icon
1 / 1
avatar

Jestli se počítají i zákusky, tak špičce 😊😊

30. črc 2020
avatar

Zmrzlina a nugát 😀

30. črc 2020
avatar

Čokoláda jakákoliv

30. črc 2020
avatar

Oriskova cokolada

30. črc 2020
avatar

Mlecna čokolády 🤩

30. črc 2020
avatar

Nugát😋

30. črc 2020
avatar

Vetrnik😶

30. črc 2020
avatar

čokoláda

30. črc 2020
avatar

Ořískové čokoládě nikdy neodolam😋

30. črc 2020
avatar

Točená zmrzlina 🙂

30. črc 2020
avatar

Ořechům nebo ovoci v čokoládě / jogurtu 🙂

30. črc 2020
avatar

Mandle v hořké čokoládě😇

30. črc 2020
avatar

Zmrzlina, ovocny sorbet

30. črc 2020
avatar

Raffaelo a Ferrero Rocher, to je závislosť 😍

30. črc 2020
avatar

Mléčná čokoláda s velkými kousky oříšků.

30. črc 2020
avatar

Lentilky

30. črc 2020
avatar

Recka halva 🇬🇷

30. črc 2020
avatar

Ja miluji cokoliv cokoladoveho 😍

30. črc 2020
avatar

Konečně soutěž pro mě 🙂 Já se pro sladké narodila. Nedokážu odolat lecčemu, jsem schopná si koupit bonboniéru a spráskat ji za večer, ale pro mě je vyšší level to, o co se nedělím se svým dítětem. Nikdy. 😂 A to jsou tihle čokohrošíci 😂 To je pro mě už pěknou dobu the best.

30. črc 2020
avatar

Kokosové kuličky Raffaello.

30. črc 2020
avatar

Čokoláda ☺️

30. črc 2020
avatar

já momentálně ujíždím na kešu se solí a karamelem 😍

30. črc 2020
avatar

Čokoládě 🙂

30. črc 2020
avatar

Pralinky Mon Cheri 🤭😊

30. črc 2020
avatar

Čokoláda, ale tu teď nemůžu, tak hned za ní jsou Lotusky.

30. črc 2020
avatar

Rafaelo - vždycky ztrestám celé balení. 🤷‍♀️

30. črc 2020
avatar

Čokoláda

30. črc 2020
avatar

Cokolada Milka 🦋

30. črc 2020
avatar

Oříšky v čokoládě

30. črc 2020
avatar

Cokoli s kokosem, hlavne Raffaello to jsem schopna u televize snist celou krabicku 🤗

30. črc 2020
avatar

Urcite cokolade )))

30. črc 2020
avatar

Bila cokolada!

30. črc 2020
avatar

Nugátové čokoládě z DM

30. črc 2020
avatar

Mandle v čokoládě 🙂

30. črc 2020
avatar

Oříšky v čokoládě 😍

30. črc 2020
avatar

raffaelu a nugátové čokoládě

30. črc 2020
avatar

z bonbonů kuličky Raffaello a ze zákusků větrník se šlehačkou 🙂

30. črc 2020
avatar

Raffaello..

30. črc 2020
avatar

Studentská pečeť 😍🍫♥ to je závislost 😀

30. črc 2020
avatar

Arašídivá tatranka 🙂

30. črc 2020
avatar

Studentská pečeť😝

30. črc 2020
avatar

Čokoládě 🙈

30. črc 2020
avatar

Asi čokoláda

30. črc 2020
avatar

Cokoliv s čokoládou. Bonbóny a sušenky můžou ve skříni ležet měsíce a já se jich nedotknu. Ale jakmile se tam zjeví čokoláda, tak ta se tam dlouho neohřeje. Miluji Mozartovy koule

30. črc 2020
avatar

Oříšková čokoláda ❤️

30. črc 2020
avatar

Jakekoliv cokolade...a jak tak ctu, je nas hodne :D

30. črc 2020
avatar

Pistaciové zmrzline 😍

30. črc 2020
avatar

Kofila🤩 Miluju kafe a tohle je top, poslední dobou jsem si oblíbila kofilu latte.

30. črc 2020
avatar

sladkemu odolat dokazu , ale mor jsou pro mě bramburky 🙄

30. črc 2020
avatar

Dortik. A ovocné kynuté koláče.

30. črc 2020
avatar

Gumoví medvídci

30. črc 2020
avatar

Mléčná čokoláda 😊

30. črc 2020
avatar

Hořká čokoláda a nugeta

30. črc 2020
avatar

Kinder Bueno 🙂

30. črc 2020
avatar

Bílá Studentská pečeť a žloutkový věneček 😊

30. črc 2020
avatar

Začínám se víc krotit, ale je pravda, že taková tyčinka Bounty 😍🤤

30. črc 2020
avatar

Mandle ve skořici nebo mandle v tiramisu 🤭

30. črc 2020
avatar

Cokolada v jakekoli podobe 😁

30. črc 2020
avatar

Harribaci a tatranka😀

30. črc 2020
avatar

Zmrzlina, zákusky...🍰🍦😊

30. črc 2020
avatar

Medovnik

30. črc 2020
avatar

Čokoláda

30. črc 2020
avatar

Mléčné čokoládě, tu můžu 😂😂😂

30. črc 2020
avatar

Čokoláda.

30. črc 2020
avatar

Všechny ty drahé oříšky v čokoládě a podobně jak se prodávají na váhu 🙂

30. črc 2020
avatar

Já nemůžu žít bez čokolády, vyzkoušeno x krát za můj život. 😂😂🤣😋😍

30. črc 2020
avatar

Slehackove rolade od tchyne!

30. črc 2020
avatar

Rafaelo 😊

30. črc 2020
avatar

Kokosová tyčinka v hořké čokoládě 😍

30. črc 2020
avatar

Čokoláda 🙂🤦‍♀️

30. črc 2020
avatar

Ach ach, těžko se mi odolává kokosovo - čokoládové kombinaci 🙂

30. črc 2020
avatar

Čokoláda ve všech podobách 😍

30. črc 2020
avatar

já neodolám čokoládě.

30. črc 2020
avatar

Kombinaci mandlí, bílé čokolády a kokosu.

30. črc 2020
avatar

dobrému lískokakaovému krému

30. črc 2020
avatar

Čokoládě Geisha😁😁

30. črc 2020
avatar

zákusky, dorty, čokoládové bonbóny 😘

30. črc 2020
avatar

Oplatka Mila

30. črc 2020
avatar

Kremrole s parizskou slehackou omacena v cokolade 🙂 mnam

30. črc 2020
avatar

Borůvkovým buchtám od babičky 🙂

30. črc 2020
avatar

Karamelky 🙂

30. črc 2020
avatar

Marokanky a indianek 🙂

30. črc 2020
avatar

Lotus pomazánka

30. črc 2020
avatar

Zákusky a čokoláda

30. črc 2020
avatar

Piknik, pikao a jasenka 😍

30. črc 2020
avatar

Mandlím v čokoládě se skořicí a větrníku 🙂

30. črc 2020
avatar

Zákusky z cukrárny a točená zmrzlina

30. črc 2020
avatar

Margot

30. črc 2020
avatar

Mléčná čokoláda 🙂

30. črc 2020
avatar

Dezertu - koule vanilkové zmrzliny obalená v kešu oříšcích a zalitá horkou čokoládou 👍

