Největší radost by mi udělalo ručně vyrobené přáníčko od dcery, jako každý rok 😊
Kytička od dětí a něco vyrobeného z lásky🙂.
Cokoliv od dětí😍.
Já mám taky vždycky radost z toho, co dětičky vlastnoručně vytvoří.😊
výlet do Krumlova 🙂
Cokoliv mě potěší 💝
synem vlastnoručně vyrobený 😍
Me by udělalo velkou radost stihnout první a poslední besídku dcery ve školce, mám termin porodu a bojím se, ze to nestihnu… sice bych zase dostala jiný darecek🙂
Spat celou noc😅
Kytka ❤️
Pěkný výlet s rodinou 🙂
Autorské naušnice
Mě stačí vyrobené přání. A kdyz by byla i kyticka, byla by to třešnička na dortu
Kytička nebo přáníčko od dětí 😊
Cokoli od dětí a od muže, aby mě vzal na zmrzlinu.
Mně by udělala radost klidně i ta odrostlá pampeliška, když by mi ji dal syn 🙂 ❤️
Grilování 😊
Od dcery by mi stačilo kdyby jeden den neodmlouvala 🤷🤣 ale budeme realisti. Radost mi udělá pěkné počasí a společná procházka
Dovolená 😀
Pusa od syna🙂 bude mu 11 let, tak už je to na hraně, políbit matku🙂
Výlet s rodinou a něco dobrého na jídlo 😁.
Společně strávená neděle a cokoliv vyrobeného od dětí ☺️ Ve školce určitě něco chystají, tak jsem zvědavá ☺️
Radost ni udělá cokoliv vyrobeného od mých dětí. Je mi jasné, že ve školce a škole něco vyrobí, a těším se, co přinesou 😁
Nemusel ráno vstavat k dětem pak přijít k nachystame snidani a kaficku , proste hlavne se vyspat😁
Letos by to byl tyčový vysavač, protože kluci starý minulý týden zlomily 🤦🤦
Výlet s rodinou
Volný víkend 🙂
Nějaká kytička od dcer 🙂
Cokoliv od syna 😊
Čokoláda
Čokoláda 😃
Nová knížka ☺️
Pusinky od dětí 🥰
Snídaně, kterou nemusím dělat já 😂
Největší radost by mi udělalo, kdyby se nás už konečně pustily všechny letošní virózy a byli jsme už zdraví
Cokoli od dětí, snad si manžel vzpomene a něco s nimi vytvoří
Kytička, nebo přáníčko od dětí
Kdyby se dcera dostala do školky 🙏
spolecny vylet
Nudný, klidný den, bez jeceni, fleku, nemoci a úrazu. A teplo a sluníčko jako bonus😊
Dáreček od dětí..ručně vyrobený nebo namalovaný..každý rok si na mě vzpomenou i kytička z lásky udělá radost..
Ranní společné probuzení a pusa jako Brno!
Dárek od dcery
Asi vylet se vsema detma a drahym ♥️
Natrhaná kytička od dětí.
Jakýkoli výlet kamkoli 😊
Cokoliv od dětí 🙂
Krásný den strávený s dětmi ❤️
Nejvic by me potesilo poradne se vyspat 🙂 A hezke pocasi a nejaky maly vylet s detmi k tomu 🙂
Každý rok dostávám od syna krasné vystřižené a vybarvené srdíčko s přáním. Obrovskou radost by mi udělalo opět srdce od syna a ještě větší, kdyby to dokázala i moje dcera 🥰❤. Věřím, že to jednou přijde ❤.
kytka
Mně by udělaly největší radost vlastnoruční výrobky od mých dětí ... A to, myslím, dopadne ☺️🥰
Abych řekla pravdu, tak si už tři roky přeji, abych byla zdravá. Abych se vyhrabala ze smutku. Ale jinak z hmotných věcí - to ví o mě všichni. Knih není nikdy dost!!! Takže knížku. A kosmetiku taky miluju, takže kdyby mi dali i moji oblíbenou vůni Mexx, tak to bych se nezlobila. 🙂
Čokoláda, kytička
přáníčko od mojí dcery
stačí pusa od mrňousků
prianie vyrobené synom❤️
čokoláda, hodně čokolády 🙂
Volno
kytice tulipanu od mych synku
cokoli vlastnoručně vyrobeného od mých dětí❤
Výlet s rodinou
Dárková karta od DM 😊 Me nikdo nic jinak nedává.
Nějaké zdravé mlsani
Pozitivni tehotensky test
Vínečko 🤭
Kdybychom strávili den všichni společně, protože to se nám povede málokdy.
