Kesu, mňam, mňam. 😉
čokoládové sušenky 🙂
Přece rýžové chlebíčky medové
U nas nejspis ovocne tycinky které Bizon miluje 😀
A moje prima vred-dieta by hned zblajzla ryzove s medem 😍
Já bych šla prvně po kešu oříškach
Špaldové sušenky
Pro mě kešu. 🥰 a pro naši slečnu kapsicku s jablickem. 😊😊
Kešu oříšky
Kešu oříšky 😍 a kluci by si dali kapsičky 🥰
Rýžové chlebíčky s mléčnou čokoládou 👍
Mnam mnam kesu😍
Kesu ořechy 🥰
Kešu 😉
Kešu ořechy 😋
Kešu oříšky 😋
Kešu oříšky a děti růžové chlebicky s malinami
Určitě čokoládové chlebíčky 😁
Já kešu, děti by se okamžitě vrhly na ovocné kapsičky.
Bože jak já ty soutěže s DM muluju😋💖. Rýžové chlebíčky s mléčnou čokoládou🍫.
Kešu ořechy 😍
Špaldové sušenky s kakaovou náplní ❤️ Děti rozhodně malinová kolečka 🙂
U nás je to jasné - manžel kešu, já polomáčené keksy a děti ovocné tyčinky 😁
Kešu oříšky.
kešu oříšky 😋
Já určitě kesu. A dcerka miluje tyčinky. 😍
Špaldové sušenky 😍😍😍
Mini polomacenky, v teto dobe je 🍫 potrebna na obaleni nervu 🤷🏻♀️😂
Kešu ❤️
Kešu oříšky 🥰
Spaldove sušenky a kesu 😍
Ovocné kapsičky
Kesu a sušenky s kakovou náplní 🤩👍
Rozhodně rýžové chlebíčky s mléčnou čokoládu 😋
Rýžové chlebíčky s mléčnou čokoládou 🙂
Kesu ořechy ❤️❤️
Špaldové sušenky s kakaovou náplní ❤️❤️❤️
Polomacene mini sušenky 🙂
Tyčinku s banánem a borůvkami.
Kešu oříšky
mini špaldové sušenky
Kesuuuuuuu
slepované sušenky, pěkně rozdělit od sebe a mlsat
Kešu
Určitě kešu
Kešu oříšky
Banánové plátky 😉
Banánové plátky
Kešu oříšky a sušené banány
spaldove susenky, a holky malinovy kolecka
Rýžové chlebíčky s mléčnou čokoládou 😋
Asi špaldové sušenky mini😉
Kešu a banány
Kešu oříšky
Bananovo-boruvkovou tycku 🍌😊
Kešu oříšky
Kešu oříšky a sušené banány, mňam 😋
Špaldové sušenky.
Bananove platky
banánové plátky 🙂
Nejvic me lakaji špaldové sušenky s krémovou kakaovou náplní 🙂
Kešu, ty miluju🤩
Určitě kešu oříšky
Hned to první... Ty kešu... Miluju ořechy. 😍
Jinak teda samá mňamka a pro každého z domácnosti něco. 😉
Určite kešu
ty šušenky dopel keks 😍❤
Ty rýžové s malinami 😘
rýžové chlebíčky s mléčnou čokoládou 😁
Sama potaji bych si rozbalila kesu. Ale jelikoz by u rozbalovani byla i cacorka tak bych sahla po ryzovych medovych chlebiccich 🙂
Rýžové chlebíčky s čokoládou ♥️
Rýžové malinove chlebicky
Kešu ořechy, pokud by mi je dřív nevyfoukla dcera .
Tyčinku s banánem a borůvkami 😋
Kesu ořechy
rýžové chlebíčky s mléčnou čokoládou
Rozhodně kešu 🤩
Kešu oříšky,to se musím vždy krotit 😁
rýžové chlebíčky s mléčnou čokoládou
kešu ořechy
Medove chlebíčky,kesu😋
Kešu oříšky
Rýžové chlebíčky s mléčnou čokoládou ❤️
Kešu oříšky
Kešu oříšky 😍
Borůvkovou tyčinku
Bananove platky
Sušenky s kakaovou náplní 😊
Jednoznačně kešu, mňam ☺️
Kešu kešu kesu! A ještě bych to bránila před dcerkou 😁
Kesu orisky! 😍
Špaldové sušenky
Kešu ořechy, pokud by se ně nevrhl nejdřív chlap.
Určitě Dinkel doppel keks 🙂
kešu oříšky
Špaldové sušenky s kakaovou náplní
Špaldove sušenky s náplní, ty jsou totiž moc mňam 😋.
