🎁 Soutěž o adventní kalendář dmBio 🎁
A máme tu první soutěž o #dm adventní kalendář😍 dmBio adventní kalendář obsahuje 24 překvapení, které vám zpříjemní čekání na Vánoce. Rozmazlete sebe nebo své blízké vánočními dobrotami, jejichž složení pochází z kontrolovaného ekologického zemědělství a zaujmou svými vybranými kombinacemi chutí v bio kvalitě.
Jak se do soutěže zapojit?
1) Lajkněte tuto zprávu ❤
2) Do komentáře mi napište, co byste s tímto kalendářem v případě výhry udělali - zda byste si jej nechali, nebo byste s ním potěšili někoho jiného 😍
Soutěž začíná právě teď a soutěžní komentáře můžete přidávat až do pátku 3. listopadu - zase jako vždycky do půlnoci🙂
A teď už pojďte zkusit svoje štěstí, protože tahle výhra je opravdu úžasná. Držím pěsti a už teď se moc těším, koho tímhle dárkem potěšíme 🍀
Kompletní pravidla ambasadorských soutěží na MK najdete zde:
https://www.modrykonik.cz/jine/pravidla-soutezi-organizovanych-ambasadorkou-znacky/
Darovala bych ho manželovi 😁
Vyhrala bych si ho pro sebe 😀
Byla bych sobec a nechala bych si jej 😍
Snědli bychom ho společně s manželem a děti by nám to jen mohly závidět (kecám, ale iluze je to krásná 🤩😂😅)
Nechala bych si ho, vratila bych se do doby, kdy jsem se jako mala tesila na dalsi den - na prekvapeni v okenku 🤗
Nene,já bych si ho pěkně nechala 😁holky si už v DM stejně vybraly své oblíbené😊
Darovala by som ho manželovi.
Nechala bych si ho, vypadá fakt skvěle!
Byla bych sobec a nechala si ho pro sebe 🤩
I když bych si kalendář nechala, ochutnala by celá rodina. Okýnka by určitě otvírala dcerka, protože vyndávat to překvapení je na tom to nejlepší🙂
Myslím, že bych si ho nechala, byl by to i dárek k mým narozeninám 6.12.
Vypadá úžasně, takže bych si ho nechala 😍
Nechala bych si ho, jen se možná podělila s manželem 🙂
Určitě bych si nechala, kalendář už jsem nedostala roky 🥰
Já bych si ho nechala, ale nejspíš by mi syn chodil uzobávat 😅😃 protože co má mamí, to je vždycky nejlepší! 🤷🏻♀️😃🙏
Dala bych ho manželovi.
Nechala bych si ho 😍
Nechala bych si ho pro sebe ☺️
Udělala bych radost mojí mamince ❤️
Tak ten bych si určitě nechala! Matky si taky musí občas udělat radost 😃
Nechala bych si ho, možná bych se rozdělila s manželem😊
Nechala bych si ho pro sebe, adventní kalendář jsem neměla už hodně dlouho 😁🙈.
Nechala bych si ho 🫣
Nechala bych si ho. Holky už vybírají čokoládové, tak já bych měla tento 🙂 Ale určitě bych se o některá okýnka rozdělila.
Darovala bych ho své nemocné sestře, aby měla radost ve svém těžkém životě ❤️.
Oznámila bych manželovi, že letos taky máme adventní kalendář a to společný.
Darovala bych ho nemocné kamarádce 🤗
Nechala bych si ho.
Rada bych si ho nechala, ale dite by mi ho urcite snedlo 😂
Nechala bych si ho ☺️
Nechala bych ho sobě, ale přítel by stejně ujídal 🤣
Darovala bych švagrové, které se v prosinci narodí neplánované 3 dítě a začne ji pořádný frmol 😉
Detem kalendar vyrabim, manzelovi koupim a ja vetsinou nemam, tak tenhle bych si moc rada nechala 😍
Chtěla bych si ho nechat😁 ALE....nenechavé dětské prstíky jsou rychlé😁
Asi bych byla lehce sobecká s nechala si ho.😉
Nechala bych si ho, ale mlsali bychom doma všichni.
Kalendář bych si nechala a ochutnávala by celá rodina.
Určitě bych ho darovala mamce
Nechala bych si ho
Pro všechny doma..
Nechala bych si ho 🙂
Podle obsahu, ale asi pro sebe a rodinu celkově🙂
Moc se mi libi, ale asi bych ho darovala sve dceri 😍
Podělila bych se s manžel a dětmi
Dala bych ho dceři, touží po jiném než klasickém čokoládovém
Dala bych mamce a babičce 93 let, ona nic takového asi nezažila🙂.
