Dobré ráno,
jsem tu se slíbenou soutěží. Tentokrát si společně zasoutěžíme o balík plný dobrot značky dmBio a Mivolis, kde najdete tyto produkty:
--------------------------------------------------
🎁 dmBio mléčná čokoláda s lískovými ořechy, 100 g
🎁 dmBio nugátová čokoláda, 100 g
🎁 dmBio pomazánka mléko & oříšky & nugát, 400 g
🎁 dmBio zavařenina mangová, 250 g
🎁 2x Mivolis hroznový cukr s hořčíkem, 100 g
🎁 2x dmBio tyčinka hořká čokoláda & kokos, 40 g
Pokud chcete zkusit své štěstí a vyhrát tyhle dobroty, tak prosím:
1) Lajkněte tuto zprávu
2) Buďte členem skupiny Ve víru dm mánie
https://www.modrykonik.cz/group/8708/
3) Do komentáře odpovězte na otázku:
“Které sladkosti nikdy nezvládnete odolat?”
Soutěžní komentáře můžete přidávat od spuštění soutěže až do pondělí 3. srpna do 10:00 ráno. Poté soutěž ukončím a s klukama vylosujeme jednoho výherce, který se může těšit na to, že mu #dm udělá velkou a sladkou radost 😍
Zmrzlina a nugát 😀
Čokoláda jakákoliv
Oriskova cokolada
Mlecna čokolády 🤩
Nugát😋
Vetrnik😶
čokoláda
Ořískové čokoládě nikdy neodolam😋
Točená zmrzlina 🙂
Ořechům nebo ovoci v čokoládě / jogurtu 🙂
Mandle v hořké čokoládě😇
Zmrzlina, ovocny sorbet
Raffaelo a Ferrero Rocher, to je závislosť 😍
Mléčná čokoláda s velkými kousky oříšků.
Lentilky
Recka halva 🇬🇷
Ja miluji cokoliv cokoladoveho 😍
Konečně soutěž pro mě 🙂 Já se pro sladké narodila. Nedokážu odolat lecčemu, jsem schopná si koupit bonboniéru a spráskat ji za večer, ale pro mě je vyšší level to, o co se nedělím se svým dítětem. Nikdy. 😂 A to jsou tihle čokohrošíci 😂 To je pro mě už pěknou dobu the best.
Kokosové kuličky Raffaello.
Čokoláda ☺️
já momentálně ujíždím na kešu se solí a karamelem 😍
Čokoládě 🙂
Pralinky Mon Cheri 🤭😊
Čokoláda, ale tu teď nemůžu, tak hned za ní jsou Lotusky.
Rafaelo - vždycky ztrestám celé balení. 🤷♀️
Čokoláda
Cokolada Milka 🦋
Oříšky v čokoládě
Cokoli s kokosem, hlavne Raffaello to jsem schopna u televize snist celou krabicku 🤗
Urcite cokolade )))
Bila cokolada!
Nugátové čokoládě z DM
Mandle v čokoládě 🙂
Oříšky v čokoládě 😍
raffaelu a nugátové čokoládě
z bonbonů kuličky Raffaello a ze zákusků větrník se šlehačkou 🙂
Raffaello..
Studentská pečeť 😍🍫♥ to je závislost 😀
Arašídivá tatranka 🙂
Studentská pečeť😝
Čokoládě 🙈
Asi čokoláda
Cokoliv s čokoládou. Bonbóny a sušenky můžou ve skříni ležet měsíce a já se jich nedotknu. Ale jakmile se tam zjeví čokoláda, tak ta se tam dlouho neohřeje. Miluji Mozartovy koule
Oříšková čokoláda ❤️
Jakekoliv cokolade...a jak tak ctu, je nas hodne :D
Pistaciové zmrzline 😍
Kofila🤩 Miluju kafe a tohle je top, poslední dobou jsem si oblíbila kofilu latte.
sladkemu odolat dokazu , ale mor jsou pro mě bramburky 🙄
Dortik. A ovocné kynuté koláče.
Gumoví medvídci
Mléčná čokoláda 😊
Hořká čokoláda a nugeta
Kinder Bueno 🙂
Bílá Studentská pečeť a žloutkový věneček 😊
Začínám se víc krotit, ale je pravda, že taková tyčinka Bounty 😍🤤
Mandle ve skořici nebo mandle v tiramisu 🤭
Cokolada v jakekoli podobe 😁
Harribaci a tatranka😀
Zmrzlina, zákusky...🍰🍦😊
Medovnik
Čokoláda
Mléčné čokoládě, tu můžu 😂😂😂
Čokoláda.
Všechny ty drahé oříšky v čokoládě a podobně jak se prodávají na váhu 🙂
Já nemůžu žít bez čokolády, vyzkoušeno x krát za můj život. 😂😂🤣😋😍
Slehackove rolade od tchyne!
Rafaelo 😊
Kokosová tyčinka v hořké čokoládě 😍
Čokoláda 🙂🤦♀️
Ach ach, těžko se mi odolává kokosovo - čokoládové kombinaci 🙂
Čokoláda ve všech podobách 😍
já neodolám čokoládě.
