icon
avatar
apacheeeAMBASADORKA
27. říj 2020    

Dobré ráno, jsem tu se slíbenou soutěží o dobroty - tentokrát si zasoutěžíme o balík bioproduktů od privátní #dm značky dmBio 📦

Výherce/výherkyně se může těšit na:
🎁 kešu ořechy, 150 g
🎁 banánové plátky, 150 g
🎁 3x tyčinka s banánem a borůvkami, 25 g
🎁 sušenky špaldové mini, 125 g
🎁 2x BIO příkrm jablko, hruška & jahoda, 100 g
🎁 rýžové chlebíčky s mléčnou čokoládou, 100 g
🎁 rýžové chlebíčky medové, 96 g
🎁 kukuřičné chlebíčky, 110 g
🎁 špaldové sušenky s krémovou kakaovou náplní, 330 g
🎁 rýžové jablečné chlebíčky, 35 g
🎁 rýžové malinové chlebíčky, 35 g
🎁 špaldové krekry, 100 g

Jak se do soutěže zapojit?
1) Lajkněte prosím tuto zprávu
2) Buďte členem skupiny Ve víru dm mánie
https://www.modrykonik.cz/group/8708/
3) Do komentáře mi napište, kterou z těchto dobrot byste zaručeně rozbalili jako první 😍

Soutěžní komentáře můžete přidávat až do neděle 1. listopadu 2020. V dalších dnech vylosuji výherce a ten bude oznámen na mém blogu, i ve skupině dm 😉

3
avatar

Rýžové chlebíčky s mléčnou čokoládou ☺️☺️

27. říj 2020
avatar

Kesu, mňam, mňam. 😉

27. říj 2020
avatar

čokoládové sušenky 🙂

27. říj 2020
avatar

Přece rýžové chlebíčky medové

27. říj 2020
avatar

U nas nejspis ovocne tycinky které Bizon miluje 😀
A moje prima vred-dieta by hned zblajzla ryzove s medem 😍

27. říj 2020
avatar

Já bych šla prvně po kešu oříškach

27. říj 2020
avatar

Špaldové sušenky

27. říj 2020
avatar

Pro mě kešu. 🥰 a pro naši slečnu kapsicku s jablickem. 😊😊

27. říj 2020
avatar

Kešu oříšky

27. říj 2020
avatar

Kešu oříšky 😍 a kluci by si dali kapsičky 🥰

27. říj 2020
avatar

Rýžové chlebíčky s mléčnou čokoládou 👍

27. říj 2020
avatar

Mnam mnam kesu😍

27. říj 2020
avatar

Kesu ořechy 🥰

27. říj 2020
avatar

Kešu 😉

27. říj 2020
avatar

Kešu ořechy 😋

27. říj 2020
avatar

Kešu oříšky 😋

27. říj 2020
avatar

Kešu oříšky a děti růžové chlebicky s malinami

27. říj 2020
avatar

Určitě čokoládové chlebíčky 😁

27. říj 2020
avatar

Já kešu, děti by se okamžitě vrhly na ovocné kapsičky.

27. říj 2020
avatar

Bože jak já ty soutěže s DM muluju😋💖. Rýžové chlebíčky s mléčnou čokoládou🍫.

27. říj 2020
avatar

Kešu ořechy 😍

27. říj 2020
avatar

Špaldové sušenky s kakaovou náplní ❤️ Děti rozhodně malinová kolečka 🙂

27. říj 2020
avatar

U nás je to jasné - manžel kešu, já polomáčené keksy a děti ovocné tyčinky 😁

27. říj 2020
avatar

Kešu oříšky.

27. říj 2020
avatar

kešu oříšky 😋

27. říj 2020
avatar

Já určitě kesu. A dcerka miluje tyčinky. 😍

27. říj 2020
avatar

Špaldové sušenky 😍😍😍

27. říj 2020
avatar

Mini polomacenky, v teto dobe je 🍫 potrebna na obaleni nervu 🤷🏻‍♀️😂

27. říj 2020
avatar

Kešu ❤️

27. říj 2020
avatar

Kešu oříšky 🥰

27. říj 2020
avatar

Spaldove sušenky a kesu 😍

27. říj 2020
avatar

Ovocné kapsičky

27. říj 2020
avatar

Kesu a sušenky s kakovou náplní 🤩👍

27. říj 2020
avatar

Rozhodně rýžové chlebíčky s mléčnou čokoládu 😋

27. říj 2020
avatar

Rýžové chlebíčky s mléčnou čokoládou 🙂

27. říj 2020
avatar

Kesu ořechy ❤️❤️

27. říj 2020
avatar

Špaldové sušenky s kakaovou náplní ❤️❤️❤️

27. říj 2020
avatar

Polomacene mini sušenky 🙂

27. říj 2020
avatar

Tyčinku s banánem a borůvkami.