Pak by následovalo kešu, ryzove chlebíčky s cokoladou, banánky... 😃
Špaldové sušenky s krémovou kakaovou náplní
Špaldové sušenky a kešu oříšky 😍... Ale ty by mi snědl spíše malý 😂, miluje je.
kešu ořechy
Jednoznačně kešu oříšky 🤗😍
Protože bych kesu oříšky nestihla, ty by mi sebral syn, tak banánové chipsy
Jednoznačně kešu.
špaldové sušenky s kakaovou náplní...a nezbyl by ani drobeček :D
Kešu ořechy
Jako první by šly kešu oříšky☺️
Kešu ořechy
Mini susenky vypadaji moc pekne😀
Jednoznačně kešu ořechy
Jako první bych rozbalila banánové plátky, ty mám moc ráda 😉 A děti by se vrhnuly na rýžové chlebíčky s mléčnou čokoládou 🙂
Jednoznačně ty malinové rýžové kolečka. Ty miluju a kradu je dětem. 😆
Určitě kapsicku pro dceru, ma je moc rada.
Ryzove chlebicky medove👍👍👍
Malinové rýžové chlebíčky 👍🔝😍
polomáčenky! Ty miluju za každé situace 🙂
Kešu ořechy 🙂
Ty malé polomáčenky. Mňam. Ty potřebuju!
Rýžové malinove chlebicky
Kešu ořechy ❤️❤️❤️ to je závislost
Kešu oříšky 😍😍😍
Kesu orisky urcite
Já určitě ty mini cokokeksy. 🙂
Špaldové sušenky s krémovou kakaovou náplní.🥰
Sušenky - doppel keks
Já bych jako první snědla ty špaldové sušenky s kakaovou náplní. A pokud by se k balíku dostaly dřív děti, ty by nejdřív vycucly kapsičky 🙂
Kešu orechy
Rozhodne banánové plátky 🙂
Maloškům bych dala každému jeden z příkrmů 🙂
Sušenky špaldové mini a dcérke kapsičku.
Kešu orechy 😋😋😋
kešu 😍
Zacala bych kesu, ale jeste nez bych to stihla, pribehla by mala cacorka a chtela by ovocnou tycinku. Tech se muze uzrat 😋
Rýžové chlebíčky s mléčnou čokoládou 🙂
rýžové chlebíčky s mléčnou čokoládou 😀
Kešu 😘
Já rozhodně kešu a Matýsek kapsičku 😁
Kešu
Kešu oříšky
Já bych si dala se svými dcerkami kešu oříšky, zbožňujeme ne😍
Rozhodně ryzove chlebíčky s čokoládovou polevou, moje oblíbená pochoutka,vlastně celé rodiny.
Já bych první rozbalila banánové chipsy 🙂
Špaldove sušenky pro syna s partnerem a já bych si otevřela kešu ořechy ❤️
Banánové chipsy 🤤
Plněné sušenky!
Kešu oříšky
Určitě kešu a jablečné chlebíčky :-*
Já bych si jako první určitě rozbalila kesu oříšky 😏
Děti by se vrhly na ovocné tyčinky, já na rýžové chlebíčky s čokoládou nebo kešu oříšky. 😊
Spaldove sušenky s krémovou kakaovou náplní 🤩
Mini sušenky s čokoládou. A syn určitě kapsičky 😁
Já malinové chlebíčky, ty miluju, ale tou dobou už by kapsičky byly dávno otevřené a zpucované 😀
Rýžové chlebíčky s polevou 🥰
Polomáčené čokoládové sušenky..
Já určitě ty bio příkrmy, kapsičky. A nejlip obě naráz. Děti už to nejí, ale pro sebe nakupuju pořád 😂😇🤭
Kešu oříšky
Kešu oříšky
Spaldove mini susenky 😋
kešu oříšky
Kešu 😍 ale nebyla bych taková 🐷 a otevřela bych malé také přikrm 😁
Kešu! 🌰🥜🥥
Kešu oříšky🙂
Kesu 😉
Špaldové mini sušenky
Sobě kešu a pro malou boruvkovou tyčinku 🙂
Kešu oříšky 🙂
já bych sáhla po rýžových malinových chlebíčcích, protože je neznám a děcka by rozhodně zblajzly banánové plátky 🙂
Rýžové chlebíčky s mléčnou čokoládou👌
rozhodně kešu, miluju je 😍
Sušenky s kakaovou náplní 😊
Špaldové sušenky s kakaovou náplní
Ryzove s medem.Kvuli kojenemu multialergikovi nemuzu ani spaldu,mlecne,banany ani jablka takze ja bych si vyjedla ty chlebicky a starsi syn by zblajznul vse ostatni.😁
KEŠU ❤️ já i obě děti, 7 a 5 je milují 😀
Určitě jako první kesu.
Banánové chipsy😍 A pak hned to ostatni😉😁
Miluju kesu, takze volba by byla jasna 🙂
Kešu oříšky 🙂
Kesu orisky - ja i dcerky😁
Malinové rýžové chlebíčky
sušenky špaldové mini 😉 mňam
U nás vedou jablečné rýžové sušenky a v patách jsou jim ty malinové 😁.