Rozdělíme se s dcerou ♥️
Nechala bych si ho. Kalendář pro sebe jsem neměla přes dvacet let 😉
Sobecky bych si ho nechala s manželem na půl ❤️❤️ děti budou mít dost od babiček a dědečků
Asi bych si ho nechala pro sebe a podělila se s mužem a synem.
Nechala nechala sobecky nechala

Deti nedaji dopustit na cokoladove, takze bych ho dala manzelovi, kteremu toto moc chutna (a chodila mu uzirat ve dny, kdy neni doma - kdo driv prijde...vsak to znate 🤣).
Darovala 😊
Trochu sobecky bych si ho nechala 🙂
Nechala bych si ho pro sebe 😆
Potěšila bych s ním sama sebe🍀
Nechala bych si ho 🤭
Já bych potěšila sama sebe😁
Nechala bych si ho 🙂
Nejspíš bych si ho nechala pro sebe a vylupovala okénka s dcerkou 🙂
Kalendář bych dala synkovi, měl by radost, že může otevírat okýnka
Nechala bych si ho
Kupuji kalendáře všem okolo a mě ho nikdo nekoupí, takže bych si ho sobecky nechala 😊 a stejně se pak o něj rozdělila 😁
Dala dceri ♥️ uz odpocitava dny, tak tohle by ji pomohlo 🤣
Určitě bych si ho nechala, však si také něco zasloužím.
Nechala bych si ho🙂
Nechala bych si ho a možná se rozdělila s ostatními členy rodiny - ale jen kdyby byli moooooc hodní 😀 .
Dostal by ho manžel ☺️
Darovala bych ho mamce. Já si pro sebe koupila ten samý za nasbírané body.
Já bych si ho určitě nechala. 😀
Nechala bych si ho, vždycky dělám kalendáře pro syna a manžela a sama žádný nemám, tak bych za něj byla ráda ☺️
Buď bych si ho nechala nebo dala mé velmi dobré kamaradce
Rozdělila by som sa s dcérkou.
Asi pro synka
No 🤔 hmm ,tak možná 🫣 bych se rozdělila 🤫🤭
Nechala bych si pro sebe 😊
Pro sebe 😀
Zcela nesobecky bych si ho nechala 😁
Nechala bych si ho pro sebe ☺️
Nechala bych si ho pro sebe. 🙈🥳
Nechala bych si ho pro sebe 🤭
Nechala bych si ho 😂
Nechala bych si ho🙂
Syn by měl radost z rozdělávání okýnek - a protože oříšky nejí a tipuji, že ani část dalších věcí, měla bych je pro sebe. Mňam.
Dala bych ho dětem.
Já bych si ho nechala a udělala si tak radost k svátku, který mám hned na začátku prosince 😉
Nechala bych si ho, max bych se podělila po večerech s manželem 🙂.
Nechala bych si ho
Nechala bych si ho pro sebe 🥰
Nechala bych si ho.... A stejně by mi půlku z toho " sežrali" děti
Nechala bych si ho
Nechala bych si ho, a teď když o tom přemýšlím, vlastně jsem dlouho žádný svůj adventní kalendář neměla, tak pokud nevyhraji, koupím si 😉
Tenhle by byl pro mě ❤️ pro děti už mám 🙃
Byl by muj...ale, obe deti by chodily "žebrat", aby mohly tez ochutnat
Nechala bych si ho s partnerem . Budeme mít první Vánoce spolu sami v novém 🙂 doteď jsme byli u mých rodičů a bez kalendáře 😄
Stal by se z něj rodinný a každý by si tam našel své. A kdyby to nešlo, tak bych si ho nechala 🙂
Venovala bych manzelovi, treba by se obcas rozdelil 🙂
venovala bych ho jedne stare dame 76 let, ktera by z nej mela velkou radost, zije sama a rodina na ni kasle.
Asi bych si ho nechala 😀
Zpapala bych si ho😆
Tentokrát bych chtěla potěšit mamku, zasloužila by si ho víc než já 🥰
Nechala bych si ho pro sebe.
Nechala bych si ho, protože vypadá úžasně ❤️
Nechala bych si ho pro sebe.