Kombinaci mandlí, bílé čokolády a kokosu.
dobrému lískokakaovému krému
Čokoládě Geisha😁😁
zákusky, dorty, čokoládové bonbóny 😘
Oplatka Mila
Kremrole s parizskou slehackou omacena v cokolade 🙂 mnam
Borůvkovým buchtám od babičky 🙂
Karamelky 🙂
Marokanky a indianek 🙂
Lotus pomazánka
Zákusky a čokoláda
Piknik, pikao a jasenka 😍
Mandlím v čokoládě se skořicí a větrníku 🙂
Zákusky z cukrárny a točená zmrzlina
Margot
Mléčná čokoláda 🙂
Dezertu - koule vanilkové zmrzliny obalená v kešu oříšcích a zalitá horkou čokoládou 👍
Mozartovy koule a mon cheri mnaaaaam🙂
Oříšková čokoláda
Kobliha😊
Já asi žádné. 😂 Miluju čokoládu, různé tyčinky, zmrzlinu, zákusky, buchty, ... 😄
Kokosove raffaello❤
Já cokoliv, co je s marcipánem 🙂
Mandle v bílé čokoládě
Čokoládě ☺️
Milka Oreo ❤️
Neodolám nugetě a nugátu ☺️
Nikdy neodolám zmrzline
Hořké fidorce
Momentalne zvladnu odolat jakekoli sladkosti (teh. cukrovka), ale normalne jsou to gumovi medvidci a mlecna cokolada 🙂
Já nikdy neodolám čokoládě s celými lískovými oříšky. Taky Toffifee. Mńam.🙂
Já neodolám ledové čokoládě😊
oříškové čokoládě 🙂
Od dětství miluju pendreky.
Nutella, nugeta
Nutella ❤️
Kofile 😋
Čokoláda 😉
Kinder bueno 😀
Vysoce procentní čokoládá 🙂
Tyyyjo 🙃.... Ja jsem velky mlsoun, ale cemu opravdu neodolam je karamel a cokolada ♥️..
Dort z cukrárny
čokoláda 😋
Kokosová tyčinka 🤫💕
Ja neodolam cokolade, Milene a Kofile
nepečený dort ze zakysané smetany, letního ovoce a piškotů 🙂 Ale jinak jsem spíše masová 🙂
Já miluju všechno sladký. Neodolam nějakému krasnemu a zajímavému dortiku, co vidim v cukrarne. Nutelle na lzicku a čemukoliv sládkem ke kávě 🙂
Buď nugatova bonboniera od Orionu, nebo v cukrárně zákusek "Mánička"....O tyhle 2 dobroty se zásadně nedělím 😂
Cokoliv z kokosu, nejvíc asi bily Flint 🙂
Mozartovy koule😋
Slaný karamel v jaké koliv podobě 😊
Bílá čokoláda
čokoláda
Čokoláda🍫
Ačkoliv je to divné, tak v těhotenství nemám skoro vůbec chuť na sladké. A pokud už jo, tak něco opravdu moooooc sladkého, teď mám období pendreků a gumových medvídků.
Zbožňuju Lotusky, Milku, Rafaelo, vše od Kinder 🥰😂
Čokoláda s celými lískovými oříšky, kešu pražené v cukru ☺
Čokoláda, zmrzlina
Hořké čokoládě.
Ja se nildy nedokazu ubranit hroznovemu cukru 🙈😂
Cokoliv co je v čokoládě a co je kokosové. Teď ujíždím na Twix slaný karamel😉
Mléčné čokoládě 🤭🍫
já mám dvě úchylky🙂 Nugeta z Lidlu a pak mandle v tiramisu (nejlepší jsou z Alberta nebo od Veverky🙂. ale to jedu bomby v množství🙂
Cokolada ve vsech podobach a nutella 🙂
zmrzlina😍
Miluju hořkou čokoládu 🤤
Meruňky v jogurtu, oříšková čokoláda, Kinder Bueno...😃😋
Jednoznacne cokolade a pak taky ruznym orechum v ruznem obalu (cokolada, jogurt, wasabi) 😆
Magnum Almond 😏
Orisky v cokolade.
Oříšky v čokoládě a zmrzlina
čokoládě
Zmrzlině, v létě, v zimě, kdykoliv 🙂
miluji zmrzlinu, hlavně ovocnou
Kinder cokolade 😊
čokoládě
Zbožňuju Mozartovy koule ☺
Těch je 🙈😁 Ale mezi ty top určitě patří Marlenka - kuličky 😊
Kokosové tyčinky v čokoládě.
Mléčná cokolada
Ty jo toho by bylo, miluju sladký 😋 třeba takový Rafaelo,mňam, nebo kinder maxi ji king .... To zbožňuju....
Miluj makronky! Bez tech ani ranu 🙂
Hořká čokolada a jahodové pendreky! 🙈😂 Po tom bych se mohla utlouct a nevím, kdy přestat 😋
Tiramisu 😍😍🤫🤭
Bile cokolade
Čokoláda, ovocný sorbet 😜
To bych vypisovala do rána 😀 ale napíšu čokoládu
Vybrat pouze jednu vec je moc tezky, od te doby, co mam deti, jsem na sladkym vylozene zavisla...