Mě stačí obejmutí od mých synů ❤️
jakýkoli
Nějaký společný výlet, klidně jen nedaleko, do přírody, hlavně všichni spolu 🙂
Cokoli vyrobené od syna, nebo společný výlet
Rodinný výlet 🙂
Kytička
Přání od dcer ❤
Na louce natrhaná kytička
Kyticka
největší radost mi udělá cokoliv od mých děti 🙂
Zdraví. A pokud realnější přání, tak víkend s manželem 🙂
Největší radost by mi udělala tato karta do DM.😆 A od dětí bych byla ráda za cokoliv s láskou vyrobené.🤗
Nejvice by mi udelalo radost, kdyby si na me deti vzpomnely ❤ myslim to v nadsazce, samozrejme
Výlet s rodinkou.
Vyrobené přání od dětí
Nejvetsi radost by mi udelalo, kdyby svitilo slunicko a mohli jsme vyrazit na rodinny vylet🙂
Společný výlet, zážitek s rodinou 💞
Den volna
asi cokoliv🙂
Hlavne, aby se dite zbavilo to sileneho kasle, jinak nic nechci. Pusa bohate postaci.
Tyčinka flapjack vlašský ořech z dm. Moje nejoblíbenější....😀
Když holky něco vyrobí ve školce a dají pusinku.
Letošní dárek? Vzhledem k tomu, že budu v ten den v 36. týdnu a den po náročné oslavě, bych si přála hlavně klid a nicnedělání. 🙂)
kdybychom už byli konečně všichni po jarní etapě bacilů ZDRAVÍ 🙂)
Udelal by mi radost nejaky pekny den s rodinou, výlet, zadny hadky, rev a zpruzeny obličej pubertacky 😁
Největší radost mi udělá, když mě přítel obejme, dostanu pusu a budeme zdravý.
Snídaně do postele a chvilka ranního lenošení 🙂
Nejkrásnějším dárkem pro mě bude synův úsměv při ranním probouzení ❤
Společný rodinný výlet ☀️
dort (kterej jsem nedostala nedavno k narozeninam), kyticka a celej den bez deti
Kyticka od deti❤️
Největší radost by mi udělalo, kdyby moje roční dcera spala déle než hodinu. Za tři hodiny v kuse bych byla vděčná, za čtyři bych se zbláznila radostí 🤪
nový parfém, kytička a celý den bez dítěte :D
Kytička od dětí 🌼
Přáníčka od dětí 🙂
Zdraví
Kytička natrhaná od dětí.
Přáníčko od dětí.
Mě by moc potěšilo, kdyby se naše puberťačky aspoň jeden den nehádaly 😅 a když k tomu bude i káva a něco dobrého, tak to bude úplně nej ☺️
Možná nějaký výlet, který bychom si všichni užili a na kterém by se nikdo s nikým nepohádal 😄
Chvilku klidu.
Kdyby syn řekl "máma" 😊
Jako každý rok mi udělá největší radost kytice šeříku
Kytka
Největší radost mám každý den se synem. Ale ten den si už konečně užívám jako maminka co se kluk narodil. tak určitě kyticka a stačí i sedmikraska je přece z lásky. ❤
Nějaký pěkný výlet.
Kytička
Snídaně do postele 😅
Kyticka a sampanske 🙂
Mne by udelalo radost spolecne stravene rodinne odpoledne.
Kdybych už byla vykuryrovana a mohla s rodinou oslavit konečně své 30! To by byla pecka 😊
Jakákoliv kytička 💐, klidně utržená na louce.
Cokoli od dětí. A třeba dobrá čokoláda, ta potěší vždycky.
Kdyby mi letos manžel s dětmi připravili nějakou dobrou snídani 🙂
Toho by bylo. Třeba kytka, víno nebo třeba jen, kdybych se mohla jednou pořádně vyspat 😀
Květina do zahrádky.
Mám dítě už velký, největší radost mi udělá společně strávený čas, třeba v kavárně 🙂
Mám ještě miminko, ale potěší mě vždy kytička.
kdyby mi donesly snídani do postele🙂))
Kytička vlastnoručně natrhaná 😊
Největší asi donosit zdravé miminko ❤️
Kytička a ručně vyráběné přání od dcerky.
Cokoliv od dětí.
Vzhledem k nemocem posledních týdnů už jen obligátní zdraví, ale na druhém místě je nějaká bonboniéra 😋
Chcela by som byť zdravá a od dcérky by som chcela objatie a pusu.
Kytička od dětí 🙂
Potěší mě vše, co je dáno od srdíčka 😊
Hezky den jen s moji mamkou ❤️
Rodinný výlet se zdravými dětmi
Největší radost by mi udělalo volné odpoledne 🙂
Urcite neco od dcery at uz obrazek nebo kyticka ❤️
Kdyby si manžel vůbec vzpomněl a s dětmi něco vymyslel, tyhle věci jdou úplně mimo něj 🙈 a děti jsou ještě malé
Knížka 😍
Sladka pusa od deti
Něco co mám ráda a nekupuji si, ale ostatní ví , že mě to potěší .
