Mým dětem
Protože syn nemůže čokoládu,tak by byl asi pro manžela😉ale synovi by se určitě líbil obrázek a pomáhal by otevírat okýnka
Pro děti 🙂
Určitě by udělal radost dětem ❤️🤗🎄🎁
U nás by udělal radost všem, mě, manželovi a synovi, který má že sladkýho nejradši čokoládku 😍.
Byl by pro dceru. Je to naše boubelka. Hodně ji hlidame, aby nejedla sladké. Ale tohle bychom ji dovolili.
Mojí dcerce, zítra slaví narozky 🙂
Dcerkám
U nás by udělal radost dcerám 😍
Našim dvěma synům, 5 a 7 let.
Pro svoje děti už mám koupené, líbil by se mi pro vnučku od sousedky. 🌸
Dětem
No samozřejmě dětem ❤️
Mám dva syny a zcela jistě by je potěšil 😉
Alence a Vašíkovi 😍
Neteři, pro svoje miláčky už mám 🙂
Mě by udělalo radost, kdybych ho vyhrála 😁 A mým třem milovaným dětem by udělal velikou radost, už se na advent moc těší 😍
Starší dcerce
Vyhra by potesila me, ale dala bych ho dceri, ale jak ji znam, delila by se se mnou i s tatou 😊
Radost by udělal dcerce i synovi 😍❤
Určitě mým dětem 🙂
Výhra by potěšila mé dva báječné syny 🥰
Mým dětem. ❤️❤️
Celé rodině,ale nejvíce dceři 😊
Tak můj syn by měl z tohoto kalendáře určitě velkou radost 😘
Dcery by výhra potěšila obě, určitě by se ani nepopraly😅
Dětem 🙃
Určitě by udělal radost dceři
Nejvíc mně. Mladší syn čokoládu nemůže, starší jí jen mléčnou a muž radši bonbóny.
Vojtíškovi a Magdalénce 🙂
mým dětem Peťovi a Zuzance 🙂
Děti by měly velkou radost 😊
Udělal by radost celé naší rodině 🙂 Dcera ještě nemůže tolik sladkého tak by se ráda s náma rozdělila 😀 na štěstí ještě nemá problém s tím dělit se jídlem 😅
Děti by měly radost...
Synovi by určitě udělal velkou radost, jen si nejsem jistá, zda by vydržel až do štědrého dne. 😂
Děti by měli radost 🤩
pro dětičky 🙂
Udělala bych radost dětem🙂.
U nas manzelovi 🤦🏻♀️😂
Mým dětem by udělala radost❤️
Starsi dcerce a synovi nasich pratel 🙂
Určitě pro dcerku
Urcite by udelal radost dceri
Dcerce i synovi, kdyby se hadali, sezrala bych to ja 😉
Udělal by radost nejvíc mně, sladký miluju 🙂
Udělal by radost dětem 🙂 .
Mému synovi ;)
dcerám 🙂
Kalendář by udělal radost synovi ☺
U nás by udělal radost dcerám i mně 🙂
Mým synům ❤
Mým dětem 😊
Staršímu synovi 🥰
dceři, miluje to otevírání okýnek a překvapení
Našim dětem 🐧 🐧 🐧
manželovi... dětem vždycky ty kalendáře vyžere 😀
Synovi
Dceři 🙂
Dceři, které je 2.5 let. Letos poprvé jí budu dělat adventní kalendář, tak jsem zvědavá, jak bude reagovat🙂
Dceri

U nas by z nich byla nadšena dcera i manzel 😂
U nás by udělal radost manželovi i dceři 🤩
Upřímně by velkou radost udelal mne😇 ale syn by určitě ujidal🙂
Radost by měly moje dětičky 😍 dcerka Anička a synek Kubík 😍 Matýsek se zatím spokojí s mlíčkem 😅
Určitě mým klukům
Kalendář by udělal radost jednomu z našich tří dětí. Další dva kalendáře bych přikoupila, takže ve finále by měly radost všechny tři 🙂
Rozhodně starsi dcerce 😉
Mým dětem, zbytek bych dokoupila 😊
Adventní kalendář by určitě udělal radost mému synovi, pro něhož by to byl jeho první.