27. říj 2020
avatar

Kešu oříšky

27. říj 2020
avatar

mini špaldové sušenky

27. říj 2020
avatar

Kesuuuuuuu

27. říj 2020
avatar

slepované sušenky, pěkně rozdělit od sebe a mlsat

27. říj 2020
avatar
27. říj 2020
avatar

Určitě kešu

27. říj 2020
avatar

Kešu oříšky

27. říj 2020
avatar

Banánové plátky 😉

27. říj 2020
avatar

Banánové plátky

27. říj 2020
avatar

Kešu oříšky a sušené banány

27. říj 2020
avatar

spaldove susenky, a holky malinovy kolecka

27. říj 2020
avatar

Rýžové chlebíčky s mléčnou čokoládou 😋

27. říj 2020
avatar

Asi špaldové sušenky mini😉

27. říj 2020
avatar

Kešu a banány

27. říj 2020
avatar

Kešu oříšky

27. říj 2020
avatar

Bananovo-boruvkovou tycku 🍌😊

27. říj 2020
avatar

Kešu oříšky

27. říj 2020
avatar

Kešu oříšky a sušené banány, mňam 😋

27. říj 2020
avatar

Špaldové sušenky.

27. říj 2020
avatar

Bananove platky

27. říj 2020
avatar

banánové plátky 🙂

27. říj 2020
avatar

Nejvic me lakaji špaldové sušenky s krémovou kakaovou náplní 🙂

27. říj 2020
avatar

Kešu, ty miluju🤩

27. říj 2020
avatar

Určitě kešu oříšky

27. říj 2020
avatar

Hned to první... Ty kešu... Miluju ořechy. 😍
Jinak teda samá mňamka a pro každého z domácnosti něco. 😉

27. říj 2020
avatar

Určite kešu

27. říj 2020
avatar

ty šušenky dopel keks 😍❤

27. říj 2020
avatar

Ty rýžové s malinami 😘

27. říj 2020
avatar

rýžové chlebíčky s mléčnou čokoládou 😁

27. říj 2020
avatar

Sama potaji bych si rozbalila kesu. Ale jelikoz by u rozbalovani byla i cacorka tak bych sahla po ryzovych medovych chlebiccich 🙂

27. říj 2020
avatar

Rýžové chlebíčky s čokoládou ♥️

27. říj 2020
avatar

Rýžové malinove chlebicky

27. říj 2020
avatar

Kešu ořechy, pokud by mi je dřív nevyfoukla dcera .

27. říj 2020
avatar

Tyčinku s banánem a borůvkami 😋

27. říj 2020
avatar

Kesu ořechy

27. říj 2020
avatar

rýžové chlebíčky s mléčnou čokoládou

27. říj 2020
avatar

Rozhodně kešu 🤩

27. říj 2020
avatar

Kešu oříšky,to se musím vždy krotit 😁

27. říj 2020
avatar

rýžové chlebíčky s mléčnou čokoládou

27. říj 2020
avatar

kešu ořechy

27. říj 2020
avatar

Medove chlebíčky,kesu😋

27. říj 2020
avatar

Kešu oříšky

27. říj 2020
avatar

Rýžové chlebíčky s mléčnou čokoládou ❤️

27. říj 2020
avatar

Kešu oříšky

27. říj 2020
avatar

Kešu oříšky 😍

27. říj 2020
avatar

Borůvkovou tyčinku

27. říj 2020
avatar

Bananove platky

27. říj 2020
avatar

Sušenky s kakaovou náplní 😊

27. říj 2020
avatar

Jednoznačně kešu, mňam ☺️

27. říj 2020
avatar

Kešu kešu kesu! A ještě bych to bránila před dcerkou 😁

27. říj 2020
avatar

Kesu orisky! 😍

27. říj 2020
avatar

Špaldové sušenky

27. říj 2020
avatar

Kešu ořechy, pokud by se ně nevrhl nejdřív chlap.

27. říj 2020
avatar

@apacheee Špaldové krekry - a to hlavně ze zvědavosti, ještě jsem je neměla.

27. říj 2020
avatar

Určitě Dinkel doppel keks 🙂

27. říj 2020
avatar

kešu oříšky

27. říj 2020
avatar

Špaldové sušenky s kakaovou náplní

27. říj 2020
avatar

Špaldove sušenky s náplní, ty jsou totiž moc mňam 😋.
Pak by následovalo kešu, ryzove chlebíčky s cokoladou, banánky... 😃

27. říj 2020
avatar

Špaldové sušenky s krémovou kakaovou náplní

27. říj 2020
avatar

Špaldové sušenky a kešu oříšky 😍... Ale ty by mi snědl spíše malý 😂, miluje je.

27. říj 2020
avatar

kešu ořechy

27. říj 2020
avatar

Jednoznačně kešu oříšky 🤗😍

27. říj 2020
avatar

Protože bych kesu oříšky nestihla, ty by mi sebral syn, tak banánové chipsy

27. říj 2020
avatar

Jednoznačně kešu.