Cokoliv od deti
Pěkný den na výletě😉
Staci, když dostanu pusu od starších a vlastně i od nejmladšího💗 a vlastně krasny dáreček byl před měsícem první vnouček😍
Ať už jsme zdravý a můžeme vyletovat 🙏🙂
Kdyby dcera přestala konečně v noci vyžadovat um 🙏😁
Cokoliv 😊 nemusí to být nic drahého, klidně můžeme zajít na zmrzlinu 🍦
Ať už je syn víc zdravý. To by byl top dárek
Kytice
Kdyby mě někdo aspoň na půl dne zbavil mladší dcery 🙏😆
mě by udělal radost den bez hádek a dohadů 🙏 a jako bonus uklizený pokoj 😂
Byla bych nadšená, kdyby za mě s tátou uvařili a uklidil kuchyň😍 (ale o tom si můžu nechat jen zdát...). Potěší mě cokoliv - pusa a vzpomínka od starší, mladší se připojí 😉
Deň len pre seba 😊
Kytička od dětí...z louky
Obrázek od dcery a úsměv od syna ☺️
Největší radost mám z ručně vyráběných přání od dětí.
čas strávený s manželem
cokoliv, když si na to někdo vzpomene 🙂
Udělá mi radost cokoliv, třeba zrovna tato kartička do DM, využila bych ji jen pro sebe 🤗
Krásné a teplé počasi🌞
Probuzení od dětí pusinkou a snídaní do postele... v minulých letech si mě takto začaly hýčkat a je to moooc milé🙂
Cokoliv mi dcera vyrobí a čokoláda 😃
Květina
Kytičky do skalky 🙂
Natrhany šeřík ☺️
Poukaz na hlídání dětí 😂😂
Kdyby byly děti konečně zdravé a ten mladší začal lépe spát 🙏🏻.
Kdybych si mohla ráno prispat🙏😄
Normalne me vzdy potesi cokoliv vyrobeneho, nakresleneho od kluku. Ale teda letos bych si asi nejvic prala ten den bez nich 😆 po vsech tech dlouhych nemocech a tak, by to byl balzam na dusi 😆😘
Den matek si jako každý rok užiji s manželem a holkama v cukrárně a s griliášovým pohárem 😊
Radost mi udělá cokoliv, ale tu úplně největší bych měla z toho, aby už nás míjely všechny nemoci, které nás od podzimu otravuji. 🙏
Z DM nová kosmetika 🙂 jinak mi stačí pusa a přáníčko od dětí ❤️
Radost mi udělá besidka ve školce 🙂
Nové šaty od mé oblíbené návrhářky.
Kdyby se uzdravila moje máma.
Cokoliv od dětí)
Něco vyrobeného od dcery
Květina
Návštěva kadeřnictví 😅
Bohemka 🥂😁
Mě by udělalo obrovskou radost ten den nic nedělat a spíš dostávat, ležet půl dne v posteli, dostat snídani do postele,číst tam knihu,kterou mám tak dlouho rozečtenou a o nic a nikoho se nestarat,jen já a kniha...🤗
Mít den volna jen pro sebe 🤩
kdyby ta mládátka den poslouchala..
Kytička by mi udělala radost 😊
Takový den bez rozčilovani 🤔🥴
Maxi cokolada..
Uzdravení z covidu,kytka od manžela a obrázek od dětí
výlet
Ručně vyráběný dárek od dcery.
Společný rodinný vylet
Kytička 💐
Mně by udělalo radost to,kdyby se alespoň jeden den děti spolu nehádaly a byl tu chviličku klid 😂
Mně by udělal radost výlet s rodinou na Kleť a být 1084 metrů nad věcí❤️☀️
Něco sladkého.
Nejsem matka, tak žádný dárek nečekám. 🙂
Kdyby malému konečně sundali sádru
radost by mi udělala kytka.
Kdyby se děti jeden den nepostuchovali😊
Cokoliv mi udělá radost ☺️ ,ale třeba jít někam na dobré jídlo.
Cokoli, co by syn vymyslel sam 🙂
cokoli z lásky
wellness víkend
Budu hodne neskromna a reknu, ze by me potesil zaplaceny ridicak na motorku 🥰😊
Radost by mi udělalo třeba nějaké překvapení na společně strávený čas.
Kytička frézií 🙂
Společně strávený hezký den na zahradě nebo nějaký výlet venku...
kyticka tulipanu 🙂
Cokoliv od srdce ❤️
Nugát 😁
Kdybych mohla mamince dávat zase dárky 🖤💔
Cokoliv od dcery z lasky
Letos by mi udělalo radost,kdyby mi syn představil svoji slečnu..😉
Kdybych mohla oslavit den matek se svojí maminkou
Mám den před ním narozenin, tak snad dostanu tu pichavou podložku i je dní matek 😀
Udělala by mi radost knížka.
Cokoliv od dcery, každý rok si vzpomene a něco moc hezkého vyrobí. Udělá mi to vždycky fakt radost.