Já bych si ho asi nechala pro sebe 😄
Darovala bych ho synovi 🤗🤗
Kalendář by u nás udělal radost tříleté dcerce.
Naším dětem
Synům a dceři.
Dětem 🍀🥰
Mému synovi (2,5 roku ) , pro kterého by to byl jeho úplně první kalendář 😍😌🙏
Kalendář by udělal radost mému synovi a myslím, že by ujidala i dcera
Dětem
Dceři a neteři🙂
Kalendář by udělal největší radost mému staršímu synovi Jiříkovi.
dětem 🙂
U nás určitě malému.
Dětem 😊
Dceři ❤
Adventní kalendář bych dala synovi k Mikuláši, který miluje bílou čokoládu a v tomto kalendáři je 12 kuliček s bílou čokoládou, byl by nadšený 🙂
Jedné velké intelektuálce a jednomu malému fotbalistovi.
Radost by udělal mé dcerce a synovcovi…🌸
U nás by kalendář udělal radost dceři 🤗
Nasi Terezce ❤
mým dětem 🙂
Synům 👨👦
Radost by udělal druhorozené-ze sladkostí jí jen a jen čokoládu, prvorozená by asi jen ochutnala, ale z toho, že bychom vyhráli by měla obr radost
Určitě dcerce 3,5 r ❤
Ja bych mela radost z vyhry a deti z kalendare 🙂
Memu milovanenu synackovi, ktery uz se moc tesi na Vanoce 🎄
Synovi a neteři ❤️
Staršímu synovi😍
Pro syna nebo dcerku. A aby se nehadali tak by měli oba dva 🤪
Dcerce
Olala, mym detem, kterym by ujidala mlsna máma🙂
Celé rodině ale nejvíc asi dětem
Určitě by potěšil mého syna 🙂. A jeho radost je i moje radost.
Dcerce a mozna castecne i me 😁
Určitě mým dvou lumpikum
Nooo nejspíš bysme se střídali po okénku ať ochutna každý 🤪🙈
Dceři a mně, jsme sladkožrouti 😂 a manželovi taky,ale ten chodí natajno ujídat🤭
Dceři Marušce 🙂
Dětem
Určitě staršímu synovi.🙂
Staršímu synovi, hodně dlouho sladkosti nejedl, čokoládu vracel všem se slovy, že to nejí. Teď už zjistil, že mu některá chutná a věřím, že tenhle kalendář by byl ten top, který by si vychutnal...ty levné za 15,- co mu vozí babičky, mu totiž ani nedáváme!!
Udělal by radost synovi a dceři 🙂
Neteřím a synovcovi ;)
Mým dvěma holkám ❤️
Radost by udělal mně a manželovi, prcek letos čokolády ještě nedostane. 🙂
dcerce 😘
Dcerce rozhodně, je to malá mlsalka 🤗
Synovi by udělal kalendář velkou radost
Synovi
Našim dvou dětem a pro další dvě ještě musíme dokoupit 😀
Určitě dětem 🙂
Manželovi ❤
Dceři 😍
Urcite synovi 🙂
Manžel nebo syn
Staršímu synovi
Dceři Natálce ☺️
Určitě staršímu synovi, mladšímu ještě nedávám čokoládu...
Synovi. A me mozna taky🙂
Dětem
Synovi 😍
Dětem
A to my bychom se podělili všichni, možná i na tatínka by se dostalo 😉
největší radost by měl tatínek
Asi manželovi, máme 3 děti, takže o kalendář by jinak asi byla rvačka 😀
Já myslím, že všem 🙂 ale nejvíce by jásaly určitě děti
Naše dítě tyhle bonbony nejí, takže by ho věnovala nejlepší kamarádce ze školy ☺
Klukům, ale i mamince, jsem porad v tomto jako dítě 😀
radost by měly moje dvě holky 🙂
Určitě dceři kamarádky 🙂 🤗
Udělal by radost mně 😋
Určitě dětem, asi spíš synovi, dcera je ještě malinká
Největší radost by měla dcera
Udělal by radost nám všem. O dražé bychom se podělili.
