icon
1 / 1
avatar

Sobecky bych si ho nechala, protože každý rok vymýšlím ostatním, ale sama si koupím jen čajový 🤣

25. říj 2023
avatar

Darovala bych ho manželovi 😁

25. říj 2023
avatar

Vyhrala bych si ho pro sebe 😀

25. říj 2023
avatar

Byla bych sobec a nechala bych si jej 😍

25. říj 2023
avatar

Snědli bychom ho společně s manželem a děti by nám to jen mohly závidět (kecám, ale iluze je to krásná 🤩😂😅)

25. říj 2023
avatar

Nechala bych si ho, vratila bych se do doby, kdy jsem se jako mala tesila na dalsi den - na prekvapeni v okenku 🤗

25. říj 2023
avatar

Nene,já bych si ho pěkně nechala 😁holky si už v DM stejně vybraly své oblíbené😊

25. říj 2023
avatar

Darovala by som ho manželovi.

25. říj 2023
avatar

Nechala bych si ho, vypadá fakt skvěle!

25. říj 2023
avatar

Byla bych sobec a nechala si ho pro sebe 🤩

25. říj 2023
avatar

I když bych si kalendář nechala, ochutnala by celá rodina. Okýnka by určitě otvírala dcerka, protože vyndávat to překvapení je na tom to nejlepší🙂

25. říj 2023
avatar

Myslím, že bych si ho nechala, byl by to i dárek k mým narozeninám 6.12.

25. říj 2023
avatar

Vypadá úžasně, takže bych si ho nechala 😍

25. říj 2023
avatar

Nechala bych si ho, jen se možná podělila s manželem 🙂

25. říj 2023
avatar

Určitě bych si nechala, kalendář už jsem nedostala roky 🥰

25. říj 2023
avatar

Já bych si ho nechala, ale nejspíš by mi syn chodil uzobávat 😅😃 protože co má mamí, to je vždycky nejlepší! 🤷🏻‍♀️😃🙏

25. říj 2023
avatar

Dala bych ho manželovi.

25. říj 2023
avatar

Nechala bych si ho 😍

25. říj 2023
avatar

Nechala bych si ho pro sebe ☺️

25. říj 2023
avatar

Udělala bych radost mojí mamince ❤️

25. říj 2023
avatar

Tak ten bych si určitě nechala! Matky si taky musí občas udělat radost 😃

25. říj 2023
avatar

Nechala bych si ho, možná bych se rozdělila s manželem😊

25. říj 2023
avatar

Nechala bych si ho pro sebe, adventní kalendář jsem neměla už hodně dlouho 😁🙈.

25. říj 2023
avatar

Nechala bych si ho 🫣

25. říj 2023
avatar

Nechala bych si ho. Holky už vybírají čokoládové, tak já bych měla tento 🙂 Ale určitě bych se o některá okýnka rozdělila.

25. říj 2023
avatar

Darovala bych ho své nemocné sestře, aby měla radost ve svém těžkém životě ❤️.

25. říj 2023
avatar

Oznámila bych manželovi, že letos taky máme adventní kalendář a to společný.

25. říj 2023
avatar

Darovala bych ho nemocné kamarádce 🤗

25. říj 2023
avatar

Nechala bych si ho.

25. říj 2023
avatar

Rada bych si ho nechala, ale dite by mi ho urcite snedlo 😂

25. říj 2023
avatar

Nechala bych si ho ☺️

25. říj 2023
avatar

Nechala bych ho sobě, ale přítel by stejně ujídal 🤣

25. říj 2023
avatar

Darovala bych švagrové, které se v prosinci narodí neplánované 3 dítě a začne ji pořádný frmol 😉

25. říj 2023
avatar

Detem kalendar vyrabim, manzelovi koupim a ja vetsinou nemam, tak tenhle bych si moc rada nechala 😍

25. říj 2023
avatar

Chtěla bych si ho nechat😁 ALE....nenechavé dětské prstíky jsou rychlé😁

25. říj 2023
avatar

Asi bych byla lehce sobecká s nechala si ho.😉

25. říj 2023
avatar

Nechala bych si ho, ale mlsali bychom doma všichni.

25. říj 2023
avatar

Kalendář bych si nechala a ochutnávala by celá rodina.

25. říj 2023
avatar

Určitě bych ho darovala mamce

25. říj 2023
avatar

Nechala bych si ho

25. říj 2023
avatar

Pro všechny doma..

25. říj 2023
avatar

Nechala bych si ho 🙂

25. říj 2023
avatar

Podle obsahu, ale asi pro sebe a rodinu celkově🙂

25. říj 2023
avatar

Moc se mi libi, ale asi bych ho darovala sve dceri 😍

25. říj 2023
avatar

@apacheee Kdyby to bylo možné darovala bych ho mamince,ale to bohužel už neudělám 😭🖤

25. říj 2023
avatar

Podělila bych se s manžel a dětmi

25. říj 2023
avatar

Dala bych ho dceři, touží po jiném než klasickém čokoládovém

25. říj 2023
avatar

Dala bych mamce a babičce 93 let, ona nic takového asi nezažila🙂.

25. říj 2023
avatar

Rozdělíme se s dcerou ♥️

25. říj 2023
avatar

Nechala bych si ho. Kalendář pro sebe jsem neměla přes dvacet let 😉

25. říj 2023
avatar

Sobecky bych si ho nechala s manželem na půl ❤️❤️ děti budou mít dost od babiček a dědečků

25. říj 2023
avatar

Asi bych si ho nechala pro sebe a podělila se s mužem a synem.

25. říj 2023
avatar

Nechala nechala sobecky nechala

sticker
25. říj 2023
avatar

Deti nedaji dopustit na cokoladove, takze bych ho dala manzelovi, kteremu toto moc chutna (a chodila mu uzirat ve dny, kdy neni doma - kdo driv prijde...vsak to znate 🤣).

25. říj 2023
avatar

Darovala 😊

25. říj 2023
avatar

Trochu sobecky bych si ho nechala 🙂

25. říj 2023
avatar

Nechala bych si ho pro sebe 😆

25. říj 2023
avatar

Potěšila bych s ním sama sebe🍀

25. říj 2023
avatar

Nechala bych si ho 🤭

25. říj 2023
avatar

Já bych potěšila sama sebe😁

25. říj 2023
avatar

Nechala bych si ho 🙂

25. říj 2023
avatar

Nejspíš bych si ho nechala pro sebe a vylupovala okénka s dcerkou 🙂

25. říj 2023
avatar

Kalendář bych dala synkovi, měl by radost, že může otevírat okýnka

25. říj 2023
avatar

Nechala bych si ho

25. říj 2023
avatar

Kupuji kalendáře všem okolo a mě ho nikdo nekoupí, takže bych si ho sobecky nechala 😊 a stejně se pak o něj rozdělila 😁

25. říj 2023
avatar

Dala dceri ♥️ uz odpocitava dny, tak tohle by ji pomohlo 🤣

25. říj 2023
avatar

Určitě bych si ho nechala, však si také něco zasloužím.