Radost mi udela kazdy darek, ktery holky vymysli, ale rada bych se manzelovi jednou nemusela pripominat, aby s nimi neco naplanoval 😅😍
Výlet.
něco od dětí
Urcite kdyby si deti na mě vzpomněli 🤗
Cokoliv co mi kluci vyrobí
Společný výlet!
Ja na to moc nehraju, takže klidně jen pusa. Horší že manžel dcery k tomu nevede.nejde mě i dary,jen si vzpomenout a dát fakt tu pusu
Rodinný výlet
Rodinný oběd v restauraci
Výlet a kytičku
Retizek mama ♥️
Hodne deti🤦♀️😂, puberta nam dava zabrat.
Kytička od dětí a snídaně do postele
Něco od srdce vyrobené dětmi 🙂
@michalusenka Taky to tak mam,ex nic... Za to drahy uz hlasil,ze musi mamince sehnat kytku ♥️
Cokoliv ní děti vyrobí ..
Cokoliv od srdíčka ❤️
Dítě ještě nemám, ale vím, co bych chtěla 🤔 společnou rodinnou fotku vloženou do vlastnoručně vyrobeného přání s nějakou malou kytičkou lučního kvítí 😍😍
Upřímně vzhledem k tomu, že jsem s dětmi sama, tak asi kytička, protože tu jinak nedostanu. Syn mi koupil v březnu k narozeninám po cestě ze školy květ růže a bonbonieru o kterou jsem se s nimi podělila a moc mi to udělalo radost 🌹
Když mi děti něco vyrobí ve školce
Společně strávený čas
Cokoliv od dětí. A dopřejeme si s mužem saunu.
Hlavně, aby jsi spomenuli..... a stačí my, ze budeme spolu vsetci...
Dobrý den, mně by nejvíc potěšilo wellness. Kupujeme občas jedno na slevovém portálu, máme to kousek od baráku. Vířivka, sauna, sekt a tak 🙂
Přáníčko od dětí. Na MDŽ mi dcera koupila kytku. Tak jsem zvědavá co vymyslí.
Mě by potěšila pěkná kytička od dcerek..
3 pusy 🙂 Mam doma pubertaka, predpubertaka na skole v prirode a jedno odrostle mimino. Tem starsim uz tento svatek nic nerika a ten nejmensi ho zatim nezna 😊
... kdyby mi někdo umyl okna doma 😉
Máme jet s dcerou a mým tatkem na víkend do Alp, obě se moc těšíme, ale kluci mají horečky, takže si přeji ať jsou zdraví a my můžeme jet 😊
Největší radost jsou přáníčka a kytička od dětí
Poukaz do obchodu s knihami. Tak za 2000 🙂.
Cokoliv od dcery 🙂
Wellness víkend všichni společně.
Zdravi!
Kytičku 🌷
Rodinný výlet do přírody 😊
Ja budu za krkavci matku, ale me by nejvic potesilo, kdyby vsichni na celej den vypadli a ja se mohla vyspat, dat si vanu a umejt si vlasy a treba pak jen hodinu sedet a cucet do blba nebo cist knizku 🤩
Cokoliv od dětí
Já mám vždycky radost, když si na mě vzpomenou, ale nejraději sladké 😉❤️
Cokoliv od dětí ❤️
Už jen to, že by si vzpomněly by pro mě byl úžasný dárek 🤩
A nějaká kytička k tomu a byla bych úplně maximálně spokojená 🥰
Největším dárkem by pro mě bylo, kdyby byly děti aspoň jeden den hodné😀
Moc se těším na přáníčka,které dcery vytvoří. Jakou mají vždycky jiskru v ocickach,když mi to přidávají. ❤️
Mě osobně by nejvíce potěšila zpráva o tom, že budeme mít miminko, dlouhou dobu se o něj snažíme takže by to byl ten nejkrásnější dáreček ze všech 🙂.

Cokoliv od dětí 😊
Osobně si na tento den přeji hodně děti, žádné odmlouvaní ani hádání😊 a přáníčko od děti potěší 😉
Víkend v Itálii.
Něco dobrého na zub a na nervy 😋 nebo aby byly děti aspoň ten jeden den hodné a nervaly se, ale to je realnejsi spis vagon čokolády 😅
Nejvíce by mě potěšilo, kdyby byla na den matek dcerka hodná a nerozhazovala všude jídlo 😃
Kdyby dcera usnula večer jednou třeba v osm nebo po obědě usnula a já mohla ještě něco dělat.... z věcí asi kytka, 🍫..
Největší radost by mi udělal celý den volna jen pro mě.
s ohledem na události posledních dni by mi udelalo největší radost sejit se všichni ve zdravi doma.