27. říj 2020
avatar

špaldové sušenky s kakaovou náplní...a nezbyl by ani drobeček :D

27. říj 2020
avatar

Kešu ořechy

27. říj 2020
avatar

Jako první by šly kešu oříšky☺️

27. říj 2020
avatar

Kešu ořechy

27. říj 2020
avatar

Mini susenky vypadaji moc pekne😀

27. říj 2020
avatar

Jednoznačně kešu ořechy

27. říj 2020
avatar

Jako první bych rozbalila banánové plátky, ty mám moc ráda 😉 A děti by se vrhnuly na rýžové chlebíčky s mléčnou čokoládou 🙂

27. říj 2020
avatar

Jednoznačně ty malinové rýžové kolečka. Ty miluju a kradu je dětem. 😆

27. říj 2020
avatar

Určitě kapsicku pro dceru, ma je moc rada.

27. říj 2020
avatar

Ryzove chlebicky medove👍👍👍

27. říj 2020
avatar

Malinové rýžové chlebíčky 👍🔝😍

27. říj 2020
avatar

polomáčenky! Ty miluju za každé situace 🙂

27. říj 2020
avatar

Kešu ořechy 🙂

27. říj 2020
avatar

Ty malé polomáčenky. Mňam. Ty potřebuju!

27. říj 2020
avatar

Rýžové malinove chlebicky

27. říj 2020
avatar

Kešu ořechy ❤️❤️❤️ to je závislost

27. říj 2020
avatar

Kešu oříšky 😍😍😍

27. říj 2020
avatar

Kesu orisky urcite

27. říj 2020
avatar

Já určitě ty mini cokokeksy. 🙂

27. říj 2020
avatar

Špaldové sušenky s krémovou kakaovou náplní.🥰

27. říj 2020
avatar

Sušenky - doppel keks

27. říj 2020
avatar

Já bych jako první snědla ty špaldové sušenky s kakaovou náplní. A pokud by se k balíku dostaly dřív děti, ty by nejdřív vycucly kapsičky 🙂

27. říj 2020
avatar

Kešu orechy

27. říj 2020
avatar

Rozhodne banánové plátky 🙂

27. říj 2020
avatar

Maloškům bych dala každému jeden z příkrmů 🙂

27. říj 2020
avatar

Sušenky špaldové mini a dcérke kapsičku.

27. říj 2020
avatar

Kešu orechy 😋😋😋

27. říj 2020
avatar

kešu 😍

27. říj 2020
avatar

Zacala bych kesu, ale jeste nez bych to stihla, pribehla by mala cacorka a chtela by ovocnou tycinku. Tech se muze uzrat 😋

27. říj 2020
avatar

Rýžové chlebíčky s mléčnou čokoládou 🙂

27. říj 2020
avatar

rýžové chlebíčky s mléčnou čokoládou 😀

27. říj 2020
avatar

Kešu 😘

27. říj 2020
avatar

Já rozhodně kešu a Matýsek kapsičku 😁

27. říj 2020
avatar

Kešu

27. říj 2020
avatar

Kešu oříšky

27. říj 2020
avatar

Já bych si dala se svými dcerkami kešu oříšky, zbožňujeme ne😍

27. říj 2020
avatar

Rozhodně ryzove chlebíčky s čokoládovou polevou, moje oblíbená pochoutka,vlastně celé rodiny.

27. říj 2020
avatar

Já bych první rozbalila banánové chipsy 🙂

27. říj 2020
avatar

Špaldove sušenky pro syna s partnerem a já bych si otevřela kešu ořechy ❤️

27. říj 2020
avatar

Banánové chipsy 🤤

27. říj 2020
avatar

Plněné sušenky!

27. říj 2020
avatar

Kešu oříšky

27. říj 2020
avatar

Určitě kešu a jablečné chlebíčky :-*

27. říj 2020
avatar

Já bych si jako první určitě rozbalila kesu oříšky 😏

27. říj 2020
avatar

Děti by se vrhly na ovocné tyčinky, já na rýžové chlebíčky s čokoládou nebo kešu oříšky. 😊

27. říj 2020
avatar

Spaldove sušenky s krémovou kakaovou náplní 🤩

27. říj 2020
avatar

Mini sušenky s čokoládou. A syn určitě kapsičky 😁

27. říj 2020
avatar

Já malinové chlebíčky, ty miluju, ale tou dobou už by kapsičky byly dávno otevřené a zpucované 😀

27. říj 2020
avatar

Rýžové chlebíčky s polevou 🥰

27. říj 2020
avatar

Polomáčené čokoládové sušenky..