Plody ledvinovniku západního - kešu, ale i ostatní nebude jistě marné😉🌞
Já určitě kesu. Ale děti určitě kapsičky 🤩
Tycinky s bananem a boruvkami 🤗
Miluji rýžové chlebíčky s mléčnou čokoládou, takže určitě ty 😍
Bananove chipsy
Cokoladove keksiky
Určitě rýžové jablečné chlebíčky 🥰🤗
Kulaté sušenky plněné tmavou čokoládovou náplní, vzpomínka kdy jsem byla s dcerou na bezmléčné dietě, jsou výborné.
Kešu oříšky ❤️
Jednoznačně kešu oříšky, která miluji jak já, tak i obě děti ❣️
Rozhodně sušenky 😊
Rozhodně kešu
Kešu-mnam...miluju kešu...a hned jako druhé rýžové chlebíčky s mléčnou čokoládou😊👌
Rýžové chlebíčky s mléčnou čokoládou
Bych to ani nestihla 3 chlapi v baráku...😂 spaldove sušenky by na mě mohly zbýt
Kešu oříšky a potom hned ryžové chlebíčky s mléčnou čokoládou, mňam!
Spaldove sušenky 💕
Banánové plátky ;)
Špaldove sušenky s kakaovou náplní,♥️
Banánové plátky
Spaldove sušenky🙂
Špaldové sušenky a kukuřičné chlebíčky 🤩
Kešu oříšky ❤
Rozbalili bychom se synem vše najednou a pak postupně ochutnavali, takový malý rautík 😁
Kesu
Kešu oříšky, zrovna mám na ně chuť
Spaldove susenky s kakaovou náplní.
Kešu 🙂
Banánové plátky🙂
Kešu oříšky
Kešu 🤩
Ryzove chlebicky s mlecnou cokoladou
Kešu ořechy
Kešu ořechy a to okamžitě 😁
Kesu orisky 😍
Kešu
Kešu ořechy ❤️
Nějaký sušenky nebo kešu 🙂
Tyčinku s banánem a borůvkami 🤗
Susenky s kremovou naplni, tak jak jine nemusim, tak tyhle jsou top 👍🏻😍
Ryzove chlebicky s čokoládou 🍫
Dolní řada oboje sušenky na kraji 👍
Prikrmy pro děti.
Ja miluji ryzove malinove chlebicky! 🙂
Určitě banánové plátky 🙂
Kesu oříšky.
Rozhodně kešu oříšky ♥️ ale jen kdybych rozbalovala sama, protože manžel se synem by mi je určitě sežrali 😆😅
Jednoznačně kesu oříšky. 😁
rýžová čoko kolečka 🙂
Spaldove susenky 🙂
Špaldové sušenky 🙂
KEŠU oříšky 🥰
Rýžové malinové chlebíčky
Špaldové sušenky 😋
Rýžové chlebíčky s čokoládou
Kešu ❣️
Jednoznačně kešu😍😍😍
Nebudu originální, ale kešu...ty miluji já i děti 🙂
Bio sušené banány ty já miluju
Čokoládové keksy 🙂
kešu ořechy
Kešu 🙂
Banana chipsy 🙂
Kešu 🙂
Kešu ořechy
Boruvkovou tycinku. Dala bych ji synovi, aby se prestal sapat po tom ostatnim 🙈
Špaldove sušenky
Kešu oříšky
Určitě kešu ♥️ ty tam kupujeme po kilech 😁
kešu oříšky
Kesu 😍
Jednoznacne kesu orechy 🙂
Kešu.
Kešu oříšky
Kešu oříšky ☺️
kešu ořechy 😘
Banánové plátky😊🍌
Všechno 😂 ale top jsou kešu.
Js bych hned otevřela kešu oříšky, jsem na nic závislá 🙂
Ryzove chlebicky - ale ktere 🙈😁
Kešu a bananové plátky 😻
Kešu 😜😋
Kešu
Sušenky s kakaovou náplní
Jako první bychom rozbalili špaldové sušenky s krémovou kakaovou náplní, protože je často kupujeme a milujeme tuto zdravější variantu disko sušenek.😊
Banánové plátky.
Rýžové chlebíčky s mléčnou čokoládou.
kešu ořechy
špaldové sušenky
špaldové krekry
Rýžové chlebíčky s mléčnou čokoládou 😋
🤤 to je nádhera 😊 ale myslím, že u nás by se otviraly první kešu 👍🏻
Kesu orisky
Mini špaldové sušenky
Tycinku s bananem a boruvkami 😁
Kešu ořechy. 😋
Jednoznačně rýžové malinové chlebíčky 🙂
Kešu oříšky😂🍀
MILUJU Ryzove chlebicky s mlecnou cokoladou, takze ja urcite ty a moje dcera urcite kapsicky jak ji znam🙂😊
Špaldové sušenky
Špaldove susenky s kakaovou naplni🤩
Určitě kešu oříšky 😍
Špaldové krémové sušenky 👍
Keksíky!