Čokoláda
Přiznám se, že žádné preference nemám, radost mi udělá cokoli 🙂
Tak určitě dárková karta do DM 😇
Největší radost mi jako vždy udělá společně strávený den s rodinou🥰
Od dětí cokoliv, už se prokecly že ve škole i školce dělají přáníčka, od manžela dostávám každý rok květinu a čokoládu tak v tom může pokračovat 😊
Knížka. Buď Náhradník nebo nová kniha od Bryndzy 😍
Cokoliv z lasky darovane.. určitě mi malá primcezna nakresli obrázek a otrha mi na zahradě nějaké kytičky jako snad každý den. 😅
Zdravie 💚
Společně strávený čas, tak třeba nějaky vylet, procházka
Den bez dětí 😊
nejhezčí dárek jsem dostala dnes od dcery na školkovské besídce. Ručně malovanou chňapku a přání ☺️
Přála bych si společný rodinny vylet
Cokoli od deti,co sami vytvorili❤️
Společný rodinný výlet
Dobrá čokoláda a oříšky 🤩
Den straveny se vsemi vnoucaty🙏🙏🙏🙏
Cokoliv od syna 🥰
Snídaně do postele kterou mi každý rok chystají děti 😁❤️
Kytka z frézií
Cokoliv od dětí, počítám s přáním vyrobeným ve školce a kytičkou ze zahrady, jako každý rok.
Největší radost bych měla, kdybych měla nerušenou noc, ráno vstát aspoň v 7hod🙏 a zakončit to nerušenou vanou(20min by úplně stačilo 🙈😂). Dcera má 16 měsíců a po tu dobu to už neznám.😂 Uplnej top by byl, kdyby si to vzal na 1den chlap za mě, péči o malou a domácnost dohromady . Furt si myslí, že rodičovská dovolená je DOVOLENÁ přece 😂🤷
Noooo,tezka otazka.Asi by me letos potesila bonbonera truffles,tu zboznuju. 🙂
Největší dárek by pro mě bylo volné odpoledne nebo večer, výlet s manželem. Svoje děti miluju, ale potřebuju time off!
Den volna, kdy by se o mě starali pro změnu kluci 🙂
Pozitivní těhotenský test//
Snídaně do postele a den volna někde v lázních /wellness 🥺🥳
Kytka
Já už dnes dostala dopředu od syna korálkový náhrdelník,co vyráběl ve škole.Povedl se mu, udělal mi radost,ale větší radost jsem měla z něj,jak byl rád, že to dokázal sám a že měl radost z toho, že se mu to povedlo.Jinak není moc nadaný na ruční práce.
Já doufám, že zase dostanu minutovou masáž . Starší masíruje hlavu, mladší dlube do zad 😆 Ale je to boží, normálně si za to berou 20kč za minutu ale při svátku a narozeninách to máme zadarmo.😆😆
Já bych ocenila, kdyby ze dne matek byl "táta den" ( den kdy si tatínek vezme děti pod křídla a odletí na hřiště)
zadny hmotny,pouze to,aby deti byly zdrave a spokojene 🙂 Protoze pak je spokojena kazda mama 🙂 A to je ten nejvetsi darek :-*
Jednoznačně čokoláda nebo bonboniéra.
Čokolády ☺️
Jako každou chvíli něco vyrobené od děti ❤️
Cokoliv s láskou vyrobené 🙂
Pohlazení od dcery, pusa od manžela…no dobře, od něj ještě i něco materiálního 🙂
Den volna
Kyticka
Naprosto cokoliv - pusa, kytka, obrazek..
Spolecny piknik a krasna procházka
Kyticka od syna
Pusa ❤️ a pěkně strávený den
Cokoliv od dětí. Klidně i utržená kytička na procházce ❤️
Mixér na potraviny se sekáčkem
Dobré víno a kytička 🤩
Obrázek a pusa od našich dvou cácorek 🤗
Stačila by pampeliška a pusa od mých dětí ❤️
Květiny
Květina
Kytička a přání od dětí
Od deti cokoliv ❤️
Cokoliv co deti vyrobi
Pusa od dětí
Kdybychom jeli na společný výlet s rodinou 🙂
Pusa a vlastnoruční vyrobek od dcery a kytička od syna 💓
Cokoliv od deti, co vyrobi 🙂. Ale stacilo by mi jen byt s nimi 🙂
krásná kytka 🙂
Pusa od syna a třeba nasbíraná kytička.
Relax s mým synkem ♥
Dárkový poukaz do DM ❤️ vybrala bych si kosmetiku a něco dobrého 😊
Kytka a čokoláda 😊
Orchidej
Radost by mi udělala pěkná kytička 😊🌹💐🌻🌷
kytička od manžela a dětí 🙂
jakýkoliv dárek z lásky 🙂
Radost mi udělá pusa a pokud by k tomu byla i kyticka napr.tulipanu, tak super.
Společný výlet.
Pusa od mych deti a manzela 😊
Cokoli, co je od srdce.
