Za kosmetiku pro moji maminku 😀
Blbustky do vody pro děti...
Pičifuky, to je jediné co z drogerie používám čistě pro sebe 🙏😁🙈
Co by bylo potřeba 😁
Konečně něco pro sebe. Nedávno jsem objevila menstruační kalhotky a tuhý šampon. Tak bych si buď udělala zasoby, nebo bych zase experimentovala s něčím novým.
Liskooriskova čokoládová pomazánka, vánoční ozdoby, něco pro dítko ze saubar, konzervy pro kočky
Už by to chtělo z opalovacích krémů přejít na ty zimní. Takže mám jasno 😃
sprchové gely a věcičky do koupele
Nejake pletove serum pro sebe a za zbytek Saubar koule do koupele.
Nějaké dobrůtky a co by bylo doma potřeba
Asi za nějaké dobrůtky
Neutratila, darovala bych ji.
Zkusila bych neco noveho a treba i nejake dobroty 😊
Mám tam vyhlénutý superlehký deštník do kabelky, který váží jen 99g a stojí 499,-😉. Doporučuji si ho tam aspoň potěžkat.
Zakoupila bych nejspíše bezlepkové mňamky pro dcerku 🙂 nebo dětský elektrický kartáček
mňamky pro 😺😺🐶
Mnamky dmBio
Nejspíš za nějaké zdravé dobroty a udělala bych si radost i nějakou pěknou svíčkou.
Dobroty dm Bio,blbůstky dětem do vody
Weleda pro děti
Za kosmetiku alverde, zkusila bych konečně i nějakou dekorativní od nich.
Dobrůtky pro hafiky a syna 😊
Momentálně asi plínky 😀 nebo něco dobrého k zakousnutí 😂
Věci pro miminko
Dobroty DMbio
Za dobroty pro mě a pro děti
Já bych potřebovala novou řasenku 😀
Koupila bych každému z rodiny něco ať máme všichni radost 😉 ( dětem barevné tablety do vody, sobě něco z kosmetiky a manželovi nějakou dobrotu)
Praci prostředky a pro děti blbůstky do koupele - kuličky, pěnu..
prací kapsle 🙂
Za essie gelove laky 🙂
Šampony a dobroty pro děti.
za nějaké mlsotinky 🙂
Udělala bych si radost a použila to jako příspěvek na parfém..
Jak se znám, tak bych koupila každému z rodiny něco... třeba myčce, pračce a sušičce 🙂
Kosmetika
Za vše potřebné, co by udělalo radost
Za kosmetiku
Parfém , zbytek bych doplatila .
Koupila bych sumive koule pro dcerku a sobe kremy na oblicej 😊
Za nějaké vonění.
Nakoupila bych ty úžasné jejich sprchace a dětem nějakou blbinku do vany
Za vánoční toaletní papír a kuchyňské utěrky. 🌲🤩
Za prasek na prani a toaleťák
Za kosmetiku pro sebe a dceru 🙂
Za dekorativní kosmetiku ☺
Plínky nebo UM 🙃
Za vánoční dárečky bpro dceru.
Za vitamíny a jiné doplňky stravy
Za věci do koupele pro děti.
Prací gely, vitamíny
Vyzkusali by sme novinky dm bio bez lepku
Za jakékoliv věci do koupele, protože na tom v DM ujíždíme celá rodina
Utratila bych ji za dekorativni kosmetiku nebo nějaké dobroty😊
Koupila bych si kosmetiku
V DM mi 500 kc ani nestaci. Nakupuji tam naprosto vse od cisticich prostredku po dekorativni kosmetiku. Udelala bych radost sobe a koupila si nejake kvalitni make up 🙂
Koupila bych si kosmetiku pro sebe 💚
Krem na vrasky😉
Pravděpodobně za "modré" špaldové sušenky nebo datle 🤤😁
Oříšky, mandle v čokoládě 😋
Kosmetiku pro puberťáčku
Dobrůtky a novou řasenku 🤭
Za cokoliv. Mám zrovna plný košík 😊
Vybrala bych něco jen a jen pro mě 😁
Něco pro sebe🙂
Ovocné tyčinky pro děti
za dobroty co běžně nekupuji
Za sebe 😄
Sprchové gely a šampóny
Aktualne za pleny 🙈🙈🙈
Za kosmetiku pro dceru
Vybrala bych něco pro všechny členy rodiny 🙂
Věci do koupele
Koupila bych si nějakou pěknou vůni.
Koupila bych věci pro sebe, sprchace, šampon a tak 😉
Já do DM jezdím často kvůli mlsání, takže určitě své oblíbené špaldové krekry a nugátovou čokoládu 🤣.
Dcera by si určitě koupila dekorační kosmetiku a já výbornou rajčatovou omáčku.
Kosmetika 🙂
Šampon a sprchové gely.
Za věci pro děti.
Pleťovou kosmetiku
Nějaké masky na vlasy a synovi šumivá koule do koupele♡
Voňavé sprchové šampony a koule do koupele.
Za adventni kalendář
Nejraději v dm mám sprchové gely , prací prášek a různé čistíci prostředky, a taky jejich bio naminky 😍
Dala bych ji dceři k Vánocům.
Za co konkrétně nevím, koupila bych, co je zrovna potřeba.
Urcite zas za neco pro deti🤦♀️😄
A já bych si koupila něco pro sebe…😉
Za menstruační kalhotky. Hodlám se je vyzkoušet už delší dobu.