Uzasne krupave bananove platky 😉
Kešu mňam.
rýžové chlebíčky s mléčnou čokoládou
Kešu ořechy
Rýžové chlebíčky s mléčnou čokoládou😁
Já kešu ořechy a Nelča tyčinku s banánem a borůvkami 😋
Urcize bych rozbalila jako prvni ty ryzove chlebicky s cokoladou, mnam. A hned potom by prisly na řadu kešu 😀
Ja rozhodne do kesu a deti by hned vzaly tycinku banan boruvky 🙂
Kešu ořechy miluje naše nejmladší
Kešu.
Kesu, miluju ořechy. Mnam a teď co k snídani, po přečtení těchto dobrot🙂
Záleží, kdo by se k tomu rozbalování dostal první 😊 děti tyčinky s banánem a borůvkami, já špaldové sušenky s kakaovou naplní a manžel banánové plátky 😁
Kešu ořechy
Rýžové chlebíčky s mléčnou čokoládou 😊
Určitě kešu oříšky
Banánové plátky - miluji již od dětství.
Špaldové sušenky s krémovou kakaovou náplní 😊
tyčinku s banánem a borůvkami
Tyčinky s banány a boruvkami by si určitě dala malá, stejně jako asi cely zbytek ale já bych si dala urcite kesu a čokoládové sušenky
Ahoj! Ja teda rozhodne kesu orisky! Synacek asi ty malinove ryzove chlebick, maliny mu jedou!
Kešu oříšky😊
Určitě rýžové chlebíčky s mléčnou čokoládou, ty miluju.
Kešu, ťem nikdy neodolàm
Špaldové sušenky mini vypadají opravdu lákavě, takže po těch bych určitě sáhla hned... ☺️
Rýžové chlebíčky s mléčnou čokoládou ☺️ kupuji je pravidelně 😋
rýžové malinové chlebíčky 🙂
Rýžové chlebíčky s mléčnou čokoládou a dcerka určitě tyčinky s banánem a borůvkami ☺️
Kešu ořechy 😋
Špaldové sušenky
špaldové sušenky s krémovou kakaovou náplní😋
u nás by šly první na řadu malinové rýžové chlebíčky
Rýžové jablečné chlebíčky 😋
Kukuřičné chlebíčky😊
Kešu
No já bych také ujedla🙂 Dala bych si ty rýžové chlebíčky s čokoládou a holky by okamžitě šly po sušených banáncích🙂 A pak by mi určo pomohly s těmi chlebíčky🙂
Ale celkově by po balíčku nezůstal po týdnu drobeček. Máme momentálně úzké soužití se sousedy (všichni sedíme už měsíc doma), takže děcek dohromady na zahradě je 2-6🙂
Kešu
rýžové jablečné chlebíčky 😍
To je dilema 😃 Ale asi ty špaldové mini sušenky 😍
sušenky s kakaovou náplní, i když kešu jsou taky hodně lákavé 🧑🏼🍳
Špaldové sušenky jsou za nás TOP
kešu ořechy
kukuřičné chlebíčky
rýžové malinové chlebíčky 😍
Rozhodně kešu oříšky 😍
Kešu oříšky 😉
Kešu oříšky 😍🤗
Určitě by sly první na řadu špaldové sušenky s krémovou kakaovou náplní
První bych rozbalila kešu 😋😋
Ryzove chlebíčky s mléčnou čokoládou 😍
Miluji kešu ořechy takže určitě kešu a potom sušenky s čoko náplní 😁😁😋😋
Kesu orisky
Kesu
Spaldove susenky
Rýžové chlebíčky s mléčnou čokoládou 🤩
mini sušenky s čokoládou
Kešu oříšky 😍
2x BIO příkrm jablko, hruška & jahoda, 100 g. Náš Kačourek tyhle ovocné kapsičky miluje ❤
Určitě kešu ořechy 😊
Určitě by to byly rýžové chlebíčky s mléčnou čokoládou 😍
Špaldove sušenky
Kešu 😍
Kesu oříšky 🥰
Rýžové chlebíčky s mléčnou čokoládou a špaldové krekry
Spaldove susenky
Kešu oříšky
Záludná otázka 🤔 😂, ale jako 1 by byli banánové plátky
Špaldove minisusenky
Špaldové míní sušenky
Rozhodně tycinku s bananem a boruvkami 😊
Já banánové chipsy a asi by dlouho nevydržely 😁☺️
Kesu a hned po nich spaldove susenky s kremovu kakaovou naplni
Kesu 😊
Kešu oříšky
Kešu oříšky ❤
Spaldove mini sušenky 🥰 bublis by okamžitě snedla kešu oříšky a naše stará fena miluje bananove plátky. A nejlepší je, ze chlap by nám nic nesezral 🤭
Já určitě kešu a dcerka banánové plátky 😉
Zaručeně kešu - velký hit u naší tříleťačky 😂
Určitě kešu oříšky
Polomáčenky ❤. Syn určitě ovocné tyčinky 😁
Já rozhodně kešu. 😁
Špaldové krekry 🙂
Já nejdříve kešu a kluci by se pustili do sušenek a zapíjeli by je přesnídávkou👍😁
Kešuuuu💖
Určitě kešu!! 😋
Já rozhodně kešu ořechy ♥️
Taky kešu
Sušenky s kakaovou náplní 😍
První kešu a hned pak sušené banány 🙂
Kešu oříšky
Jablečné krekry 👍
Kešu ořechy
Jako první bych určitě rozbalila banánové plátky😊, ostatní dobroty by mi určitě rozbalila moje malá neteř, protože ráda všechno ochutnává😅.