30. črc 2020
avatar

Mozartovy koule a mon cheri mnaaaaam🙂

30. črc 2020
avatar

Oříšková čokoláda

30. črc 2020
avatar

Kobliha😊

30. črc 2020
avatar

Já asi žádné. 😂 Miluju čokoládu, různé tyčinky, zmrzlinu, zákusky, buchty, ... 😄

30. črc 2020
avatar

Kokosove raffaello❤

30. črc 2020
avatar

Já cokoliv, co je s marcipánem 🙂

30. črc 2020
avatar

Mandle v bílé čokoládě

30. črc 2020
avatar

Čokoládě ☺️

30. črc 2020
avatar

Milka Oreo ❤️

30. črc 2020
avatar

Neodolám nugetě a nugátu ☺️

30. črc 2020
avatar

Nikdy neodolám zmrzline

30. črc 2020
avatar

Hořké fidorce

30. črc 2020
avatar

Momentalne zvladnu odolat jakekoli sladkosti (teh. cukrovka), ale normalne jsou to gumovi medvidci a mlecna cokolada 🙂

30. črc 2020
avatar

Já nikdy neodolám čokoládě s celými lískovými oříšky. Taky Toffifee. Mńam.🙂

30. črc 2020
avatar

Já neodolám ledové čokoládě😊

30. črc 2020
avatar

oříškové čokoládě 🙂

30. črc 2020
avatar

Od dětství miluju pendreky.

30. črc 2020
avatar

Nutella, nugeta

30. črc 2020
avatar

Nutella ❤️

30. črc 2020
avatar

Kofile 😋

30. črc 2020
avatar

Čokoláda 😉

30. črc 2020
avatar

Kinder bueno 😀

30. črc 2020
avatar

Vysoce procentní čokoládá 🙂

30. črc 2020
avatar

Tyyyjo 🙃.... Ja jsem velky mlsoun, ale cemu opravdu neodolam je karamel a cokolada ♥️..

30. črc 2020
avatar

Dort z cukrárny

30. črc 2020
avatar

čokoláda 😋

30. črc 2020
avatar

Kokosová tyčinka 🤫💕

30. črc 2020
avatar

Ja neodolam cokolade, Milene a Kofile

30. črc 2020
avatar

nepečený dort ze zakysané smetany, letního ovoce a piškotů 🙂 Ale jinak jsem spíše masová 🙂

30. črc 2020
avatar

Já miluju všechno sladký. Neodolam nějakému krasnemu a zajímavému dortiku, co vidim v cukrarne. Nutelle na lzicku a čemukoliv sládkem ke kávě 🙂

30. črc 2020
avatar

Buď nugatova bonboniera od Orionu, nebo v cukrárně zákusek "Mánička"....O tyhle 2 dobroty se zásadně nedělím 😂

30. črc 2020
avatar

Cokoliv z kokosu, nejvíc asi bily Flint 🙂

30. črc 2020
avatar

Mozartovy koule😋

30. črc 2020
avatar

Slaný karamel v jaké koliv podobě 😊

30. črc 2020
avatar

Bílá čokoláda

30. črc 2020
avatar

čokoláda

30. črc 2020
avatar

Čokoláda🍫

30. črc 2020
avatar

Ačkoliv je to divné, tak v těhotenství nemám skoro vůbec chuť na sladké. A pokud už jo, tak něco opravdu moooooc sladkého, teď mám období pendreků a gumových medvídků.

30. črc 2020
avatar

Zbožňuju Lotusky, Milku, Rafaelo, vše od Kinder 🥰😂

30. črc 2020
avatar

Čokoláda s celými lískovými oříšky, kešu pražené v cukru ☺

30. črc 2020
avatar

Čokoláda, zmrzlina

30. črc 2020
avatar

Hořké čokoládě.

30. črc 2020
avatar

Ja se nildy nedokazu ubranit hroznovemu cukru 🙈😂

30. črc 2020
avatar

Cokoliv co je v čokoládě a co je kokosové. Teď ujíždím na Twix slaný karamel😉

30. črc 2020
avatar

Mléčné čokoládě 🤭🍫

30. črc 2020
avatar

já mám dvě úchylky🙂 Nugeta z Lidlu a pak mandle v tiramisu (nejlepší jsou z Alberta nebo od Veverky🙂. ale to jedu bomby v množství🙂

30. črc 2020
avatar

Cokolada ve vsech podobach a nutella 🙂

30. črc 2020
avatar

zmrzlina😍

30. črc 2020
avatar

Miluju hořkou čokoládu 🤤

30. črc 2020
avatar

Meruňky v jogurtu, oříšková čokoláda, Kinder Bueno...😃😋

30. črc 2020
avatar

Jednoznacne cokolade a pak taky ruznym orechum v ruznem obalu (cokolada, jogurt, wasabi) 😆

30. črc 2020
avatar

Magnum Almond 😏

30. črc 2020
avatar

Orisky v cokolade.

30. črc 2020
avatar

Oříšky v čokoládě a zmrzlina

30. črc 2020
avatar

čokoládě

30. črc 2020
avatar

Zmrzlině, v létě, v zimě, kdykoliv 🙂

30. črc 2020
avatar

miluji zmrzlinu, hlavně ovocnou

30. črc 2020
avatar

Kinder cokolade 😊

30. črc 2020
avatar

čokoládě

30. črc 2020
avatar

Zbožňuju Mozartovy koule ☺

30. črc 2020
avatar

Těch je 🙈😁 Ale mezi ty top určitě patří Marlenka - kuličky 😊

30. črc 2020
avatar

Kokosové tyčinky v čokoládě.

30. črc 2020
avatar

Mléčná cokolada

30. črc 2020
avatar

Ty jo toho by bylo, miluju sladký 😋 třeba takový Rafaelo,mňam, nebo kinder maxi ji king .... To zbožňuju....

30. črc 2020
avatar

Miluj makronky! Bez tech ani ranu 🙂

30. črc 2020
avatar

Hořká čokolada a jahodové pendreky! 🙈😂 Po tom bych se mohla utlouct a nevím, kdy přestat 😋

30. črc 2020
avatar

Tiramisu 😍😍🤫🤭

30. črc 2020
avatar

Bile cokolade

30. črc 2020
avatar

Čokoláda, ovocný sorbet 😜

30. črc 2020
avatar

To bych vypisovala do rána 😀 ale napíšu čokoládu

30. črc 2020
avatar

Vybrat pouze jednu vec je moc tezky, od te doby, co mam deti, jsem na sladkym vylozene zavisla...
Neodelam navsteve v jedne cukrarne ve Vidni, top zmrzlina, nikdy jsem lepsi nejedla a ze mam celkem.dost nacestovano... A nej kombinace citron, boruvka, kafe a cokolada 🍦🍧🍨

30. črc 2020
avatar

Gumové medvídky vedou, ale jinak klasika čokoláda, zmrzlina, zákusky z cukrárny,.... ;)

30. črc 2020
avatar

zmrzlina maple walnuts

30. črc 2020
avatar

Cokolade a tocene zmrzline ze svetozoru

30. črc 2020
avatar

Piskoty, ty muzu po kilech 🙈🤣

30. črc 2020
avatar

Indian 😍

30. črc 2020
avatar

Mýmu medovníku.

30. črc 2020
avatar

Milka mlecna a nebo triolada 🤤 a ted v lete zmrzlina..

30. črc 2020
avatar

Plněným tyčinkám z Lidlu, vanilkovým nebo čokoládovým. To je učiněné zlo. Jakmile se doma objeví, nemůžu přestat, dokud není vanička prázdná.