Za sprchové gely a kartáčky na zuby
Za pleny
Já bych darovala dceři. A ta by to určitě utratila za kosmetiku. 😉
Předpokládám věci pro děti. 🙈😁
Sla bych pro plinky, ale odesla s pletovou kosmetikou, dekorativkou a sprchacema 😁
Dcera by utratila za kosmetiku kterou chodí do DM pravidelně obhlizet
Za něco pro sebe -kosmetiku ideálně,kterou si normalne nekoupim
Nějaké ňamky pro děti nebo kosmetiku pro sebe 😊
Dobrůtky a kapsičky pro děti
Za šampóny, dobrůtky a nějaké ty koule do koupele pro syna
Za šampóny, 3 ženský v domě, velká spotřeba 😁
Nějaké mlsání, hlavně oříšky a čokoládu 😊
Lak na nehty, šampony, sprchace 😁
Za kosmetiku pro dcerku ☺️
Za tělovou kosmetiku.
Kosmetiku pro děti.
Náhradní hlavice kartáčku, ale i když mám jasnou vizi, tak stejně by se mi tam zalíbilo něco jinýho 🙃
Vánoční toaletní papír 😉
Věci do vody, ovocné tycinky a nějaké jiné mňamky pro dceru 😍
Za plínky😉
Za kosmetiku
Nějakou dobrotu a něco z dekorativní kosmetiky 🙂
Pleťovou kosmetiku pro sebe. Dosud jsem nic takového nepoužívala, ale věk je neúprosný a tak je čas začít 😄
Za svíčky 😄
Potřeby do porodnice a pro miminko
Za kosmetiku pro sebe.
Mám ve třídě dva prvňáky z ústavní péče. Jeden je bohužel kvůli ferujici matce na mentální úrovni většího mimina, ale je to naše sluníčko. Všechno zkoumá ústy, takže mu chci k Vánocům koupit nějaké kousatko, šustící látkovou hračku. Ten druhý je šikovnější, takže nějaké dobroty, rád mlsá. Určitě by se jim líbila i pěna do koupele, ale nevím, jestli ji můžeme u nás na rehabilitaci v hydromasážní vaně používat.
Za kosmetiku pro sebe
Mam 12-leteho syna u kterého začíná zájem o sám sebe. Od Ježíška si preje svůj první parfém. Tak bych využila na splnění dětského prani k přechodu do dospělého světa ❤️
Dekorativni NT kosmetiku pro sebe
Holkam bych koupila nejaky veci do koupele a pak nejaky dobrutky, pro sebe neco hezkeho.
Ovocné tyčinky a kosmetiku 😊
Za potřeby pro miminko 👶🤱
Dekorativni kosmetiku
Miluju DM toaletní papír, takže za tunu toaleťáku🤣
Kosmetiku pro dceru
Za Balea tekutá mýdla, šampony a hromadu toaleťáku, toho není nikdy dost... 😉😁
Pro syna a pro sebe bomby do koupele a nějakou kosmetiku
Kosmetiku pro sebe
Udělala bych běžný nákup
Za kaše, mandlové, ovesné a kokosové mlíko a další dobroty.
Za věci související s praním - gely, desinfekce, ubrousky proti obarvení prádla, atd. A určitě bych přihodila do košíku i nějaký sprchový gel pro sebe a manžela 😊
Za základní věci ale krásné mě se vždy bílí toaletní papír se zimním motivem. K tomu mýdlo s vůni Vánoc a pro moje chlapy vitaminy
Za sprchové gely a šampony.
Nakoupila bych něco pro děti od drogerie přes dobroty a pak nějaký lak na nehty pro mě 😊
určitě něco pro děti z DM bio
Koupila bych něco dětem - gely, dobroty...
Něco z kosmetiky pro sebe s dobrotky pro děti 🙂
No přeci adventní kalendář 😇
Za nějaký parfém pro sebe 😉
Ruda rtěnka, to je jasné 💋
Letos asi za vitamíny pro těhotné 😇
Využila bych pro sebe na něco hezkého voňavého nebo nějakou kosmetiku.
Dětem bych koupila ovocné tyčinky a sobě nějaké pleťové masky, sprchový gel, krém na nohy.
Řasenku a denní krém.
Pro synka bych nakoupila kaše, vlhčené ubrousky a pro dcerku šampony a rozčesávače na vlasy.
Pro děti kosmetiku a mňamky
Za dobroty DMBio a kouli do koupele s hračkou 😊
Dm výrobky.
hodinu bych tam jen tak chodila a vybirala 🤣 a koupila si neco jen a jen pro sebe 😄♥️
Nejspíš za nějakou vánoční dekoraci a Sunar pro našeho nejmenšího 🙂
Koupila bych si něco pro radost 🙂
za kosmetiku a dobrůtky
za kosmetiku Balea 🙂
Sprcháče, šampony, kosmetiku.
Bomby do koupele pro deti😍😍😍
Teď asi hlavně za plinky,ale propašovala bych tam bombu do vany pro starší a nějakou drobnost pro mě ☺️
asi něco dobrého z dm bio.
Pěnu do koupele, a pro děti bomby do vany.
Deti miluji pěny do koupele tak za to...a k tomu třeba něco dobrého pro ně
Věci pro děti- do koupele, dobroty
Asi za dekorativní kosmetiku nebo dobroty
Já bych koupila něco pro radost sobě. Asi nějakou dekorativní kosmetiku.