Jednoznačně manželovi. Já čokoládu nejím. Dětem dělám adventní kalendář sama a snažím se jim tam nedávat sladké. Tento by byl ideální pro manžela. Před pár lety si povzdech, že žádný už roky nedostal. A tak dostává každý rok s dětmi. Každý rok nějaký jiný. Z DM ještě kalendář neměl.
Mě a dceři. 😊
Mým dětem 🙂
Pro me deti 🙂
Dceři 😍
Synovi a dceři 😉
Kalendář bych dala dceři
Kalendář by udělal radost synovi a dceři.
Největší radost by udělal synovi, to je čokoholik.
dala bych holkám a snad by z toho nebyla moc velká bitva a dokázaly by se podělit 🙂
U nás by sice radost udělal všem, ale dala bych ho nejstaršímu synovi, ten miluje vše co je s čokoládou 🙂 a taky vím, že by se podělil 😀
Mym detem 🙂
Dceři určitě 🙂
My mame adventni kakendar cela rodina. Ja s manzelem kalendar od Sazky, kluci by meli tento, nejmladsi syn bude mit prikrmovy, protoze zaciname s prikrmy a dokonce i nas pes ma svuj kalendar 😁
Tak tím že mám malou které je teprve 5 měsíců tak bych ho dala svoji 13ti létě sestričce ❤️
Oběma mym holkam 😋
mým synům
Určitě dceři 🙂
Dceři a synovi
Našim dětem
Když jsou kalendáře dva, přemýšlím, na které z našich tří dětí by se nedostalo 🙂. Ale oni by to nějak zvládli 🙂.
Kalendář by udělal radost neteři. A mně vlastně taky, tím, že ona by měla radost 🙂
Dětem, ale jistě by se servali jako koně.. Pac jeden kalendář a 2 děti 😆😇💪🏼
Radost by udělal dětem
Radost by udělal detem
Pro holčičky uz mam. Venovala bych je sestře a švagrovi 🙂
Jsem sobec, já bych si ho nechala. 🤣
No preci nasim curinkam 😁
Mému synovi i dceři.
Synovi 🙂
Dcerce ❤
Podělili bychom se všichni ale samozřejmě radost by měly nejvíc děti
Synovi
Mým synům, běžně čokoládu nejí, ale takto v kalendáři by se jim to líbilo, už jen kvůli rituálu otvírání okének.
Pro moje deti 🥰🥰
naseho miminko budeme mit az v unoru 💙 darovala bych ale kamaradce pro jeji deti ❤
Radost by udělal mým dětem 👫🥰
Dcerce a manželovi 🙂
Dominičce a Adámkovi 🙂
Mým dětem. ❤️
U nás všem. Milujeme čokoládu. ❤
Mým dětem
Radost by udělal mým dcerám 🙂
Synovi a druhý bych si nechala já🙂
Synům ❤️
Starší dceri
Synovi ☺️
Našemu tatínkovi. 😀
Synovi 🙂
Skočila by po něm dcera 👌😁🤩
Určitě mé dceři
Kalendář by určitě udělal radost synovi. Ale i mě by se takový líbil 😊
Synové by měli radost😊
Moji dva synové by z toho měli radost 🙂
Naše holčička je na něj ještě moc malinká - takže bych ho věnovala synovci, a ten by měl tedy radost velikou 🙂
Mé dceři ☺️
Ctyrletemu synovi by urcite udelal radost 🙂
Dceři, ale i manžel by nepohrdl 🤣
Staršímu synovi právě dnes přišel limonádový adventní kalendář a pro mladšího mám dinosauří, ale chtěl by i bonbonový, takže v případě výhry by byl kalendář jeho. Ale věřím, že by se s námi rozdělil.