27. říj 2020
avatar

Já určitě ty bio příkrmy, kapsičky. A nejlip obě naráz. Děti už to nejí, ale pro sebe nakupuju pořád 😂😇🤭

27. říj 2020
avatar

Kešu oříšky

27. říj 2020
avatar

Kešu oříšky

27. říj 2020
avatar

Spaldove mini susenky 😋

27. říj 2020
avatar

kešu oříšky

27. říj 2020
avatar

Kešu 😍 ale nebyla bych taková 🐷 a otevřela bych malé také přikrm 😁

27. říj 2020
avatar

Kešu! 🌰🥜🥥

27. říj 2020
avatar

Kešu oříšky🙂

27. říj 2020
avatar

Kesu 😉

27. říj 2020
avatar

Špaldové mini sušenky

27. říj 2020
avatar

Sobě kešu a pro malou boruvkovou tyčinku 🙂

27. říj 2020
avatar

Kešu oříšky 🙂

27. říj 2020
avatar

já bych sáhla po rýžových malinových chlebíčcích, protože je neznám a děcka by rozhodně zblajzly banánové plátky 🙂

27. říj 2020
avatar

Rýžové chlebíčky s mléčnou čokoládou👌

27. říj 2020
avatar

rozhodně kešu, miluju je 😍

27. říj 2020
avatar

Sušenky s kakaovou náplní 😊

27. říj 2020
avatar

Špaldové sušenky s kakaovou náplní

27. říj 2020
avatar

Ryzove s medem.Kvuli kojenemu multialergikovi nemuzu ani spaldu,mlecne,banany ani jablka takze ja bych si vyjedla ty chlebicky a starsi syn by zblajznul vse ostatni.😁

27. říj 2020
avatar

KEŠU ❤️ já i obě děti, 7 a 5 je milují 😀

27. říj 2020
avatar

Určitě jako první kesu.

27. říj 2020
avatar

Banánové chipsy😍 A pak hned to ostatni😉😁

27. říj 2020
avatar

Miluju kesu, takze volba by byla jasna 🙂

27. říj 2020
avatar

Kešu oříšky 🙂

27. říj 2020
avatar

Kesu orisky - ja i dcerky😁

27. říj 2020
avatar

Malinové rýžové chlebíčky

27. říj 2020
avatar

sušenky špaldové mini 😉 mňam

27. říj 2020
avatar

U nás vedou jablečné rýžové sušenky a v patách jsou jim ty malinové 😁.

27. říj 2020
avatar

Plody ledvinovniku západního - kešu, ale i ostatní nebude jistě marné😉🌞

27. říj 2020
avatar

Já určitě kesu. Ale děti určitě kapsičky 🤩

27. říj 2020
avatar

Tycinky s bananem a boruvkami 🤗

27. říj 2020
avatar

Miluji rýžové chlebíčky s mléčnou čokoládou, takže určitě ty 😍

27. říj 2020
avatar

Bananove chipsy

27. říj 2020
avatar

Cokoladove keksiky

27. říj 2020
avatar

Určitě rýžové jablečné chlebíčky 🥰🤗

27. říj 2020
avatar

Kulaté sušenky plněné tmavou čokoládovou náplní, vzpomínka kdy jsem byla s dcerou na bezmléčné dietě, jsou výborné.

27. říj 2020
avatar

Kešu oříšky ❤️

27. říj 2020
avatar

Jednoznačně kešu oříšky, která miluji jak já, tak i obě děti ❣️

27. říj 2020
avatar

Rozhodně sušenky 😊

27. říj 2020
avatar

Rozhodně kešu

27. říj 2020
avatar

Kešu-mnam...miluju kešu...a hned jako druhé rýžové chlebíčky s mléčnou čokoládou😊👌

27. říj 2020
avatar

Rýžové chlebíčky s mléčnou čokoládou

27. říj 2020
avatar

Bych to ani nestihla 3 chlapi v baráku...😂 spaldove sušenky by na mě mohly zbýt

27. říj 2020
avatar

Kešu oříšky a potom hned ryžové chlebíčky s mléčnou čokoládou, mňam!

27. říj 2020
avatar

Spaldove sušenky 💕

27. říj 2020
avatar

Banánové plátky ;)

27. říj 2020
avatar

Špaldove sušenky s kakaovou náplní,♥️

27. říj 2020
avatar

Banánové plátky

27. říj 2020
avatar

Spaldove sušenky🙂

27. říj 2020
avatar

Špaldové sušenky a kukuřičné chlebíčky 🤩

27. říj 2020
avatar

Kešu oříšky ❤

27. říj 2020
avatar

Rozbalili bychom se synem vše najednou a pak postupně ochutnavali, takový malý rautík 😁

27. říj 2020
avatar

Kesu

27. říj 2020
avatar

Kešu oříšky, zrovna mám na ně chuť

27. říj 2020
avatar

Spaldove susenky s kakaovou náplní.