Nechala bych si ho, a dělala královské dělení s dcerkama ❤️
Taky bych si ho nechala 🩷
Věnovala bych ho, zřejmě manželově mamce. 🙂
Darovala bych mamince kterou ceka vazna operace 😇❤
Dala bych ho dceři 😉
Nechala bych nám všem a nejak bychom se podělili 😊
Nechala bych si ho, nikdy jsem žádný takový neměla 🙂
Můj, můj, můj 😃
Nechala bych si ho😁❤️
Podělila bych se s manželem. Já bych otevírala okénka se sudými čísly, on s lichými😅
Budu sobec, nechala bych si ho ☺️
Stopro by byl můj😁
Podělila bych se s dětma
Byl by pro všechny doma 😊
Kalendář jsem neměla už několik let, tudíž bych si ho sobecky nechala jen pro sebe 🤩🙏🏼🙃
Buď bych si ho sobecky nechala nebo bych ho dala ségře. Podle aktuálního rozpoložení 🙂
Já bych si ho nechala 😀
Jako řada bych si ho nechala, ale děti by to určitě odhalily a nakonec bych se s nimi stejně podělila, takže každý den by měl každý jedno okénko, včetně mého muže 🙂
Dala bych mamce, která si bude brát v prosinci dovolenou, aby mi pomohla s dětmi, až se vrátím s třetím z porodnice 🙂
Pro celou mou rodinu
Rozhodně by jsem ho dala dětem a pak jen mlsně koukala.
Podělili bychom se s manželem a (snad) ochutnali i nějaké dm dobroty, které ještě neznáme 🙂
Užila bych si ho já, případně se podělila s manželem. Bio produkty z DM občas nakupuji a “testuji”, tak by mě moc zajímalo, zda neobjevím něco nového, co zařadím do jídelníčku. 😋
Nechala bych si ho a případně se podělila s mužem a dětmi.
Darovala bych kamarádce.
Nechala bych si jej pro sebe ale samozřejmě se s obsahem podělila. 🤗
Nechala bych ho pro celou naši rodinu
Darovala bych ho dceři 😊
Nechala bych jej doma a otvírali bychom jej všichni 😊
Darovala bych kamarádce ☺️
Nechala bych ho doma pro všechny.
Snědli bychom ho doma všichni společně.
Určitě bych si ho nechala prosebe a hýčkala si ho, protože tenhle kalendář miluju 🤭
Buď bych byla sobecká a nechala si ho k narozeninám 😍 nebo bych mohla věnovat švagrové k narozeninám 🤔
nechala bych si ho, je potřeba dělat si radost 🙂
Kalendář bych si nechala pro sebe 🙂
Podarovala bych nas s manzelem na Mikulase, aby nam nebylo lito, ze nemame adventni kalendar jako deti 🙂
Rozdělila bych se s manželem a dětmi, stejně jako loni ❤️
Kalendář bych si nechala,max bych se rozdělila a dětmi
Kalendář bych si nechala.
Nechala bych si ho 🙈😀
nechala 👍 tenhle bych si rozhodne nechala 😄👍 ale at nejsem takovy sobec, dceri bych dovolila otevirat mi okynka 😄
Dala bych ho dětem 🥰
Nechala bych si ho pro sebe 😉
Dala bych ho mým dětem
Udělala bych s ním radost sama sobě 😇
Radost bych udělala sobě ❤️
Byla by to radost pro mě 😊
Byl by můj 😇
Sobecky bych obdarvala sama sebe
Kazdy den by okenko otevrel ten, co bude nejhodnejsi 😁
Nechala bych si ho
Jelikož mám den blbec, tak bych si ho nechala 😉
Podělila bych se s manželem a dcerou 🙂
Nechala bych si ho.
Úplně sobecky bych si ho nechala 😁
Nechala bych si ho a o dobroty se dělila s rodinou.
Nechala bych si ho pro sebe, asi by to byl můj první adventní kalendář.
Asi bych udelala radost mamce 🙂
Udělala bych radost sama sobě
Nechala bych si ho. 🥰 kalendář jsem neměla už roky.
Nechala bych ho doma pro všechny, by jsme se rozdělili 😊
Dala bych dceri
Věnovala bych ho bývalé paní učitelce mého syna 😉
Darovala bych ho kolegyni v práci za to co pro mě za poslední půl rok udělala
Nechala bych si ho. Jakýpak copak 😅😅
podělila bych se s dětmi
Byla bych sobec a nechala si ho. Stejně u toho jsme vždycky všichni😊.
Nechala bych si ho😊
Nechala bych ho pro celou naši rodinu, podělili bychom se.
Já bych si ho moc přála pro sebe
Nechala bych ho jako společný 🌲🎁
Dala bych ho ségře.
Podělila bych se s rodinou ❤
Rozdělila bych se s dcerami 🙂
mamince
Rozdělila bych se s dcerou a mamkou ❤️
No jasně že bych si ho nechala!
Nechala bych si ho pro sebe.
Jednou by taky něco zůstalo pro mě😇
Vím že je to sobecké,ale máchala bych si ho pro sebe po tom všem čím jsem teď prošla tak by mohlo trochu udělat radost
Já miluju adventní kalendáře. Takže posledních pár let kromě kalendáře pro dceru si kupuji i jeden pro sebe. Takže já bych si ho určitě nechala 😊
Nechali bychom si ho doma a všichni čtyři bychom ochutnávali dobroty 🙂
Objevovala bych ho spolu s detma.