Největší radost bych měla já..:D
Určitě dětem 😘
Moje dve princezny by mely velikou radost.
Našemu Bertíkovi. Loni celý advent chodil a několikrát denně loudil kuličky 😁
Tak děckám určitě,ale já taky ráda mlsám😁😉
U nás by měla radost hlavně dcera Mája 🙂
Našim dětem
Mým dvěma chlapečkům 😻
Vzala bych ho pro sebe ale určitě by mi ho děti snědly 😄
Udelal by radost vsem sesti detem...
Děti by byly nadšené 🙂
Mým dětem 🙂
Dceři by udělal velkou radost
Dala bych je kamarádky dětem. Já mám děti tři to by se špatně dělilo 😁.
Určitě dětem. Sice jsou po čokoládě jak tryskomyšky, ale co😂
Určitě našim dětem ❤️❤️❤️
Určitě klukům 😁
Dceři
Určitě Dětem. Ale je jich tolik, že by se o něj praly😄😄😄
Dceři Adélce 🎄
Mému malému synkovi Tobiáškovi
Pritelova dcera by byla nadšená 🤩
Radost by kalendář udělal našim dětem😊
naší 5 leté princezně
Kalendáře by udělaly radost našim dětem 🙂
Určitě by z kalendáře měla radost dcera🙂
Synátor by se po sladkým utloukl, takže by radost rozhodně měl ☺
Tyto kalendáře by udělaly v případě výhry radost dětem u nás doma - podělily by se o jeden 🙂.
pro děti 🙂
radost by udělal mým dcerám😉
synovi
Všem 😁
Dceři ❤️🙏
Mě a manželovi ,🌹
Mým dětem.
Kalendář by dostal starší syn
Kalendář by udělal radost dceři Diance
Dceru by takový adventní kalendář určitě moc potěšil
Dcerám Barunce a Verunce ❤️
Mým synům 🙂
Dětem
Dcerky by si pochutnaly 🙂
Kalendare by udelaly radost detem! 😍 A kdyz maji radost deti, maji radost i rodice ☺️
Všem našim třem dětem, adventní dobu velmi intenzivně prožívají a těší se na ni, takže i adventní kalendář u nás nesmí nikdy chybět.
Naší cacorce 🙂
Našim 2 loupežníkům 😉
dceram
Pro děti.
Tak ty by dostaly moje dcerky. Super nápad.
Tento by dostala dcera 🙂
Našim dvoum dcerám.
Přivřela bych obě oči a podělila bych se se synem, kterému se snažím čokoládu zatím nedávat. Určitě by měl radost. 😃
Synovi a stejne stare sestrenice nebo nejakeho jeho kamaradce😊
Udělal by radost synovi Dominikovi
Radost by udělaly všem 🙂
Radost by udělal mým dcerám.
Udělal by radost našim klukům. 🙂
Dětem. 😚
Jsme mlsní všichni, udělal by radost všem😀. Ale samozřejmě by byl dceřin.
Dětem
Radost by určitě udělal dcerce 😁
Kalendář by udělal radost synkovi Vojtíškovi
Přítelově dceři a našemu synovi
Dceři 3,5 let
oba moji kluci by z něho měli radost
Přesto, že je pro děti, tak největší radost by udělal mamince 🤩
Detem a me vlastne taky👍
Manželovi :D Úplně ho vidím... :D
Dětem.
U nás všem 🙂
Všem dětem i nám rodičům 🙂
Udělal by radost dceři i mě..každý rok si kupujeme každá nějaký čokoládový kalendář a soutěžíme kdo má po otevření hezčí obrázek😆
Oba kluci by byli nadšení 🙂
Radost bych udělala svým dvěma holčičkám...
Určitě staršímu synovi
Radost by udělal mým dvěma holčičkám.