27. říj 2020
avatar

Kešu 🙂

27. říj 2020
avatar

Banánové plátky🙂

27. říj 2020
avatar

Kešu oříšky

27. říj 2020
avatar

Kešu 🤩

27. říj 2020
avatar

Ryzove chlebicky s mlecnou cokoladou

27. říj 2020
avatar

Kešu ořechy

27. říj 2020
avatar

Kešu ořechy a to okamžitě 😁

27. říj 2020
avatar

Kesu orisky 😍

27. říj 2020
avatar

Kešu

27. říj 2020
avatar

Kešu ořechy ❤️

27. říj 2020
avatar

Nějaký sušenky nebo kešu 🙂

27. říj 2020
avatar

Tyčinku s banánem a borůvkami 🤗

27. říj 2020
avatar

Susenky s kremovou naplni, tak jak jine nemusim, tak tyhle jsou top 👍🏻😍

27. říj 2020
avatar

Ryzove chlebicky s čokoládou 🍫

27. říj 2020
avatar

Dolní řada oboje sušenky na kraji 👍

27. říj 2020
avatar

Prikrmy pro děti.

27. říj 2020
avatar

Ja miluji ryzove malinove chlebicky! 🙂

27. říj 2020
avatar

Určitě banánové plátky 🙂

27. říj 2020
avatar

Kesu oříšky.

27. říj 2020
avatar

Rozhodně kešu oříšky ♥️ ale jen kdybych rozbalovala sama, protože manžel se synem by mi je určitě sežrali 😆😅

27. říj 2020
avatar

Jednoznačně kesu oříšky. 😁

27. říj 2020
avatar

rýžová čoko kolečka 🙂

27. říj 2020
avatar

Spaldove susenky 🙂

27. říj 2020
avatar

Špaldové sušenky 🙂

27. říj 2020
avatar

KEŠU oříšky 🥰

27. říj 2020
avatar

Rýžové malinové chlebíčky

27. říj 2020
avatar

Špaldové sušenky 😋

27. říj 2020
avatar

Rýžové chlebíčky s čokoládou

27. říj 2020
avatar

Kešu ❣️

27. říj 2020
avatar

Jednoznačně kešu😍😍😍

27. říj 2020
avatar

Nebudu originální, ale kešu...ty miluji já i děti 🙂

27. říj 2020
avatar

Bio sušené banány ty já miluju

27. říj 2020
avatar

Čokoládové keksy 🙂

27. říj 2020
avatar

kešu ořechy

27. říj 2020
avatar

Kešu 🙂

27. říj 2020
avatar

Banana chipsy 🙂

27. říj 2020
avatar

Kešu 🙂

27. říj 2020
avatar

Kešu ořechy

27. říj 2020
avatar

Boruvkovou tycinku. Dala bych ji synovi, aby se prestal sapat po tom ostatnim 🙈

27. říj 2020
avatar

Špaldove sušenky

27. říj 2020
avatar

Kešu oříšky

27. říj 2020
avatar

Určitě kešu ♥️ ty tam kupujeme po kilech 😁

27. říj 2020
avatar

kešu oříšky

27. říj 2020
avatar

Kesu 😍

27. říj 2020
avatar

Jednoznacne kesu orechy 🙂

27. říj 2020
avatar

Kešu.

27. říj 2020
avatar

Kešu oříšky

27. říj 2020
avatar

Kešu oříšky ☺️

27. říj 2020
avatar

kešu ořechy 😘

27. říj 2020
avatar

Banánové plátky😊🍌

27. říj 2020
avatar

Všechno 😂 ale top jsou kešu.

27. říj 2020
avatar

Js bych hned otevřela kešu oříšky, jsem na nic závislá 🙂

27. říj 2020
avatar

Ryzove chlebicky - ale ktere 🙈😁

27. říj 2020
avatar

Kešu a bananové plátky 😻

27. říj 2020
avatar

Kešu 😜😋

27. říj 2020
avatar

Kešu

27. říj 2020
avatar

Sušenky s kakaovou náplní

27. říj 2020
avatar

Jako první bychom rozbalili špaldové sušenky s krémovou kakaovou náplní, protože je často kupujeme a milujeme tuto zdravější variantu disko sušenek.😊

27. říj 2020
avatar

Banánové plátky.

27. říj 2020
avatar

Rýžové chlebíčky s mléčnou čokoládou.

27. říj 2020
avatar

kešu ořechy

27. říj 2020
avatar

špaldové sušenky

27. říj 2020
avatar

špaldové krekry

27. říj 2020
avatar

Rýžové chlebíčky s mléčnou čokoládou 😋

27. říj 2020
avatar

🤤 to je nádhera 😊 ale myslím, že u nás by se otviraly první kešu 👍🏻

27. říj 2020
avatar

Kesu orisky

27. říj 2020
avatar

Mini špaldové sušenky

27. říj 2020
avatar

Tycinku s bananem a boruvkami 😁

27. říj 2020
avatar

Kešu ořechy. 😋

27. říj 2020
avatar

Jednoznačně rýžové malinové chlebíčky 🙂

27. říj 2020
avatar

Kešu oříšky😂🍀

27. říj 2020
avatar

MILUJU Ryzove chlebicky s mlecnou cokoladou, takze ja urcite ty a moje dcera urcite kapsicky jak ji znam🙂😊

27. říj 2020
avatar

Špaldové sušenky

27. říj 2020
avatar

Špaldove susenky s kakaovou naplni🤩

28. říj 2020
avatar

Určitě kešu oříšky 😍

28. říj 2020
avatar

Špaldové krémové sušenky 👍

28. říj 2020
avatar

Keksíky!