Nechala bych si 🙂
Tento jediny by som si nechala pre seba a s detmi by som sa podelila o veci, co obsahuju lepok ☺️
Asi bych ho dala kamarádce..
Rozdělila bych se s manželem🙂
Rozdělila bych se se ségrou 🙂
Nechala bych si pro sebe 😆🤫 ale jo,rozdělila bych se s rodinkou 👨👩👧👧
Nechala bych si ho, ale jak se znám, tak bych se se synem asi rozdělila 😉🎄
Darovala bych ho manželovi.
Podělila bych se s detmi
No asi bych si ho nechala pro sebe 😃
Nechala bych si ho pro sebe
dala bych ho tchýni, která nám hodně pomáhá
Nechala bych si ho. Ale rozdělala bych se s dětmi.
Rozdělím se s dcerou
Nechala bych si ho. A měla bych tak dva spolu s ikeáckým 😅
Dala bych ho manželovi
Podělila bych se s rodinou.
Nechala bych si ho pro sebe a měla bych z něho radost 🙂
Darovala bych ho mamce.
Darovala bych dětem
Darovala bych kamarádce
Byl by můj.
Dala bych 11 letel dceři.
Jeden už mám doma koupený, protože po tomhle jdu vždy jako první, takže bych ho moc ráda věnovala mamce
Určitě by u nás zůstal😁
Nechala bych si ho.
Jednou bych měla kalendář i já 😊
Nechala bych si ho, moc si ho zaslouzim 🤭
Nechala bych si ho pro sebe ,je potřeba udělat občas radost i sobě
Asi bych byla ochotná podělit se s manželem. Děti mají každý svůj doma a ještě od babičky, tak bychom pro jednou měli něco i my dva.
Zůstal by v rodině
Nechala bych si jej, ani nevím, před kolika desítkami let jsem měla adventní kalendář pro sebe naposledy.
Pro ostatní už mám, proto bych si tento s radostí nechala 🙂
Děti budou mít lego kalendar...tento bych dala mamce a taťkovi ❤️
Asi bych ho letos dala brachovi.
udělala bych s ním radost dceři. a ta by se určitě s námi rozdělila.
Nechala bych si ho, pro DM kalendare jsou NEJ 👍
Tak zrovna tento bych si zcela sobecky nechala pro sebe …😉
Nechala bych si ho a ochutnávali bychom celá rodina.
Nechala sobě 😁
Dala dceři,aby měla radost
Nechala bych si ho.Ale prubezne bych se delila 🙂
Dala bych ho dcerce.
Nechala bych si ho
Výhru bych dala kamarádce Lucii, která by si tento balíček moc zasloužila.
Nechala pro sebe a společně s dětmi se těšila každý den
Nechala bych si ho 😍
Tento rok dělám vsetkym kalendáře, takže by jsem jsi ho nechala pro sebe. 🥰
Nechala bych si ho pro sebe
Radost jen pro me😉
Dala bych ho mamince
Nechala bych si ho.
Nechala bych si ho, takže děti 😁
Věnovala bych kamarádce.
Dala bych ho nevlastnímu synkovi (17let) nebo manželovi ❤️
Užili bychom si jej celá rodina
Tak tento bych si nechala pro sebe 🙂
Podělila bych se s přítelem. Ale celý bych mu ho nedala. 😂
Nechala bych si ho a dělila se s manželem
Nechala bych si ho a musela se delit s detma😀
Se ségrou milujeme DM, takže bych se podělila s ní 🙂
Jasně, že nechala. Nanejvýš se podělila o to, co nejím.😀
Nechala bych si ho 😀😊
Podělila bych se doma se svojí rodinou. 🙂
Byl by pro mě, ale určitě bych se i o náplň rozdělila doma 🙂
Nechala bych si ho. 🙂
Rozdělila mezi děti
Nechala bych si ho uplne pro sebe 😁
Tak tenhle bych si s dovolením nechala pro sebe 😁
Urcite detem.
Rozdělila mezi děti
Podělila bych se s mužem ❤️❤️ Děti budou mít připravený od skřítků jako každý rok.
Děti dostanou od babičky, takže tento bych si nechala pro sebe 🙂
Rozdělila bych se s mužem,syn bude mít svůj.
Dala bych ho manželovi, ale samozřejmě bych taky ochutnala😁
Nechala bych si ho pro sebe 🙂
Já bych si ho nechala 😀
Určitě bych se podělila s přítelem 😊
Darovala bych mamince
Nechala bych si ho.
Nechala bych si ho
Nechala bych si ho. Já kupuji každý rok dětem i manželovi a na mě nikdo nemyslí, tak bych si ho zcela sobecky nechala.
