM 1 koupila a všechny výrobky jsem vypotřebovala.
Ne, ale chodim se kochat k detem. Letos poprve chce dcera kosmetiku... tak je to pro nas obe😉
sobe jsem nekoupila nikdy, davam prednost detem 😀 mozna je na case rict dost a doprat si 💃 😍
Jednou jsem si koupila v DM, kosmetický kalendáře jsou super.. jinak kupuji synovi, snažím se vždy sehnat každý rok jiný, který ještě neměl 🙂
jo, jo, kupuji, i když ne jen pro mě. Kupuji pro sebe i chlapa dohromady. Vloni jsme měli kávový kalendář. To bylo moc fajn 🙂
Nekoupila (ale letos jsem si udělala radost s knížečkovým kalendářem pro syna, takže jsem na něj zvědavá 🙂 )
Koupila, škrabací los od Sazky a čajový od Lerosu ☺️
Ano miluju čokoládu takže kinder 🤣 a jednou sem zkusila ten z ikei
ne, nekoupila
Ne, nekoupila
Já teda nikdy, ale láká mě to.
Sobě bohužel ne, jen dětem 🙂
Kupuji pravidelně pro celou rodinu, sobě taky někdy 🙂
Ne, ani mne to nenapadlo.
Nikdy!vzdy jsem dostala od rodiču 🥰
jednou
nekoupila
Ne, nekoupila.
Adventní kalendář jsem si pro sebe nikdy nekoupila. Hodlám to určitě napravit 😀
Nekoupila, to mě nikdy nenapadlo!? 😄 Ale tajně jsem jej vyjedla dětem, když byly ještě hodně malé a od někoho dostaly adventní kalendář s nekvalitní čokoládou 😆
Ne, nekoupila.
Ano koupila a každý den se tesim na otevírání okýnka. Takové malé radosti jsou potřeba 😍
Ano koupila jsem si již párkrát adventni kalendař s čaji. Letos mě čeká ten z DM.
Nekoupila.
Ne, nekoupila. Ale kalendáře pro dospělé, co se poslední dobou objevují, mě lákají. Jen bych ho raději dostala
Na sebe trochu zapomínám, zatím nekoupila
Ne, nekoupila.
Sama pro sebe nikdy.
Několikrát jsem si koupila pro sebe adventní kalendář a v poslední době hon dostávám od dětí. Větsinou z dm drogerie 😀🍀
Adventní kalendář sama pro sebe jsem si nikdy nekoupila
Adventní kalendář jsem si nikdy pro sebe sama nekoupila 🙂
Ano, koupila 🤗
Zatím nekoupila
Áno, jednou jedinkrát a to čajový
Sobě ne,ale dětem občas.
Ano, adventní kalendář s různými druhy čajů 🙂
nekoupila,ale dostala jsem od tchýně🙂
Kupujeme si každý rok...a někdy stále dostávám ještě od své maminky 🙂
Sobě jsem si nikdy nekoupila pouze každý rok dětem
Kupuji různé a různým, ale sobě nikdy... přitom pokaždé si říkám jak si koupím i sobě 😅
Ne, nikdy
Ano
Ano, čajový, čokoládový nebo perníčkový od Sazky
Zatím jsme si pro sebe nikdy nekoupila
Nekoupila 🙂 udělalo by mi to velkou radost❤️
Ostatním jo, sobě ne 😄
Pravidelně si kupuji čokoládový i čajový 😄 A brousim si zuby na nějaký kosmetický. Na to stejně nikdy nebudeme moc velcí 🥰
Ano.
Sama jsem si nekoupila, ale manžel mi každý rok dává adventní kalendář od Sazky 🙂
Ne 🙂 nekupuji si sama pro sebe, dostávám a dávám 🙂
Ne 🙂
Ne, nikdy a ani se k tomu nechystam. Kalendar mi vzdycky davali rodice.