28. říj 2020
avatar

Uzasne krupave bananove platky 😉

28. říj 2020
avatar

Kešu mňam.

28. říj 2020
avatar

rýžové chlebíčky s mléčnou čokoládou

28. říj 2020
avatar

Kešu ořechy

28. říj 2020
avatar

Rýžové chlebíčky s mléčnou čokoládou😁

28. říj 2020
avatar

Já kešu ořechy a Nelča tyčinku s banánem a borůvkami 😋

28. říj 2020
avatar

Urcize bych rozbalila jako prvni ty ryzove chlebicky s cokoladou, mnam. A hned potom by prisly na řadu kešu 😀

28. říj 2020
avatar

Ja rozhodne do kesu a deti by hned vzaly tycinku banan boruvky 🙂

28. říj 2020
avatar

Kešu ořechy miluje naše nejmladší

28. říj 2020
avatar
28. říj 2020
avatar

Kesu, miluju ořechy. Mnam a teď co k snídani, po přečtení těchto dobrot🙂

28. říj 2020
avatar

Záleží, kdo by se k tomu rozbalování dostal první 😊 děti tyčinky s banánem a borůvkami, já špaldové sušenky s kakaovou naplní a manžel banánové plátky 😁

28. říj 2020
avatar

Kešu ořechy

28. říj 2020
avatar

Rýžové chlebíčky s mléčnou čokoládou 😊

28. říj 2020
avatar

Určitě kešu oříšky

28. říj 2020
avatar

Banánové plátky - miluji již od dětství.

28. říj 2020
avatar

Špaldové sušenky s krémovou kakaovou náplní 😊

28. říj 2020
avatar

tyčinku s banánem a borůvkami

28. říj 2020
avatar

Tyčinky s banány a boruvkami by si určitě dala malá, stejně jako asi cely zbytek ale já bych si dala urcite kesu a čokoládové sušenky

28. říj 2020
avatar

Ahoj! Ja teda rozhodne kesu orisky! Synacek asi ty malinove ryzove chlebick, maliny mu jedou!

28. říj 2020
avatar

Kešu oříšky😊

28. říj 2020
avatar

Určitě rýžové chlebíčky s mléčnou čokoládou, ty miluju.

28. říj 2020
avatar

Kešu, ťem nikdy neodolàm

28. říj 2020
avatar

Špaldové sušenky mini vypadají opravdu lákavě, takže po těch bych určitě sáhla hned... ☺️

28. říj 2020
avatar

Rýžové chlebíčky s mléčnou čokoládou ☺️ kupuji je pravidelně 😋

28. říj 2020
avatar

rýžové malinové chlebíčky 🙂

28. říj 2020
avatar

Rýžové chlebíčky s mléčnou čokoládou a dcerka určitě tyčinky s banánem a borůvkami ☺️

28. říj 2020
avatar

Kešu ořechy 😋

28. říj 2020
avatar

Špaldové sušenky

28. říj 2020
avatar

špaldové sušenky s krémovou kakaovou náplní😋

28. říj 2020
avatar

u nás by šly první na řadu malinové rýžové chlebíčky

28. říj 2020
avatar

Rýžové jablečné chlebíčky 😋

28. říj 2020
avatar

Kukuřičné chlebíčky😊

28. říj 2020
avatar

Kešu

28. říj 2020
avatar

No já bych také ujedla🙂 Dala bych si ty rýžové chlebíčky s čokoládou a holky by okamžitě šly po sušených banáncích🙂 A pak by mi určo pomohly s těmi chlebíčky🙂
Ale celkově by po balíčku nezůstal po týdnu drobeček. Máme momentálně úzké soužití se sousedy (všichni sedíme už měsíc doma), takže děcek dohromady na zahradě je 2-6🙂