Byl by pro nás všechny doma, pro dcerku, manžela a mou maličkost 😊
Já bych si ho nechala a měla konečně něco i já 😁
Byl by pro manžela, určitě by se rozdělil i se mnou😇
Já bych si ho nechala, ať se mám o adventu taky na co těšit 😉
Nechala bych si ho pro sebe. Alespoň bych měla po letech taky nějaký kalendář já.
Kalendář bych darovala mamince 🙂
Kalendar bych venovala manželovi😊
Zrovna tento bych si nechala pro sebe ať mám taky prkna překvapeni o asventu
Darovala bych ho kamarádce
Kalendář bych darovala dceři😘
Nechala bych si ho 🙂
nechala bych si ho 🙂
Nechala 🤭
Darovala bych synovi.
Nechala bych si ho 😊
Podelila bych nas vsechny podle toho, co komu chutna.
Darovala bych ho synovi
Nechala bych si a ochutnali bysme cela rodina
Darovala bych ho kamarádce🤗
Já bych ho dala svým rodičům
Nechala bych si ho a o dobroty v něm bych se podělila s mužem a syny.
Určitě bychom se podělili s dcerou
Nechala bych si ho 🙂
Já bych si ho nechala pro sebe 😊
Já bych se podělila s celou rodinou, aby z něj měli radost všichni doma 🤗
Podělila bych se s manželem a synem.
Rozhodně bych si ho nechala pro své děti
Tento bych si určitě nechala, kdyby to byl jiný, tak bych možná darovala 😍
Pro sebe
Nechala bych si ho, protože já všem nějaký kupuju a žádný nedostanu
Pro maminku. Vždy jsem dostávala kalendáře od ní,tak bych i já ráda ji obdarovala.
Já bych ho darovala sestře k svátku má 2.12 svátek
Ja bych ho venovala. Sama adventni kalendare nemam uz od pubertalnich let.
Já bych se o kalendář dělila s manželem když děti usnou a máme chvíli pro sebe 😊
Nechala bych si jej, ale rozdělila bych se s dcerou která čaje také miluje.
My bychom se podělila celá rodina jako vždy ☺️
Darovala by ho své kamarádce ❤️
Podelila bych se doma.Ale okynka bych otvirala ja😀
Kalendář bych darovala mamce 🙂
Narovinu priznavam, ze bych ho sezrala sama 😅
Nechala bych si pro sebe, je krásný 😉
Podarovala bych celou naši rodinu, ale každý den by okénko-překvapení otvírala dcerka 🙂
Snedli bychom ho s detmi spolecne
Dala bych ho sestře 😊
Rozdělila bych se s rodinkou. ❤️
chtěla bych si ho nechat pro sebe a děti 😇
Taky bych si jej nechala,přeci jen už Ježíšek na maminky moc nemyslí ...a advent je náročný
Podelili bychom se s manzelem ❤️
Nejspíš bychom ho otevírali společně celá naše rodina ☺️
Pravděpodobně bych si ho nechala, kdyby manžel hodně překvapil a měl pro mne nějaký jiný, tak bych se rozdělila 🙂
Po tomhle kalendáři letos dost pokukuji, takže bych si ho nechala 🫣
Tak tenhle bych, s prominutím, sežrala sama 😃
Nechala bych si ho
Nechala bych si ho😉
Asi bych ho dala ségře a pak bych o tom přemejšlela a stejný bych si koupila pro sebe (nebo aspoň ňákej)
Máme 3 děti, ty by si jistě poradily.
Sobecky bych si ho nechala. 😉
Nechala bych si ho, ale stejně by to zpracovaly spis děti :D
Nechala bych si ho určitě pro sebe, moc se mi líbí
Nechala bych si ho pro sebe. 🤤🙃 Ale samozřejmě bych se s každým okýnkem doma podělila o dobrůtku. 👍🏻
asi bych to nechala jako "rodinný" ochutnali bychom všichni
Nechala bych si ho pro sebe
Ja bych ho dala sve skoro svagrove 😉
Dala bych ho synovi
Nechala bych si ho pro sebe 🤗 a udělalo by mi radost že když každoročně připravují kalendář pro děti tak jednou si ten pro sebe nebudu muset koupit sama 😁
Asi bych si udělala radost 👀❤️ neměla jsem už několik let. Pěkné zpříjemnění před termínem porodu 🤰😁
Nechala bych si ho s pritelem na pul, jsem tehotna, tak si musim dopravat same dobre veci 🙂
Tenhle bych si asi nechala 😇
Nechala 😍
Kalendář bych si nechala a mlsali bychom všichni doma 😁☺️
Nechala bych si ho. Všem každý rok kupuju, a sama jsem ho už fakt hoooodně dlouho neměla 🙂
Dm bio kalendář bych věnovala mamince 💗💗💗
Udělala bych radost sama sobě 🙂
Nechala bych si ho pro radost
Darovala bych kolegyni k narozeninam.