Kešu ořechy
špaldové sušenky s krémovou kakaovou náplní 😋
banánové plátky miluju ♥ 🙂
Rozhodne kesu. Miluju ořechy, navic jich jako vegetarian a skoro vegan musim jist vic nez male mnozstvi, abych do sebe dostala potrebne latky. A taky jsem ted po operaci tlamy a fakt se tesim na oriskyyyy a ne porad jen kase 🙈
Prvni by se na balicek vrhl syn a ten by si vzal jablečná rýžová kolečka. Až by došla řada na me, tak bych asi neveděla, co dřív, líbí se mi tam spousta věcí, ale byly by to asi sušené banány 😊
kešu a špaldové sušenky 😋
Určitě by to byly rýžové chlebíčky s mléčnou čokoládou 😉
Ryzove jablecne🙂)))
Určitě kešu a dcerky kapsičky
Jednoznačně kesu
Hmm můj mlsný jazýček by se olízl po kešu oříškach😀
Kešu oříšky 🤤
Urcite kesu!
Určitě špaldové sušenky s krémovou kakaovou náplní🥰
Sušenky špaldové mini :D
Ujíždím na oříškách, takže kešu, mňam 🙂
Špaldové sušenky s krémovou kakaovou náplní
Tyčinka s banánem a boruvkami 😊
Určitě kešu oříšky
Rýžové kolečka a bio kapsičky
Kešu oříšky...uoříškovala bych se 🙂
banánové plátky určitě
Jako první bych musela malému otevřít kapsičku, ale hned potom bych si pochutnala na kešu oříškách 😉
Já bych nejdřív malé rozbalila rýžový mlsky a sobě špaldové sušenky s krémovou kakaovou náplní 😊
Kešu ořechy
Tyčinku s banánem a borůvkami, úplně jsem na to teď dostala chuť 🙂.
Stoprocentne ovocnou tycinku s bananem a boruvkami. 🙂
Rozhodně kešu oříšky !
Za mne kesu orisky a deti utcite ovocne tycinky😏
Já bych si rozbalila ryzove chlebíčky s mléčnou cokoladou
Já zaručeně špaldové sušenky s krémovou kakaovou náplní 🙂
Nejspíš rýžové chlebíčky s čokoládou. Dlouho jsem je neměla a teď jsem na ně dostala obrovskou chuť 🙈
Kešu ořechy 😊
Špaldove susenky s kremovou naplni. Ale deti by byly rychlejsi a to by asi zvitezlily kesu.
Ja bych hned otevrela kesu a deti ty spaldove susenky s kremovou naplni 😁 ale podelili bychom se 😉😅
sušenky s čokoládou 😀
Rýžové malinove chlebicky
Ryzove chlebíčky medove.
Tyčinku s banánem a borůvkami, protože ty dcera miluje a jak je vidí, hned je musím rozbalit 😀
Tyčinku s banánem a borůvkami 😊
Kešu 😍
Ryzove chlebicky s mlecnou cokoladou
Banánové plátky 😉
Špaldové sušenky 🍫
Kešu
Na 100% kesu orisky. Mnam mnam 😋
Kešu ořechy.
Špaldové sušenky s krémovou kakaovou náplní 🍪🍫
Špaldové sušenky s krémovou kakaovou náplní 😻🤰🏻
špaldové krekry 🙂
Kešu oříšky, mňam ☺️
kešu oříšky 🤪
Kešu ořechy 😋
Já bych si rozbalila kešu oříšky, ale myslím, že kdyby dvojčata byly rychlejší, určitě by holky zblably kapsičky.. 😉❤️😋
Kešu oříšky 🙂
Ovocné kapsičky u nás naše tři děti milují, tak asi ty by vyhrály
Bananove platky, ty muzu jist na kila😊😍
Já miluju banánové chipsy.