28. říj 2020
avatar

Kešu

28. říj 2020
avatar

rýžové jablečné chlebíčky 😍

28. říj 2020
avatar

To je dilema 😃 Ale asi ty špaldové mini sušenky 😍

28. říj 2020
avatar

sušenky s kakaovou náplní, i když kešu jsou taky hodně lákavé 🧑🏼‍🍳

28. říj 2020
avatar

Špaldové sušenky jsou za nás TOP

28. říj 2020
avatar

kešu ořechy

28. říj 2020
avatar

kukuřičné chlebíčky

28. říj 2020
avatar

rýžové malinové chlebíčky 😍

28. říj 2020
avatar

Rozhodně kešu oříšky 😍

28. říj 2020
avatar

Kešu oříšky 😉

28. říj 2020
avatar

Kešu oříšky 😍🤗

28. říj 2020
avatar

Určitě by sly první na řadu špaldové sušenky s krémovou kakaovou náplní

28. říj 2020
avatar

První bych rozbalila kešu 😋😋

28. říj 2020
avatar

Ryzove chlebíčky s mléčnou čokoládou 😍

28. říj 2020
avatar

Miluji kešu ořechy takže určitě kešu a potom sušenky s čoko náplní 😁😁😋😋

28. říj 2020
avatar

Kesu orisky

28. říj 2020
avatar
28. říj 2020
avatar

Spaldove susenky

28. říj 2020
avatar

Rýžové chlebíčky s mléčnou čokoládou 🤩

28. říj 2020
avatar

mini sušenky s čokoládou

28. říj 2020
avatar

Kešu oříšky 😍

28. říj 2020
avatar

2x BIO příkrm jablko, hruška & jahoda, 100 g. Náš Kačourek tyhle ovocné kapsičky miluje ❤

28. říj 2020
avatar

Určitě kešu ořechy 😊

28. říj 2020
avatar

Určitě by to byly rýžové chlebíčky s mléčnou čokoládou 😍

28. říj 2020
avatar

Špaldove sušenky

28. říj 2020
avatar

Kešu 😍

28. říj 2020
avatar

Kesu oříšky 🥰

28. říj 2020
avatar

Rýžové chlebíčky s mléčnou čokoládou a špaldové krekry

28. říj 2020
avatar

Spaldove susenky

28. říj 2020
avatar

Kešu oříšky

28. říj 2020
avatar

Záludná otázka 🤔 😂, ale jako 1 by byli banánové plátky

28. říj 2020
avatar

Špaldove minisusenky

28. říj 2020
avatar

Špaldové míní sušenky

28. říj 2020
avatar

Rozhodně tycinku s bananem a boruvkami 😊

28. říj 2020
avatar

Já banánové chipsy a asi by dlouho nevydržely 😁☺️

28. říj 2020
avatar

Kesu a hned po nich spaldove susenky s kremovu kakaovou naplni

28. říj 2020
avatar

Kesu 😊

28. říj 2020
avatar

Kešu oříšky

28. říj 2020
avatar

Kešu oříšky ❤

28. říj 2020
avatar

Spaldove mini sušenky 🥰 bublis by okamžitě snedla kešu oříšky a naše stará fena miluje bananove plátky. A nejlepší je, ze chlap by nám nic nesezral 🤭

28. říj 2020
avatar

Já určitě kešu a dcerka banánové plátky 😉

28. říj 2020
avatar

Zaručeně kešu - velký hit u naší tříleťačky 😂

28. říj 2020
avatar

Určitě kešu oříšky

28. říj 2020
avatar

Polomáčenky ❤. Syn určitě ovocné tyčinky 😁

28. říj 2020
avatar

Já rozhodně kešu. 😁

28. říj 2020
avatar

Špaldové krekry 🙂

28. říj 2020
avatar

Já nejdříve kešu a kluci by se pustili do sušenek a zapíjeli by je přesnídávkou👍😁

28. říj 2020
avatar

Kešuuuu💖

28. říj 2020
avatar

Určitě kešu!! 😋

28. říj 2020
avatar

Já rozhodně kešu ořechy ♥️

28. říj 2020
avatar
28. říj 2020
avatar

Sušenky s kakaovou náplní 😍

28. říj 2020
avatar

První kešu a hned pak sušené banány 🙂

28. říj 2020
avatar

Kešu oříšky

28. říj 2020
avatar

Jablečné krekry 👍

28. říj 2020
avatar

Kešu ořechy

28. říj 2020
avatar

Jako první bych určitě rozbalila banánové plátky😊, ostatní dobroty by mi určitě rozbalila moje malá neteř, protože ráda všechno ochutnává😅.

28. říj 2020
avatar

Kešu ořechy

28. říj 2020
avatar

špaldové sušenky s krémovou kakaovou náplní 😋

28. říj 2020
avatar

banánové plátky miluju ♥ 🙂

28. říj 2020
avatar

Rozhodne kesu. Miluju ořechy, navic jich jako vegetarian a skoro vegan musim jist vic nez male mnozstvi, abych do sebe dostala potrebne latky. A taky jsem ted po operaci tlamy a fakt se tesim na oriskyyyy a ne porad jen kase 🙈

28. říj 2020
avatar

Prvni by se na balicek vrhl syn a ten by si vzal jablečná rýžová kolečka. Až by došla řada na me, tak bych asi neveděla, co dřív, líbí se mi tam spousta věcí, ale byly by to asi sušené banány 😊

28. říj 2020
avatar

kešu a špaldové sušenky 😋

28. říj 2020
avatar

Určitě by to byly rýžové chlebíčky s mléčnou čokoládou 😉

28. říj 2020
avatar

Ryzove jablecne🙂)))

28. říj 2020
avatar

Určitě kešu a dcerky kapsičky

28. říj 2020
avatar

Jednoznačně kesu

28. říj 2020
avatar

Hmm můj mlsný jazýček by se olízl po kešu oříškach😀

28. říj 2020
avatar

Kešu oříšky 🤤

28. říj 2020
avatar

Urcite kesu!