Menby potesila po mnoha letech kyticka a jinak me potesi cokoli od dcerky, ktera mi vzdy neco vyrobi ci nakresli
Největší radost by mi udělal dárek z lásky vytvořený
Radost mi dělá už jen to, že na mě dcera myslí a už týden mi připomíná že se den maminek blíží, a něco ,,přísně tajného,, schovává v šuplíku ❤️
Společný výlet, který si všichni užijeme❤️
Letos snad 'jen' spolecny cas s nejblizsimi..
Každé mámě by udélalo nejvetší radost kdiby ji muž společne z dětma udélal snídani a děti mamince na zahradé utrhli kytičku👶👦👦❤
Den bez deti 🤣
Pěkný výlet s rodinou 🙂
Společný výlet. 🙂 Jestli bude hezky, vypadá to, že zamíříme do Prahy. 🙂
Krásné počasí na výlet a večerní vana (máme jen sprcháč takže mám bohužel smůlu 😂🙈) ale to počasí by se snad ještě umoudřit mohlo.
Obrázek a pusinka od dětí.
Stačila by mi i jen pusa od dcery 😊
Obrázek a pusa od dětí ☺️
asi jsem divná, ale mi by se šikly hodiny spánku 😉
Dobré víno a čokoláda 🍷🍫 spoustu čokolády….😅
Zmrzlinka 🤩
wellnes víkend s dcerou
Celý den jen pro sebe 😊 🙏 vyrazila bych si do města na oběd a něco dobrého a po nákupech pro sebe 😁
Mně by udělalo radost,kdyby se můj tříletý syn trošku zklidnil a přestal zlobit 🙈
Kitička od přítele a aby děti byli hodné
Kdybych mohla aspoň jednou vstávat aspoň až v 8🤣
Čokoškaaa 🍫
Přáníčko od dětí.
natrhaná kytička
Hlavne zdrave deti, posledni dobou to nejak nedavame.
Natrhana kytička a vyrobené pranicko...
Potěšilo by mě kdyby celý den nikdo nezlobil a nějaký dárek od srdce.
Výlet do kina 🙂
Květina 💐😊
Kvetina
Parfém
Výrobek od dětí.
Aspoň 2h.hlidani malé, abych si mohla odpočinout (manžel je v lázních a je vše na mě )
Obrázek od děti 🥰
Mě rozhodně potěší ručně vyráběné přání a natrhaná květina, ideálně šeříky ☺️ ty miluju. A od chlapa by mě potěšilo, kdyby si ráno vzal obě děti, hlavně mimino a já se mohla ráno v klidu dospat 😅😆
Jooooj mna by potesilo cokolvek od mojich 3chlapov 😍 ale na nezaplatenie by boli dve hodiny na obed a kavu -sama zo sebou 🤭
Me postaci jen kdyz si vzpomenou 😁 a daji treba pusu
Pozvání na oběd či večeři ❤️ od přítele
A od dcery pusinka ❤️🍀
Kytička a těším se na dárek od dcerky ,který vyráběla v keramice 🌷❤️
Cokoli od dětí a od manžela by potěšila thajská masáž. 😊
Mně by udělalo radost, kdyby si naše Mája uklidila svůj pokojíček, aniž bych ji musela 100x říkat, ať to jde udělat 😆
Já se těším na kytičku v květináči, kterou budou školkáčci zítra sázet.
Jakákoliv květina🙃
Dárečky od dětí 😉
Největší radost jsou pro mne moje děti , už jen to oslovení MÁMA je hodně hluboké ♥️ protože to není v dnešní době samozřejmost mít děti !
Od staršího nějaký obrázek a od mladšího bych ráda už slyšela "máma" 🥰❤️
Něco dobrého k snědku. Třeba burger, ten mám asi nejraději. 🙂
Tahle dm karta.
Dárečky vyrobené dcerami.
Něco, co holky vytvořily samy a z lásky pro mě❤️
Že si to moje pětiletá dcera spočítá a vzpomene si. 🥰 Včera jsme o tom mluvili ptala se kdy to bude, už to mi udělalo radost.
Největší radostí jsou mé tři děti,když příjdou,obejmou a řeknou mi,mami máme tě rádi a předají mi své vyrobené přáníčka,ty mám pak vystavené až do dalšího dne matek❤😍
den jen sama pro sebe🙂
Me by udelalo radost, kdyby se babicky nabidly, ze budou hlidat dcerku, i dve hodiny treba jenom 😌❤️
Čas strávený společně v cukrárně 😊
Aby vytrena podlaha vydržela déle než do příchodu děti 😵💫😁
Mně by udělalo radost zdraví dětí, moje i manžela. A k tomu nějaký pěkný výlet. A ukončení hádek s mojí máti.
Kniha
Nějaký obrázek od dětí a nějaká dobrá bonboniéra 😊
Mně by udělala radost malá kytička a kelímek s dobrou kávou 🙂.