špaldové sušenky s krémovou kakaovou náplní ty sou mňam 😁
mini špaldové sušenky
Kešu 🤩
rýžové jablečné chlebíčky 🍎
Kešu 🥰❤
Kešu ořechy😉
banánové plátky
milujem oříšky, takže určitě kešu, a pak taky banánový plátky jsem dlouho neměla...🙂
jednoznačně příkrm pro dceru abych si pak mohla nerušeně vychutnat rýžové chlebíčky s medem 🙂 mňam
Kešu ořechy.
Rýžové chlebíčky medové 🙂
Banánové plátky,ty už jsem roky neměla,mňam. 🙂
Čokoládové sušenky
Banánové plátky 😊
Ty rýžové medové chlebíčky, když jsi je tak vychválila 🙂
No ja rozhodne ryzove chlebicky s cokoladou. U nas balenie padne do 10 minut, pretoze (asi je to dedicne) moje dieta je schopne zjest aj tri hned po sebe
Kesu oříšky 😊
Ryzove chlebicky s cokoladou
špaldové sušenky s krémovou kakaovou náplní ❤️
Kešu, kešu, kešu ❤️😊
Coko susenky a kesu🤤🤤🤤🤤❤️
Rozhodně kešu oříšky 😍😍
Spaldove sušenky ☺️ polite cokoskou
Rýžové jablečné chlebíčky 😀
Kde je čokoláda tam jdu první, takže špaldové sušenky s krémovou kakaovou náplní.
špaldové sušenky s krémovou kakaovou náplní
Kešu ořechy ty milujeme ❤
Kešu ořechy
Kešu 😍
Spádové sušenky s krémovou kakaovou náplní, ty by i děti otevřely jako první 😁
Určitě malinové chlebíčky 😊
Jasná volba kešu 😍😋
Já určitě mini sušenky 😋
Kešu oříšky
Špaldové sušenky nebo kešu
Špaldové sušenky s krémovou kakaovou náplní
Kešu oříšky
Bananove chipsy 😉
Tycinku s boruvkami 😍
Kesu orisky ❤️😊
Miluji kešu oříšky
Kešu oříšky
Kešu.
Špaldové mini sušenky.😉
Kešu 🤤
určite kešu 🙂
Kešu oříšky ☺️
Já určitě kešu 😉
Banánové chipsy 🤤
Kešu
Kešu oříšky, miluju je
Kešu ořechy
Kešu, mňam 😍
Ryzove jablecne chlebicky. Ty jsem jeste nemela 😉
Teda opravdu krásná soutěž.
Ja bych šla rozhodně nejprve po kešu.
🎁 kešu ořechy, 150 g.
Sušenky
Kapsičky.. Dcera by mi nedala čas na rozbalení ničeho jiného 😆
Susenky s kremovou naplni 🙂
Kesu orisky. 👍
Kešu oříšky 👍
Banánové plátky ❤
Rýžové malinové chlebíčky...mňam
Určitě kešu oříšky, aby na mě zbylo🙂
sušenky s kakaovou náplní. kešu bych si nechala jako to nejlepší nakonec❤
Kesu.... Oříšků není nikdy dost
Kesuuuu, mnaaam....
Pravděpodobně by se tu rozbalili první špaldové sušenky s kakaovou náplní 🍁
Kešu oříšky 😋, ale ty jsem teda už pěkně dlouho neměla. 😱
Kešu ořechy ☺
špaldové sušenky s kakaovou náplní ☺a jeden syn ovocnou kapsičku a druhy ovocnou tyčinku 😍
Určitě banánové plátky! Jednu dobu jsem na nich pěkně ujížděla, ale už jsem je dlouho neměla. 💛
Každopádně kešu oříšky 😘
Spaldove sušenky 🌸✔️
Kešu orisky, mnam😋
Kesu oriskyyy,mnaaam ;)
Urcite susenky ;)
Rozbalila bych jako první sušenky špaldové mini, při každém nákupu v DM kupujeme špaldové sušenky s hořkou kakaovou náplní a ty citrónové, nebe v puse 😍
Polomáčené a k tomu dobrá káva... Mňam.
Kešu oříšky a krekry ! 😀
Detskou ovocnou tycinku... Na tech ted ujizdim. Synator o to nestoji, ale ja se muzu umlatit a po kesu teeez.
Rýžové chlebíčky s mléčnou čokoládou - poslední dobou si je dopřávám často. Díky manželovi a starší dceři bych přišla zaručeně o sušenky s čokoládou a naše mladší by se vrhla na kapsičky ♥️
Špaldové mini sušenky.