25. říj 2023
avatar

Nechala bych si ho🙂

25. říj 2023
avatar

Nechala bych si ho a možná se rozdělila s ostatními členy rodiny - ale jen kdyby byli moooooc hodní 😀 .

25. říj 2023
avatar

Dostal by ho manžel ☺️

25. říj 2023
avatar

Darovala bych ho mamce. Já si pro sebe koupila ten samý za nasbírané body.

25. říj 2023
avatar

Já bych si ho určitě nechala. 😀

25. říj 2023
avatar

Nechala bych si ho, vždycky dělám kalendáře pro syna a manžela a sama žádný nemám, tak bych za něj byla ráda ☺️

25. říj 2023
avatar

Buď bych si ho nechala nebo dala mé velmi dobré kamaradce

25. říj 2023
avatar

Rozdělila by som sa s dcérkou.

25. říj 2023
avatar

Asi pro synka

25. říj 2023
avatar

No 🤔 hmm ,tak možná 🫣 bych se rozdělila 🤫🤭

25. říj 2023
avatar

Nechala bych si pro sebe 😊

25. říj 2023
avatar

Pro sebe 😀

25. říj 2023
avatar

Zcela nesobecky bych si ho nechala 😁

25. říj 2023
avatar

Nechala bych si ho pro sebe ☺️

25. říj 2023
avatar

Nechala bych si ho pro sebe. 🙈🥳

25. říj 2023
avatar

Nechala bych si ho pro sebe 🤭

25. říj 2023
avatar

Nechala bych si ho 😂

25. říj 2023
avatar

Nechala bych si ho🙂

25. říj 2023
avatar

Syn by měl radost z rozdělávání okýnek - a protože oříšky nejí a tipuji, že ani část dalších věcí, měla bych je pro sebe. Mňam.

25. říj 2023
avatar

Dala bych ho dětem.

25. říj 2023
avatar

Já bych si ho nechala a udělala si tak radost k svátku, který mám hned na začátku prosince 😉

25. říj 2023
avatar

Nechala bych si ho, max bych se podělila po večerech s manželem 🙂.

25. říj 2023
avatar

Nechala bych si ho

25. říj 2023
avatar

Nechala bych si ho pro sebe 🥰

25. říj 2023
avatar

Nechala bych si ho.... A stejně by mi půlku z toho " sežrali" děti

25. říj 2023
avatar

Nechala bych si ho

25. říj 2023
avatar

Nechala bych si ho, a teď když o tom přemýšlím, vlastně jsem dlouho žádný svůj adventní kalendář neměla, tak pokud nevyhraji, koupím si 😉

25. říj 2023
avatar

Tenhle by byl pro mě ❤️ pro děti už mám 🙃

25. říj 2023
avatar

Byl by muj...ale, obe deti by chodily "žebrat", aby mohly tez ochutnat

25. říj 2023
avatar

Nechala bych si ho s partnerem . Budeme mít první Vánoce spolu sami v novém 🙂 doteď jsme byli u mých rodičů a bez kalendáře 😄

25. říj 2023
avatar

Stal by se z něj rodinný a každý by si tam našel své. A kdyby to nešlo, tak bych si ho nechala 🙂

25. říj 2023
avatar

Venovala bych manzelovi, treba by se obcas rozdelil 🙂

25. říj 2023
avatar

venovala bych ho jedne stare dame 76 let, ktera by z nej mela velkou radost, zije sama a rodina na ni kasle.

25. říj 2023
avatar

Asi bych si ho nechala 😀

25. říj 2023
avatar

Zpapala bych si ho😆

25. říj 2023
avatar

Tentokrát bych chtěla potěšit mamku, zasloužila by si ho víc než já 🥰

25. říj 2023
avatar

Nechala bych si ho pro sebe.

25. říj 2023
avatar

Nechala bych si ho, protože vypadá úžasně ❤️

25. říj 2023
avatar

Nechala bych si ho pro sebe.

25. říj 2023
avatar

Nechala bych si ho, a dělala královské dělení s dcerkama ❤️

25. říj 2023
avatar

Taky bych si ho nechala 🩷

25. říj 2023
avatar

Věnovala bych ho, zřejmě manželově mamce. 🙂

25. říj 2023
avatar

Darovala bych mamince kterou ceka vazna operace 😇❤

25. říj 2023
avatar

Dala bych ho dceři 😉

25. říj 2023
avatar

Nechala bych nám všem a nejak bychom se podělili 😊

25. říj 2023
avatar

Nechala bych si ho, nikdy jsem žádný takový neměla 🙂

25. říj 2023
avatar

Můj, můj, můj 😃

25. říj 2023
avatar

Nechala bych si ho😁❤️

25. říj 2023
avatar

Podělila bych se s manželem. Já bych otevírala okénka se sudými čísly, on s lichými😅

25. říj 2023
avatar

Budu sobec, nechala bych si ho ☺️

25. říj 2023
avatar

Stopro by byl můj😁

25. říj 2023
avatar

Podělila bych se s dětma

25. říj 2023
avatar

Byl by pro všechny doma 😊

25. říj 2023
avatar

Kalendář jsem neměla už několik let, tudíž bych si ho sobecky nechala jen pro sebe 🤩🙏🏼🙃

25. říj 2023
avatar

Buď bych si ho sobecky nechala nebo bych ho dala ségře. Podle aktuálního rozpoložení 🙂

25. říj 2023
avatar

Já bych si ho nechala 😀

25. říj 2023
avatar

Jako řada bych si ho nechala, ale děti by to určitě odhalily a nakonec bych se s nimi stejně podělila, takže každý den by měl každý jedno okénko, včetně mého muže 🙂

25. říj 2023
avatar

Dala bych mamce, která si bude brát v prosinci dovolenou, aby mi pomohla s dětmi, až se vrátím s třetím z porodnice 🙂

25. říj 2023
avatar

Pro celou mou rodinu

25. říj 2023
avatar

Rozhodně by jsem ho dala dětem a pak jen mlsně koukala.