Neodelam navsteve v jedne cukrarne ve Vidni, top zmrzlina, nikdy jsem lepsi nejedla a ze mam celkem.dost nacestovano... A nej kombinace citron, boruvka, kafe a cokolada 🍦🍧🍨
Gumové medvídky vedou, ale jinak klasika čokoláda, zmrzlina, zákusky z cukrárny,.... ;)
zmrzlina maple walnuts
Cokolade a tocene zmrzline ze svetozoru
Piskoty, ty muzu po kilech 🙈🤣
Indian 😍
Mýmu medovníku.
Milka mlecna a nebo triolada 🤤 a ted v lete zmrzlina..
Plněným tyčinkám z Lidlu, vanilkovým nebo čokoládovým. To je učiněné zlo. Jakmile se doma objeví, nemůžu přestat, dokud není vanička prázdná.
Řecká baklava, cheescake, tiramisu, kokosová tapioka a dobrá čokoláda 🙃
Mlecne cokolade a zakuskum - spicka a indianek. Jo a jeste miluju bonboniery.
Nugátové čokoládě
Já mám ráda všechno sladký ale nejraději mám pařížský dost s banány a punčový řez... 💕 💕 💕
Čokolády miluju, sušenky z čokolády, bonboniery...
Asi všechno co je z čokolády...
Horka cokolada s mandlemi
Podle mě se dá odolat každé sladkosti, když už bych si měla vybrat tak moje nejoblíbenější sladkost je pařížský dort.
Mám ráda sladké, z čokolád nejvíc Lindt Lindor a Geishu
Oříškové čokoládě 😍 A když je k tomu ještě navíc hořká, tak chrochtám blahem 🙈😃
zmrzlině
Já mám spíš problém s tím, čemu odolám... 😅
Neodolam rozhodně Nutelle, lanýžové čokoládě, horkému čokoládovému nápoji, ovoci a oříškům v čokoládě... Tak nějak všemu, co je v čokoládě ponořené. 🙈
Kvalitní mléčné čokoládě 🙂
Nikdy neodolam poctive zmrzline, treba Creme de la Creme a nebo v Hornich Pocernicich u pana Cernouska 🍦😋😉
Neodolám hořké čokoládě ☺️
Čokoláda a cokoliv pečeného jako koláče, buchty, bábovka atd. 🙈😋
Čokoláda 😁
Studentská pečeť
Nugát, belgické pralinky
Naprosto miluju čokoládu s velkými lískovými ořechy ❤️
Ujíždím na sladkém, cokoliv. Čokoláda, zmrzlina, tyčinky 😁🙈
Nanuk magnum 😍
Toffife, Geisha a Rafaelo 😁
Marshmello a Piknik hezky z tuby vycucat 😂
Zmrzlina a čokoládový fondán. Klidně každé zvlášť
Čokoládám Lindt 😋 a z DM proteinovým tyčinkám 😊
Visne v cokolade a indianek
Raffaello a jakákoliv kvalitní čokoláda❣️
Studentska pecet :-P
Čokoláda a zmrzlina 🥰
Sušené banánky, nejlépe v hořké čokoládě.
čokoládě 🙉
Oříšková čokoláda,nuttela,zmrzlina a jojo bonbónky jahůdky a raffaelo
Já teda neodolám marcipánu. 😏
Toffifee.. 🙈 Těm malým mrškám prostě nejde odolat 😂
Jakémukoli dortu s ovocem a krémem 😍
Zmrzlina 🍨🍦
Horalky... vím, že je tam palmový olej atd, ale asi mi vyvoláva vzpomínky na dětství nebo co 😅
Lineckým rohlíčkům z Lidlu 😋🙈 A mandlový Pegas....😁
Lotus sušenky, můžu se po nich utlouct
Miluji Milku, jsem schopna ji sníst naposezení.. A arasidovou nugetu😃
Já miluju větrníky 👍😃
Já miluji všechno sladké, ale zmrzlina nebo větrník, to je pecka, které těžko odolávám 😀🍰
Čokoládě. Co je to za otázku? 😀
Čokoládě všeho druhu a konzistence🙂
Bílé čokoládě, a pak vlastně cokoliv sladkého se přede mě dá, neodolám 🙈😄
Čokoláda všech druhů 🤭☺️
Jakákoliv čokoláda, ale konkrétně Studentská pečeť 😉
Čomkoľvek z čokoládou alebo orechami. Čím tmavšia čokoláda tím lepšie 🙂
Zákusky, zákusky, zákusky. No a o vánočním cukroví nemluvě 🤭
višně v čokoládě (ale musí to být vážně višně, žádná hmota připomínající marmeládu) 🙂
Oříšky v čokoládě a skořici 👍 miluju 😍
Cheesecake... To proste nejde 🥰🥰🥰🥰
Já bohužel nikdy neodolám sladkému, ať už jde o čokoládu nebo buchtu... ☺️
Neodolám Raffaelu🙂
čokoládě 🤦♀️😁
Mijujuju sušenky... a takové Kokosky z DM.... 😍
Nikdy neodolám tyčince Deli, ale jen pistáciová je ta ONA😍👌...