30. črc 2020
avatar

Řecká baklava, cheescake, tiramisu, kokosová tapioka a dobrá čokoláda 🙃

30. črc 2020
avatar

Mlecne cokolade a zakuskum - spicka a indianek. Jo a jeste miluju bonboniery.

30. črc 2020
avatar

Nugátové čokoládě

30. črc 2020
avatar

Já mám ráda všechno sladký ale nejraději mám pařížský dost s banány a punčový řez... 💕 💕 💕
Čokolády miluju, sušenky z čokolády, bonboniery...
Asi všechno co je z čokolády...

30. črc 2020
avatar

Horka cokolada s mandlemi

30. črc 2020
avatar

Podle mě se dá odolat každé sladkosti, když už bych si měla vybrat tak moje nejoblíbenější sladkost je pařížský dort.

30. črc 2020
avatar

Mám ráda sladké, z čokolád nejvíc Lindt Lindor a Geishu

30. črc 2020
avatar

@apacheee Tak já miluji Ledové kaštany a nugát 😍

30. črc 2020
avatar

Oříškové čokoládě 😍 A když je k tomu ještě navíc hořká, tak chrochtám blahem 🙈😃

30. črc 2020
avatar

zmrzlině

30. črc 2020
avatar

Já mám spíš problém s tím, čemu odolám... 😅
Neodolam rozhodně Nutelle, lanýžové čokoládě, horkému čokoládovému nápoji, ovoci a oříškům v čokoládě... Tak nějak všemu, co je v čokoládě ponořené. 🙈

30. črc 2020
avatar

Kvalitní mléčné čokoládě 🙂

30. črc 2020
avatar

Nikdy neodolam poctive zmrzline, treba Creme de la Creme a nebo v Hornich Pocernicich u pana Cernouska 🍦😋😉

30. črc 2020
avatar

Neodolám hořké čokoládě ☺️

30. črc 2020
avatar

Čokoláda a cokoliv pečeného jako koláče, buchty, bábovka atd. 🙈😋

30. črc 2020
avatar

Čokoláda 😁

30. črc 2020
avatar

Studentská pečeť

30. črc 2020
avatar

Nugát, belgické pralinky

30. črc 2020
avatar

Naprosto miluju čokoládu s velkými lískovými ořechy ❤️

30. črc 2020
avatar

Ujíždím na sladkém, cokoliv. Čokoláda, zmrzlina, tyčinky 😁🙈

30. črc 2020
avatar

Nanuk magnum 😍

30. črc 2020
avatar

Toffife, Geisha a Rafaelo 😁

30. črc 2020
avatar

Marshmello a Piknik hezky z tuby vycucat 😂

30. črc 2020
avatar

Zmrzlina a čokoládový fondán. Klidně každé zvlášť

30. črc 2020
avatar

Čokoládám Lindt 😋 a z DM proteinovým tyčinkám 😊

30. črc 2020
avatar

Visne v cokolade a indianek

30. črc 2020
avatar

Raffaello a jakákoliv kvalitní čokoláda❣️

30. črc 2020
avatar

Studentska pecet :-P

30. črc 2020
avatar

Čokoláda a zmrzlina 🥰

30. črc 2020
avatar

Sušené banánky, nejlépe v hořké čokoládě.

30. črc 2020
avatar

čokoládě 🙉

30. črc 2020
avatar

Oříšková čokoláda,nuttela,zmrzlina a jojo bonbónky jahůdky a raffaelo

30. črc 2020
avatar

Já teda neodolám marcipánu. 😏

30. črc 2020
avatar

Toffifee.. 🙈 Těm malým mrškám prostě nejde odolat 😂

30. črc 2020
avatar

Jakémukoli dortu s ovocem a krémem 😍

30. črc 2020
avatar

Zmrzlina 🍨🍦

30. črc 2020
avatar

Horalky... vím, že je tam palmový olej atd, ale asi mi vyvoláva vzpomínky na dětství nebo co 😅

30. črc 2020
avatar

Lineckým rohlíčkům z Lidlu 😋🙈 A mandlový Pegas....😁

30. črc 2020
avatar

Lotus sušenky, můžu se po nich utlouct

30. črc 2020
avatar

Miluji Milku, jsem schopna ji sníst naposezení.. A arasidovou nugetu😃

30. črc 2020
avatar

Já miluju větrníky 👍😃

30. črc 2020
avatar

Já miluji všechno sladké, ale zmrzlina nebo větrník, to je pecka, které těžko odolávám 😀🍰

30. črc 2020
avatar

Čokoládě. Co je to za otázku? 😀

30. črc 2020
avatar

Čokoládě všeho druhu a konzistence🙂

30. črc 2020
avatar

Bílé čokoládě, a pak vlastně cokoliv sladkého se přede mě dá, neodolám 🙈😄

30. črc 2020
avatar

Čokoláda všech druhů 🤭☺️

30. črc 2020
avatar

Jakákoliv čokoláda, ale konkrétně Studentská pečeť 😉

30. črc 2020
avatar

Čomkoľvek z čokoládou alebo orechami. Čím tmavšia čokoláda tím lepšie 🙂

30. črc 2020
avatar

Zákusky, zákusky, zákusky. No a o vánočním cukroví nemluvě 🤭

30. črc 2020
avatar

višně v čokoládě (ale musí to být vážně višně, žádná hmota připomínající marmeládu) 🙂

30. črc 2020
avatar

Oříšky v čokoládě a skořici 👍 miluju 😍

30. črc 2020
avatar

Cheesecake... To proste nejde 🥰🥰🥰🥰

30. črc 2020
avatar

Já bohužel nikdy neodolám sladkému, ať už jde o čokoládu nebo buchtu... ☺️

30. črc 2020
avatar

Neodolám Raffaelu🙂

30. črc 2020
avatar

čokoládě 🤦‍♀️😁

30. črc 2020
avatar

Mijujuju sušenky... a takové Kokosky z DM.... 😍

30. črc 2020
avatar

Nikdy neodolám tyčince Deli, ale jen pistáciová je ta ONA😍👌...

30. črc 2020
avatar

Čokoládě, nesmím si ji kupovat, protože bych snedla tabulku na posezení.😂

30. črc 2020
avatar

Já jsem cokoladova, neumím si dát ctverecek cokolady nebo dva vždycky snim tabulku😁

30. črc 2020
avatar

Čokoláda, zmrzlina. A jakmile si dám jeden jediný hroznovy cukr.. Tak bych byla schopna sníst balíček celý.

30. črc 2020
avatar

Raffaello a ze zákusků větrník 🤤

30. črc 2020
avatar

Od doby prvního kojení téměř žádné 😀, ale vede bezkonkurenčně čokoláda.

30. črc 2020
avatar

Urcite neodolam Milene🙂

30. črc 2020
avatar

palačinka s Nutellou

30. črc 2020
avatar

Ledová čokoláda ❤️

30. črc 2020
avatar

Milka s celyma orechama😉

30. črc 2020
avatar

Hořká čokoláda a oříško-čokoládové pomazánky 😉

30. črc 2020
avatar

Neodolám mléčné čokoládě.

30. črc 2020
avatar

Miluju mléčnou čokoládu a červené Lindt koule jsou top 😍

30. črc 2020
avatar

Kofila, Milena a banány v čokoládě

30. črc 2020
avatar

Belgické pralinky jsou top

30. črc 2020
avatar

Hořké čokoládě🍫

30. črc 2020
avatar

Hořké čokoládě (ideálně) s 90% kakaa 👍

30. črc 2020
avatar

Čokoláda s celými ořechy 😍

30. črc 2020
avatar

Nugátu..to je těžká závislost...