Za bomby do koupele pro děti ❤️
Za věci do koupele pro děti, miluji bomby a barvy do vany a určitě bych vzala i nějaký sprchový gel ❤️
Za doplnění zásob - tedy kosmetika a uklízecí prostředky
Kosmetika a nějakou dobrutku
dm bio
Saubar
Něco pod stromeček. 😊
Dekorativní kosmetiku a sprchové gely 🙂
Mlsání pro naše malý rarachy 😁
Koule do vany pro syna a pro nás dobroty.
Od každého něco. Něco dobrého pro nás dvounohé, pamlsky pro čtyřnohý poklad a určitě pěnu a sprcháč.
No toho by bylo, sprcháče pro mě, bomby do vany pro syna, kosmetiku pro holčičku, která se teprve na jaře narodí 😁
Před Vánoci jedině za úklidové prostředky 👍
Dm oříškovou pomazánku pro děti, a pak něco pěkného pro sebe.
Za kosmetiku
Věci do koupele pro děti a řasenku pro mě 😀
Urcite za neco co si jen tak nekoupim, parfemek nebo neco dobreho na ochutnani
Koupila bych něco pro sebe a něco dceři k svátku😉
Kosmetika
Za kosmetiku
Za sprcháč a dobrotky pro prcka
Kosmetika pro děti
Za radosti pro děti. 😊
Nutellu, ta u nás jede ve velkým. A věci do vany pro deti
Porad tam nakupuji pro děti a na úklid, tak bych si vzala něco jenom pro sebe 😉
Za susené ovoce a oříšky (ať máme co sypat do boxíku ke svačinkám do školy), prací prášek
Neco dobrého🙂
Zdravé mlsání, kaše, kosmetiku
Šampony a balzámy Alverde
Za kosmetiku pro sebe 😊teď u více kupuji svým dcerám,teď by to bylo jenom pro mě 😁
První mě napadly pleny pro malou ,ale prd,koupila bych něco sobě, nějakou paletku stínů nebo cokoliv co by se mi líbilo 😊
Něco dobrého na zub
Chci si koupit nějakou voňavku, tak určitě za ni 🙂
Dala bych ji sestře k vánocům.
Co ja, ale dcera by si s kartou poradila rychlosti blesku v kosmetickem oddeleni 🤣🤣
Já bych si koupila denní a noční krém
Nějaké dobroty pro malého, bomby do koupele
Koupila bych kosmetiku, čistící prostředky a vitamínové doplňky stravy
Bomby do koupele, ty ted ruinuji nas rodinny rozpocet. :D
Vonné svíčky a koukla bych na aktuální nabídku 😉
Nějaké dobroty
Za dětské blbiny do koupele a oříškové a čokoládové pomazánky.
náhradní hlavice k elektrickému kartáčku pro děti
Za nějakou dekorativní kosmetiku protože od ledna mě čeká návrat do práce po materske🙈
Plenky 🍀
Vzala bych dceru a utracely bychom spolu. Ja urcite nejake cistici prostredky a ona nejakou paradu
Myslela bych na našeho chlupáče
Ja bych ji utratila za telova mlika a sampony asi tak na 5 let, takze bych ji radsi dala dceri pod stromecek. Pro pubertacku idealni darek.
Ovocné tycinky, vlhčene ubrousky a separacni pliny pro dceru.
Za nějakou kosmetiku pro sebe a mlsky pro děti 🙂
Za vse co tam bežně nakupuji. Takze vlhcene ubrousky, toaletak, vytahovaci kapesnicky, kosmetika, prikrmy.. 🙂
Určitě šumivé koule do vany, ovocné tyčinky a nějaké dobroty pro sebe 😊
Já za nějakou dekorativní kosmetiku
Něco pro mě.
Plínky a koule do koupele
za něco pro celou rodinu-takže toaleťák
Vyuzila bych na nejakou vonavku pro sebe. Chtelo by to zmenu 🙂
Já bych to utratila celé za sebe
Kartu bych venovala me male velke pubertacce, myslim, ze by uplne presne vedela hned, za co to v DM roztoci 🙂
Pomazánky, rostlinné jogurty a mléka, šampony
Kosmetiku pro dceru.
Letos asi jediný dárek, který doma dostanu bude ten, který si sama koupím. Tak bych si udělala radost něčím od Alverde
Za dm bio potraviny
Asi za něco dobrého😉
Bomby do koupele pro syna.
Za kosmetiku
Jelikož čekáme za pár dní narození druhého syna tak určitě něco pro něj.
Za sprchové gely a dobroty 🙂
Za dobrůtky pro sebe a pro děti 😊
Sprcháče pro celou rodinu 😊
Za věci do koupele pro dcery.
Nějaký super truper krém na obličej, abych vyzkoušela, jestli je lepší než ty, které si běžně kupuji 🙂
Nechala bych nakoupit děti 🙂.
Asi bych nakoupila šminky a potřeby pro dcery
Věci pro děti - sprchový gel, kartáčky, pěnu do koupele 🙂
za kosmetiku a čokolády
Za rudou rtěnku
Za čokolády a pro dcerku koule do vody 😊
Za pleťové sérum a ovocné tyčinky pro děti
Koupila bych za to dárky dětem k vánocům
Dobroty pro děti
Za pleny, spotrebujeme neuveritelne mnozstvi 😂
Drogerie
Koupila bych něco dobrého k snědku.