25. říj 2023
avatar

Podělili bychom se s manželem a (snad) ochutnali i nějaké dm dobroty, které ještě neznáme 🙂

25. říj 2023
avatar

Užila bych si ho já, případně se podělila s manželem. Bio produkty z DM občas nakupuji a “testuji”, tak by mě moc zajímalo, zda neobjevím něco nového, co zařadím do jídelníčku. 😋

25. říj 2023
avatar

Nechala bych si ho a případně se podělila s mužem a dětmi.

25. říj 2023
avatar

Darovala bych kamarádce.

25. říj 2023
avatar

Nechala bych si jej pro sebe ale samozřejmě se s obsahem podělila. 🤗

25. říj 2023
avatar

Nechala bych ho pro celou naši rodinu

25. říj 2023
avatar

Darovala bych ho dceři 😊

25. říj 2023
avatar

Nechala bych jej doma a otvírali bychom jej všichni 😊

25. říj 2023
avatar

Darovala bych kamarádce ☺️

25. říj 2023
avatar

Nechala bych ho doma pro všechny.

25. říj 2023
avatar

Snědli bychom ho doma všichni společně.

25. říj 2023
avatar

Určitě bych si ho nechala prosebe a hýčkala si ho, protože tenhle kalendář miluju 🤭

25. říj 2023
avatar

Buď bych byla sobecká a nechala si ho k narozeninám 😍 nebo bych mohla věnovat švagrové k narozeninám 🤔

25. říj 2023
avatar

nechala bych si ho, je potřeba dělat si radost 🙂

25. říj 2023
avatar

Kalendář bych si nechala pro sebe 🙂

25. říj 2023
avatar

Podarovala bych nas s manzelem na Mikulase, aby nam nebylo lito, ze nemame adventni kalendar jako deti 🙂

25. říj 2023
avatar

Rozdělila bych se s manželem a dětmi, stejně jako loni ❤️

25. říj 2023
avatar

Kalendář bych si nechala,max bych se rozdělila a dětmi

25. říj 2023
avatar

Kalendář bych si nechala.

25. říj 2023
avatar

Nechala bych si ho 🙈😀

25. říj 2023
avatar

nechala 👍 tenhle bych si rozhodne nechala 😄👍 ale at nejsem takovy sobec, dceri bych dovolila otevirat mi okynka 😄

25. říj 2023
avatar

Dala bych ho dětem 🥰

25. říj 2023
avatar

Nechala bych si ho pro sebe 😉

25. říj 2023
avatar

Dala bych ho mým dětem

25. říj 2023
avatar

Udělala bych s ním radost sama sobě 😇

25. říj 2023
avatar

Radost bych udělala sobě ❤️

25. říj 2023
avatar

Byla by to radost pro mě 😊

25. říj 2023
avatar

Byl by můj 😇

25. říj 2023
avatar

Sobecky bych obdarvala sama sebe

25. říj 2023
avatar

Kazdy den by okenko otevrel ten, co bude nejhodnejsi 😁

25. říj 2023
avatar

Nechala bych si ho

25. říj 2023
avatar

Jelikož mám den blbec, tak bych si ho nechala 😉

25. říj 2023
avatar

Podělila bych se s manželem a dcerou 🙂

25. říj 2023
avatar

Nechala bych si ho.

25. říj 2023
avatar

Úplně sobecky bych si ho nechala 😁

25. říj 2023
avatar

Nechala bych si ho a o dobroty se dělila s rodinou.

25. říj 2023
avatar

Nechala bych si ho pro sebe, asi by to byl můj první adventní kalendář.

25. říj 2023
avatar

Asi bych udelala radost mamce 🙂

25. říj 2023
avatar

Udělala bych radost sama sobě

25. říj 2023
avatar

Nechala bych si ho. 🥰 kalendář jsem neměla už roky.

25. říj 2023
avatar

Nechala bych ho doma pro všechny, by jsme se rozdělili 😊

25. říj 2023
avatar

Dala bych dceri

25. říj 2023
avatar

Věnovala bych ho bývalé paní učitelce mého syna 😉

25. říj 2023
avatar

Darovala bych ho kolegyni v práci za to co pro mě za poslední půl rok udělala

25. říj 2023
avatar

Nechala bych si ho. Jakýpak copak 😅😅

25. říj 2023
avatar

podělila bych se s dětmi

25. říj 2023
avatar

Byla bych sobec a nechala si ho. Stejně u toho jsme vždycky všichni😊.

25. říj 2023
avatar

Nechala bych si ho😊

25. říj 2023
avatar

Nechala bych ho pro celou naši rodinu, podělili bychom se.

25. říj 2023
avatar

Já bych si ho moc přála pro sebe

25. říj 2023
avatar

Nechala bych ho jako společný 🌲🎁

25. říj 2023
avatar

Dala bych ho ségře.

25. říj 2023
avatar

Podělila bych se s rodinou ❤

25. říj 2023
avatar

Rozdělila bych se s dcerami 🙂

25. říj 2023
avatar

mamince

25. říj 2023
avatar

Rozdělila bych se s dcerou a mamkou ❤️

25. říj 2023
avatar

No jasně že bych si ho nechala!

25. říj 2023
avatar

Nechala bych si ho pro sebe.

25. říj 2023
avatar

Jednou by taky něco zůstalo pro mě😇

25. říj 2023
avatar

Vím že je to sobecké,ale máchala bych si ho pro sebe po tom všem čím jsem teď prošla tak by mohlo trochu udělat radost

25. říj 2023
avatar

Já miluju adventní kalendáře. Takže posledních pár let kromě kalendáře pro dceru si kupuji i jeden pro sebe. Takže já bych si ho určitě nechala 😊

25. říj 2023
avatar

Nechali bychom si ho doma a všichni čtyři bychom ochutnávali dobroty 🙂

25. říj 2023
avatar

Objevovala bych ho spolu s detma.

25. říj 2023
avatar

Nechala bych si 🙂

25. říj 2023
avatar

Tento jediny by som si nechala pre seba a s detmi by som sa podelila o veci, co obsahuju lepok ☺️

25. říj 2023
avatar

Asi bych ho dala kamarádce..

25. říj 2023
avatar

Rozdělila bych se s manželem🙂

25. říj 2023
avatar

Rozdělila bych se se ségrou 🙂

25. říj 2023
avatar

Nechala bych si pro sebe 😆🤫 ale jo,rozdělila bych se s rodinkou 👨‍👩‍👧‍👧

25. říj 2023
avatar

Nechala bych si ho, ale jak se znám, tak bych se se synem asi rozdělila 😉🎄

25. říj 2023
avatar

Darovala bych ho manželovi.