Čokoládě, nesmím si ji kupovat, protože bych snedla tabulku na posezení.😂
Já jsem cokoladova, neumím si dát ctverecek cokolady nebo dva vždycky snim tabulku😁
Čokoláda, zmrzlina. A jakmile si dám jeden jediný hroznovy cukr.. Tak bych byla schopna sníst balíček celý.
Raffaello a ze zákusků větrník 🤤
Od doby prvního kojení téměř žádné 😀, ale vede bezkonkurenčně čokoláda.
Urcite neodolam Milene🙂
palačinka s Nutellou
Ledová čokoláda ❤️
Milka s celyma orechama😉
Hořká čokoláda a oříško-čokoládové pomazánky 😉
Neodolám mléčné čokoládě.
Miluju mléčnou čokoládu a červené Lindt koule jsou top 😍
Kofila, Milena a banány v čokoládě
Belgické pralinky jsou top
Hořké čokoládě🍫
Hořké čokoládě (ideálně) s 90% kakaa 👍
Čokoláda s celými ořechy 😍
Nugátu..to je těžká závislost...
Poslední dobou ujíždím na ořechovém trdelníku s nutellou, to je prostě chuťový orgasmus 😁 mám problém se o něj s kýmkoliv podělit 😂
Rozinky v jogurtu a nugát 😍
Čemukoli jde je kokos a nebo karamel.. 😛
Nutella a Medovník 😋😘
Studentská pečeť a nugat.😁
Mandle v čokoládě
Oriskam v cokolase 😉
Úplně čemukoli kde by byl karamel nebo kokos 😍
Kávové Merci 😍
Tiramisu, pařížský dort, likérová špička.
Sladký můžu a nejsem ani vybíravá 😁 Málokdy odolám kávové čokoládě a když nekoukám na složení, tak arašídové oplatce Lina v hořké čokoládě.
Jsem prase co všechno sladké spase. Ale nejvíc vyhrává kokosový flint v bílé polevě.
Neni to uplne sladkost, ale nejlepsi je u me ledova kava se zmrzlinou, pravou slehackou (zadny sprej) a cokoladovou polevou z moji oblibene cukrarny 🤤
Polomáčenky a koňaková špička 🤤
Mandle Raffaelo v bílé čokoládě s kokosem a Casali kokosovo-rumovo-čokoládové kuličky, mnammnam a kafe s vanilkovou zmrzlinou.
U mě to vyhrál marcipán těsně před cukrovou vatou
ORION MILENA mléčná tyčinka
Tak to se mi sem asi ani nevejde, kdybych všechny ty mnamky měla napsat, ale opravdu neodolám kinder maxi king 😍, medovnik nebo tiramisu 😍 taky nugát můžu 😇 všechno kokosový a palačinky miluju 😀mohla bych pokračovat ještě hodně dlouho 😁...
Arasidova Nugeta, pravé tiramisu a cokoliv od Kinder 💗
Miluji Margotku
Čokoládové mořské plody
Nejsem vybiravá, neurazite mě žádnou sladkostí 🙂, ale nejvíc mám ráda čokoládu. A ze zákusků koňakovou špičku.
Čokoládě ❤️
Perníku z poutě 😍😋 Jinak jsem celkově na sladké.. Zákusky, dortíky 🙃
Karamel 🙈 od Salka v plechovce...
hořká čokoládas chilli 🙂
čokoládě, jakékoliv, vybíravá nejsem 🙂
Hroznovy cukr a doma pecena buchta
Vafle s javorovym sirupem 🍪
čokoláda
Oříšková čokoláda
Velka Milka Triolade a višně v čokoládě :D
čokoládě jakékoliv a s čímkoliv.
Čokoláda!
Hořká čokoláda a ořechy v čokoládě a skořici ❤️
Mléčná čokoláda s lískovými ořechy 😍
Nugát a zmrzlina 🍦
Čokoládě v jakékoli podobě. Po těhotenské cukrovce jsem se na ní stala závislou. 🙈
Dortiky z Dolce vita
Dobry krémový zákusek. No, vlastne asi vsechno s cukrem je v me blízkosti v nebezpeci. 😀
Hm... smazene zmrzline!
Nutella 🤭😂
Čokoládě 😍
Mandle v čokoládě
Čokoláda Milka 😏
mám ráda mátu - takže mátové bonbony, čokoláda plněná náplní s mátou, máta je moje slabost.
Nikdy neodolam cemukoliv od kinder ❤️💙
sladké pečivo - domácí buchta, koláček, štrůdl,... 😉
Asi vsemu od Kinder 👌❤️
neodolám čokoládě 🍫
Marcipán 😍
Nedokazu odolat zmrzline 😍🍦 a je naprosto jedno, jestli je leto nebo zima 🙈
Hořké čokoládě s karamelem 😉
Jakékoliv čokoládě, kremrole od tchýně a medovniku 😍😍😍
Cokoliv s čokoládou.. a protože podle toho po porodech vypadám, omezuju sladké jak jen to jde. No... ale možná jsem si tuhle koupila extra čokoládový dortík v místní cukrárně. Jen tak, sama pro sebe. 😇
mistni vetrnik
Indiánku, snědla bych jich na posezeni vagon.. 🙈 Ale jsem hrozně na sladký a všechno co miluju, bych jedla po kilech... Hrůza 🙈🙄
Obří větrník a nebo malá nugetka ❤️
Lívance 🥞🥞🥞
Medovnik
Horke cokolade
Buchtaaaam🙂
Mon Cherry 😍😍😍
Zmrzlina...mohla bych žít jen na zmrzlině...