Nekoupila 😃 svůj poslední adventní kalendář jsem měla jako malá 😅 myslím, že je načase to změnit ❤️😊
Už párkrát jsem si koupila
Nekoupila.
Zatím ne. Ale občas o tom uvažuju😅
Já si pravidelně kupuji v DM čajový 🙂
Jo, jednou čajový od sonnentor
Nekoupila, bohužel, raději penízky vrazim do děti...
Ano, koupila nekolikrat - svickovy, cajovy, kosmeticky... Manzel totiz zastava nazir, ze kdyz jsem dospela, nwni duvod, abych mela AK... O cas si koupime vzajmene s mamkou a segrou
Ano koupila. Jednou jsem si koupila kalendář Nyx kde byli rtenky a spoustu jiné kosmetiky a pravidelně si kupuji Yankee Candle kde je na každý den jiná svicka s vánoční tematikou. ☺️
Ano, původně byl koupený pro mě, přivlastnil si ho ovšem přítel😁
Ne pro sebe jsem si kalendář v dospělosti nikdy nekoupila
Ano, koupila, několikrát - Balea adventní kalendář, čajový, ...
Od té doby co mám děti tak nekoupila
Nekoupila 🙁.
Ne, nekoupila, ale už jsem o tom přemýšlela, no ale pak jsem koupila zase jen dětem 👶👶👶
Jo, pravidelne si kupuji Lindt kalendar, ale az v pulce prosince, pac pred prosincem stoji raketu🙄
Ano, čajový
Ano, koupila jsem si čajový adventní kalendář.
Ano koupila,od Sazky 😃perníčkový 😊
Ne, sobě nikdy.
Ano, loni. A letos počkám, až jak dopadne soutěž ☺️
Ano koupila adventní kalendář čajů od Letosu
Ano jednou v DM
Ano, právě letos a v dm 😁
No sobě nekoupila🤗🙃
Ještě nikdy 🙂
Nekoupila, kupuji jen detem, manzelovi i nasi Amynce 🐕, ale na sebe pravda zapominam 🙂
Každý rok si kupuju
Nekoupila, vždy závidím dceři 🤤
ano🙂 koupila
Ano, čokoládový.
Když jsem před lety už v dospělosti dostala adventní čajový kalendář od mamky, skoro mi to hodilo slzy do očí - sakra, vždyť jsem stále hodná holka 😀 A tak si ty čajové už dáváme vzájemně a v posledních dvou letech jsem zkusila i nějaké ty větší právě z DM. A vrhají se mi na něj děti taky 😀 ALe je to radost.
Ano,každý rok si kupují adventní kalendář s čaji od Lerosu
Koupila jsem si pouze malý čajový, kosmetický ne. Ale vypadají lákavě...že by letos?
Ne
Každý rok kupuju jak pro sebe tak i pro syna a manžela ❤️😊
Ne nekoupila
Nekoupila.
Jednou sem si ho koupila, byly v něm náušnice s vánočním motivem, ale stejně sem je pak rozdala a nenosila :D děti většinou dostanou několik těch cokoladovych, tak pak otviram s nima :D
Ano, kupuju si skoro pokaždé. Letos s laky na nehty 😉
Ano koupila
Ne, vždy na ně koukám, ale pak mi přijdou drahé a zbytečné.... 🙂
Nekoupila
Nekoupila. Raději koupím dětem 😊
Ano koupila, miluju těšení se na Vánoce a připomínám si tak dětství😇😇
Zatím ne ... Ale každoročně si říkám, že aspoň čajový bych si mohla koupit 😀🎄
Nekoupila.
Ano, adventní kalendář si kupuji i pro sebe každý rok.
Ne
Ne nekoupila , kupuji jen dětem
Občas čajový
Ne, nekoupila.
Nekoupila. Ani me to vlastne nenapadlo, tak o tom ted uvazuji 😁
Ano, nejdriv jsme si kupovali s manzelem cajovy a pak z DM. Mala baleni jsme vyuzili pri cestovani behem roku. Letos poprve nemame.