30. črc 2020
avatar

Poslední dobou ujíždím na ořechovém trdelníku s nutellou, to je prostě chuťový orgasmus 😁 mám problém se o něj s kýmkoliv podělit 😂

30. črc 2020
avatar

Rozinky v jogurtu a nugát 😍

30. črc 2020
avatar

Čemukoli jde je kokos a nebo karamel.. 😛

30. črc 2020
avatar

Nutella a Medovník 😋😘

30. črc 2020
avatar

Studentská pečeť a nugat.😁

30. črc 2020
avatar

Mandle v čokoládě

30. črc 2020
avatar

Oriskam v cokolase 😉

30. črc 2020
avatar

Úplně čemukoli kde by byl karamel nebo kokos 😍

30. črc 2020
avatar

Kávové Merci 😍

30. črc 2020
avatar

Tiramisu, pařížský dort, likérová špička.

30. črc 2020
avatar

Sladký můžu a nejsem ani vybíravá 😁 Málokdy odolám kávové čokoládě a když nekoukám na složení, tak arašídové oplatce Lina v hořké čokoládě.

30. črc 2020
avatar

Jsem prase co všechno sladké spase. Ale nejvíc vyhrává kokosový flint v bílé polevě.

30. črc 2020
avatar

Neni to uplne sladkost, ale nejlepsi je u me ledova kava se zmrzlinou, pravou slehackou (zadny sprej) a cokoladovou polevou z moji oblibene cukrarny 🤤

30. črc 2020
avatar

Polomáčenky a koňaková špička 🤤

30. črc 2020
avatar

Mandle Raffaelo v bílé čokoládě s kokosem a Casali kokosovo-rumovo-čokoládové kuličky, mnammnam a kafe s vanilkovou zmrzlinou.

30. črc 2020
avatar

U mě to vyhrál marcipán těsně před cukrovou vatou

30. črc 2020
avatar

ORION MILENA mléčná tyčinka

30. črc 2020
avatar

Tak to se mi sem asi ani nevejde, kdybych všechny ty mnamky měla napsat, ale opravdu neodolám kinder maxi king 😍, medovnik nebo tiramisu 😍 taky nugát můžu 😇 všechno kokosový a palačinky miluju 😀mohla bych pokračovat ještě hodně dlouho 😁...

30. črc 2020
avatar

Arasidova Nugeta, pravé tiramisu a cokoliv od Kinder 💗

30. črc 2020
avatar

Miluji Margotku

30. črc 2020
avatar

Čokoládové mořské plody

30. črc 2020
avatar

Nejsem vybiravá, neurazite mě žádnou sladkostí 🙂, ale nejvíc mám ráda čokoládu. A ze zákusků koňakovou špičku.

30. črc 2020
avatar

Čokoládě ❤️

30. črc 2020
avatar

Perníku z poutě 😍😋 Jinak jsem celkově na sladké.. Zákusky, dortíky 🙃

30. črc 2020
avatar

Karamel 🙈 od Salka v plechovce...

30. črc 2020
avatar

hořká čokoládas chilli 🙂

30. črc 2020
avatar

čokoládě, jakékoliv, vybíravá nejsem 🙂

30. črc 2020
avatar

Hroznovy cukr a doma pecena buchta

30. črc 2020
avatar

Vafle s javorovym sirupem 🍪

30. črc 2020
avatar

čokoláda

30. črc 2020
avatar

Oříšková čokoláda

30. črc 2020
avatar

Velka Milka Triolade a višně v čokoládě :D

30. črc 2020
avatar

čokoládě jakékoliv a s čímkoliv.

30. črc 2020
avatar

Čokoláda!

30. črc 2020
avatar

Hořká čokoláda a ořechy v čokoládě a skořici ❤️

30. črc 2020
avatar

Mléčná čokoláda s lískovými ořechy 😍

30. črc 2020
avatar

Nugát a zmrzlina 🍦

30. črc 2020
avatar

Čokoládě v jakékoli podobě. Po těhotenské cukrovce jsem se na ní stala závislou. 🙈

30. črc 2020
avatar

Dortiky z Dolce vita

30. črc 2020
avatar

Dobry krémový zákusek. No, vlastne asi vsechno s cukrem je v me blízkosti v nebezpeci. 😀

30. črc 2020
avatar

Hm... smazene zmrzline!

30. črc 2020
avatar

Nutella 🤭😂

30. črc 2020
avatar

Čokoládě 😍

30. črc 2020
avatar

Mandle v čokoládě

30. črc 2020
avatar

Čokoláda Milka 😏

30. črc 2020
avatar

mám ráda mátu - takže mátové bonbony, čokoláda plněná náplní s mátou, máta je moje slabost.

30. črc 2020
avatar

Nikdy neodolam cemukoliv od kinder ❤️💙

30. črc 2020
avatar

sladké pečivo - domácí buchta, koláček, štrůdl,... 😉

30. črc 2020
avatar

Asi vsemu od Kinder 👌❤️

30. črc 2020
avatar

neodolám čokoládě 🍫

30. črc 2020
avatar

Marcipán 😍

30. črc 2020
avatar

Nedokazu odolat zmrzline 😍🍦 a je naprosto jedno, jestli je leto nebo zima 🙈

30. črc 2020
avatar

Hořké čokoládě s karamelem 😉

30. črc 2020
avatar

Jakékoliv čokoládě, kremrole od tchýně a medovniku 😍😍😍

30. črc 2020
avatar

Cokoliv s čokoládou.. a protože podle toho po porodech vypadám, omezuju sladké jak jen to jde. No... ale možná jsem si tuhle koupila extra čokoládový dortík v místní cukrárně. Jen tak, sama pro sebe. 😇

30. črc 2020
avatar

mistni vetrnik

30. črc 2020
avatar

Indiánku, snědla bych jich na posezeni vagon.. 🙈 Ale jsem hrozně na sladký a všechno co miluju, bych jedla po kilech... Hrůza 🙈🙄

30. črc 2020
avatar

Obří větrník a nebo malá nugetka ❤️

30. črc 2020
avatar

Lívance 🥞🥞🥞

30. črc 2020
avatar

Medovnik

30. črc 2020
avatar

Horke cokolade

30. črc 2020
avatar

Buchtaaaam🙂

30. črc 2020
avatar

Mon Cherry 😍😍😍

30. črc 2020
avatar

Zmrzlina...mohla bych žít jen na zmrzlině...

30. črc 2020
avatar

Jednoznačně čokoládě 🙂

30. črc 2020
avatar

Čokoláda ❤️

30. črc 2020
avatar

Ujíždím za každého počasí na zmrzkách a z DM miluji hroznový cukr baleny každý zvlášť ❤️

30. črc 2020
avatar

Já vlastně těžko odolávám čemukoliv sladkému 🙈🤭😁 nutella, čokoláda, zákusky, zmrzlina, domácí buchty...

30. črc 2020
avatar

Citrónové zmrzlině a vysoko procentní čokoládě. Čím vyšší číslo tím lepší (alespoň mi ji doma nejí)

30. črc 2020
avatar

Vsetkemu co je sladké.

30. črc 2020
avatar

Ovocný dort s želé 🍰

30. črc 2020
avatar

Vetrniku ❤️

30. črc 2020
avatar

Já neodolam dortíků se šlehačkou...

30. črc 2020
avatar

Kofila❤️

30. črc 2020
avatar

Jesenka 👍

30. črc 2020
avatar

Oříšková Milka 🍫

30. črc 2020
avatar

Cokoli kokosového, hlavně Koko a Bounty ...