Radost by udělal hlavně dceři 🙂
Radost by měla Šarlotka. Konečně nemá ekzém, tak může i mlsat 😋
Udělal by radost mým chlapečkům 🧒👨
mně a dcerám
Našim dětem ❤️
Synovi a manželovi 😀
Synovi 🍀
Naší malé dvouleté rošťandě 😍☺
Je, to by si užil můj syn, je mlsnej 🙂
Mým dětem
Samíkovi a Honzíkovi ❤️❤️
Mým dvěma cácorkám, ale ruku na srdce největší radost bych stejně měla já 🙂)) To otevírání okýnek totiž milujuuuu 🎁😍
Kalendář by udělal největší radost mému manželovi.
Mým nejmilovanejsim dětem.
Hlavně dětem 🙂
Našim dětem 🤩
Dětem! 🥰
Moji dceri.
Synovi 🙂
Urcite dceri 🥰 a me taky - nemusela bych vymyslet co ji dam do podomacky delaneho ;)
Mým dcerám 👍
Vašíkovi a Vojtíkovi
Vzhledem k věku prcka nejspíš manželovi
Pokud by se zadarilo vyhrat dceři by urcite udelal obrovskou radost.
Dětem 🙏
Dětem, ty by jasaly
Určitě synovi, ale i partnerovi 😁😊
Pro moje 2 princezny
radost by udělal synovi a dcerce
Nejvíc by udělalal radost mě. A pak dceři.
Tak určitě by meli radost deti. Ale já bych tez nepohrdla. 😊
Synovi a synovci 😘
Myslím že z adventního kalendáře má radost dítě i dospělý, teda alespoň u nás doma nový měl radost manžel i syn ❤️
Kalendář by udělal radost starší dcerce. Loni Vánoce moc nechápala, ale letos už Ježíška prožívá.
Prvorozené dcerce 🙂
Radost by udelal nasin synum 😉
Mne, az budu nervozni z toho, ze se male nechce z briska😀
Radost by měl syn 😊, a tedy i já 😃
Mým holkám 🐱
Jelikož už mám 2 doma 😁 tak tyhle dva by byly pro mě s manželem
Radost by určitě měli moje děti 😊❤
Radost by udělal synkovi 🥰🥰
Udělal by radost mojí milované holčičce a její nejlepší kamarádce 😍
Pro děti
Udělal by radost mému synovi a dcerce 🙂
Dceři a me taky 😂
Dceri 👍
Synovi a mě 🙂
Určitě dceři a mě 😍😂
Mně, děti dostanou taky 😁
Dětem ❤️
Synkovi
Synkovi
dcerce Elišce🙂
Radost by měly dcery ☺️
Je jasné, že děti by se o takový adventní kalendář rády postaraly 🙂 a určitě by zbylo i na mě
Radost by měli hlavně neteř se synovcem 🙂
Synovi
Byl by pro naše děti 🙂
Neteri ☺
Rozhodně dětem, sladké moc nedostávají a když tak jen vybrané 😉
Dceři 🙂
Určitě mým láskám ( děti ) ❤️❤️❤️
Kalendář by udělal radost naší milované dceři 😍
Celé rodině
samozřejmě pro naše děti
Na tajnaka bych ho snědla sama. po dnů s naší čtyřčlennou smečkou bych si bonbon zasloužila. 😉
Pro naše kluky.
Rozhodne bych nechala synovi, ten se uz i tak nemuze dockat adventniho cokoladkoveho kalendare,ktery si vybral pred par dnama v obchode...cokoladky a sladke celkove ma rad
Určitě dětem. 🤩👍
Mně 😋 i dětem, protože jsme všichni mlsní ČOKOHOLICI ❤️🍫
😆 mamince a tatínkovi v našem velmi napjatém rozpočtu by udělala výhra dobře a pak bříškum našich dětí 😇
Kalendář by udělal největší radost mně, jsem v šestém měsíci, mám rok a půl staré dítko a přítel doma nepomáhá, takže čokoláda každý den by mi zprijemnila život 😀❤✌
Asi pro manžela a pro me😅
Dcerám
Oběma synům by udělal radost, výrobky z DM vysloveně milují 😍😍
všem:D ale možná bychom si ho nechali s mužem......🙂)))
Dala bych ho mým dvěma milovaným dětem. Zlobí tak nějak jako všechny děti...ale jak mají kočoládu, je chvíli úplný klídek 🙂
Nejvíc by potěšil mě, ale dala bych ho samozřejmě Bertíkovi, dcerka je na něj ještě malá.