Kešu ořechy 🥰
Urcite kešu ořechy, milujeme cela rodina
Kešu oříšky 😋
Kesu oříšky 🤷♀️
Hned bych se pustila do jakýchkoliv ryžových chlebicku 😉
Sušený banán! Bezkonkurenčně
kešu oříšky ❤
Kešu oříšky
spaldove krekry
Jako první by padly za vlast kešu oříšky. 😉
U mě by jako první zmizely rýžové chlebíčky s mléčnou čokoládou.
Kešu oříšky
Oříšky 🤗🤗
Polomáčené mini sušenky ❤
Kešu oříšky 🌰🥜
Banánové plátky. Dcera je miluje.
Já bych rozbalila jako první 🎁 rýžové malinové chlebíčky <3
špaldové sušenky s krémovou kakaovou náplní
Kešu oříšky
Banánové plátky
rýžové chlebíčky medové
Kešu a banánové plátky
Kesu oříšky
špaldové sušenky s krémovou kakaovou náplní, 330 g 🙂
já špaldové sušenky, pokud by mne teda nepředběhl syn s příkrmem jablko, hruška, jahoda 🙂
Určitě kešu ořechy 🤤
Kešu oříšky 😃
kešu ořechy jsou top 🙂
špaldové sušenky s krémovou kakaovou náplní
špaldové sušenky s krémovou kakaovou náplní
Kešu oříšky 🙂
Obávám se že bych to první rozbalit nestihla, než bych se rozkoukala syn už by měl otevřené malinové rýžové chlebíčky, naštěstí by se aspoň podělil 😀❤️
Kešu ořechy
Já určitě rýžové jablečné chlebíčky...miluju jablíčka..kdekoli a čemkoli
Jak znám moje děti, které by se dostali do balíčku jako první, tak by zmizeli kapsičky.
Kešu oříšky,miluju je 😉
Kešu oříšky a čokoládové mini sušenky 🙂
Když bych rozbalovala sama tak kešu 😉
JÁ špaldové sušenky s krémovou kakaovou náplní, pokud bych rozbalovala sama 🙈 Když by u toho byla dcera, tak 100% ovocná tyčka.
Kešu ořechy
špaldové sušenky s krémovou kakaovou náplní
kešu oříšky 🙂
Ryzove jablečné chlebicky ☺️🍏
špaldové sušenky s kakaovou náplní =) akorát netuším kolik by toho zbylo na mě =D
Za mě kešu oříšky.
🎁 špaldové sušenky s krémovou kakaovou náplní, 330 g
špaldové mini sušenky
kešu ořechy 🙂
Kesu oříšky.
Podle obrázku ty polomáčenky - asi špaldové mini ?
Rýžové chlebíčky, těch se můžu užrat.😍😂
Rýžové malinove chlebíčky 😍
Špaldové mini sušenky😁
Jednoznačně kešu oříšky ❤️
Špaldové sušenky s krémovou kakaovou náplní ❤️
Cokoliv s čokoládou, co by zrovna bylo navrchu 😁
Asi bych si vybrala rýžové chlebíčky s mléčnou čokoládou.
Doma "ujíždíme" na všech druzich oříšku, ale kesu to je top! Dcera zase miluje rýžové chlebíčky.
Jsem tady na dm nová a musím říct, že se opravdu dozvím vše zajímavé a dnes mi došly poštou adventní kalendáře, tak už to jen vydržet a neotevrit...
Já osobně bych první otevřela kešu. Moje děti ovocné kapsy.
Špaldové sušenky
Kešu ořechy
špaldové sušenky s krémovou kakaovou náplní
za mě rýžové polystyreny máčené v čokoládě
špaldové sušenky
Kešu oříšky
tyčinka s banánem a borůvkami
ovicne kapsicj, ty by totiz chteli deti.. ja bych si otevrela az kdyz by meli oni v rucickach co chteji 😊
kešu ořechy, 150 g
Kesu oříšky, mnaaaam
Banánové plátky🙂
Rýžové chlebíčky s mléčnou čokoládou ❤️😋
kešu ořechy 😍
Banánové oplatky
Rýžové chlebíčky medové
Jednoznačně kešu oříšky. ❤️
rýžové chlebíčky s mléčnou čokoládou
asi kešu, nic jiného asi nebudu moct, rodina si ale pošmákne 🙂
první bych rozbalila banánové plátky
špaldové sušenky s krémovou kakaovou náplní
Nejprve kešu🙂
kešu ořechy, 150 g
Určitě bananove plátky 😉
špaldové sušenky s krémovou kakaovou náplní
Urcite kesu orisky
já oříšky ale syn by byl určitě rychlejší a rozbalil první věc, kde je čokoláda 😄
Já určitě kešu oříšky, ale jak znám dcerky, tak by se na to vrhly dřív a hned ochutnávaly
rýžové chlebíčky s mléčnou čokoládou
tyčinku s banánem a borůvkami, ještě by mi dvě zbyly😉o🙂
Kešu.