Jednoznačně čokoládě 🙂
Čokoláda ❤️
Ujíždím za každého počasí na zmrzkách a z DM miluji hroznový cukr baleny každý zvlášť ❤️
Já vlastně těžko odolávám čemukoliv sladkému 🙈🤭😁 nutella, čokoláda, zákusky, zmrzlina, domácí buchty...
Citrónové zmrzlině a vysoko procentní čokoládě. Čím vyšší číslo tím lepší (alespoň mi ji doma nejí)
Vsetkemu co je sladké.
Ovocný dort s želé 🍰
Vetrniku ❤️
Já neodolam dortíků se šlehačkou...
Kofila❤️
Jesenka 👍
Oříšková Milka 🍫
Cokoli kokosového, hlavně Koko a Bounty ...
dort dort a zase dort 🙂
Zmrzlina, prava svycarska cokolada a karamelovy vetrnik v me oblibene kavarne Cacao cafe v Jihlave. Jo a mandlovo-cokoladove maslo Sufanek. 😅
Jednoznačně čokoládě. V jakékoli podobě 😣
mléčná čokoláda s celými oříšky
Zmrzlina Häagen-Dazs kokos čokoláda 🍦🍧to bych se užrala 😂
Mléčné čokoládě, větrníku, palačinkám a kyselým gumovým bonbonům ☺️
Rakvičce a kinder čokoládě
Nutele
Margot
Marcipánu
Všemu,kde je čokoláda 🙂
Čokoládě 🙈 ať už horká nebo mléčná.. Jakmile ji koupím, vydrží max den.. A pak také nutelle a podobným oriskovym pomazánkám
Raffaleo 😍
Č O K O L Á D Ě 🤤
Miluji dorty 🤩
hořké čokoládě a zmrzlině v létě 😇
Čokoláda a jahodová zmrzlina
Indiánek 😍😁
Raffaello, Ferrero Rocher, Nutella, nugát a z každého nákupu jdu s arašídovou horalkou 🙂
vafle potřená nutelou a navrchu šlehačka, nebo v zimě trdelník s nutelou uvnitř a zvenku obalenej ve skořicovym cukru 🤤
Karamelu 😋 Krówki, větrník...
Oříšky 😁at jsou to mandle, kešu nebo para......nikdy neodolam 🤣
Ja sladke nemusim, ale domaci buchtou s karamelovym kremem, mandlemi a cokoladovou polevou nepohrdnu.
Ale bramburky jsou bramburky 😆
Zmrzlina a čokoláda
Karamel, vsade a vo vsetkom! Hagen daz karamel s makadamiovym orechom je najvacsie pikusenie....
Jakákoliv čokoláda ❤️
Nugatove čokoláde
Sladké vůbec nejím ale když už si občas něco dám tak asi něco tvarohového... cheesecake 🙂
Cokolade
Cokolade a makronkam
Indiánek 🤤🤤🤤
Miluji čokolaaaaaadu a nutellu 🙊❤️ Ročně jsou to kila ❤️❤️❤️
HagenDatz slany karamel a rakvicka se slehackou 😂
Sušenky Lotus
Za mna Horalke a Kinderku
Oříškove lázeňské oplatky, domácí krtkuv dort a mnoho, mnoho dalších sladkostí 🥧🧁🍰
Rafaello
Já neodolám čokoládě 😍
Čokoládě 😊
Asi dobré čokoládě
Horka cokolada a teply maslovy croisant🤩
Marlenka 🙊🤤 a pak karamelové croissanty z jedné pekárny 😍 a z místní pekárny luxusní vdolky 😍🤤
Obyčejná čokoláda Milka 😍
Kočičí jazýčky, připomínají mi dětství a babičku, která mi je kupovala ❤
Arašídová nugeta😍
Rebarborový koláč, větrník, punčák, arašídová nugeta, ovocné knedlíky, ... A vlastně všechno, co je sladký a dobrý. 😀
Mandle v hořké čokoládě🙂
Hořká fidorka🙂
A když mě honí mlsná, což teď v těhotenství velmi často, sním, cokoliv,kde je CUKR😀
Memu manzelovi 😄🥰
Ovocné bonbóny a ovocná zmrzlina ;)
Domacim veneckum 😝
Rozhodně čokoláda 🙂
Kremrolím 😊
Horka čokoláda ❤️
Dort, at už jakykoliv, tak ho prostě sezeru 🙂 miluju sladký
Čokoládě 🤩
Naprosto totálně zbožňuju a miluju kynutý borůvkový knedlíky od mojí babičky...polít máslem, pocukrovat...bože, mňam! Nebe na zemi 🙂❤️🥰😘
Nutella a taky miluju oříškovou Milku 🙂 celkově mám ráda sladké, takže různé dezerty. Škoda jen, že se po tom nehubne 😀
Čokoládě 🙂
Miluji cokoliv s kokosem, takže Rafaelo, Bounty atd. 😀
Točené zmrzlině a pak jakékoliv tyčince nejlépe kombinace čokoláda a kokos 😉
Preclikum ve slaném karamelu/hořké čokolàdě a sušence Mile.