30. črc 2020
avatar

dort dort a zase dort 🙂

30. črc 2020
avatar

Zmrzlina, prava svycarska cokolada a karamelovy vetrnik v me oblibene kavarne Cacao cafe v Jihlave. Jo a mandlovo-cokoladove maslo Sufanek. 😅

30. črc 2020
avatar

Jednoznačně čokoládě. V jakékoli podobě 😣

30. črc 2020
avatar

mléčná čokoláda s celými oříšky

30. črc 2020
avatar

Zmrzlina Häagen-Dazs kokos čokoláda 🍦🍧to bych se užrala 😂

30. črc 2020
avatar

Mléčné čokoládě, větrníku, palačinkám a kyselým gumovým bonbonům ☺️

30. črc 2020
avatar

Rakvičce a kinder čokoládě

30. črc 2020
avatar

Nutele

30. črc 2020
avatar

Margot

30. črc 2020
avatar

Marcipánu

30. črc 2020
avatar

Všemu,kde je čokoláda 🙂

30. črc 2020
avatar

Čokoládě 🙈 ať už horká nebo mléčná.. Jakmile ji koupím, vydrží max den.. A pak také nutelle a podobným oriskovym pomazánkám

30. črc 2020
avatar

Raffaleo 😍

30. črc 2020
avatar

Č O K O L Á D Ě 🤤

30. črc 2020
avatar

Miluji dorty 🤩

30. črc 2020
avatar

hořké čokoládě a zmrzlině v létě 😇

30. črc 2020
avatar

Čokoláda a jahodová zmrzlina

30. črc 2020
avatar

Indiánek 😍😁

30. črc 2020
avatar

Raffaello, Ferrero Rocher, Nutella, nugát a z každého nákupu jdu s arašídovou horalkou 🙂

30. črc 2020
avatar

vafle potřená nutelou a navrchu šlehačka, nebo v zimě trdelník s nutelou uvnitř a zvenku obalenej ve skořicovym cukru 🤤

30. črc 2020
avatar

Karamelu 😋 Krówki, větrník...

30. črc 2020
avatar

Oříšky 😁at jsou to mandle, kešu nebo para......nikdy neodolam 🤣

30. črc 2020
avatar

Ja sladke nemusim, ale domaci buchtou s karamelovym kremem, mandlemi a cokoladovou polevou nepohrdnu.
Ale bramburky jsou bramburky 😆

30. črc 2020
avatar

Zmrzlina a čokoláda

30. črc 2020
avatar

Karamel, vsade a vo vsetkom! Hagen daz karamel s makadamiovym orechom je najvacsie pikusenie....

30. črc 2020
avatar

Jakákoliv čokoláda ❤️

30. črc 2020
avatar

Nugatove čokoláde

30. črc 2020
avatar

Sladké vůbec nejím ale když už si občas něco dám tak asi něco tvarohového... cheesecake 🙂

30. črc 2020
avatar

Cokolade

30. črc 2020
avatar

Cokolade a makronkam

30. črc 2020
avatar

Indiánek 🤤🤤🤤

30. črc 2020
avatar

Miluji čokolaaaaaadu a nutellu 🙊❤️ Ročně jsou to kila ❤️❤️❤️

30. črc 2020
avatar

HagenDatz slany karamel a rakvicka se slehackou 😂

30. črc 2020
avatar

Sušenky Lotus

30. črc 2020
avatar

Za mna Horalke a Kinderku

30. črc 2020
avatar

Oříškove lázeňské oplatky, domácí krtkuv dort a mnoho, mnoho dalších sladkostí 🥧🧁🍰

30. črc 2020
avatar

Rafaello

30. črc 2020
avatar

Já neodolám čokoládě 😍

31. črc 2020
avatar

Čokoládě 😊

31. črc 2020
avatar

Asi dobré čokoládě

31. črc 2020
avatar

Horka cokolada a teply maslovy croisant🤩

31. črc 2020
avatar

Marlenka 🙊🤤 a pak karamelové croissanty z jedné pekárny 😍 a z místní pekárny luxusní vdolky 😍🤤

31. črc 2020
avatar

Obyčejná čokoláda Milka 😍

31. črc 2020
avatar

Kočičí jazýčky, připomínají mi dětství a babičku, která mi je kupovala ❤

31. črc 2020
avatar

Arašídová nugeta😍

31. črc 2020
avatar

Rebarborový koláč, větrník, punčák, arašídová nugeta, ovocné knedlíky, ... A vlastně všechno, co je sladký a dobrý. 😀

31. črc 2020
avatar

Mandle v hořké čokoládě🙂
Hořká fidorka🙂
A když mě honí mlsná, což teď v těhotenství velmi často, sním, cokoliv,kde je CUKR😀

31. črc 2020
avatar

Memu manzelovi 😄🥰

31. črc 2020
avatar

Ovocné bonbóny a ovocná zmrzlina ;)

31. črc 2020
avatar

Domacim veneckum 😝

31. črc 2020
avatar

Rozhodně čokoláda 🙂

31. črc 2020
avatar

Kremrolím 😊

31. črc 2020
avatar

Horka čokoláda ❤️

31. črc 2020
avatar

Dort, at už jakykoliv, tak ho prostě sezeru 🙂 miluju sladký

31. črc 2020
avatar

Čokoládě 🤩

31. črc 2020
avatar

Naprosto totálně zbožňuju a miluju kynutý borůvkový knedlíky od mojí babičky...polít máslem, pocukrovat...bože, mňam! Nebe na zemi 🙂❤️🥰😘

31. črc 2020
avatar

Nutella a taky miluju oříškovou Milku 🙂 celkově mám ráda sladké, takže různé dezerty. Škoda jen, že se po tom nehubne 😀

31. črc 2020
avatar

Čokoládě 🙂

31. črc 2020
avatar

Miluji cokoliv s kokosem, takže Rafaelo, Bounty atd. 😀

31. črc 2020
avatar

Točené zmrzlině a pak jakékoliv tyčince nejlépe kombinace čokoláda a kokos 😉

31. črc 2020
avatar

Preclikum ve slaném karamelu/hořké čokolàdě a sušence Mile.

31. črc 2020
avatar

Mimo abkm je to rafaelo. S abkm jsou to susenky dinkel doppel keks z #dm 😊

31. črc 2020
avatar

Hořké čokoládě i když kvůli nemoci jsem to bez ní zvládla pět let.

31. črc 2020
avatar

Nemohu odolat čokoládovým dortům a čokoládě obecně😊

31. črc 2020
avatar

Čokoláda 🍫

31. črc 2020
avatar

Bila cokolada

31. črc 2020
avatar

Jsme s manzelem oba na sladke a fakt nevim, co je muj top, snedla bych vsechno :D ale ted pres leto to budou nanuky 🙂

31. črc 2020
avatar

Čokoláda v jakékoliv formě 😁

31. črc 2020
avatar

No v podstatě nedokážu odolat žádné 😏😁❤️

31. črc 2020
avatar

Cokoliv co je s karamelem nebo kokosem tomu neodolám

31. črc 2020
avatar

Zmrzline, nejlepe magnum ruzovy 😁

31. črc 2020
avatar

Čokoladě♥️to je pro mě jako droga

31. črc 2020
avatar

Nikdy neodolám pufované rýži v mléčné čokoládě a marcipánu. 😍

31. črc 2020
avatar

Makovému dortu a zmrzlině se slaným karamelem

31. črc 2020
avatar

Oříškové čokoládě nebo zmrzlině ♥️

31. črc 2020
avatar

Čokoládě

31. črc 2020
avatar

Odolat zvladnu, ale nechci odolavat 😀😀😀 Co nikdy neodmitnu, je dobra cokolada ☺🍫

31. črc 2020
avatar

Nanuky a čokoláda ❤️

31. črc 2020
avatar

Kinder Bueno 😍🙏

31. črc 2020
avatar

Pomerančová kůra v čokoládě. A ani se nesnažím odolávat 😀

31. črc 2020
avatar

Ledová čokoláda 🙂🙂

31. črc 2020
avatar

Medovniku 🤤

31. črc 2020
avatar

Mléčná Milka ❤️ nutella ❤️

31. črc 2020
avatar

Vždycky mám období, kdy mám oblíbenou nějakou sladkost. Pak se jí přejim a už ji nemůžu ani vidět. Teď ale u mě vede Jogurete.