Kartu bych utratila za sprchové gely a prací prášek. A také něco pro radost, co si běžně nekoupím.
Rozhodbě za DmBio "Nutellu", voňavé sprcháče a zbytek za to, co by bylo zrovna potřeba.
za rtěnku, oční stíny a řasenku
Limity a proteinové tyčinky.
Pleťové oleje
prací prostředky
Za řasenku a pleťový krém.
Za kosmetiku.
Pořídila bych něco dětem (miluji dm sprchace, bomby do vody a různý ty ptákoviny), nějaké, dobroty, a čističe do domácnosti 😊
Dosel mi parfem, tak asi ten 🙂
Určitě dětem blbustky do vany,abych jim zkrátila čekání na Ježíška,nikde jinde než v Dm to nekupujeme 😊
Kosmetika pro sebe 😁
Kosmetika 🙂
Pro deti, to by se vybiralo snadno.
Za bio dobroty 😊
Za dětskou kosmetiku Babylove a prací a čistící prostředky Denkmit, to jsou moje top značky z DM.
Za sprchové gely balea a proteinové tyčinky Sportness
Za kosmetiku pro sebe.
Kosmetiku Alverde
udělala bych si radost vůní
Za neco krasneho pro sebe, mozna vuni.
Kapsičky, kosmetika 🙂
Nějaké svíčky 😊
Darovala bych mamince. Je čerstvě v důchodu a peněz nemá na rozhazování, tak ať si udělá něčím radost ❤
Přesnídávky, plenky,příkrmy a vlhčené ubrousky pro miminko. Taky nějaký dětský šampon a pro starší dceru sprchový gel,ručník hvězdičku a prstickove manasky.
Vše pro děti- plenky, presnidavky a pro me s manželem jsme objevily kávu🙂
Za cokoliv v dm. Vcera sem tam nechala 2tis🙈
Za dobroty.
Za věci pro děti.
Čaje.
Za UM pro maleho.
Za pliny a kaše pro dětičky
Nakoupila bych malému, kosmetiku a zdravé mlsání.
DM čistící prostředky, a sladkosti z vánoční kolekce.
Asi dobroty pro sebe misto cukrovi, ktere letos nepecu 🙂
já bych věnovala dceři (14 let), miluje z DM všelijaký serepetičky na ksicht, kterým já zkušená žena vůbec nerozumím 😂
Za kosmetiku a šumivé koule do koupele pro děti 🍀
Určitě za nějaké mňaminy a pak bych koupila co by bylo potřeba, takže sprcháče, voňavky ...
Protoze uz jsem pro nas v Dm vse nakoupila, tak bych poridila nejake dobrutky pro nase zvireci milacky ❤️
Kdybych šla sama, tak asi za toaleťák a nějaké jídlo. Kdybych ale přibrala syna, tak zaručeně všemožné blbosti do koupele a když už by to byla výhra, tak bych mu povolila možná víc než normálně.
Kosmetika a kapesníky 😃
Sprchové gely, šampony a šumivé koule do koupele 🛀
prací ubrousky, žrádlo pro kočky, možná takové ty klasiky typu toaleťák
Kapsičky pro děti, bomby do vany,kapesníky, pěna na koberce.
Tyčinky,kapsičky a věci do vany pro děti.Pro mě novou řasenku nebo make-up.
dmBio potraviny
asi bio potraviny a bio kosmetiku🙂
Asi něco pro radost dětem
Sprchové gely
Udělala bych radost sobě. Celý rok plním přání a dělám radosti dětem, manželovi, širší rodině tak bych jednou ocenila i sebe a koupila si to, co by mi zrovna padlo do oka☺️
Kosmetika a něco pro deti
Za domečkové svíčky a zbytek za mňamky či něco do koupele pro děti.
Kosmetika pro me a neco dobreho pro nas vsechny ☺️
Nějaké dobroty a vše, co udělá z koupání dětí zábavu. Od bublinek po hračky.
Dekorativní kosmetiku a vodní bomby pro děti.
Bomby do koupele pro děti a za dobrůtky 🙂
Kosmetika pro dcerky ❤️
za dobroty p ro celou rodinu
Koupila bych kosmetiku.
Asi každému, co by si vybral 😄
Kosmetika pro děti 🙂
Koupila bych si nějakou voňavku.🥰
Já určitě za kapsičky, křupky, tyčinky pro dceru, moc rada tam pro ni nakupuji i kosmetiku 😍
Koupils bych si parfém 😉
Ja za plenky,vzhledem k tomu,ze mam dvě děti na plenkách,a používáme ty z DM,tak by se poukázka hodila
Kouoila bych holcickam trpytky na telo, lesky a malovatka 🥰
Asi nějaké dobroty pro celou rodinu 😉 nebo parfém pro sebe 😁
dobroty a krém na obličej
sprcháče Balea pro celou rodinu, něco na úklid a našemu 🐶 dentální tyčinky
Já bych si koupila ty vychvalovaný čokoládový/oříškový pomazánky (nutely). Protože těm se zatím při nákupu úspěšně vyhýbám 😁☺️
za dobroty
Voňavka
Za kosmetiku
Eko kosmetiku
Za dekorativní kosmetiku
Za dobrůtky a kosmetiku pro prcka 💙
Dobrůtky pro malého
Udělala bych si radost a koupila bych si nějakou voňavou kosmetiku. A za zbytek něco pro děti.