Zatím nikdy. Ale máme jeden rodinný, kam si každý rok dáváme drobnosti a o otevírání kapsiček se střídáme.
Ano, každý rok si kupuji adventní kalendář od Sazky a letos jsem si pořídila i čajový 😍
Nekoupila, jsem ale horší jak děti, čokoládový bych byla schopna sníst v jeden večer až by šli děti spát...
Ne, nekoupila. Vlastně mě to nikdy nenapadlo a nevím proč 🤷♀️
Ano kupuju si každý rok. Mám ráda oříškové nebo čajové
Ano, loni poprvé a stejně si většinu rozebrali moje holky
Klidně bych si koupila. Třeba kosmetický nebo od Bohemia Sekt :D
Nikdy
Ne nikdy 😅
Pro sebe ještě žádný
Jasně, koupila, ale poslední 2 roky upřednostňuji dceru před sebou🥰
Ne, nekoupila.
Ano, občas ano 😍
Ne , nekoupila. Já kupuji jen ostatním. 🙂
Ano, stírací los
Ne, nekoupila.
Zatím jsem si pro sebe kalendář nekoupila, ale už pár let se chystám. 😅 Tak snad to brzy napravím...
Ano čokoládový 😅🍫🍫🍫
Nikdy jsem kalendář neměla, ale přála bych si ho. 😉. Dělám vždy kalendář pro děti. Ale kdysi dávno, jsem udělala kalendář i pro manžela. Měl radost.
adventní kalendáře kupujeme jen dětem🙂
Ano, z Ikei, kde byla součástí zároveň i možnost vyhrát poukázky na nákup, ale čokoládový obsah zklamal 🙈
Ano, kupujeme pro každého člena rodiny. Nesmíme na sebe zapomínat, bez rodičů by to přeci neklapalo. Je třeba se rozmazlovat!
Ne, nikdy 🙂
Nekoupila, ale myslím, že je na čase to změnit 🥰
Ještě nikdy
Ano, čajový kalendář a Nivea adventní kalendář ☺️
ještě ne 🙂
Zatím ještě nee, ale asi je to potřeba změnit a trošku se rozmazlit 😊😉
nikdy, ale každý rok si říkám, že si ho musím koupit 🤣
né sobě jsem nekoupila nikdy
Ano, čokoládový a čajový, ale raději kupuju pro mě blízké, než pro sebe..
Sobě ne, většinou jen nějaký synovi. Ale teď mám před porodem druhého syna tak bych se možná mohla trochu rozmazlit 😉
Ano, čokoládový, jelikož mi to připomíná dětství, také se vždy těším, co objevím za obrázek pod čokoládou, hlavně 24. 😁
Ano, od Sazky 😃
ANO,KUPUJI SI KAZDY ROK 🙂 cokoladovy
v dospělosti pro sebe nikdy,ale uvažuji o koupi nějakého kosmetického. řeba to někdy dopadne a koupím si ho
Ano, milovala jsem adventní kalendář jako dítě, miluju ho dodnes 😊 takže vedle svých nejbližších neošidím ani sebe a vždy si ho koupím ❤️
Zatím nee 😅
Ne zatím nekoupila, ale kosmetický adventní kalendář mě velmi láká 👍
Nekoupila, ale letos se chystám poprvé 🙂
Ne, ale pravidelně se obdarováváme v rodině 👍
Nekoupila, vždycky když po něm toužím dostanu od rodiny ☺️
Ještě nikdy, ale letos jsem koupila svému muži adventní víkendový kalendář od Janka, i s kávou, destiláty a čokoládou. Takže je tak trochu i pro mě🙂
Kupuju si každý rok 😂 miluju čokoládu 😍
Každý rok si říkám, že to udělám, ale zatím jsem kupovala jen pro děti. Letos to napravím 🙂
Teď poprvé jsme si koupili Ikea kalendář.