25. říj 2023
avatar

Podělila bych se s detmi

25. říj 2023
avatar

No asi bych si ho nechala pro sebe 😃

25. říj 2023
avatar

Nechala bych si ho pro sebe

25. říj 2023
avatar

dala bych ho tchýni, která nám hodně pomáhá

25. říj 2023
avatar

Nechala bych si ho. Ale rozdělala bych se s dětmi.

25. říj 2023
avatar

Rozdělím se s dcerou

25. říj 2023
avatar

Nechala bych si ho. A měla bych tak dva spolu s ikeáckým 😅

25. říj 2023
avatar

Dala bych ho manželovi

25. říj 2023
avatar

Podělila bych se s rodinou.

25. říj 2023
avatar

Nechala bych si ho pro sebe a měla bych z něho radost 🙂

25. říj 2023
avatar

Darovala bych ho mamce.

25. říj 2023
avatar

Darovala bych dětem

25. říj 2023
avatar

Darovala bych kamarádce

25. říj 2023
avatar

Byl by můj.

25. říj 2023
avatar

Dala bych 11 letel dceři.

25. říj 2023
avatar

Jeden už mám doma koupený, protože po tomhle jdu vždy jako první, takže bych ho moc ráda věnovala mamce

25. říj 2023
avatar

Určitě by u nás zůstal😁

25. říj 2023
avatar

Nechala bych si ho.

25. říj 2023
avatar

Jednou bych měla kalendář i já 😊

25. říj 2023
avatar

Nechala bych si ho, moc si ho zaslouzim 🤭

25. říj 2023
avatar

Nechala bych si ho pro sebe ,je potřeba udělat občas radost i sobě

25. říj 2023
avatar

Asi bych byla ochotná podělit se s manželem. Děti mají každý svůj doma a ještě od babičky, tak bychom pro jednou měli něco i my dva.

25. říj 2023
avatar

Zůstal by v rodině

25. říj 2023
avatar

Nechala bych si jej, ani nevím, před kolika desítkami let jsem měla adventní kalendář pro sebe naposledy.

25. říj 2023
avatar

Pro ostatní už mám, proto bych si tento s radostí nechala 🙂

25. říj 2023
avatar

Děti budou mít lego kalendar...tento bych dala mamce a taťkovi ❤️

25. říj 2023
avatar

Asi bych ho letos dala brachovi.

25. říj 2023
avatar

udělala bych s ním radost dceři. a ta by se určitě s námi rozdělila.

25. říj 2023
avatar

Nechala bych si ho, pro DM kalendare jsou NEJ 👍

25. říj 2023
avatar

Tak zrovna tento bych si zcela sobecky nechala pro sebe …😉

25. říj 2023
avatar

Nechala bych si ho a ochutnávali bychom celá rodina.

25. říj 2023
avatar

Nechala sobě 😁

25. říj 2023
avatar

Dala dceři,aby měla radost

25. říj 2023
avatar

Nechala bych si ho.Ale prubezne bych se delila 🙂

25. říj 2023
avatar

Dala bych ho dcerce.

26. říj 2023
avatar

Nechala bych si ho

26. říj 2023
avatar

Výhru bych dala kamarádce Lucii, která by si tento balíček moc zasloužila.

26. říj 2023
avatar

Nechala pro sebe a společně s dětmi se těšila každý den

26. říj 2023
avatar

Nechala bych si ho 😍

26. říj 2023
avatar

Tento rok dělám vsetkym kalendáře, takže by jsem jsi ho nechala pro sebe. 🥰

26. říj 2023
avatar

Nechala bych si ho pro sebe

26. říj 2023
avatar

Radost jen pro me😉

26. říj 2023
avatar

Dala bych ho mamince

26. říj 2023
avatar

Nechala bych si ho.

26. říj 2023
avatar

Nechala bych si ho, takže děti 😁

26. říj 2023
avatar

Věnovala bych kamarádce.

26. říj 2023
avatar

Dala bych ho nevlastnímu synkovi (17let) nebo manželovi ❤️

26. říj 2023
avatar

Užili bychom si jej celá rodina

26. říj 2023
avatar

Tak tento bych si nechala pro sebe 🙂

26. říj 2023
avatar

Podělila bych se s přítelem. Ale celý bych mu ho nedala. 😂

26. říj 2023
avatar

Nechala bych si ho a dělila se s manželem

26. říj 2023
avatar

Nechala bych si ho a musela se delit s detma😀

26. říj 2023
avatar

Se ségrou milujeme DM, takže bych se podělila s ní 🙂

26. říj 2023
avatar

Jasně, že nechala. Nanejvýš se podělila o to, co nejím.😀

26. říj 2023
avatar

Nechala bych si ho 😀😊

26. říj 2023
avatar

Podělila bych se doma se svojí rodinou. 🙂

26. říj 2023
avatar

Byl by pro mě, ale určitě bych se i o náplň rozdělila doma 🙂

26. říj 2023
avatar

Nechala bych si ho. 🙂

26. říj 2023
avatar

Rozdělila mezi děti

26. říj 2023
avatar

Nechala bych si ho uplne pro sebe 😁

26. říj 2023
avatar

Tak tenhle bych si s dovolením nechala pro sebe 😁

26. říj 2023
avatar

Urcite detem.

26. říj 2023
avatar

Rozdělila mezi děti

26. říj 2023
avatar

Podělila bych se s mužem ❤️❤️ Děti budou mít připravený od skřítků jako každý rok.

26. říj 2023
avatar

Děti dostanou od babičky, takže tento bych si nechala pro sebe 🙂

26. říj 2023
avatar

Rozdělila bych se s mužem,syn bude mít svůj.

26. říj 2023
avatar

Dala bych ho manželovi, ale samozřejmě bych taky ochutnala😁

26. říj 2023
avatar

Nechala bych si ho pro sebe 🙂

26. říj 2023
avatar

Já bych si ho nechala 😀

26. říj 2023
avatar

Určitě bych se podělila s přítelem 😊

26. říj 2023
avatar

Darovala bych mamince

26. říj 2023
avatar

Nechala bych si ho.

26. říj 2023
avatar

Nechala bych si ho

26. říj 2023
avatar

Nechala bych si ho. Já kupuji každý rok dětem i manželovi a na mě nikdo nemyslí, tak bych si ho zcela sobecky nechala.

26. říj 2023
avatar

Byl by pro nás všechny doma, pro dcerku, manžela a mou maličkost 😊

26. říj 2023
avatar

Já bych si ho nechala a měla konečně něco i já 😁

26. říj 2023
avatar

Byl by pro manžela, určitě by se rozdělil i se mnou😇

26. říj 2023
avatar

Já bych si ho nechala, ať se mám o adventu taky na co těšit 😉

26. říj 2023
avatar

Nechala bych si ho pro sebe. Alespoň bych měla po letech taky nějaký kalendář já.