Asi bych nakoupila kosmetiku pro manžela a dobroty pro děti.
za sprchové gely a svíčky.
toaletní papír a kuchyňské utěrky 🙂
Určitě za nějakou stálici v kosmetice pro mě. A možná nějakou naší oblíbenou omáčku.
Dobroty pro děti 🙈
Za potřebné věci do domácnosti a možná nějakou dobrotu. Moc děkuji za tyto soutěže a přeji všem krásný advent 😉🌟🎄
dm má krásné vánoční věci, takže tentokrát určitě za ně 🙂
Za cokoliv jen pro radost 😊
Po letech vyrábění přírodní kosmetiky,bych si nějakou koupila😁❤️
Za sumive koule do vany
Koupila bych asi to, co vždycky…toaleťák, vlhčené ubrousky, žlučové mýdlo a tak…to se vždycky hodí
Využili bychom na plenky a vlhčené ubrousky, to se hodí 🥲
Za kosmetiku pro syna a manžela. 😊
Využila bych na kosmetiku pro sebe 😉
Nějaké drobnosti pro děti do koupele a pak pro sebe krém na nohy a pro manžela sprchový gel 🙂
Koupila bych si pro sebe nějakou kosmetiku 😉
Spoustu papírových kapesníků… máme všichni rýmu 🫣😰
Koupila bych vánoční toaletní papír. Vegan dobrůtky. A svíčky. Krásný sněhový den ! 🎄🎄
Nejake dobroty a blbinky do koupele pro dětičky
Kosmetiku pro sebe❤️
Pořídila bych si nějakou kvalitní kosmetiku pro sebe.
Za výrobky pro miminko 💕
Koupila bych si pro sebe nějaký parfém ❤️.
nejspíš za jídlo
Pleny, plínky, plínečky🙂.
Pečující kosmetiku pro sebe a dobroty😉
Za kuličky do koupele s překvapením a oleje do aromalampy ♡
Za sadu do koupeje pro moje děti🧒🧒👶
Konečně bych si koupila i něco pro sebe 😂
Pro dceru šumivé bomby do koupele a pro babičky čaje
Utratila bych to za sminky 🤣🤣!!!
za déemkové čaje
Utratila bych za ubrousky, pleny , tyčinky, kapsičky, křupky, sušenky a bombičky do koupele pro své holčičky 😊♥️
Utratila bych to sobecky, takže za nějaké dobroty pro mě 🤤
Utratila bych to za deti-hlavne barvici kulicky do vany,kosmetika pro miminko🙂
Za kosmetiku pro dceru 🙂
Za dm bio potraviny
Za kosmetiku pro rodinu
Asi bych si koupila nějákou kosmetiku pro sebe.
Za kosmetiku
Různé druhy ovoce sušené mrazem.
Pravděpodobně různé pěny, barvy, šumáky do koupele pro děti.
Utratila bych ji za koule a pěnu do koupele pro děti. Tohle u nás vždycky mizí tak rychle, že to nestíhám kupovat 🙈🤣
Utratila bych je za plátýnkové masky a sprchové gely!
Za kosmetiku pro dceru
Vzala bych si za ni nový parfém na zimu.
Sprchové gely pro rodinu
Utratila bych za dekorativní kosmetiku
Za pleťové sérum alebo voňavku
Za moje oblibene dm výrobky 🙂. Mezizubní kartáčky, balzám na vlasy, deodorant pro synka a šumivé koule do vany 🙂
Nakoupila bych dětem bomby do vany a sobě nějakou pleťovou masku.
Nakoupila bych něco od Dein Bestes pro zvířátka do útulku 🐾
Za dobroty
Za pleny a vlhčené ubrousky
Koupila bych dceři nějaký parfém🙂
Každému něco dobrého 😁🌲
Za kosmetiku
Za zdravé dobroty
Za věcičky do koupele
Voňavku 🙂
Za drogeriu pro děti...
Vitaminy a něco pro deti
Za kosmetiku 😍
Veci pro deti, konkretne asi zhruba 35 ovocnych tycinek DM 😁
Právě mi dochází kosmetika pro mě - tak nejaky krém na obličej
Nakoupila bych potkanům kočičí kapsičky ❤️🎄🤭
Neco pro sebe 🙂
Za sebe, kosmetika..
Proteinové tyčinky ♥️
Pro sebe a manžela dobrý čaj a pro holčičky šumivé koule do vany
Jak se znám, šla bych pro něco pro sebe a odešla s hromadou věcí pro děti - šumivé koule, dobroty, pěny do koupele 😃
Pořád kupuji něco dětem , tak teď budu trochu sobecká a využila bych ji pro sebe na řasenku, kterou mám vyhlédnutou … 🍀
Za drobné dárky pro děti a blízké.
Za kosmetiku Alverde 🙂
To co by bylo zrovna potřeba, což je z Dm hodně věcí. Hlavně bereme jejich značku.
Dekorativní kosmetiku
Já bych za tu částku podělila mezi všechny, nějaké mlsání a koupelové bomby pro mrňulku, mlsání pro manžela a pro sebe nějaké Balea sprchové gely 🙂
Za čokolády, v DM mají nejlepší 🤩
Za dobroty, "nejen" pro děti.😊
Za koule do koupele pro dceru a pufovanou špaldu 😆
Za marmeládu z Dmka která u nás frčí na palačinky ji spotřebuju klidně celou skleničku
V tomhle období asi za vitamíny.