Hořké čokoládě i když kvůli nemoci jsem to bez ní zvládla pět let.
Nemohu odolat čokoládovým dortům a čokoládě obecně😊
Čokoláda 🍫
Bila cokolada
Jsme s manzelem oba na sladke a fakt nevim, co je muj top, snedla bych vsechno :D ale ted pres leto to budou nanuky 🙂
Čokoláda v jakékoliv formě 😁
No v podstatě nedokážu odolat žádné 😏😁❤️
Cokoliv co je s karamelem nebo kokosem tomu neodolám
Zmrzline, nejlepe magnum ruzovy 😁
Čokoladě♥️to je pro mě jako droga
Nikdy neodolám pufované rýži v mléčné čokoládě a marcipánu. 😍
Makovému dortu a zmrzlině se slaným karamelem
Oříškové čokoládě nebo zmrzlině ♥️
Čokoládě
Odolat zvladnu, ale nechci odolavat 😀😀😀 Co nikdy neodmitnu, je dobra cokolada ☺🍫
Nanuky a čokoláda ❤️
Kinder Bueno 😍🙏
Pomerančová kůra v čokoládě. A ani se nesnažím odolávat 😀
Ledová čokoláda 🙂🙂
Medovniku 🤤
Mléčná Milka ❤️ nutella ❤️
Vždycky mám období, kdy mám oblíbenou nějakou sladkost. Pak se jí přejim a už ji nemůžu ani vidět. Teď ale u mě vede Jogurete.
Milce s oříšky 😉
Arašídová Nugeta
Čokoládě neodolám a dobrým dortům a zakuskům a k tomu nesmí chybět kávička.
Mlečná čokoláda
Veškeré čokoládě od Kinder ❤️❤️❤️❤️ a že těch je 🤭😍
Vysokoprocentni čokoláda, Moravské koláčky z naší oblíbené pekarny 😉
Koláčkům od babičky 😍
čokotyčinka Milena 😋
Miluju vsechno sladke, ale urcite vede cokolada a karamel😊 Moji zvlastni uchylkou je slany karamel, ktery jsem ochutnala v Bretani a od te doby jsem na nem zavisla 😁
Jahodove čokolade nikdy neřeknu ne 👌😁
Nedokážu odolat poctivému větrníku 🙂
Čokoláda 😊
snikerska
Ledové kaštany a hořká čokoláda. Bohužel teď mám tehotenskou cukrovku, tak mám smůlu ☹ Ale těším se, až po porodu zhřeším!
Kofila a čokoláda s celými mandlemi z Lidlu.
Větrník a cokolada
Geisha! Ta se nám doma nikdy dlouho neohřeje 😃
Větrník
Chodské koláče, těm nikdy neodolám.
čokoláda a cokoli, co upeče někdo jiný
Cokolade a dortikum 😅
čokoláda s orieškami a maslové sušienky
Oříšková čokoláda a kakaová marlenka a raffaelo ❤️
Zmrzlině a čokoládě. Mňam 😝
Čokoládová tyčinka Milena.
Karamelový koblih 😍
Raffaello 🙂
Vafle s medem, karamelový větník, kornoutek a čokoládě
Neodolám hořké čokoládě ❤😋
Myslela jsem si že nedokážu odolat mléčné čokoládě, ale co bychom neudělaly pro děti 🤷 kvůli synově alergii odolávám a ještě budu, tak ještě že existuje spousta veganských sladkostí 😊
Cokolade s celyma oriskama😍
Přímo z dm jejich,, bounty,, zdravější tyčinka. Tu miluju a pokaždé beru,+ ještě dětské ovocné tyčinky a ovocné rýžové chlebíčky. Miluju ❤️
Slaným preclíkům v mléčné čokoládě 🤤
zmrzlina Manhattan šílena zavislost ❤
Nutella 🤩
Čokoládě 🤤😍
Čokoládové kokosky 🍪
poctivému karamelovému větrníku a arašídové nugetě 😍
Nutella nebo Nugeta 🙈
Arašídová nugeta a čokoláda s celými lískovými ořechy nebo s madlemi 😋
Margot tycinka🤩
Nanuky, nugeta 💖
Čokoládě, hlavně Kofile. A v létě jedu na zmrzlinách, můj favorit je tvarohový Míša😁
Ruské zmrzline 🙂 nebo Raffaello 🙂
Jakékoliv mléčné čokoládě ❤️
Jesenka :D
Oříšková čokoláda
Je toho spousta 🙈 ale nejvíc asi čokoládě 😍❤️
Čokoláda 😍 té nejde odolat😄
Čokoláda
Arašídová nugeta
Čokoláda, a nejvíc Milena nebo kofila 😉
Nutelle a kofile.
Nugát a kofila
Bonboniera s vlozenym oriskem od figara 😋❤️
Nikdy neodolám Mile 😊
Jendoznačne oříšky v čokoládě , to je moje slabina :D ❤️
Oplatka Mila a Lindt Lindor pralinky
Rafaellu 🤭
mléčné čokoládě
Poctivé a dobře udělané zmrzlině... mňaaaam
Ja miluju kombinaci čokolády a burákového másla.