26. říj 2023
avatar

Kalendář bych darovala mamince 🙂

26. říj 2023
avatar

Kalendar bych venovala manželovi😊

26. říj 2023
avatar

Zrovna tento bych si nechala pro sebe ať mám taky prkna překvapeni o asventu

26. říj 2023
avatar

Darovala bych ho kamarádce

26. říj 2023
avatar

Kalendář bych darovala dceři😘

26. říj 2023
avatar

Nechala bych si ho 🙂

26. říj 2023
avatar

nechala bych si ho 🙂

26. říj 2023
avatar

Nechala 🤭

26. říj 2023
avatar

Darovala bych synovi.

26. říj 2023
avatar

Nechala bych si ho 😊

26. říj 2023
avatar

Podelila bych nas vsechny podle toho, co komu chutna.

26. říj 2023
avatar

Darovala bych ho synovi

26. říj 2023
avatar

Nechala bych si a ochutnali bysme cela rodina

26. říj 2023
avatar

Darovala bych ho kamarádce🤗

26. říj 2023
avatar

Já bych ho dala svým rodičům

26. říj 2023
avatar

Nechala bych si ho a o dobroty v něm bych se podělila s mužem a syny.

26. říj 2023
avatar

Určitě bychom se podělili s dcerou

26. říj 2023
avatar

Nechala bych si ho 🙂

26. říj 2023
avatar

Já bych si ho nechala pro sebe 😊

26. říj 2023
avatar

Já bych se podělila s celou rodinou, aby z něj měli radost všichni doma 🤗

26. říj 2023
avatar

Podělila bych se s manželem a synem.

26. říj 2023
avatar

Rozhodně bych si ho nechala pro své děti

26. říj 2023
avatar

Tento bych si určitě nechala, kdyby to byl jiný, tak bych možná darovala 😍

26. říj 2023
avatar

Pro sebe

26. říj 2023
avatar

Nechala bych si ho, protože já všem nějaký kupuju a žádný nedostanu

26. říj 2023
avatar

Pro maminku. Vždy jsem dostávala kalendáře od ní,tak bych i já ráda ji obdarovala.

26. říj 2023
avatar

Já bych ho darovala sestře k svátku má 2.12 svátek

26. říj 2023
avatar

Ja bych ho venovala. Sama adventni kalendare nemam uz od pubertalnich let.

26. říj 2023
avatar

Já bych se o kalendář dělila s manželem když děti usnou a máme chvíli pro sebe 😊

26. říj 2023
avatar

Nechala bych si jej, ale rozdělila bych se s dcerou která čaje také miluje.

26. říj 2023
avatar

My bychom se podělila celá rodina jako vždy ☺️

26. říj 2023
avatar

Darovala by ho své kamarádce ❤️

26. říj 2023
avatar

Podelila bych se doma.Ale okynka bych otvirala ja😀

26. říj 2023
avatar

Kalendář bych darovala mamce 🙂

26. říj 2023
avatar

Narovinu priznavam, ze bych ho sezrala sama 😅

26. říj 2023
avatar

Nechala bych si pro sebe, je krásný 😉

26. říj 2023
avatar

Podarovala bych celou naši rodinu, ale každý den by okénko-překvapení otvírala dcerka 🙂

26. říj 2023
avatar

Snedli bychom ho s detmi spolecne

26. říj 2023
avatar

Dala bych ho sestře 😊

26. říj 2023
avatar

Rozdělila bych se s rodinkou. ❤️

26. říj 2023
avatar

chtěla bych si ho nechat pro sebe a děti 😇

26. říj 2023
avatar

Taky bych si jej nechala,přeci jen už Ježíšek na maminky moc nemyslí ...a advent je náročný

26. říj 2023
avatar

Podelili bychom se s manzelem ❤️

26. říj 2023
avatar

Nejspíš bychom ho otevírali společně celá naše rodina ☺️

26. říj 2023
avatar

Pravděpodobně bych si ho nechala, kdyby manžel hodně překvapil a měl pro mne nějaký jiný, tak bych se rozdělila 🙂

26. říj 2023
avatar

Po tomhle kalendáři letos dost pokukuji, takže bych si ho nechala 🫣

26. říj 2023
avatar

Tak tenhle bych, s prominutím, sežrala sama 😃

26. říj 2023
avatar

Nechala bych si ho

26. říj 2023
avatar

Nechala bych si ho😉

26. říj 2023
avatar

Asi bych ho dala ségře a pak bych o tom přemejšlela a stejný bych si koupila pro sebe (nebo aspoň ňákej)

26. říj 2023
avatar

Máme 3 děti, ty by si jistě poradily.

26. říj 2023
avatar

Sobecky bych si ho nechala. 😉

26. říj 2023
avatar

Nechala bych si ho, ale stejně by to zpracovaly spis děti :D

26. říj 2023
avatar

Nechala bych si ho určitě pro sebe, moc se mi líbí

26. říj 2023
avatar

Nechala bych si ho pro sebe. 🤤🙃 Ale samozřejmě bych se s každým okýnkem doma podělila o dobrůtku. 👍🏻

26. říj 2023
avatar

asi bych to nechala jako "rodinný" ochutnali bychom všichni

26. říj 2023
avatar

Nechala bych si ho pro sebe

26. říj 2023
avatar

Ja bych ho dala sve skoro svagrove 😉

26. říj 2023
avatar

Dala bych ho synovi

26. říj 2023
avatar

Nechala bych si ho pro sebe 🤗 a udělalo by mi radost že když každoročně připravují kalendář pro děti tak jednou si ten pro sebe nebudu muset koupit sama 😁

26. říj 2023
avatar

Asi bych si udělala radost 👀❤️ neměla jsem už několik let. Pěkné zpříjemnění před termínem porodu 🤰😁

26. říj 2023
avatar

Nechala bych si ho s pritelem na pul, jsem tehotna, tak si musim dopravat same dobre veci 🙂

26. říj 2023
avatar

Tenhle bych si asi nechala 😇

26. říj 2023
avatar

Nechala 😍

26. říj 2023
avatar

Kalendář bych si nechala a mlsali bychom všichni doma 😁☺️

26. říj 2023
avatar

Nechala bych si ho. Všem každý rok kupuju, a sama jsem ho už fakt hoooodně dlouho neměla 🙂

26. říj 2023
avatar

Dm bio kalendář bych věnovala mamince 💗💗💗

26. říj 2023
avatar

Udělala bych radost sama sobě 🙂

26. říj 2023
avatar

Nechala bych si ho pro radost

26. říj 2023
avatar

Darovala bych kolegyni k narozeninam.