Je nas 5 + 🐕, takze kazdemu neco maleho pro radost 😊
Pleny pro syna a nějakou menší věc pro mě. Miluju DM. Syn bude mít 5.12. narozeniny a já 17.12. takže bychom si udělali radost 🤗
Především dobrůtky pro sebe a kdyby náhodou něco zbylo, tak kosmetiku pro sebe
Za cokoli pro sebe 🥰
Za dekorativní kosmetiku
každému asi něco malého pod stromeček
Bomby do koupele. Syn je miluje
Soli do koupele a séra od Purity
synům bych koupila sunary 😎
Barevné koule do vody se zvířátky pro děti
Za šampon či nějaký krém a pak zbytek za čaje.
Sprchové gely
Pro každého z rodiny něco - čaj, kokina, šampon, sprcháč...
Kosmetiku pro sebe
čaje, svíčky, sůl do koupele, zdravé mňamky pro mě a pro děti 🙂
Cokoliv limited edition a balea
Sprchace pro mě, sušenky pro starší, tyčinky pro mladší a péče o vousy pro muže. ❄️🌲
Za čaje a dobroty
Šumivé koule , plínky vlhcaky
kokosový nápoj, čaje, zubní pasy, kartáčky na zuby, sprchové gely
Za čokoládové dobroty DMBio
Určitě za něco od Ježíška pro dceru.
Dala bych ji dceři, ať si něco vybere.
Zakoupila bych si nějaké blbůstky na líčení.
Nakoupila bych šumivé koule do koupele s překvapením pro dceru 😍🛀
Možná nějaké šminky, ty já ráda 😊 a sumivky pro syna a dceru 🙂
Za dobroty a čaje pro děti. 🙂
kosmetika 🙂
Dětem každýmu 1 šumkoule a zbytek bych využila na sebe. Co, ještě nevím, ale poradila bych si 🙂
Kosmetika a zdravá výživa
voňavé sprchové gely pro celou rodinu
Za kosmetiku pro mě 👍
Mamky pro rodinu pro sebe dekorativní kosmetiku na nadcházející plesovou sezónu.
Pro každého něco, dětem koule do vany s překvapením, manželovi sprchace a sobě laky na nehty😉
Asi za nějaké vánoční dekorace, svíčky, dobrotu pro děti 🙂
Určitě pro děti věci na koupání, ať už šumivé koule, nebo barvící tablety, pak sprchové geky, pěna do koupele a za zbytek nějaké svíčky, to já můžu.
Teď za Weleda krém a uklízecí ubrousky 😄
Pěny do koupele - nastal čas trávení času ve vaně s dobrou knihou.
Vodní bomba pro malou a nějaké zdrave mnamky
Prací gely
Prací gel a nějakou kosmetiku
Kosmetiku a plenky.
Sprchace, a decka tam miluji ty jejich srdíčkové sušenky tak bych jim je tam nakoupila 😁
Za zdravé mlsání, něco pro děti či kosmetiku
Za dobroty a suroviny na vánoční pečení. Už je čas 🙂
za dm bio bez lepku
Babylove plenky, sedi malemu skvele!
Za dobroty a blbustky do koupele
Za čaje a za dobroty 🙂
1. ledna máme termín, tak bych počkala, co bude malá ještě potřebovat 🙂
utratila bych ji za kosmetiku do koupele pro syna 🙂
Plenky a mlíčko.
Drogerii, kosmetiku a dobroty 🙂
Sprchove gely a proteinove tycinky.
Pro náš malý zázrak, každým dnem očekáváme jeho příchod 😍🧸🤰. Plenky, nějaké drobnosti, ubrousky. Nemůžeme se už dočkat 🥹
Dm bio dobroty a vanocni limitky cehokoliv 😊
Za tablety do mycky, toaletak a kapesniky. 😀
Za cokoliv co mi padne dooka 😊
DM dobroty a kosmetiku.
Určitě by se něco našlo, ale nechala bych dceři a mamince, aby si něco vybraly 😊
Za kosmetiku Alverde a nějakou vánoční limitku, co mi padne do oka ☺️
Plenky a něco dobrého.
Dárečky
Sušené ovoce a oříšky
Věci pro děti do koupele
Nějaký krém na pleť pro sebe 😊
Za blbinky do koupele pro syna, sprcháče a šampony taky pro něho
olejíčky na pleť pro sebe
Koupila bych šampony a pěnu pro Kaju, seno pro Ňufíka
Za péči o vlasy
Pro jednou bych byla sobec a koupila si něco pro sebe... nějakou dekorativku 🙂
Pro sebe pořádné krémy na ruce , určitě by se ještě našlo věcí...
Potřebuji si doplnit kosmetiku pro sebe.
Za kvalitní kosmetiku pro dceru.
kosmetiku na koupání Hipp
Domácí drogerii
Nakoupila bych vůně do koupelny, na wc a na chodbu 😃🙏
Sprchové gely a pak co by zrovna bylo potřeba
zdravé mňamky a nový odstín rtěnky...na těch já si prostě ujíždím 😇
Mnaminy 😊
Dobroty pro děti.
Nákup plenek pro miminko.
vzala bych každému něco - co by bylo potřeba - něco na mytí, něco pro děti... 🙂
Voňavku 🙂
Mlsání pro děti.
Něco na vlasy - masku, kúru nebo nový kartáč.
Šumivé kuličky do koupele a překvapení.