31. črc 2020
avatar

Milce s oříšky 😉

31. črc 2020
avatar

Arašídová Nugeta

31. črc 2020
avatar

Čokoládě neodolám a dobrým dortům a zakuskům a k tomu nesmí chybět kávička.

31. črc 2020
avatar

Mlečná čokoláda

31. črc 2020
avatar

Veškeré čokoládě od Kinder ❤️❤️❤️❤️ a že těch je 🤭😍

31. črc 2020
avatar

Vysokoprocentni čokoláda, Moravské koláčky z naší oblíbené pekarny 😉

31. črc 2020
avatar

Koláčkům od babičky 😍

31. črc 2020
avatar

čokotyčinka Milena 😋

31. črc 2020
avatar

Miluju vsechno sladke, ale urcite vede cokolada a karamel😊 Moji zvlastni uchylkou je slany karamel, ktery jsem ochutnala v Bretani a od te doby jsem na nem zavisla 😁

31. črc 2020
avatar

Jahodove čokolade nikdy neřeknu ne 👌😁

31. črc 2020
avatar

Nedokážu odolat poctivému větrníku 🙂

31. črc 2020
avatar

Čokoláda 😊

31. črc 2020
avatar

snikerska

31. črc 2020
avatar

Ledové kaštany a hořká čokoláda. Bohužel teď mám tehotenskou cukrovku, tak mám smůlu ☹ Ale těším se, až po porodu zhřeším!

31. črc 2020
avatar

Kofila a čokoláda s celými mandlemi z Lidlu.

31. črc 2020
avatar

Větrník a cokolada

31. črc 2020
avatar

Geisha! Ta se nám doma nikdy dlouho neohřeje 😃

31. črc 2020
avatar

Větrník

31. črc 2020
avatar

Chodské koláče, těm nikdy neodolám.

31. črc 2020
avatar

čokoláda a cokoli, co upeče někdo jiný

31. črc 2020
avatar

Cokolade a dortikum 😅

31. črc 2020
avatar

čokoláda s orieškami a maslové sušienky

31. črc 2020
avatar

Oříšková čokoláda a kakaová marlenka a raffaelo ❤️

31. črc 2020
avatar

Zmrzlině a čokoládě. Mňam 😝

31. črc 2020
avatar

Čokoládová tyčinka Milena.

31. črc 2020
avatar

Karamelový koblih 😍

31. črc 2020
avatar

Raffaello 🙂

31. črc 2020
avatar

Vafle s medem, karamelový větník, kornoutek a čokoládě

31. črc 2020
avatar

Neodolám hořké čokoládě ❤😋

31. črc 2020
avatar

Myslela jsem si že nedokážu odolat mléčné čokoládě, ale co bychom neudělaly pro děti 🤷 kvůli synově alergii odolávám a ještě budu, tak ještě že existuje spousta veganských sladkostí 😊

31. črc 2020
avatar

Cokolade s celyma oriskama😍

31. črc 2020
avatar

Přímo z dm jejich,, bounty,, zdravější tyčinka. Tu miluju a pokaždé beru,+ ještě dětské ovocné tyčinky a ovocné rýžové chlebíčky. Miluju ❤️

31. črc 2020
avatar

Slaným preclíkům v mléčné čokoládě 🤤

31. črc 2020
avatar

zmrzlina Manhattan šílena zavislost ❤

31. črc 2020
avatar

Nutella 🤩

31. črc 2020
avatar

Čokoládě 🤤😍

31. črc 2020
avatar

Čokoládové kokosky 🍪

31. črc 2020
avatar

poctivému karamelovému větrníku a arašídové nugetě 😍

31. črc 2020
avatar

Nutella nebo Nugeta 🙈

31. črc 2020
avatar

Arašídová nugeta a čokoláda s celými lískovými ořechy nebo s madlemi 😋

31. črc 2020
avatar

Margot tycinka🤩

31. črc 2020
avatar

Nanuky, nugeta 💖

31. črc 2020
avatar

Čokoládě, hlavně Kofile. A v létě jedu na zmrzlinách, můj favorit je tvarohový Míša😁

31. črc 2020
avatar

Ruské zmrzline 🙂 nebo Raffaello 🙂

31. črc 2020
avatar

Jakékoliv mléčné čokoládě ❤️

31. črc 2020
avatar

Jesenka :D

31. črc 2020
avatar

Oříšková čokoláda

31. črc 2020
avatar

Je toho spousta 🙈 ale nejvíc asi čokoládě 😍❤️

31. črc 2020
avatar

Čokoláda 😍 té nejde odolat😄

31. črc 2020
avatar

Čokoláda

31. črc 2020
avatar

Arašídová nugeta

31. črc 2020
avatar

Čokoláda, a nejvíc Milena nebo kofila 😉

31. črc 2020
avatar

Nutelle a kofile.

31. črc 2020
avatar

Nugát a kofila

31. črc 2020
avatar

Bonboniera s vlozenym oriskem od figara 😋❤️

31. črc 2020
avatar

Nikdy neodolám Mile 😊

31. črc 2020
avatar

Jendoznačne oříšky v čokoládě , to je moje slabina :D ❤️

31. črc 2020
avatar

Oplatka Mila a Lindt Lindor pralinky

31. črc 2020
avatar

Rafaellu 🤭

31. črc 2020
avatar

mléčné čokoládě

31. črc 2020
avatar

Poctivé a dobře udělané zmrzlině... mňaaaam

31. črc 2020
avatar

Ja miluju kombinaci čokolády a burákového másla.

31. črc 2020
avatar

Arizonky 😋

31. črc 2020
avatar

Jakékoliv haribo bonbóny 😊

31. črc 2020
avatar

Gumoví medvídci

31. črc 2020
avatar

Já mám asi nejradši Ledové kaštany. Topka jsou ty bílé čokoládě...... a po přečtení téměř všech komentářů běžím hledat něco do skříňky 😋

31. črc 2020
avatar

Na sladke moc nejsem, takze jsem musela trosku popremyslet. Cemu ale urcite nikdy neodolam je Toffifee. To spojeni, karamel, cokolada a orisek je proste luxus 😋

31. črc 2020
avatar

Tyčinka Mars

31. črc 2020
avatar

Koule plne smetanoveho kremu zalite cokoladovym pudinkem, extra slehanym. Mnam.

31. črc 2020
avatar

Neodolam bile cokolade,tu s nim na posezeni a gumove medvidky,ty po kilech. A likerovou spicku

31. črc 2020
avatar

Zmrzlina

31. črc 2020
avatar

Čokoládě a nugatu❤️🌸

31. črc 2020
avatar

Ferrero Rocher,Nutella a jakýkoliv poctivý zakusek.