26. říj 2023
avatar

Určitě bych podarovala dcerku, miluje všechny adventní kalendáře.😉

26. říj 2023
avatar

Zdolali by jsme ho spolu s manželem ,😍

26. říj 2023
avatar

Syn by otevíral okénka a pak by jsme všichni ochutnávali 😊

26. říj 2023
avatar

Buď bych si kalendář nechala, nebo bych ho dala tchýni, která má 30. Listopadu narozeniny. 🙂

26. říj 2023
avatar

Nechala bych si ho pro sebe😀

26. říj 2023
avatar

Nechala bych si ho pro sebe, protože se mám učit být k sobě laskavá, tak tímto bych začala

26. říj 2023
avatar

Zůstal by doma. Předpokládám, že okénka by otevíral Pozdní sběr, o obsah bychom se dělili.

26. říj 2023
avatar

Podělili bychom se celá rodina.

26. říj 2023
avatar

Dala bych ho detem❤️

26. říj 2023
avatar

Dala bych ho dceře🙂)

26. říj 2023
avatar

Nechala bych si ho 🤩od dětství je miluju, a ne pokazdy Mikuláš donesl

26. říj 2023
avatar

Já bych obsahem kalendáře potěšila sebe a rodinu 😁

26. říj 2023
avatar

Dala bych jej jednomu ze tří dětí a těm ostatním bych ho dokoupila,aby jim to nebylo líto🙂

26. říj 2023
avatar

Darovala bych ho staršímu synovi.

26. říj 2023
avatar

Darovala bych ho ségře a té její opičce Sofince. Tyhle dvě baby by ho totiž fakt ocenily a plně využily.

26. říj 2023
avatar

Nechala bych si ho.

26. říj 2023
avatar

My bychom si ho nechali s manzelem😁 preci jenom si take zaslouzime nejake dobroty za cely rok s detickama😁 a utekl by nam cas do Stedreho dne rychleji😁

26. říj 2023
avatar

Nechala pro sebe.

26. říj 2023
avatar

Ja bych si ho nechala 🙂

26. říj 2023
avatar

Podělila bych se o něj s maminkou.

26. říj 2023
avatar

Já bych si ho sobecky nechala protože pro sebe si nikdy nic nekoupím.😅

26. říj 2023
avatar

Asi bych si ho nechala, pro ostatní už mám.

26. říj 2023
avatar

Měli bysme ho s manželem napůl. Já první půlku a on druhou. Protože mám termín porodu v půlce prosince,tak potřebuji jen samé zdravé dobroty. A manžel zase něco dobrého na nervy😆

26. říj 2023
avatar

Pro syna

26. říj 2023
avatar

Podělila bych se s manželem

26. říj 2023
avatar

Nechaly bysme si ho doma,ale určitě bysme se i podělily s něčím

26. říj 2023
avatar

Sobecky přiznám, že bych si ho nechala

26. říj 2023
avatar

Nechala bych si ho pro vlastní potěšení ☺️.

26. říj 2023
avatar

Nechala bych si ho pro sebe 😊 poslední dobou toho mám moc, tak bych se aspoň takto sama potěšila

26. říj 2023
avatar

Taky bych si ho asi sobecky nechala pro syna.

26. říj 2023
avatar

Darovala by som ho uzasnej zene, ktora sa rozdava pre ostatnych... 😉

26. říj 2023
avatar

Já bych se o něj dělila se synem

26. říj 2023
avatar

Otevírala bych ho s dětmi 😊

26. říj 2023
avatar

Vypadá krásně, darovala by jsem ho mamce 😍

26. říj 2023
avatar

podělila bych se s dětmi

26. říj 2023
avatar

zůstal by doma a všichni bychom se o něj podělili

26. říj 2023
avatar

Nechala bych si ho 🙂

26. říj 2023
avatar

Dětem by udělal radost,takže by zůstal doma a každý by měl z toho radost 🙂

26. říj 2023
avatar

Podělila bych se o něj s dětmi a manželem🙂

26. říj 2023
avatar

Rozdělila bych se s dětmi.

26. říj 2023
avatar

Rozdělila bych se s manželem a dcerou

26. říj 2023
avatar

Nechala bych si ho pro sebe😊

26. říj 2023
avatar

nechala bych si ho doma pro využití všech z naší domácnosti 🙂

26. říj 2023
avatar

Kalendář bych věnovala dceři.

26. říj 2023
avatar

Darovala bych ho mamce ;)

26. říj 2023
avatar

Darovala bych ho mamce k narozeninám 5.12. Každý rok dostává čokoládový, tak tohle by ji vyrazilo dech🤗

26. říj 2023
avatar

Dala bych ho přítelovi

26. říj 2023
avatar

Ode mě pro nás, rodinu

26. říj 2023
avatar

Dala bych do společné domácnosti. Ať si každý může otevřít okénko 🤓

26. říj 2023
avatar

Kalendář bych nechala pro mé děti, 3,5 letou dcerku a půlročního synka ❤

26. říj 2023
avatar

Ja bych ho donesla mym rodicum. Myslim, ze by z nej byli paf, a vlastne by si ho moc zaslouzili. Jsem moc tada, ze je mam.

26. říj 2023
avatar

Nechala pro sebe

26. říj 2023
avatar

Minuly týden jsem měli školení, máme mít rády samy sebe, takže bych byla sobeček a nechala si jej 😂😂😂

26. říj 2023
avatar

Letos bych si ho nechala, vždy dostanu čokoládový a po 5 dnech už přestávám mít chuť na další okýnka😅.

26. říj 2023
avatar

nechala bych si ho, i když bych ho ráda darovala. Ale na to bych potřebovala víc kusů. Těžko bych se rozhodovala, komu dát a komu ne 😎

26. říj 2023
avatar

Dala bych ho dcerám

26. říj 2023
avatar

Darovali bychom ho dědovi, i když bych si ho ráda nechala 🙂

26. říj 2023
avatar

Dala bych ho babičce, 92 roků, krásná dáma, která to teď nemá jednoduché a kalendář by jí určitě moc potěšil.

26. říj 2023
avatar

Dala bych jej synům.