Za přípravky do koupele
Za mlsoty z DMbio a pěny/soli do koupele
Za dobroty pro celou rodinu
za plenky
Šumivé koule do koupele pro dceru, jinak máme rádi jejich mýdla a v mrazivých dnech budou potřeba kapesníky 😁
Šminky pro sebe a pleny pro syna 👍
Uvalila bych to za vánoční dekorace a papír, kterých nemám nikdy dost a vím, že tam mají krásný 🤩.
Za dobroty
Ach, já úplně zbožnuju ty jejich sprcháče 😍
Udělala bych si zásobu a dítku nakoupila mlsky 🤭
Asi mlsky dětem,možná něco vanocniho
Za sprchové gely, čaje a ovesné kaše.
Za kapsičky babylove, křupky a kašičky Gerber 🤩
Za krém na ruce a na obličej 🥰
Asi hlavně za praktické věci, co kupujeme neustále, tablety do myčky, toaletní papír, ... ale pokud by ještě byly, přihodila bych i Vánoční punče 🙂.
Určitě prostředky na úklid nebo dobroty pro dcery
Za kosmetiku pro sebe, šumivé koule pro děti 🙂
kosmetika, svíčky
Šumivé koule pro děti a šampón a sprcháč Hipp
pro sebe parfém, pro děti ovocné tyčinky
Vánoční svíčky, konkrétně domečky 👍
Za vánoční dobroty pro sebe a šumivé koule do koupele pro děti.
Kosmetika pro mě 😍
Šumivé koule pro děti a sobě Balea sprchace ty miluju
Potřeby pro děti.
Weleda, růžová voda, drcená rajčata 😀
kosmetika
Kosmetiku a dobrůtky 😁
Něco pro sebe a něco pro děti 😊
Nejspíš nějaký super sprchové gely 😊
Rozhodně za dceru - zdravé mlsky, plenky... 😊
parfém 🙂
Za zdravější dobroty, pochutiny a ovesne mleko
Řasenku a něco hezkého pro mé kluky
Dobroty 🙂
Řasenku a něco pro dětičky😊😇
Vánoční nugát, ořechy v čokoládě a luxusní bio sušenky
Za kosmetiku pro sebe a deti
Prací gel pro děti a bio potraviny, které máme z Dm moc rádi 🙂
Tak samozřejmě kosmetiku pro malého.To půjde nejvíce na odbit 🌲❄️☃️
Za koupelové věci pro děti. A kapsičky ovocné ❤️ A kdyby byly trubičky Amálka, tak i za ty pro mě 🤤
kosmetiku pro děti
Jelikož jsem v 6. měsíci těhotenství, určitě bych nakoupila věci pro miminko, kosmetiku a nějakou pěknou hračku 🙂
Kosmetiku pro přítele
Vyzkoušela bych něco, co ještě neznám 😉
Um a krupky pro dceru.
Za něco jen pro mě 🥰 protože za děcka a za 'domácnost' tam utrácím pořád 😂
Koupila bych si nějakou novou příjemnou vůni, jako základ ceny by to bylo příjemné.
Koupila bych určitě dceři péči o plet která ji už dochází a nějaké mnamky 🙂
Za dobrůtky dmBio.
Řasenku pro mě a pěnu pro děti 😊
Určitě bych koupila něco do koupele pro děti.
Kosmetiku pro dcerky.
Syrovatkové tyčinky! Ty milují i děti.
za deodoranty
Za sprcháče a krémy
Za dekorativní kosmetiku
Toaleťák 😅
Kosmetika pro děti ❤️
Mám ráda laky na vlasy z Dmka, a pak bych nakoupila ještě bonbóny z hroznového cukru. 😁
Momentálně asi za svíčky
Tentokrát bych byla sobec a pořídila si konečně něco pro sebe 😂
Za ovocné tyčinky a kapsičky pro děti a pomazánky dm bio.
Za dekorativní kosmetiku pro sebe
Asi bych koupila každému něco a udělala radost všem 😉
Nakoupila nych dárky
Koupil bych si menstruační kalhotky. Už dlouho po nich koukám a zatím jsem se neodhodlala je koupit.
Použila na drobné dárečky nebo kartu jako dárek. ☺️
Koupila bych dobroty pro děti a bomby do vany ;)
koupila bych nějaké Nivea výrobky pro děti
Parfem
Za věcičky pro dceru 😊
Kosmetika pro mne 😅
Za přírodní kosmetiku Weleda
Ubrousky a balicí papíry 😍
Krásný dárek pro dceru
Za parfém
Vlhčené ubrousky, papírové kapesníky, ovocné tyčinky
Něco dobrého
Kosmetiku pro sebe
Za věci, které budou jen a jen pro mne...řasenka, tužka na oči, čokoláda....úplně jsem se zasnila 😀
Za speciální potraviny a kosmetiku pro alergiky pro mé děti.
Za bio mňamky pro syna
Za mňamky DM Bio.
Za nějaké Vánoční dobroty
za kosmetiku ❄
Za kvalitní krém na ksichtík 🙂
za dobroty pro děti 🙂
Za kočičí granule a dm bio nugátovou čokoládu
Za kosmetiku pro mě. Za celoroční péči si ji zasloužím :-P
Kosmetika Alverde.
Za kosmetiku a mezizubní kartáčky
Zdravé mlsani a kosmetiku 😊😎
Za plenky a kapsičky pro děti
dobrutky 🙂
Za bomby do vany pro dětičky a nějaké zdravé mlsání pro nás s tátou 🥰
Plenky pro syna
Koupila bych vánoční balíčky pro maminku,tatínka a babičku. Zároveň bych něco koupila sestřičce k narozeninám.