Kdyby se dcera v břichu na poslední chvilku před porodem otočila hlavičkou dolů 🙂
Nějakou limitku na zub, něco co jsem ještě neochutnala a má zajímavou příchuť. Je mi jedno zda sladké či slané.
Miluji svíčky příjemných vůní, měla jsem narozeniny a taky jsem je dostala 😘 je u nás pouť takže s manželem se půjdeme podívat, puberťačka s námi už ne, ať si užívá s kamarády 😀 všem přeji nádherné chvíle ať už ten den budete kdekoli 🌞
Potěšilo by mě dobré víno 😊
vždy kytička ;)
Dcera mi dnes ve skole vyrobila knizecku s voucherama ke dni matek. Jeden z nich je, ze nebude zlobit brachu, tak ho hodlam hned vyuzit a udelalo by mi velkou radost, kdyby to vazne vydrzeli 🙂
Jinak jako vzdy pusa a obrazek od deti mi uplne staci.
Spolecny rodinny vylet.
Pusa 😘
Kyticka 💐
Dobrý oběd od dětí.
Kytička, ale natrhaná venku, ne kupovaná
Kytička
Největší radost mi udělá, když budeme všichni spolu a užijeme si krásný den jako rodina. I když, ještě o kousek větší radost bych měla, kdyby už byl s námi i maličký 🤰🏽 takže úplně TOP to bude až příští rok ❤️
💝Cokoliv od mé dcerky👩👧💕 ( natrhaná kytička na louce nebo vyrobená, vyrobené přáníčko, nakreslený obrázek …), protože je to vždy darované z lásky 🥰🌷
Obrázek :-)
Aby se dceři povedla besídka ve školce, na kterou už 14 dnů trénuje, a aby mi mohla předat přání, které děsně tajně vyráběla, a je vidět,jak moc se těší, až nad ním budu jásat... A já budu! 😀❤️
Jakákoliv květina 💐
Snídaně od dětí a pusa od dětí
přání a pusa od dětiček
Největší radost by mi udělalo se vyspat a udělat si hezký den s dětmi a manželem 😍😍
Pusinka a praní od dětí
Potěšilo by me cokoliv od dětí, hlavně to, že si vůbec vzpomenou 😊❤️
Kyticka
Největší radost mi udělá společně strávený čas, nejlépe nějaký výlet nebo dobrý oběd.. a tak si teď říkám, že asi "vytáhneme" někam babičku a oslavíme si to společně ❤️
Největší radost by mi udělalo pár hodin spánku bez keců okolo ( spím 3-5hod. Denně přerušovaně) , mám totiž děti 3,5r autista a 15m dvojčata budící se co dvě hodiny a na střídačku ...
Dárek od mého syna z toho co vyráběl ve školce
Tahle karta, kterou bych posunula jedne skvele mamince s autistickou holcickou, ktera se sama pere s moc tezkou nemoci... 😘
Výrobky od dcer 🙂
Nedělní brunch s kamarádkami ❤️
Me postaci pusa a obrazek od deti a budu nejstastnejsi mama na svete. A mohly by byt i jeden den hodni. To by bylo skvele. 🙂)
Největší rodost by mi udelala snidane do postele od mych dvou dcer a pak cely den lenoseni s knizkou a nebo háčkováním 🤓😍
Potěšilo by mě cokoliv vytvořeného nebo namalovaného od mé dcerky. ❤️
Dáreček od dcery, obrázek, přáníčko
Mě by udělalo radost kdyby mé těhotenství dobře dopadlo a kdyby si můj ex uvědomil že se choval jako idiot a začal se snažit aby naše dítě mělo kompletní rodinu. To je sice sci-fi,takže se spokojím s kytickou od syna kterou už mám na okně ❤️
Od dcery asi obrázek a od manžela den bez dětí
Kdyby se pubertacka zacala chovat jako drive. Bez nalad, bez urazeni.... aspon ten jeden svatecni den.
Výlet 🙂
Ja uz dneska dáreček od dcerky dostala ze skolky, kytičku a namalovane srdíčko, to je pro me to nejhezčí od me berusky 🥰
Cokoliv od synů, dnes mi už mladší řekl krásnou dojemnou básničku co se učili. To zahřálo u srdce.
To je ta báseň:
V bříšku jsi mě nosila,
v kočárku mě vozila.
Pamatuješ první zoubek?
Natlučené kolínko?
U všeho jsi vždycky byla,
moje sladká maminko.
Za každou tu chviličku,
nosím si tě v srdíčku.
krásná procházka 🌼
Mně by udělala radost kytička 🙂
Stačila by pusinka od obou dětí a hlavně, aby jsme už byli všichni zdraví 🙏
Testovinove korále od syna ❤️prý když nemám žádný řetízek...