Nekoupila. Většinou ho dostanu k svátku 🙂
Samozřejmě, že koupila! 🤭
Všichni doma máme svůj, abychom si nezáviděli!
Ještě nikdy.
Jasně, že jo. Čokoládový a čajový.
Ani mě to nenapadlo.
Ano, od sazky😁
Nikdy jsem si nekoupila a ani mě to nějak nenapadlo… protože poslední dobou myslím a nakupuji většinou pro dětičky a na sebe kašlu 😩
Loni jsem si koupila čajový a od Sazky 😊
Ne nekoupila jsem si nikdy zadny. Vzdy myslim len na deti 💝
Ano ❤️ kupuji sobě i manželovi každý rok ❤️❤️
Ano, koupila jsem si cokoladovy,mnam🙂
Ještě nikdy
Ano, každý rok máme doma coko advent kalendář všichni, jen mne ho vzdycky někdo otvírá 😂😂😂 můj syn
Nikdy jsem si pro sebe žádný kalendář nekoupila. Dělám radost jen svým třem dětem ♥️
Ano, koupila - čokoládový 😊
Ne,nekoupila. Nikdy mě to popravdě ani nenapadlo. Teď co jsem už starší tak bych si i nějakým udělala radost,ale zase jsou děti a raději koupím jim,než sobě. Na mě přijde řada až budou děcka velké.
Nekoupila a vlastně mě to nikdy ani nenapadlo, nevím proč 🤷🤔 🙈
Co jsem matkou tak jsem si kalendář nekoupila
Koupila, loni. Ale nakonec mi ho snedl manzel a dcera. Letos manzel koupil 2, pry abych taky neco mela... tak uvidime 😀
Kupuji pro sebe pravidelně 😊
Ne , pro sebe jsem si nekoupila 😉
Koupila jsem společný kalendář pro sebe a partnera.
Posledních pár let jsem adventní kalendář pro sebe měla. Někdy jsem si ho koupila sama, někdy dostala k svátku, který mám z kraje prosince. 😊
Ano, čokoládový
Včera v IKEA a už se na něj těším, na čokoládky i poukázky 🤣
Ano, většinou si s mužem koupíme stírací od Sazky a prd vyhrajeme 😅
Ano, čaje ❤️
Ano, kupuju si každý rok
Jen los adventní kalendář
Pravidelně dostávám čokoládový od rodičů 🙃
Nekoupila, protoze jsem vzdy nejaky dostala, ale jinak bych si urcite poridila, je jich takova spousta krasnych🤩
Koupila jsem si loni poprvé čajový adventní kalendář do práce 🤩
ano koupila 🙂 rada si delam radost
Nekoupila, ale vždycky po nich pokukuju.
Ano, koupila. 🙂
Ne nekoupila
Ano, koupila. Čokoládový a jednou i kosmetický🙂
Ještě jsem si adventní kalendář jen pro sebe nekoupila 🙂
Nekoupila jsem si pro sebe adventní kalendář, ale když už bych měla, tak by byl s kosmetikou nebo čajem. 🤗 minulý rok jsem koupila sestře adventní kalendář funko pop, to bylo radosti.
Ne, nekoupila. Kupuji jen dětem.
Nekoupila, ale možná je čas na změnu 🙂
Ne, nikdy jsem si nekoupila adventaky jen pro sebe 🙂
Zatím ne, ale letos jsme si říkali s mužem, že bychom to měli napravit 😄
Kupuji jak dceři tak sobě, příteli většinou ten salamový👍
Ano, koupila 😁
Ne nekoupila jsem si nikdy pro sebe adventni kalendar
Já nikdy, vždy jen dětem. 🙂
Nekoupila, kupuji jen pro dceru
Nekoupila,vždy jen pro dceru
Sama pro sebe ne, ale vždy jsme si kupovali s partnerem pro toho druhého 😊 teď už kupujeme jen pro dcerku, respektive on kupuje s dobrota a a já vyrobila vlastní do kterého jen obmenuju dárečky 😁
Ano, s kosmetikou. 😊
Sama sobě asi nikdy, vždy jen pro své blízké 😍
Ne, nekoupila. Ale malý jich vždycky dostane tolik, že mu s konzumací pomáháme 😅
Nikdy jsem si adventní kalendář nekoupila 🙂 pouze pro děti
Ano 🙂🎄
pro sebe zatím nikdy 😉
Koupila ksen si loni prvně. Od sazky stírací adventní kalendář. Výhra 50kč, kterou jsem setřela asi hned 3. den a pak až do štědrého dne nic. Celkem zklamání.