Určitě bych podarovala dcerku, miluje všechny adventní kalendáře.😉
Zdolali by jsme ho spolu s manželem ,😍
Syn by otevíral okénka a pak by jsme všichni ochutnávali 😊
Buď bych si kalendář nechala, nebo bych ho dala tchýni, která má 30. Listopadu narozeniny. 🙂
Nechala bych si ho pro sebe😀
Nechala bych si ho pro sebe, protože se mám učit být k sobě laskavá, tak tímto bych začala
Zůstal by doma. Předpokládám, že okénka by otevíral Pozdní sběr, o obsah bychom se dělili.
Podělili bychom se celá rodina.
Dala bych ho detem❤️
Dala bych ho dceře🙂)
Nechala bych si ho 🤩od dětství je miluju, a ne pokazdy Mikuláš donesl
Já bych obsahem kalendáře potěšila sebe a rodinu 😁
Dala bych jej jednomu ze tří dětí a těm ostatním bych ho dokoupila,aby jim to nebylo líto🙂
Darovala bych ho staršímu synovi.
Darovala bych ho ségře a té její opičce Sofince. Tyhle dvě baby by ho totiž fakt ocenily a plně využily.
Nechala bych si ho.
My bychom si ho nechali s manzelem😁 preci jenom si take zaslouzime nejake dobroty za cely rok s detickama😁 a utekl by nam cas do Stedreho dne rychleji😁
Nechala pro sebe.
Ja bych si ho nechala 🙂
Podělila bych se o něj s maminkou.
Já bych si ho sobecky nechala protože pro sebe si nikdy nic nekoupím.😅
Asi bych si ho nechala, pro ostatní už mám.
Měli bysme ho s manželem napůl. Já první půlku a on druhou. Protože mám termín porodu v půlce prosince,tak potřebuji jen samé zdravé dobroty. A manžel zase něco dobrého na nervy😆
Pro syna
Podělila bych se s manželem
Nechaly bysme si ho doma,ale určitě bysme se i podělily s něčím
Sobecky přiznám, že bych si ho nechala
Nechala bych si ho pro vlastní potěšení ☺️.
Nechala bych si ho pro sebe 😊 poslední dobou toho mám moc, tak bych se aspoň takto sama potěšila
Taky bych si ho asi sobecky nechala pro syna.
Darovala by som ho uzasnej zene, ktora sa rozdava pre ostatnych... 😉
Já bych se o něj dělila se synem
Otevírala bych ho s dětmi 😊
Vypadá krásně, darovala by jsem ho mamce 😍
podělila bych se s dětmi
zůstal by doma a všichni bychom se o něj podělili
Nechala bych si ho 🙂
Dětem by udělal radost,takže by zůstal doma a každý by měl z toho radost 🙂
Podělila bych se o něj s dětmi a manželem🙂
Rozdělila bych se s dětmi.
Rozdělila bych se s manželem a dcerou
Nechala bych si ho pro sebe😊
nechala bych si ho doma pro využití všech z naší domácnosti 🙂
Kalendář bych věnovala dceři.
Darovala bych ho mamce ;)
Darovala bych ho mamce k narozeninám 5.12. Každý rok dostává čokoládový, tak tohle by ji vyrazilo dech🤗
Dala bych ho přítelovi
Ode mě pro nás, rodinu
Dala bych do společné domácnosti. Ať si každý může otevřít okénko 🤓
Kalendář bych nechala pro mé děti, 3,5 letou dcerku a půlročního synka ❤
Ja bych ho donesla mym rodicum. Myslim, ze by z nej byli paf, a vlastne by si ho moc zaslouzili. Jsem moc tada, ze je mam.
Nechala pro sebe
Minuly týden jsem měli školení, máme mít rády samy sebe, takže bych byla sobeček a nechala si jej 😂😂😂
Letos bych si ho nechala, vždy dostanu čokoládový a po 5 dnech už přestávám mít chuť na další okýnka😅.
nechala bych si ho, i když bych ho ráda darovala. Ale na to bych potřebovala víc kusů. Těžko bych se rozhodovala, komu dát a komu ne 😎
Dala bych ho dcerám
Darovali bychom ho dědovi, i když bych si ho ráda nechala 🙂
Dala bych ho babičce, 92 roků, krásná dáma, která to teď nemá jednoduché a kalendář by jí určitě moc potěšil.
Dala bych jej synům.