Radost by udělal dcerkám, a já bych měla radost, že mají radost 😊
Dceři 👩👧
Dcerkám by udělal určitě velkou radost. ♥️
Oběma klukům
Pro synka
dětem
Kalendáře by udělaly radost synům ❤️
Pro syna Davídka 😉
Rozhodně naší Elišce, která bude mít 8.12. 7mé narozeniny. Dělala by chutě i naší 5-ti měsíční Štěpánce. Určitě by jim to čekání na Ježíška rychleji utíkalo 🙂
Určitě mé princezně Elišce 🥰
našim holkám ❤️
Nejmenší chlapeček se zatím jen kojí, ale Pepíčkovi (3 roky) by udělal radost.
Pro dceru a pro muže. Ale ten by se určitě podělil i se mnou 🙂
Dceři
Můj syn je zatím ještě maličký, abych mu ho mohla dát, ale podarovali by jsme kamarádky syna.
babičce a dědovy 🙂 by ho snědly na posezení
udělal by radost našim dětem 🙂
Pro děti už mám čokoládový, tento by ale potěšil manžela.
U nás by udělal radost úplně každému.
Urcitě dětem😍
Dcerkám.
udelaly by radost dětem
Určitě by udělal radost staršímu synkovi. Už teď v obchodech mlsně pokukuje po adventnich kalendarich a ujišťuje se, ze mu Mikuláš také nějaký přinese 🙂
Naši 7leté dceři.
Největší radost by měly moje děti 6 a 8 let
mým holčičkám 10 a 4 roky
Mému Mirečkovi 🙂
já si myslím,že celé naší rodině
Bud bych dala dceři a mému tatínkovi nebo mým dvoum cacorkam - neteřím Ani a Eli ❤️
Radost by určitě udělal mým dětem 🙂
Mym detem
Pro dceru 😍
Dcerkám. 👧👧
Naším prdolkam

Určitě naší malé prdelce 👧
Kalendář by udělal radost mému staršímu synovi, čerstvě 2letému Kubíčkovi 🙂
Kalendář by udělal radost naší dceři ❤️😉 i mě 😁
Myslím, že by radost udělal všem. Asi by byl problém, kdo by si dal 😁
Synovi
Kalendář by udělal radost mým dětem, hlavně starší syn už počítá dny do Vánoc :D
Pro syna 😍
Kalendáře bych věnovala manželově babičce a jejímu příteli, radují se z každé maličkosti 🙂
Největší radost by u nás doma udělal nejmladšímu, to je totiž strašný mlsal. Ale asi by to nedělalo dobrotu, že by to pro ty starší moc nebylo... Takže reálně bych ho dala kamarádce, která vychovává dvě pěstouňata, tam by se o to hezky podělili a radost by to tak udělalo více lidem zároveň 🙂.
dcera by měla obrovskou radost
Synkovi 🙂
Urcite radost bych mela ja. Nemusela bych vytvaret doma kalendar 🤣
Určitě mým dětem 😍
Synkovi Honzikovi 🥰
Popravde mě i dcerce 😅✊
Mojí dceři. Ta uz ted skrta dny do Vánoc 🙂
Určitě dětem. Ale maminka by mlsala taky 🤭
Urcite obema dceram
Synovi 🥰
Určitě dcera a maminka by se přidala ❤️🌺
Manželovi, ať si ještě víc osladí život až se nám narodí snad brzy dcera. 🙂 ❤
Radost by u nás udělala oběma našim dětem 🤩
Synovi 💕
Syn by měl určitě radost
Anežce a Ondřejovi
Pro syna a neteř ♥️
Mým synům 😍
Kalendáře by udělali radost neteři a synovci 🥰😊🍀
Naší dceři, která v době adventu, přesně týden před Vánocemi, oslavuje i narozeniny 🎂🎄❤️
Kalendář by udělal radost dětem ❤️
Kalendář by dostal partner. Malý ještě nejí čokoládu ❤🎄🎁
Dcerce Nellince❤️🥰
Samozřejmě dětem ❤️
Synovi ❤️
Našim malým dětičkám 🤗❤️
Našim holčičkám❤️❤️
Kalendář by udělal velkou radost našemu Marečkovi ❤️
Dala bych to mamče a taťkovi ❤️
Aby po večerech otvíraly okýnka ..když už jsou teď sami doma..jen s pejskama ..