Arizonky 😋
Jakékoliv haribo bonbóny 😊
Gumoví medvídci
Já mám asi nejradši Ledové kaštany. Topka jsou ty bílé čokoládě...... a po přečtení téměř všech komentářů běžím hledat něco do skříňky 😋
Na sladke moc nejsem, takze jsem musela trosku popremyslet. Cemu ale urcite nikdy neodolam je Toffifee. To spojeni, karamel, cokolada a orisek je proste luxus 😋
Tyčinka Mars
Koule plne smetanoveho kremu zalite cokoladovym pudinkem, extra slehanym. Mnam.
Neodolam bile cokolade,tu s nim na posezeni a gumove medvidky,ty po kilech. A likerovou spicku
Zmrzlina
Čokoládě a nugatu❤️🌸
Ferrero Rocher,Nutella a jakýkoliv poctivý zakusek.
Mozartovy koule 🥰
Nugatovou cokoladu
Arašídové nugete a větrníku 😊
Ořišková Milka z ledničky😋
Větrníky
Jablečný závin 😋
Nugatova cokolada 😂
Toffifee a Raffaello, moje radosti každý rok k narozeninám ☺️
Nutella
Čokoláda
Těžko se mi odolává kvalitní hořké čokoládě nebo jablečnému štrůdlu.
odolat větrníku je nad moje lidské síly
Všemu sladkému 🙈 hlavně něco s čokoládou
Cokolade 😁
Cokoliv co je arasidove, pistaciove nebo s vlaskymi orechy.
Snickers 😋
Kokosovy zmrzline polity cokoladou 🤤
Mlecna cokolada s velkymi orisky
čokoláda
pro me to je bonboniera tatiana.. to je proste top
Rozhodně margotka 😁🙈
Kinder bueno, cokohrosici, rafaello, ferrero a poslední dobou vlastně cokoli, co je sladké a roky jsem to nejedla 🙂
Bílé kinder bueno ☺
Kynuté knedlíky s povidly 🤫 a bohužel nejsem líná si je udělat 🤔😉
Čokoláda, Nutella, rafaelo
Urcite cokolade 🙈
Čokoláda, Nutella.
Lina 🙈😂 od Sedity
Čokoládě
Metro dezert
Indianek 😏
Čokoláda s oříšky, tiramisu
Čokoláda s celymi ořechy.
Nugátu v jakékoliv podobě ♥
Mandlím v nugátu a skořici 🙃
Miluju mlecnou cokoladu, neodolam nikdy😂 a taky bonbonieru tatianu🤤🤤🤤🤤 a taky geishu🤤🤤🤤
DmBio mlecne cokolade neodolam nikdy. Neobsahuje sajrajty, cokoladu z beznych potravin uz nekupuji.
Čokoládě ❤️❤️
Čokoládě Milce mléčné ....
Raffaello bonbonům.úplně nej jsou ty letní malinové.
Lindor od Lindt
Zmrzlině 🍦
Čokoládě Lindt🙂
Višně v čokoládě, ty dobré, kde je opravdu celá višeň a kvalitní čokoláda.
Ledové kaštany
Čemukoliv s kokosem 😍😘
85% hořká čokoláda...ale vzhledem k eliminační dietě při kojení se musím rozloučit prozatím i s ní :(
Těch je🙂 ale kdybych měla vybrat, tak žužu medvídci, čokoláda a cokoliv s mangovou příchutí
Raffaello 🙂.
Oplatka lina nebo mila😍
Raffaello
Asi čokoládě 😋😁
Nugaty jsou super, i horkou cokosku můžeme 😉
Čokoládě 🙈
Bonboniéra Tatiana 🤤
sladký boží meloun🙂) je to sice zelenina ale ta neeejbombovější sladkost pro mně🙂
Obecně bych řekla, že neodolám žádné sladkosti. Zbožňuju dortiky a zákusky ke kávě 🥧🍰, ale úplně top je vysokoprocentní hořká čokoláda. 🍫
After Eight 🍫
Nutelle
Nemívám je moc často, ale mandle v hořké čokoládě se skořicí nebo laskonky 😉
Jakékoliv ořechy v hořké čokoládě 🌸
Čokoláda 🤩🤩😀
Oriskova čokoláda te nikdy neodolam
Gumové bonbony😀
Čokoláda 🍫🤤
Nikdy nikdy nikdy bych neodolala babiččiným dobeška řezům, ale už nám je bohužel nikdy neudělá :( a moje verze se její nikdy nevyrovná
Nutela, hořká čokoláda s pomerančem, kinder bueno, rafaelo.... jsem na strašně na sladké 🤓
Miluji slane arasidove maslo😁
Lazenske oplatky.
Mandle v čokoládě
Dobrý perník miluji. 🌼
Čokoládě, čemukoliv, co má čokoládu. Nejvíc nutela a podobně
Raffaellu a bílé čokoládě 😋
Nedokážu odolat kakaovým miňonkám 💯🤩 a indiánkovi ❤
Nugát♥️♥️♥️
Klasickým Kávenkám.
Miluju 3bit a ze zákusků jadrovy rohlicek.
Karamelky
LOTUSKY /sušenky ..