31. črc 2020
avatar

Mozartovy koule 🥰

31. črc 2020
avatar

Nugatovou cokoladu

31. črc 2020
avatar

Arašídové nugete a větrníku 😊

31. črc 2020
avatar

Ořišková Milka z ledničky😋

31. črc 2020
avatar
31. črc 2020
avatar

Jablečný závin 😋

31. črc 2020
avatar

Nugatova cokolada 😂

31. črc 2020
avatar

Toffifee a Raffaello, moje radosti každý rok k narozeninám ☺️

31. črc 2020
avatar

Nutella

31. črc 2020
avatar

Čokoláda

31. črc 2020
avatar

Těžko se mi odolává kvalitní hořké čokoládě nebo jablečnému štrůdlu.

31. črc 2020
avatar

odolat větrníku je nad moje lidské síly

31. črc 2020
avatar

Všemu sladkému 🙈 hlavně něco s čokoládou

31. črc 2020
avatar

Cokolade 😁

31. črc 2020
avatar

Cokoliv co je arasidove, pistaciove nebo s vlaskymi orechy.

31. črc 2020
avatar

Snickers 😋

31. črc 2020
avatar

Kokosovy zmrzline polity cokoladou 🤤

31. črc 2020
avatar

Mlecna cokolada s velkymi orisky

31. črc 2020
avatar

čokoláda

31. črc 2020
avatar

pro me to je bonboniera tatiana.. to je proste top

31. črc 2020
avatar

Rozhodně margotka 😁🙈

31. črc 2020
avatar

Kinder bueno, cokohrosici, rafaello, ferrero a poslední dobou vlastně cokoli, co je sladké a roky jsem to nejedla 🙂

31. črc 2020
avatar

Bílé kinder bueno ☺

31. črc 2020
avatar

Kynuté knedlíky s povidly 🤫 a bohužel nejsem líná si je udělat 🤔😉

31. črc 2020
avatar

Čokoláda, Nutella, rafaelo

31. črc 2020
avatar

Urcite cokolade 🙈

31. črc 2020
avatar

Čokoláda, Nutella.

31. črc 2020
avatar

Lina 🙈😂 od Sedity

31. črc 2020
avatar

Čokoládě

31. črc 2020
avatar

Metro dezert

31. črc 2020
avatar

Indianek 😏

31. črc 2020
avatar

Čokoláda s oříšky, tiramisu

31. črc 2020
avatar

Čokoláda s celymi ořechy.

31. črc 2020
avatar

Nugátu v jakékoliv podobě ♥

31. črc 2020
avatar

Mandlím v nugátu a skořici 🙃

31. črc 2020
avatar

Miluju mlecnou cokoladu, neodolam nikdy😂 a taky bonbonieru tatianu🤤🤤🤤🤤 a taky geishu🤤🤤🤤

31. črc 2020
avatar

DmBio mlecne cokolade neodolam nikdy. Neobsahuje sajrajty, cokoladu z beznych potravin uz nekupuji.

31. črc 2020
avatar

Čokoládě ❤️❤️

31. črc 2020
avatar

Čokoládě Milce mléčné ....

31. črc 2020
avatar

Raffaello bonbonům.úplně nej jsou ty letní malinové.

31. črc 2020
avatar

Lindor od Lindt

31. črc 2020
avatar

Zmrzlině 🍦

31. črc 2020
avatar

Čokoládě Lindt🙂

31. črc 2020
avatar

Višně v čokoládě, ty dobré, kde je opravdu celá višeň a kvalitní čokoláda.

31. črc 2020
avatar

Ledové kaštany

31. črc 2020
avatar

Čemukoliv s kokosem 😍😘

31. črc 2020
avatar

85% hořká čokoláda...ale vzhledem k eliminační dietě při kojení se musím rozloučit prozatím i s ní :(

31. črc 2020
avatar

Těch je🙂 ale kdybych měla vybrat, tak žužu medvídci, čokoláda a cokoliv s mangovou příchutí

31. črc 2020
avatar

Raffaello 🙂.

31. črc 2020
avatar

Oplatka lina nebo mila😍

31. črc 2020
avatar

Raffaello

31. črc 2020
avatar

Asi čokoládě 😋😁

31. črc 2020
avatar

Nugaty jsou super, i horkou cokosku můžeme 😉

31. črc 2020
avatar

Čokoládě 🙈

31. črc 2020
avatar

Bonboniéra Tatiana 🤤

31. črc 2020
avatar

sladký boží meloun🙂) je to sice zelenina ale ta neeejbombovější sladkost pro mně🙂

31. črc 2020
avatar

Obecně bych řekla, že neodolám žádné sladkosti. Zbožňuju dortiky a zákusky ke kávě 🥧🍰, ale úplně top je vysokoprocentní hořká čokoláda. 🍫

31. črc 2020
avatar

After Eight 🍫

31. črc 2020
avatar

Nutelle

31. črc 2020
avatar

Nemívám je moc často, ale mandle v hořké čokoládě se skořicí nebo laskonky 😉

31. črc 2020
avatar

Jakékoliv ořechy v hořké čokoládě 🌸

1. srp 2020
avatar

Čokoláda 🤩🤩😀

1. srp 2020
avatar

Oriskova čokoláda te nikdy neodolam

1. srp 2020
avatar

Gumové bonbony😀

1. srp 2020
avatar

Čokoláda 🍫🤤

1. srp 2020
avatar

Nikdy nikdy nikdy bych neodolala babiččiným dobeška řezům, ale už nám je bohužel nikdy neudělá :( a moje verze se její nikdy nevyrovná

1. srp 2020
avatar

Nutela, hořká čokoláda s pomerančem, kinder bueno, rafaelo.... jsem na strašně na sladké 🤓

1. srp 2020
avatar

Miluji slane arasidove maslo😁

1. srp 2020
avatar

Lazenske oplatky.

1. srp 2020
avatar

Mandle v čokoládě

1. srp 2020
avatar

Dobrý perník miluji. 🌼

1. srp 2020
avatar

Čokoládě, čemukoliv, co má čokoládu. Nejvíc nutela a podobně

1. srp 2020
avatar

Raffaellu a bílé čokoládě 😋

1. srp 2020
avatar

Nedokážu odolat kakaovým miňonkám 💯🤩 a indiánkovi ❤

1. srp 2020
avatar

Nugát♥️♥️♥️

1. srp 2020
avatar

Klasickým Kávenkám.

1. srp 2020
avatar

Miluju 3bit a ze zákusků jadrovy rohlicek.

1. srp 2020
avatar

Karamelky

1. srp 2020
avatar

LOTUSKY /sušenky ..

1. srp 2020
avatar

Čokoláda

1. srp 2020
avatar

Kinder čokoládka je moje, občas neodolám a tajně ujidam dětem 🙈

1. srp 2020
avatar

Zmrzlině s příchutí slaný karamel 🙂 obecně ale všemu sladkému těžce odolávám..

1. srp 2020
avatar

Miluju čokoládu s oříšky.