Udělala bych s ním radost svojí tchýni. Díky koníku už vím jak moc velké štěstí mám. 😃
No, pokud bych tedy nějakým záhadným způsobem náhodou opravdu tento kalendář vyhrála, tak bych si ho určitě nenechala, ale právě že, bych ho věnovala tetě pro mého malého bratrance, který je tak trochu bohužel malinko jiný a nemají to v životě úplně lehké. Tak jsem zvědavá, zda se na mně a na ně usměje štěstí. 🙂
No nějak těžké rozhodnutí, buď by zůstal doma se mnou, nebo by putoval mamce.
Dala bych ho manželovi
já bych si ho nechala, stejně se ve výsledku se všemi doma podělím 😉
Nechala bych si ho, ale určitě bych se podělila se zbytkem rodiny a okénka by nakonec otevíraly děti 🙂.
Nechala bych ho pro nasi rodinu. Vzdy by jsme otevreli okenko spolu a rozdelili by jsme se 🥰
Asi bych si ho nechala 🤭 doma nás je, takže bych se podělila s manželem a dětma 😍
Nechala bych si ho 🙂
Kalendář bych si nechala 🫣 😀 každý rok po něm toužím a ani jeden rok ho nedostanu a ani si ho nekoupím 😀 ale o obsah bych se ráda podělila 😊
Darovala bych jej babičce
S přítelem bychom ho otvírali společně, tak jako každý adventní kalendář 💜
Udělala bych radost sobě. I když je mi jasné, že by mi to snědly děti. 😊
Pokud bych vyhrála nechala bych si ho pro sebe
pokud bych vyhrála, tak by jsme si ho společně s holčičkami otvírali a papali.
podarovala bych děti moje nejmilovanější
Nechala bych si ho pro naši rodinu: sebe, manžela, dceru.
Nechala bych si jej pro sebe😊
Ja bych si ho nechala pro sebe...ale obavam se,ze by mi rodina zdatne pomahala 😁
já bych si ho nechala pro sebe.
Věnovala bych ho mamince.😍
věnovala bych ho mamince..😘
podělila bych se se synkem,se kterým sama žiji
Otevírala bych s dětmi. Celkově se těším na adventní kalendáře, teď to bude poprvé s dětmi. 🙂
Rada bych si ho nechala pro sebe, ale vim, ze me 4 kobylky se pridaji.
Možná bych ho nechala pro nás, možná darovala švagrové 🙂
Ja bych ho dala svym detem, kazdy rok vymyslim co jim koupit do adventniho kalendare a tohle by mi hodne ulehcilo praci. Klasicke v obchodu nekupuju, ty vetsinou dostanou na Mikulase od babicek 🙂
Kalendář bych darovala
Dala bych ho svým dětem ❤️
Budu tvrdit, že si ho nechám pro sebe,ale určitě bych ho dala puberťákům♥️
Nechala bych si ho 😁
Tento kalendář bych nechala pro sebe a svého manžela ❤️
Nechala bych si ho
Dala bych ho dceři
Nechala bych ho nám doma, snědli bychom ho společně.
Něco bych si nechala a zbytek mému muži
Darovala bych ho mamce, ta nikdy žádný neměla.
Nechala bych si ho
Nechala bych si ho pro sebe, mám ráda odpočítávání dnů do Vánoc a kalendář přece nemusí mít jen děti 🙂
Podělila bych se se synem, otevírali bychom spolu ❤
nechala si, nikdy mi nikdo žádný adventní kalendář nedal🤔
Nechala bych si ho 🙂
Podělila bych se s dcerou❤️
Darovala bych mamince 😊
Co jsem dospělá, jsem snad nikdy svůj adv.kalendar neměla, takže já bych si ho nechala pro sebe a s výrobky se kdyžtak dělila s ostatními 🙂
Darovala bych dětem
Byl by pro mě 😆
Nechala si ho ☺️☺️
Nechala bych si ho ,vypadá kouzelně
Nechala bych si ho 🙂
Věnovala bych ho mamce 😊
Sobecky bych si ho nechala, protože vždycky chystám dětem, manželovi kupuji od Sazky a na mě si nikdy nikdo nevzpomene 😄
Asi bych si ho nechala :D
Ráda bych si kalendář nechala. Nikdy jsem žádný nedostala a z tohoto bych měla radost jako malá holka ❤
dala bych ho dětem
Rozdělila bych se s celou rodinou 🙂 Ale určitě bych si ho zasloužila, dětem vyrábím každý rok advenťáky z perníčků a při 4 dětech je to docela makačka 😀
Já bych Advrntní kalendář věnovala svojí nejlepší kamarádce 👱♀️protože ona fárky od nikoho nedostává❤
Já bych rozmazlila sama sebe ☺️
Asi bych si ho nechala pro sebe sobecky🤭😁😇
Darovala bych ho své mamince
Kalendář vypadá fantastický, nechala bych si ho pro sebe, konečně bych se taky těšila na každé ráno, až objevím poklad, přesně jako moje dcery.