A my děti kvůli práci,jezdíme už hodně málo a to je smutný ..
Určitě dvouleté dceři 😊
Zcela jistě našemu 5letemu čokoholikovi 🙂
dceři❤️
Dcerkám 😉
Dceři by to udělalo radost
dceri 🤍
Dcerce Esterce
Urcite dceri🥰
Určitě by potěšil mého syna
pro neteřinky 🙂 ty by si pochutnaly 🙂
Starší dceři, ale určite by dala i té mladší. Určitě by je to potěšilo, na konci listopadu nám totiž tatínek odfrci na tři týdny pracovně hodně daleko a bude tu smutno...
Dcerce, ale radost by jsme měli všichni 😂❤️
Kalendář by udělal radost synovi, ale myslím, že by se podělil i s manželem 😁
Rozhodně mému synovi Pavlickoci ❤
Syn by byl nadšený, dceři by byl ještě jedno 🙂
Kalendář by udělal radost naší malé princezně Elišce 😍
Radost a velikou by udělal mně samotné 🙂
Naší malé cácorce, miluje rozbalování 😀
Syn by byl nadšený
teda to je krasný kalendář, radost by udělal dceri a možná by se někdy rozdelila a udelal by radost i me 🙂
Mne a synovi, podělili bychom se o něj 🙂 Já v lichý dny a on by "vyžíral" v sudý 🙂
Mym dětem....
Synovi Matějovi, ale i manželovi, který také ujíždí na dobrých věcech..
Radost by udělal mým dvěma synům.🙂
Radost by kalendář udělal Agátce a myslím, že i Oldík by chtěl ochutnat ❤️
rozhodně dceři, ta miluje překvapení a dobroty
Manzelovi na nervy a za to, jaky je a podekovani, ze od nas jeste neutekl. 🙂 Jsem si jista, ze by se rozdelil se mnou i s detmi, takze by se dostalo na kazdeho. 🙂
Naší Valince, radost by byla veliká
Mým dětem
Vždycky vše dávám dětem, ty jejich zářící oči mě pokaždé dojímají💜💜
Kalendáře bych věnovala dětem od sestřenky,naší téměř dvouměsíční Barče jsou Vánoce a advent ještě fuk 😁
Udělal by doma radost všem,protože bychom se podělili 🙂
No samozřejmě dětem ❤️ Moc sladkého nedostávají, tak by z toho měly Vánoce 🤭
Ti moji dva miláčci už se dávno ptali, jestli letos zase chystám adventní kalendář 🙂
Samozrejme deťom 🙂
Starsi dcerce🙂
U nas by kalendar udelal radost cele rodine, nam rodicum by usetril shaneni a deticky maji radost z kazdeho jednoho policka, ktere je priblizi Vanocum
Kalendář by udělal radost klukům, mají radost z každého dárku
radost by udělal dětem 😍
Potěšil by mého syna 👱
Nejvíc mně 😉 Ale rozdělila bych se.
Mně 😄
Dcerám by udělal radost.
My bychom meli radost vsichni❤
všem, dostal by ho ale syn (teenager), který si rad pochutna i na jiné než mléčné čoko 😉
Nejvetsi radost by udelal nasim starším detem 😍
Manželovi 😄
Udělal by radost mým dvěma synům a dceři
Udělal by velkou radost mým synům.