1. srp 2020
avatar

Asi nemám úplně favorita ve sladkém,protože sezeru všechno kromě rumovych pralinek😆

1. srp 2020
avatar

Metro dezert

1. srp 2020
avatar

Fuuha, dojet na konec odpovedi bylo zdlouhave 😁 u me teda vede Studentska pecet malina no a Rafaelo

1. srp 2020
avatar

Ahoj, tak u mě je to nugát a cokoli kokosového. 😉

1. srp 2020
avatar

Studentská pečeť a z pouti cukrová vata 🙂

1. srp 2020
avatar

Bílá čokoláda 🙂

1. srp 2020
avatar

Čoko,Lindt bonbóny,sušenky,Oreo,dort s marcipanem....hned bych si všechno dala😁

1. srp 2020
avatar

Mozartovy koule, ale,.... jedině ty z Lidlu.

1. srp 2020
avatar

Já prostě neodolám čokoládě ❤😁

1. srp 2020
avatar

Jasný marcipán🤭🥰

1. srp 2020
avatar

U me jsou mor ruzne kolacky, nejlepe tvarohove a aktualne ujizdim prave na teto kokosove tycince, mnam!

1. srp 2020
avatar

sušenka Mila ☺️

1. srp 2020
avatar

Arasidove nugette 🙂 mléčné čokoláde a Zmrzline

1. srp 2020
avatar

Gumoví medvídci

1. srp 2020
avatar

Cokolada 😊

1. srp 2020
avatar

Red velvet

1. srp 2020
avatar

Hruškový Frgal, větrník, bílá cokolada

1. srp 2020
avatar

Kávové zrno a cokoli kde je kokos.

1. srp 2020
avatar

Čokoláda 😊

1. srp 2020
avatar

Medovník a arašídová nugeta 😉😁

2. srp 2020
avatar

Buchty kynuté, různá sladká jídla, kofila, mila, kaštany... ❤️ 🌹

2. srp 2020
avatar

Miluju mléčné sladké věci,takže kinder maxi king a kinder pinguin,nebo jak se to píše 😅 a zákusky jako špičku a větrník s věnečkem můžu taky🤤

2. srp 2020
avatar

Kinder Bueno

2. srp 2020
avatar

Jestli se počítá i zmrzka, tak pak má milovaná Haagen Dazs... Te nikdy a velkpu dám na posezení 🙊🤣💪🏻

2. srp 2020
avatar

Čokoládě s velkýma oříškama a nutele

2. srp 2020
avatar

čokoládě Milena a nejhorší je,že je tak malá,že jedna nestačí😂

2. srp 2020
avatar

bonboniéra Tatiana je top,ale jinak miluji úplně vše,co je sladké😊

2. srp 2020
avatar

Milka čokoláda jahodova, ledove kastany ale ty dark s hořkou čokoládou a teď v létě jahodovay mrož v tmavé čokoládě.

2. srp 2020
avatar

Čokoládě 😋

2. srp 2020
avatar

Upřímně je mi jedno co je to za sladké, protože můžu všechno, ale teď ujíždím na domácí likérové špičce z místní cukrárny.

2. srp 2020
avatar

Nikdy neodolám Toffife...😍

2. srp 2020
avatar

Zmrzline a nějakému dobrému čokoládové u zákusků 🥰

2. srp 2020
avatar

Čokoláda, oříšky v čokoládě :D

2. srp 2020
avatar

Nutela a toffife 😊😊

2. srp 2020
avatar

Čokoláda 😍😍😍😍🥰

2. srp 2020
avatar

Neodolám zmrzlině a taky miluju marmeládu švestka+badyán

2. srp 2020
avatar

čokoládě

2. srp 2020
avatar

Zmrzline

2. srp 2020
avatar

Čokoláda a oříšky v čokoládě .

2. srp 2020
avatar

Zmrzlině a čokoládě. 🙂

2. srp 2020
avatar

Čokoláda a jakékoli čokoládové cukrovinky

3. srp 2020
avatar

Bublinková Milka

3. srp 2020
avatar

Mozartovy koule 🙂

3. srp 2020
avatar

Rafaelo

3. srp 2020
avatar

Úplně jakékoliv,hlavně teď v tehotenstvi do sebe sladké lagunu horem spodek :D

3. srp 2020
avatar

Zmrzlina v létě a čokoláda v zime

3. srp 2020
avatar

Orisky v cokolade

3. srp 2020
avatar

čokoláda, bombony 🙂

3. srp 2020
avatar

Margotka 😁

3. srp 2020
avatar

Magnum 🙏🙈😂

3. srp 2020
avatar

Čokoláda 🙈😀🙈

3. srp 2020
avatar

Piknik a Pikao

3. srp 2020
avatar

Haslerky

3. srp 2020
avatar

Mandle v čokoládě

3. srp 2020
avatar

Karamelu v čemkoliv 😀, třeba twix je mňamózní

3. srp 2020
avatar

Za mě Kinder Bueno 🤤😁

3. srp 2020
avatar

Studentská pečeť kokosová🙈

3. srp 2020
avatar

Asi všechno od Kinder 🙈 čokoláda, MaxiKing a pod.

3. srp 2020
avatar

Bílé čokoládě, nikdy neodolam 🙂

3. srp 2020
avatar

Mléčná čokoláda s oříšky, můj věčný souboj 😀

3. srp 2020
avatar

Esíčka

3. srp 2020
avatar

Čokoládové suflé 🥰

3. srp 2020
avatar

Domácím veneckum od manželovi babicky

3. srp 2020
avatar

Za mě teda milka oreo ❤️ Když jsem ji měla doma poprvé tak jsem myslela, že to nebude dobrý, prtoože mi oreo sušenky nechutnají. Ale!!!!!! Dceři jsem lakomě dala dvě kostičky a řekla, že není a sama jsem to celé sežrala! 🤣 uplně skvělá matka 😆🤷🏼‍♀️

3. srp 2020
avatar

Bílá čokoláda 🙂

3. srp 2020
avatar

Dort Pavlova nebo makronky. 😋

3. srp 2020
avatar

Horka cokolada 🙂

3. srp 2020
avatar

čokoládová zmrzlina

3. srp 2020
avatar

U mě vede čokoláda a Haribo medvídci
😋

3. srp 2020
avatar

Choco fresh a zmrzlina 🤩

3. srp 2020
avatar

Nugát

3. srp 2020
avatar

Ledová čokoláda.

3. srp 2020
avatar

Toho by bylo 😆, ale třeba oříšky v čokoládě 😋

3. srp 2020
avatar

Studentska pecet, rozinky v horke cokolade, karamel, indianek, zele bonbony....kolik znaku vlastne muze mit tato zprava😂😂😂

3. srp 2020
avatar

Čokoládovým tyčinkám a nejvíc Reese's 😛

3. srp 2020
avatar

Kinder čokolády 🙈

3. srp 2020
avatar

Griliasova trubicka

3. srp 2020
avatar

Dort Harlekýn

3. srp 2020
avatar

Čokoláda s oříšky

3. srp 2020
avatar

Rafaello to miluju

3. srp 2020
avatar

Nutela 🥰🤩😘

3. srp 2020
avatar

Vysokoprocentni cokolada.

3. srp 2020
avatar

Miluji čokoládu

3. srp 2020
avatar

čokoládě

3. srp 2020
avatar
apacheee
autorAMBASADORKA

SOUTĚŽ UKONČENA

3. srp 2020
avatar

@apacheee kdo se stal vítězkou?

3. srp 2020
avatar

miluji zákusky s ovocem a želé

3. srp 2020
avatar
apacheee
autorAMBASADORKA

@blanka29 ještě jsme nelosovali, počítám, že se k tomu dostaneme ve čtvrtek 🍀

3. srp 2020
avatar
Autor komentář smazal
avatar

@apacheee děkuji za odpověď.

4. srp 2020