Cokoliv od mé dcery 🥰
Od dětí jsem už dostala přáníčka co vyráběli ve školce a škole. Pokud bych vyhrála poukaz do Dm, tak bych si udělala radost nějakým zázračným omlazujícím krémem. Mimino totiž poslední dny v noci skoro nespí
Spánek 😄 a obrázek od dětí
Kdyby za mě muž s dětmi uvařili oběd.
Relax
Obrázek od dcery ♥️
No jestli mám být upřímná, tak kdyby vzal manžel všechny děti, jel popřát mamince a vrátili se až večer 😀
Cokoli od děti...ale kdybych se mohla dlouho ráno vklidu vyspat, tak by to bylo top 😁.
Cokoliv 🙂
Výlet s rodinou
Jakykoliv darek od dcery😊
Kytička 🙂
Sušené ovoce🙂
Kyticka, vyrobky od deti.
Cokoliv od dětí
Krásná kyticka ❤️
Chvilka jen pro sebe a obejmutí od dětí
Zdraví celé rodině
Masáž
Volný víkend, nebo aspoň odpoledne🙈
Kytička potěší, snad nezapomenou 😉
Mě by potěšila aspoň ta kytka od manžela. Ale on se pořád diví, že nějaký svátek 🙈😅 tak když děti něco nakresli, budu potesena.
Největší radost by mi udělalo,kdyby tu mohla se mnou být ještě moje mamka která před pěti měsíci podlehla zákeřné leukémii.Stále mi moc chybí.
Cokoliv od deti♥️
Mě by udělal největší radost klid a nic nedělání 🙈
Kdybych měla jeden den, nebo aspoň jeho část, jen sama pro sebe.
Od dětí cokoliv 🥰
Dostala jsem dárek - víkend bez dětí, jen s manželem 🙂
výlet
Už mě potěšilo to,že si obě holky vzpomněli😍a ručně vyrobené přáníčko,bylo už jen třešničkou na dortu🙂
Hezké počasí a nějaký parádní výlet s rodinou.
Poukaz na masáž
Kytička
Syn mi řekl, že mě má rád 😍 to je nadevše
Letos jsem dostala první dárek ke Dni matek, od syna výrobek ze školky, moc mě to potěšilo. 🥰
(Píšu až zpětně, tak snad nevadí, že to je co jsem dostala. Jinak by mi udělalo radost něco sladkého, třeba krabička makronek).
To, co jsem nakonec dostala, kytička lučních kvítků natrhaná jen pro mne
Společný čas
Pusa 😉
Kytička a něco vyrobené od dětí 🙂
Výlet s rodinou
Cokolada + pusa
Kytka a společně strávený čas
Kytička a přání od dětí
Mě by potěšilo a jako zázrakem mi to vyšlo - aby děti spaly ve stejný čas přes poledne a já si mohla oddechnout 😊😂🙏❤️
Radost mi udělalo přáníčko od dcery, co vyrobila ve školce 😊😊 jinak si na dárky nijak nepotrpím a den matek bereme spíš tak jako symbolicky 😁
parfém
Zdraví a objetí od dětí ♥️
Cokoliv od dětí- vždy je to "upřímný"dárek- i kdyby to byla pampeliška,co roste před barákem 🙂
Děti mi vyrobily krásné přání 🥰
Ale jako radost by taky mi udělalo, kdybych celý den nemusela nic (vařit, soudit hádky,...) a mohla se věnovat koníčku bez odbíhání 😊
Kytička od dětí
Pranicko od syna,kde napsal,ze mi slusi vsechno 😍
čas s mou puberťačkou
Přesně ten co jsem dostala. Manžel s dětmi uklidil celý dům a mě poslali do postele ke knížce. 😊
Objeti a kyticka od dcery
Já bych chtěla být aspoň jeden celý den sama a nic nemuset.
Cokoliv od deti potesi vzdycky🥰
Pusinka a objetí od dcerky je nejvíc ❤
Děti jsou ještě malé, ale od dcery mě potěšil kaktus a od syna písnička o mamince ❤️
v vždycky mi udělají radost "výrobky" od dětí. I když se kolikrát nedají ani identifikovat, "co to vlastně je", tak jsou z lásky vyráběné. A pak při předávání to očekávání, co já jako na to ... 🥰
Večeře ve dvou
Pusinka z lásky 😘
Kytička
Pusa a kytička z lásky a ty dostávám každý den, hluchavky, sedmikrásky....🌸🌸🌸
Cokoliv od dětí, pusa a obětí ❤
cokoliv z lásky a od srdíčka
Kytička a pusa
Vyrobené přáníčko a kytička z lučního kvítí
Objetí a pusa od dětí
Přáníčko, pusa a společně strávený čas.
Dlouhý spánek a potom pěkný výlet 😉
Jakákoli drobnost z lásky
Cokoliv od dětí, rády mi něco vyrábí 😍
Kytka

Mě by udělalo velkou radost dobré bílé víno…