26. říj 2023
avatar

Udělala bych s ním radost svojí tchýni. Díky koníku už vím jak moc velké štěstí mám. 😃

26. říj 2023
avatar

No, pokud bych tedy nějakým záhadným způsobem náhodou opravdu tento kalendář vyhrála, tak bych si ho určitě nenechala, ale právě že, bych ho věnovala tetě pro mého malého bratrance, který je tak trochu bohužel malinko jiný a nemají to v životě úplně lehké. Tak jsem zvědavá, zda se na mně a na ně usměje štěstí. 🙂

26. říj 2023
avatar

No nějak těžké rozhodnutí, buď by zůstal doma se mnou, nebo by putoval mamce.

26. říj 2023
avatar

Dala bych ho manželovi

27. říj 2023
avatar

já bych si ho nechala, stejně se ve výsledku se všemi doma podělím 😉

27. říj 2023
avatar

Nechala bych si ho, ale určitě bych se podělila se zbytkem rodiny a okénka by nakonec otevíraly děti 🙂.

27. říj 2023
avatar

Nechala bych ho pro nasi rodinu. Vzdy by jsme otevreli okenko spolu a rozdelili by jsme se 🥰

27. říj 2023
avatar

Asi bych si ho nechala 🤭 doma nás je, takže bych se podělila s manželem a dětma 😍

27. říj 2023
avatar

Nechala bych si ho 🙂

27. říj 2023
avatar

Kalendář bych si nechala 🫣 😀 každý rok po něm toužím a ani jeden rok ho nedostanu a ani si ho nekoupím 😀 ale o obsah bych se ráda podělila 😊

27. říj 2023
avatar

Darovala bych jej babičce

27. říj 2023
avatar

S přítelem bychom ho otvírali společně, tak jako každý adventní kalendář 💜

27. říj 2023
avatar

Udělala bych radost sobě. I když je mi jasné, že by mi to snědly děti. 😊

27. říj 2023
avatar

Pokud bych vyhrála nechala bych si ho pro sebe

27. říj 2023
avatar

pokud bych vyhrála, tak by jsme si ho společně s holčičkami otvírali a papali.

27. říj 2023
avatar

podarovala bych děti moje nejmilovanější

27. říj 2023
avatar

Nechala bych si ho pro naši rodinu: sebe, manžela, dceru.

27. říj 2023
avatar

Nechala bych si jej pro sebe😊

27. říj 2023
avatar

Ja bych si ho nechala pro sebe...ale obavam se,ze by mi rodina zdatne pomahala 😁

27. říj 2023
avatar

já bych si ho nechala pro sebe.

27. říj 2023
avatar

Věnovala bych ho mamince.😍

27. říj 2023
avatar

věnovala bych ho mamince..😘

27. říj 2023
avatar

podělila bych se se synkem,se kterým sama žiji

27. říj 2023
avatar

Otevírala bych s dětmi. Celkově se těším na adventní kalendáře, teď to bude poprvé s dětmi. 🙂

27. říj 2023
avatar

Rada bych si ho nechala pro sebe, ale vim, ze me 4 kobylky se pridaji.

27. říj 2023
avatar

Možná bych ho nechala pro nás, možná darovala švagrové 🙂

27. říj 2023
avatar

Ja bych ho dala svym detem, kazdy rok vymyslim co jim koupit do adventniho kalendare a tohle by mi hodne ulehcilo praci. Klasicke v obchodu nekupuju, ty vetsinou dostanou na Mikulase od babicek 🙂

27. říj 2023
avatar

Kalendář bych darovala

27. říj 2023
avatar

Dala bych ho svým dětem ❤️

27. říj 2023
avatar

Budu tvrdit, že si ho nechám pro sebe,ale určitě bych ho dala puberťákům♥️

27. říj 2023
avatar

Nechala bych si ho 😁

27. říj 2023
avatar

Tento kalendář bych nechala pro sebe a svého manžela ❤️

27. říj 2023
avatar

Nechala bych si ho

27. říj 2023
avatar

Dala bych ho dceři

27. říj 2023
avatar

Nechala bych ho nám doma, snědli bychom ho společně.

27. říj 2023
avatar

Něco bych si nechala a zbytek mému muži

27. říj 2023
avatar

Darovala bych ho mamce, ta nikdy žádný neměla.

27. říj 2023
avatar

Nechala bych si ho

27. říj 2023
avatar

Nechala bych si ho pro sebe, mám ráda odpočítávání dnů do Vánoc a kalendář přece nemusí mít jen děti 🙂

27. říj 2023
avatar

Podělila bych se se synem, otevírali bychom spolu ❤

27. říj 2023
avatar

nechala si, nikdy mi nikdo žádný adventní kalendář nedal🤔

27. říj 2023
avatar

Nechala bych si ho 🙂

27. říj 2023
avatar

Podělila bych se s dcerou❤️

27. říj 2023
avatar

Darovala bych mamince 😊

27. říj 2023
avatar

Co jsem dospělá, jsem snad nikdy svůj adv.kalendar neměla, takže já bych si ho nechala pro sebe a s výrobky se kdyžtak dělila s ostatními 🙂

27. říj 2023
avatar

Darovala bych dětem

28. říj 2023
avatar

Byl by pro mě 😆

28. říj 2023
avatar

Nechala si ho ☺️☺️

28. říj 2023
avatar

Nechala bych si ho ,vypadá kouzelně

28. říj 2023
avatar

Nechala bych si ho 🙂

29. říj 2023
avatar

Věnovala bych ho mamce 😊

29. říj 2023
avatar

Sobecky bych si ho nechala, protože vždycky chystám dětem, manželovi kupuji od Sazky a na mě si nikdy nikdo nevzpomene 😄

29. říj 2023
avatar

Asi bych si ho nechala :D

30. říj 2023
avatar

Ráda bych si kalendář nechala. Nikdy jsem žádný nedostala a z tohoto bych měla radost jako malá holka ❤

30. říj 2023
avatar

dala bych ho dětem

31. říj 2023
avatar

Rozdělila bych se s celou rodinou 🙂 Ale určitě bych si ho zasloužila, dětem vyrábím každý rok advenťáky z perníčků a při 4 dětech je to docela makačka 😀

31. říj 2023
avatar

Já bych Advrntní kalendář věnovala svojí nejlepší kamarádce 👱‍♀️protože ona fárky od nikoho nedostává❤

31. říj 2023
avatar

Já bych rozmazlila sama sebe ☺️

31. říj 2023
avatar

Asi bych si ho nechala pro sebe sobecky🤭😁😇

31. říj 2023
avatar

Darovala bych ho své mamince

31. říj 2023
avatar

Kalendář vypadá fantastický, nechala bych si ho pro sebe, konečně bych se taky těšila na každé ráno, až objevím poklad, přesně jako moje dcery.