Zůstal by v naší rodině, pro syna, mamku a mě
No ten by byl pro mě!
Asi bysme ho meli napul s dcerkou ☺️
Nechala bych si ho, ostatní budou mít svůj, jen já žádný 🙂
Nechala bych si ho.
Udělala bych radost hlavně sobě.☺️
Já bych si takto krásny adventní kalendář nejraději nechala nebo bych ho darovala moji zlaté mamince je krásný i jako dekorace
Dne 13.11. je Den laskavosti, tak já bych ho s úsměvem na rtu darovala některé kolegyni z práce.
Nechala bych si ho 🙂
Nechala bych si ho a rozdelila si mnamky s holkama 🙂
Nechali by jsme si ho s dětmi
To je otázka na tělo 😍 asi bych se moc rozmýšlela jestli ho poslat dál nebo si ho ponechat ❤
Nechala si ho.
Pro vnucky 13 a 15 let❤️
Asi by byl náš rodinný a pokaždé by si z neho vzal někdo jiný 😉
Nechala bych si ho🙂
U nás by byl pro všechny 🙂.
Nechala bych si ho,protože každý rok dávám nějaký dětem i manželovi a mě nikdo žádný nedá.
Nechala bych si ho 🎄
Nechala bych si ho a podělila se s manželem
Kdybych kalendář vyhrála, tak bych si ho nechala pro sebe 😀✌️
Kdybych vyhrála, kalendář bych si nechala. Už půl roku jsem na nemocenské a nějaká radost, by mi opravdu prospěla.
V případě výhry bych si ho sobecký nechala 😅
Kalendář bych si nechala, aby mi skvěle doplnil čajový dmBio ☺️
Pro dceru.
Pokud bych vyhrála, kalendář bych si nechala 🥰😊
Kalendář by byl pro mě a děti
Věnovala bych ho místní charitě.
Nechala bych si ho a rozbalovala ho s detma 🙂
Kalendář bych si nechala a rozbalovala s dětmi
Dala bych ho dceři nebo mamince
Nechala bych si ho 🤭
Kalendar by byl pro celou rodinu a všichni společně rozbalovali 🙂
kalendář by byl pro celou rodinu
dala bych ho dceři
Darovala bych ho 13 letému synovi, on si po letech s Hotwheels a Lego HP, Star wars přeje právě se sladkostmi. ❤
Kalendář bych si nechala, vždycky jsem si ho přála, ale sama bych si ho nekoupila.
Darovala bych ho
Ráda dělám radost ostatním, dala bych ho mamince 🤍
Něco bych si nechala a zbytek mému muži
Nechala bych si ho pro sebe - pro radost, ale o dobroty bych se podělila s dětmi a manželem.
Nikdy jsem takový adventní kalendář neměla, takže bych si ho nechala pro sebe 🙂
Nechala bych si ho.
Asi bysme ho otevírali i jedli společně 🙂
Vzhledem k tomu, že kupuji adventní kalendář jen pro své dítě, tak tento bych si nechala 🤗
Tento by som venovala kamarátke, ktorá mi je vždy oporou 😊
Sobecky bych si ho nechala pro sebe, pac me nikdy nikdo kalendar neda 🙈
Asi by byl pro celou rodinu 😁
nechala bych si ho
Rozdělila bych se s dětmi ☺️🍀
Byl by pro nás všechny 😊
Udělala bych radost sobě, ale ochutnat bych dala cele rodině.
Darovala bych ho sobě ❤️😍🙏
Asi by byl pro nás všechny....😊
Rozdělila bych se s dětmi 🙂
pochutnali by jsme si na něm všichni
Tentokrat bych si nechala pro sebe 🤩
Manželovi ❤️
Já bych si ho nechala 😀 nebo spíš pro mě i pro přítele ❤️ nikdy si pořádně uic nekoupime , tak by jsme si ho užili 🍀
Pro sebe
Nechala bych si ho
Dala bych ho synovi 🙂
Nechala bych si ho
Nikdy jsem zádný neměla, tak bych i udelala radost a nechala bych si ho😃
Nechala bych si ho
Já bych se o něj podělila s dcerkou.
Nechala bych si ho
Nechala bych si ho 🙂 🙂 🙂
Tenhle by byl rozhodně pro mě 🙂
Dala bych ho svojí mámě🙂
Už ho mám připravený pro svoji i partnerovu maminku, takže tento by byl pro mě.🙂
UKONČENO

Sobecky bych si ho nechala, protože každý rok vymýšlím ostatním, ale sama si koupím jen čajový 🤣