zatím ne
Kupuju jen detem, sobe jsem jeste andventak zadny nekoupila
Nekoupila
ano, čajový
Ne, pro sebe ne, dostala jsem ho v minulosti jako dárek
Ano koupila adventní kalendář od sazky.
Nekoupila, proto soutěžím 🥳
Zatím nikdy nekoupila.
Kupuji si čajový
Ano, koupila i dostala
Nekoupila, jenom dětem.
Ne, ale asi bych měla
Miluji čaje, tak si každý rok kupují adventní čajový kalendář a tak si každý den uvařím čaj a chvilku odpočinu od shonu .
pro sebe ne, pro děti ano
tak to jsem si opravdu nikdy nekoupila
Nekoupila
Pro sebe nikdy, možná čas to napravit
Nekoupila
Ano, jednou cajovy a 2x ikea 🙂
Ano, kupuji si každý rok.
Ne, ještě nikdy. 😄
Pro sebe jsem si ještě nikdy adventní kalendář nekoupila
Pro sebe ještě nikdy 🙂
Pro sebe ještě nikdy, ale vždycky jsem ho dostala od manžela.
Ne pro sebe nikdy
Ne, nekoupila 🍀
Ano, koupila a vzala jsem si ho do práce 😉
Nekoupila
Kupuju si od Sazky a čajový
Nevim, myslim, ze nikdy.
Nekoupila.
ne
Ano, koupila ☃️
Ano, Yankee Candle
Ano, v ikee. Dmkove me hodne lakaji, ale zatim jsem si vzdy rekla ze nedam tolik penez za kalendar pro sebe 😅
Ne,nekoupila.....
Nekoupila, vždy myslím hlavně na děti
Ne, nekoupila.
Ano, kupuji stírací adventní los a v práci si kupujeme čokoládový, kdo přijde první otvírá okno 😉
Nekoupila nikdy,budu to muset napravit
Ne nekoupila😀
Nikdy jsem si pro sebe adventní kalendář nekoupila. Láká mě to každý rok,ale nakonec koupím jen pro děti.
Nekoupila, ale přemýšlím, že bych to letos napravila 😉
Ne, nekoupila.
Sobě ještě nikdy. Vždycky jen dětem.
Sobě poprvé loni... Stírací adventní los..
Ne, nekoupila, ale tajné jsem sežrala jeden synovi 🙈 (dostal od prarodičů celkem čtyři, to mi omlouvá)
Ano, koupila, ale už je to pár let zpátky 😆
Ne sobě nikdy
Ne, pro sebe ne. Jen dětem a manželovi.
Ne, ale většinou mi někdo přinese čokoládový, který mi vyjí muž, hned jak dojí svůj
Nekoupila, ale dostala 🙂 Bylo to super, jako když jsem byla malá a tak doufám, že si to zase zopakuji.. třeba už letos 🙂
Nekoupila.
já si kupuju každý rok :D a pak vytvářím kalendář s dárky malýmu a užívám si to s ním a těšíme se z těch každodenních maličkostí spolu 🙂
Sama asi ne,kupuje mi ho naštěstí manžel 😀
Jednou, čokoládový 🙂
Nikdy, ale pravidelne dostavam cokoladovy od mamky 😁
Ano,koupila jsem si,ale nevydržela jsem a stejně se o obsah rozdělila s rodinou.