1. lis 2023
avatar

Zůstal by v naší rodině, pro syna, mamku a mě

1. lis 2023
avatar

No ten by byl pro mě!

2. lis 2023
avatar

Asi bysme ho meli napul s dcerkou ☺️

2. lis 2023
avatar

Nechala bych si ho, ostatní budou mít svůj, jen já žádný 🙂

2. lis 2023
avatar

Nechala bych si ho.

2. lis 2023
avatar

Udělala bych radost hlavně sobě.☺️

2. lis 2023
avatar

Já bych si takto krásny adventní kalendář nejraději nechala nebo bych ho darovala moji zlaté mamince je krásný i jako dekorace

2. lis 2023
avatar

Dne 13.11. je Den laskavosti, tak já bych ho s úsměvem na rtu darovala některé kolegyni z práce.

2. lis 2023
avatar

Nechala bych si ho 🙂

2. lis 2023
avatar

Nechala bych si ho a rozdelila si mnamky s holkama 🙂

2. lis 2023
avatar

Nechali by jsme si ho s dětmi

2. lis 2023
avatar

To je otázka na tělo 😍 asi bych se moc rozmýšlela jestli ho poslat dál nebo si ho ponechat ❤

2. lis 2023
avatar

Nechala si ho.

2. lis 2023
avatar

Pro vnucky 13 a 15 let❤️

2. lis 2023
avatar

Asi by byl náš rodinný a pokaždé by si z neho vzal někdo jiný 😉

2. lis 2023
avatar

Nechala bych si ho🙂

2. lis 2023
avatar

U nás by byl pro všechny 🙂.

2. lis 2023
avatar

Nechala bych si ho,protože každý rok dávám nějaký dětem i manželovi a mě nikdo žádný nedá.

2. lis 2023
avatar

Nechala bych si ho 🎄

2. lis 2023
avatar

Nechala bych si ho a podělila se s manželem

2. lis 2023
avatar

Kdybych kalendář vyhrála, tak bych si ho nechala pro sebe 😀✌️

2. lis 2023
avatar

Kdybych vyhrála, kalendář bych si nechala. Už půl roku jsem na nemocenské a nějaká radost, by mi opravdu prospěla.

2. lis 2023
avatar

V případě výhry bych si ho sobecký nechala 😅

2. lis 2023
avatar

Kalendář bych si nechala, aby mi skvěle doplnil čajový dmBio ☺️

2. lis 2023
avatar

Pro dceru.

2. lis 2023
avatar

Pokud bych vyhrála, kalendář bych si nechala 🥰😊

2. lis 2023
avatar

Kalendář by byl pro mě a děti

2. lis 2023
avatar

Věnovala bych ho místní charitě.

2. lis 2023
avatar

Nechala bych si ho a rozbalovala ho s detma 🙂

2. lis 2023
avatar

Kalendář bych si nechala a rozbalovala s dětmi

2. lis 2023
avatar

Dala bych ho dceři nebo mamince

2. lis 2023
avatar

Nechala bych si ho 🤭

2. lis 2023
avatar

Kalendar by byl pro celou rodinu a všichni společně rozbalovali 🙂

2. lis 2023
avatar

kalendář by byl pro celou rodinu

2. lis 2023
avatar

dala bych ho dceři

2. lis 2023
avatar

Darovala bych ho 13 letému synovi, on si po letech s Hotwheels a Lego HP, Star wars přeje právě se sladkostmi. ❤

2. lis 2023
avatar

Kalendář bych si nechala, vždycky jsem si ho přála, ale sama bych si ho nekoupila.

2. lis 2023
avatar

Darovala bych ho

2. lis 2023
avatar

Ráda dělám radost ostatním, dala bych ho mamince 🤍

2. lis 2023
avatar

Něco bych si nechala a zbytek mému muži

2. lis 2023
avatar

Nechala bych si ho pro sebe - pro radost, ale o dobroty bych se podělila s dětmi a manželem.

2. lis 2023
avatar

Nikdy jsem takový adventní kalendář neměla, takže bych si ho nechala pro sebe 🙂

2. lis 2023
avatar

Nechala bych si ho.

2. lis 2023
avatar

Asi bysme ho otevírali i jedli společně 🙂

2. lis 2023
avatar

Vzhledem k tomu, že kupuji adventní kalendář jen pro své dítě, tak tento bych si nechala 🤗

2. lis 2023
avatar

Tento by som venovala kamarátke, ktorá mi je vždy oporou 😊

2. lis 2023
avatar

Sobecky bych si ho nechala pro sebe, pac me nikdy nikdo kalendar neda 🙈

2. lis 2023
avatar

Asi by byl pro celou rodinu 😁

2. lis 2023
avatar

nechala bych si ho

2. lis 2023
avatar

Rozdělila bych se s dětmi ☺️🍀

2. lis 2023
avatar

Byl by pro nás všechny 😊

2. lis 2023
avatar

Udělala bych radost sobě, ale ochutnat bych dala cele rodině.

2. lis 2023
avatar

Darovala bych ho sobě ❤️😍🙏

2. lis 2023
avatar

Asi by byl pro nás všechny....😊

2. lis 2023
avatar

Rozdělila bych se s dětmi 🙂

2. lis 2023
avatar

pochutnali by jsme si na něm všichni

2. lis 2023
avatar

Tentokrat bych si nechala pro sebe 🤩

2. lis 2023
avatar

Manželovi ❤️

2. lis 2023
avatar

Já bych si ho nechala 😀 nebo spíš pro mě i pro přítele ❤️ nikdy si pořádně uic nekoupime , tak by jsme si ho užili 🍀

2. lis 2023
avatar

Pro sebe

2. lis 2023
avatar

Nechala bych si ho

2. lis 2023
avatar

Dala bych ho synovi 🙂

2. lis 2023
avatar

Nechala bych si ho

2. lis 2023
avatar

Nikdy jsem zádný neměla, tak bych i udelala radost a nechala bych si ho😃

2. lis 2023
avatar

Nechala bych si ho

2. lis 2023
avatar

Já bych se o něj podělila s dcerkou.

2. lis 2023
avatar

Nechala bych si ho

2. lis 2023
avatar

Nechala bych si ho 🙂 🙂 🙂

3. lis 2023
avatar

Tenhle by byl rozhodně pro mě 🙂

3. lis 2023
avatar

Dala bych ho svojí mámě🙂

3. lis 2023
avatar

Už ho mám připravený pro svoji i partnerovu maminku, takže tento by byl pro mě.🙂

3. lis 2023
avatar
apacheee
autorAMBASADORKA

UKONČENO

4. lis 2023