Čokoláda
Kinder čokoládka je moje, občas neodolám a tajně ujidam dětem 🙈
Zmrzlině s příchutí slaný karamel 🙂 obecně ale všemu sladkému těžce odolávám..
Miluju čokoládu s oříšky.
Asi nemám úplně favorita ve sladkém,protože sezeru všechno kromě rumovych pralinek😆
Metro dezert
Fuuha, dojet na konec odpovedi bylo zdlouhave 😁 u me teda vede Studentska pecet malina no a Rafaelo
Ahoj, tak u mě je to nugát a cokoli kokosového. 😉
Studentská pečeť a z pouti cukrová vata 🙂
Bílá čokoláda 🙂
Čoko,Lindt bonbóny,sušenky,Oreo,dort s marcipanem....hned bych si všechno dala😁
Mozartovy koule, ale,.... jedině ty z Lidlu.
Já prostě neodolám čokoládě ❤😁
Jasný marcipán🤭🥰
U me jsou mor ruzne kolacky, nejlepe tvarohove a aktualne ujizdim prave na teto kokosove tycince, mnam!
sušenka Mila ☺️
Arasidove nugette 🙂 mléčné čokoláde a Zmrzline
Gumoví medvídci
Cokolada 😊
Red velvet
Hruškový Frgal, větrník, bílá cokolada
Kávové zrno a cokoli kde je kokos.
Čokoláda 😊
Medovník a arašídová nugeta 😉😁
Buchty kynuté, různá sladká jídla, kofila, mila, kaštany... ❤️ 🌹
Miluju mléčné sladké věci,takže kinder maxi king a kinder pinguin,nebo jak se to píše 😅 a zákusky jako špičku a větrník s věnečkem můžu taky🤤
Kinder Bueno
Jestli se počítá i zmrzka, tak pak má milovaná Haagen Dazs... Te nikdy a velkpu dám na posezení 🙊🤣💪🏻
Čokoládě s velkýma oříškama a nutele
čokoládě Milena a nejhorší je,že je tak malá,že jedna nestačí😂
bonboniéra Tatiana je top,ale jinak miluji úplně vše,co je sladké😊
Milka čokoláda jahodova, ledove kastany ale ty dark s hořkou čokoládou a teď v létě jahodovay mrož v tmavé čokoládě.
Čokoládě 😋
Upřímně je mi jedno co je to za sladké, protože můžu všechno, ale teď ujíždím na domácí likérové špičce z místní cukrárny.
Nikdy neodolám Toffife...😍
Zmrzline a nějakému dobrému čokoládové u zákusků 🥰
Čokoláda, oříšky v čokoládě :D
Nutela a toffife 😊😊
Čokoláda 😍😍😍😍🥰
Neodolám zmrzlině a taky miluju marmeládu švestka+badyán
čokoládě
Zmrzline
Čokoláda a oříšky v čokoládě .
Zmrzlině a čokoládě. 🙂
Čokoláda a jakékoli čokoládové cukrovinky
Bublinková Milka
Mozartovy koule 🙂
Rafaelo
Úplně jakékoliv,hlavně teď v tehotenstvi do sebe sladké lagunu horem spodek :D
Zmrzlina v létě a čokoláda v zime
Orisky v cokolade
čokoláda, bombony 🙂
Margotka 😁
Magnum 🙏🙈😂
Čokoláda 🙈😀🙈
Piknik a Pikao
Haslerky
Mandle v čokoládě
Karamelu v čemkoliv 😀, třeba twix je mňamózní
Za mě Kinder Bueno 🤤😁
Studentská pečeť kokosová🙈
Asi všechno od Kinder 🙈 čokoláda, MaxiKing a pod.
Bílé čokoládě, nikdy neodolam 🙂
Mléčná čokoláda s oříšky, můj věčný souboj 😀
Esíčka
Čokoládové suflé 🥰
Domácím veneckum od manželovi babicky
Za mě teda milka oreo ❤️ Když jsem ji měla doma poprvé tak jsem myslela, že to nebude dobrý, prtoože mi oreo sušenky nechutnají. Ale!!!!!! Dceři jsem lakomě dala dvě kostičky a řekla, že není a sama jsem to celé sežrala! 🤣 uplně skvělá matka 😆🤷🏼♀️
Bílá čokoláda 🙂
Dort Pavlova nebo makronky. 😋
Horka cokolada 🙂
čokoládová zmrzlina
U mě vede čokoláda a Haribo medvídci
😋
Choco fresh a zmrzlina 🤩
Nugát
Ledová čokoláda.
Toho by bylo 😆, ale třeba oříšky v čokoládě 😋
Studentska pecet, rozinky v horke cokolade, karamel, indianek, zele bonbony....kolik znaku vlastne muze mit tato zprava😂😂😂
Čokoládovým tyčinkám a nejvíc Reese's 😛
Kinder čokolády 🙈
Griliasova trubicka
Dort Harlekýn
Čokoláda s oříšky
Rafaello to miluju
Nutela 🥰🤩😘
Vysokoprocentni cokolada.
Miluji čokoládu
čokoládě
SOUTĚŽ UKONČENA
miluji zákusky s ovocem a želé




Jestli se počítají i zákusky, tak špičce 😊😊