Jen stírací od Sazky
Ne, pro sebe nikdy.
Nikdy
Zatím ne, ale letos si nějaký pořídím. 😊
Koupila poprvé letos 😀
Letos poprvé.. tedy měl být můj.. ale vypadá to že se hodí více pro někoho jiného (jak jinak) 🙂
Nekoupila. 🙊
Nekoupila a pokud bych si kupovala, tak by se mi libil prave tento od Baley 😍
Koupila, loni jsem měla se svíčkami a bylo to moc fajn, byla jsem zase jak dítě a každé ráno se těšila až otevru nové okénko 😂😂
Ano, před 2 roky čokoládový od Lindt. Partnerovi a synovi vždy kalendář dělám, tak jsem chtěla mít jeden i sobě. 🙂
Ano, jeden rok jsem si koupila adventní kalendář s návody na šití.
Ne nekoupila, kupují jenom dětem
Ano, ale až od té doby, co mám děti....tak kupují každý rok 😊
Zatím nekoupila. Letos po nějakém pokukuju, ale zatím jsem se nerozhoupala ke koupi 🙈😆
Nekoupila, jen detem.
Pro sebe nikdy...
Ano kupuji sobe i nasim pejskum 😁
Koupila.
Kupuji si pravidelně 🙂
Sama sobě ne.ale většinou máme spolecny s manželem a to stírací los
Ano, koupila. Pravidelně kupuji manželovi od Sazky a ségře taky, má v prosinci narozeniny, tak to má jako dárek. Vždy se na něho těší. 😀
Bohužel ne..
Ne, sobě nikdy. Všem ostatním pravidelně kupuji.
Sobě ne, jen dětem
Ano, koupila 😊
Nakoupila, ale dcera se naštěstí vždy podělí
Nekoupila, snad to letos vyjde 😁
Nekoupila 🙈
Ne, nekoupila.
Každý rok se chystám, že si koupím, ale ani jednou to nevyšlo😀
Nikdy. Vždycky si říkám, že koupím a pak je mi líto za sebe utrácet 🙈
Nikdy jsem si ho nekoupila
Jednou, předloni trend IT up
Nekoupila jsem si ho nikdy, takze bych ho ted mohla vyhrat 😂
Nekoupila, i kdyz me to lakalo
Koupila jsem si právě od DM, protože jsem se nechtěla spoléhat na to, jestli ho dostanu 😂
Nekoupila
Kupuji si každý rok 🙂
Joooo koupila… s nadhernym obrazkem a pekne hnusnou cokoladou😁
Nikdy, ale tenhle by se mi moc libil, ale nenechala bych si ho, presne vim komu bych udelala radost ☺️
Koupila sem si loni Baleu, predloni dmBio ;) a letos jsme si navzajem udelali s kamaradkou. Nejaka dobrota, tvoreni, klubicka a tak. Uz se fakt tesim na 1.12. ;)
Uz asi 3x jsem si koupila vánoční adventní los, a jednou advenťák od Lindt
ano, jednou jsem si koupila kalendář s kosmetikou
Koupila jsem si adventní kalendář ale los 😉
Ne ale každý rok my kupovala mamka letos už nekoupi 😢😢
Nekoupila
Ano, stírací
Ne nekoupila
Sama sobě jsem kalendář ještě nekoupila. Ale.par jsem jich už dostala... 👍🙂
Kupuju si ho každý rok, čokoládový 😊
Ne🌲
Nekoupila
Ano, každoročně z IKEA a nevydrží mi ani do 5.12. Celý ho sežeru
Nekoupila
Ano koupila😇
Nekoupila 😕
nekoupila, vzdy si reknu, ze je pro me zbytecny
Nekoupila jsem si nikdy žádný, asi bych to měla napravit🙂
Letos poprvé nakoupeno pro sebe 🙂.
Ne,nekoupila
Ano,delam si radost advetnim kalendářem

Ne, nekoupila, budu to muset tento rok napravit🙂