Sobe bych vzala dárkovou sadu pomeranč a vanilku za 169kc,a měsíčkový kojenecký set pro moji vnučku která letos u mě s dcerou oslaví první Vánoce.
Koupila bych nějakou kosmetiku jako dárek pro neteře.
Za kosmetiku,svíčky,olejičky do aromalampy,čaje
Jé,toho by bylo,co bych si tam vybrala... aviváž, sprchové gely pro celou rodinou, antiperspiranty,pěnu do koupele pro dceru, řasenku pro sebe...mohla bych pokračovat,ale už bych se do té hodnoty určitě nevešla.🤣
Za kosmetiku pro miminko 🥰
Za tělovou a vlasovou kosmetiku.
Dobroty, hlavně 90% čokoládu
Za dm bio, kosmetiku a vune do interieru
Koupila bych něco na zub dceři. Miluje dětské tyčinky, ale i ovocné kapsičky nebo křupinky🙂
Za kašičky pro syna.
Tužku na oči, řasenku, korektor, lesk na rty..... a kdo ví, co dalšího by si moje pubertální dcera ještě vymyslela, že to nutně potřebuje 🙏😂
Já teda za výbavu do porodnice 🙂 nemám vůbec nic zatím, takže by to asi ani nestačilo 🙂
Já bych si koupila olej a sůl do koupele
Co by bylo potřeba - kosmetika, hygienické věci, na úklid domácnosti... ☺
určitě nějaký parfém
Asi bych koupila nějaký kvalitní krém/olej na strie, a zásobu těhotenského čaje, ten je nejlepší od dm bio 🍵🤩
Něco dobrého pro dcery a lak na nehty pro mě. A kdyby zbylo, tak kapsičky pro naši kočičku.
Za ovocné tyčinky pro děti, jelení loje (moje holky ztratí každá aspoň jeden za dva týdny) a vánoční papíry.
Upřímně bych si dopřála něco malého na relax, třeba do koupele a také bych koupila nějaké dobré mňamka pro dceru (přesnídávky, sušenky atd.) 🙂
Já si osobně přeji jen aby byla malá zdravá a šťastná ❤️
Dala bych ji dceři. Strašně nutně potřebuje líčení 😁
Přesnídávky pro mimi a dobrůtky pro většího
Za dobroty do cukroví...na vánoční stůl. Svíčky na výzdobu. A spoustu drobnůstek co v sm vždycky najdu. 😆
Určitě pleny, ovocné tyčinky, ovocné kapsičky, věci do koupele pro celou rodinu a plno dalších lákavých věcí a dobrot 🤩
Za dobrůtky pro malou i pro nás a/nebo za to, co by bylo zrovna potřeba
Za kvalitní noční krém
Krém na zadeček pro mladšího a šumivé koule do vany a křupínky pro staršího 🤗
Za dárečky por mé dcerky, letos poprvé už si přejí pod stromeček něco málo z kosmetiky 🙂
Kosmetiku pod stromeček
Za dobroty pro prcky
Svíčky 😍
Šumivé koule do koupele, sladkosti a tuhý šampon
Já bych si pořídila něco pro radost od Purity Vision.😉
Ja tam jedu vegan pomazanky a bzlp dobroty pro Vendu, tak ze u nas jasne Bizona strava 😀
Zdravé mlsání 🙂
Asi nějaké dobrůtky a nebo nějaký dáreček pro někoho k Ježíšku 🙂
Určitě za dekorativní kosmetiku pro dceru.
Za nějaké dobrutky pro mě a děti 😊
Za běžný nákup n
Kosmetiku 🎄
Pro kazdeho v rodine neco - pro me a muze nejakou kosmetiku, pro deti nejaky ty srandicky do vany, pro pejska neco na zub a uecite by jeste zbylo na nejaky ty vanocni dobroty.
Jak jinak nez za kocici kapsicky.
Kapsicky a tycinky pro deti a veci do koupele
Darecky
Kosmetika pro mě a mimino.
kosmetika pro mě
Vzhledem k těhotenství bych si nakoupila potřebné veci do porodnice a pro začátky s miminkem
za věci potřebné na péči o domácnost, chodím jen tam.
Kapsičky pro kočky a kosmetiku purity vision
Vzala bych s sebou svojí dcerku ať si nakoupí něco pro sebe 😊
Věci na praní
Za kosmetiku pro seb
Bomby a pěny do koupele pro děti 🤩
Za plínky a nějaké bomby do koupele pro děti
Ja nic, darovala bych ji dvema uzasnym holkam, ktere oaud hodne skouai, aby si udelali trochu radosti...
Za něco na tělo pro sebe, třeba sprchové oleje, nebo oleje na tělo🙂
Adventní kalendář
Za kosmetiku a dobroty
Za věci na praní a úklid 🙈
Nejmenšímu bych koupila nějakou kaši a dobrůtku a protože na sebe jsem letos zapomněla, tak nějakou malou voňavku. 🙂
Bomby do koupele a nějaké dobroty.
kapsičky a nějakou voňavku
Za kosmetiku pro sebe 😇
Dobroty DM bio, blbosti dětem do vody, ovocné kapsičky a tyčinky.
Soutěž je UKONČENA

mňaminky a bomby do koupele pro dětičky