Dceri
Nechala bych ho pro celou rodinu,stridali by jsme se
U nás bychom z něj měli radost asi všichni ale nejvíc čtyřletá dcerka a dvouletý syn
Nejvíc by udělal radost určitě manželovi 😉
Dceři a mně 🙊
Z tohohle kalendáře byl byl určitě hlavně nadšený syn ☺️
Tak radost by udělal hlavně dětem 🙂
Pro děti už mám adventni kalendáře vymyšlené, takže z tohoto bych měla největší radost já 😁 Ale podělila bych se s nimi.
My bychom se o něj podělili celá rodina, ale největší radost by měl muž, ten je na čokoládě závislý 😊
Radost by udělal mym chlapeckum ☺️
My jsme cokoholici,takže vse 🙈🤣
Dceři by udělal hroznou radost je to mlsná tlamička ❤️❤️
Mym detem
Nechala bych si ho pro sebe 🙂
Radost bych udělala své mamince nebo nejlepsi kamarádce ☺️
Dětem
Celé rodině 🤓
Potěšila bych kalendářem manzela
Tak tenhle kalendář by určitě udělal největší radost dětem 😊
podělili bychom se všichni
dcerám i mně 🙂
Myslím že všem 😂 ale největší radost by měla dcera
Asi bysme se s manželem podělili, sem tam by ochutnala i dcera 🙂
Nechala bych pro synů a doufala že dostanu aspoň ochutnat
Určitě mé krásné princezně Elišce 🥰
určitě dětem a samozřejmě i mně 😍
Nám všem,myslím že bysme se dokázali podělit 😉
Nejvíc dětem ale mně také🙂
Určitě mé dceři Amálce. Je na sladké jako já a na Vánoce už se moc těší. S čokoládou na každý den by jí to čekání aspoň rychleji uteklo 🤗🌲
Mému synovi 🙂
Aničce ❤️
Vzala bych do prace kolegovi pro dceru 😊
Určitě dětem 🥳
Dcerce a já bych se též radovala.... 🙂
Já bych se doma rozdělila s dětma i manželem. Mé děti milují to těšení na otevření okénka.
Rozdělila bych se s babičkou, která na tom není ted dobře a udělalo by ji to radost
Naší dceři by tento kalendář udělal velkou radost
Dala bych svagrove, ta je sama a urcite by ji udelal velkou radost
Radost by měly obě moje děti.
Dala bych ho dětem
Určitě by udělal radost našim synům.
Se synem bychom se určitě bratsky rozdělili 😁
Jednoznačně mým dětem
Určitě dětem 👧🏼👶🏼
Dětem a jak se tak dívám na náplň, tak i určitě chlapovi 😁
Děti by měli radost z překvapení a z toho kouzla při otevírání, obsah by asi nejvíc udělal radost nám s mužem 😁
Dětem, ale i chlapovi
Pro děti a blízké už mám, tak by jeden udělal radost mě a druhý kamarádce 🙂
Určitě dětem a mně také- měla bych radost z výhry a z jejich radosti ☺️
naším malým klukům (dětem) 😉
Dětem 😊 a minimálně jeden bych musela ještě přikoupit 😎
Jelikož děti mám dvě a kalendář by byl jeden, asi bych so sež...a sama 😀 nebo bych ho dala kolegyni ve třídě, která je zároveň i mou šéfovou 😉
Měl by ho malý syn a já s mamkou dohromady😉
nasim klukum 🙂
Celé rodině 😁
Komu jinému než mým dětem :--)
Určitě by udělal radost moji mamce 🌲🎁
Udělal by radost mně 🙂
Synovi 🙂
Synovi, ale manžel by mu s konzumací kokin určitě s velkou radostí pomohl 🙂
Mému synovi ❤️
Mým synům 🤩🤩🤩🤩
Synum, kteri ted 2,5 mesice nedobrovolne ziji mimo domov.
Soutez je UKONCENA 🍀❤️👍

Kalendare by udelaly radost detem... minuly rok je Mikulas prinesl a letos.. deti doufaji, ze je prinese zas 😍