Špaldové sušenky 😃
kešu
Určitě jablečné rýžové chlebíčky -ale moc by mě toho nezbylo protože by to zahlédli děti a měla bych po mlsání 😀 jsou to supi 😀
Ale je toho víc,co bych rozdělala a děti by mi pomohli s konzumaci 😀
čokosušenky
miluju kešu, takže kešu oříšky
Banánové plátky 🍌
Čokosušenky❤️❤️❤️
určitě kešu!
já banánové chips, manžel keše a děti kapsičku 🙂
Čokoládové sušenky
Tak první kapsicky pro malou a ja kešu😊
Určitě sušenky mini špaldové mnam 🙂
Ooo kešu 🤦🏻
Rýžové chlebíčky s mléčnou čokoládou
Prvně bych sáhla po kapsičce a dala ji synovi a pak bych se šla někam schovat s kešu ořechy 🙂
Urcite kesu.
banánové plátky 🙂
Špaldové sušky jsou nej!
tyčinku s banánem a borůvkami
Rýžové chlebíčky s mléčnou čokoládou 😋🍫
Jako první bych si dala kešu oříšky.
kešu oříšky
Určitě kešu oříšky 🤗🤗🤗
Kešu oříšky
Tyčinky s boruvkami a bananem!
Hmmm...velké dilema...ale asi by vyhrály kešu🙂
banánové plátky, 150 g
Jednoznačně rýžové malinové chlebíčky 😊
urcite susene banany 🙂
kapsičky a kešu oříšky
Kešu oříšky😇
Ja spaldove susenky s naplni :D, dcery by se servaly o kapsicky 🙂
Kušu oříšky;)
Kešu oříšky 🙂
Miluju čokoládu, takže chlebíčky a pak sušenky 😀
Mini špaldove sušenky..mňam
Kešu oříšky 🙂
Kešu ořechy
kešu oříšky.. 🙂
Určitě kešu oříšky
Ryzove chlebicky. 😇
Urcite spaldove susenky 🍪😋
Kapsičku 🙂
Ryzove chlebicky v mlecne cokolade moje nerest ❤
Kešu oříšky...opravdu miluju😂🙂
Kešu a rýžové chlebíčky 🥰
Spaldove sušenky s naplní 🤤
Bananove chipsy
Kešu ořechy
Kesu orechy a sezrala bych je cele sama 😀
Já sušenky, dcera taštičku a manžel ořechy 🙂
Banánový chipsy, ty jo, mam na ně takovou chuť!!!
Kešu oříšky 🤩🐿
Kešu ořechy
Asi bych jako první rozbalila banánové plátky 🙂.
jako pere se to ve mě jestli kešu nebo ty čokokeksy...no klidně oboje najednou 😅
Já bych určitě jako první rozbalila špaldové sušenky s krémovou kakaovou náplní a moje děti by se určitě vrhli na ovocné kapsičky, které u nás nesmí nikdy chybět ❤️
Malinové chlebíčky pro děti, které je milují a minulé je snědly na posezení
Banánové plátky. Ty můžeme doma všichni ❤️🙂
Chlebíčky s čokoládou
Kešu
Kešu oříšky 😊
Já bych se nejdřív vrhla na tyčinku s banánem a borůvkami🙂
Kešu ořechy 🙂
Spadlove sušenky s kremovou náplní
Ovocne tycinky pro syna
Určitě kešu oříšky...😊
Kešu oříšky a pak hned banány 😀
No ja bych si otevrela spaldove susenky, ale mlady by se jako prvni vrhl po ovocnych tycinkach.
Kešu ❤️ a Domča boruvkovou tyčinku 🙂
Kešu ořechy,miluji je
Kešu 🙂
Kešu ❤️❤️❤️
Rýžové malinové chlebíčky ❤️
Banánové plátky 🍌
Ryzove malinove chlebicky 🙂
Tyčinku s banánem a borůvkami
Banánové plátky 🙂
Mnam 😁 Nejdrive bych si dala kesu 😍
Taky mám nejradši kešu😍
Jednu z těch věcí s čokoládou 😍😋🤩, je mi jedno jakou, protože čokoláda 😅
Rozhodně kešu
Jednoznačně : rýžové malinové chlebíčky, ty jsme ještě neměli 😍
Rozhodně malinove ryžové chlebíčky 😍
Já kešu oříšky, muž špaldové minisušenky a synek rýžové jablečné chlebíčky.👍 🙂
Špaldové sušenky s krémovou kakaovou náplní. Uz teď mám na ně chuť.
Ovocné tyčinky
prikrm, ty ja muzu.. 🙂
Kešu

Rýžové chlebíčky s mléčnou čokoládou ☺️☺️