28. říj 2020
avatar

Určitě špaldové sušenky s krémovou kakaovou náplní🥰

28. říj 2020
avatar

Sušenky špaldové mini :D

28. říj 2020
avatar

Ujíždím na oříškách, takže kešu, mňam 🙂

28. říj 2020
avatar

Špaldové sušenky s krémovou kakaovou náplní

28. říj 2020
avatar

Tyčinka s banánem a boruvkami 😊

28. říj 2020
avatar

Určitě kešu oříšky

28. říj 2020
avatar

Rýžové kolečka a bio kapsičky

28. říj 2020
avatar

Kešu oříšky...uoříškovala bych se 🙂

28. říj 2020
avatar

banánové plátky určitě

28. říj 2020
avatar

Jako první bych musela malému otevřít kapsičku, ale hned potom bych si pochutnala na kešu oříškách 😉

28. říj 2020
avatar

Já bych nejdřív malé rozbalila rýžový mlsky a sobě špaldové sušenky s krémovou kakaovou náplní 😊

28. říj 2020
avatar

Kešu ořechy

28. říj 2020
avatar

Tyčinku s banánem a borůvkami, úplně jsem na to teď dostala chuť 🙂.

28. říj 2020
avatar

Stoprocentne ovocnou tycinku s bananem a boruvkami. 🙂

28. říj 2020
avatar

Rozhodně kešu oříšky !

28. říj 2020
avatar

Za mne kesu orisky a deti utcite ovocne tycinky😏

28. říj 2020
avatar

Já bych si rozbalila ryzove chlebíčky s mléčnou cokoladou

28. říj 2020
avatar

Já zaručeně špaldové sušenky s krémovou kakaovou náplní 🙂

28. říj 2020
avatar

Nejspíš rýžové chlebíčky s čokoládou. Dlouho jsem je neměla a teď jsem na ně dostala obrovskou chuť 🙈

28. říj 2020
avatar

Kešu ořechy 😊

28. říj 2020
avatar

Špaldove susenky s kremovou naplni. Ale deti by byly rychlejsi a to by asi zvitezlily kesu.

28. říj 2020
avatar

Ja bych hned otevrela kesu a deti ty spaldove susenky s kremovou naplni 😁 ale podelili bychom se 😉😅

28. říj 2020
avatar

sušenky s čokoládou 😀

28. říj 2020
avatar

Rýžové malinove chlebicky

28. říj 2020
avatar

Ryzove chlebíčky medove.

28. říj 2020
avatar

Tyčinku s banánem a borůvkami, protože ty dcera miluje a jak je vidí, hned je musím rozbalit 😀

28. říj 2020
avatar

Tyčinku s banánem a borůvkami 😊

28. říj 2020
avatar

Kešu 😍

28. říj 2020
avatar

Ryzove chlebicky s mlecnou cokoladou

28. říj 2020
avatar

Banánové plátky 😉

28. říj 2020
avatar

Špaldové sušenky 🍫

28. říj 2020
avatar
28. říj 2020
avatar

Na 100% kesu orisky. Mnam mnam 😋

28. říj 2020
avatar

Kešu ořechy.

28. říj 2020
avatar

Špaldové sušenky s krémovou kakaovou náplní 🍪🍫

29. říj 2020
avatar

Špaldové sušenky s krémovou kakaovou náplní 😻🤰🏻

29. říj 2020
avatar

špaldové krekry 🙂

29. říj 2020
avatar

Kešu oříšky, mňam ☺️

29. říj 2020
avatar

kešu oříšky 🤪

29. říj 2020
avatar

Kešu ořechy 😋

29. říj 2020
avatar

Já bych si rozbalila kešu oříšky, ale myslím, že kdyby dvojčata byly rychlejší, určitě by holky zblably kapsičky.. 😉❤️😋

29. říj 2020
avatar

Kešu oříšky 🙂

29. říj 2020
avatar

Ovocné kapsičky u nás naše tři děti milují, tak asi ty by vyhrály

29. říj 2020
avatar

Bananove platky, ty muzu jist na kila😊😍

29. říj 2020
avatar

Já miluju banánové chipsy.

29. říj 2020
avatar

špaldové sušenky s krémovou kakaovou náplní ty sou mňam 😁

29. říj 2020
avatar

mini špaldové sušenky

29. říj 2020
avatar

Kešu 🤩

29. říj 2020
avatar

rýžové jablečné chlebíčky 🍎

29. říj 2020
avatar

Kešu 🥰❤

29. říj 2020
avatar

Kešu ořechy😉

29. říj 2020
avatar

banánové plátky

29. říj 2020
avatar

milujem oříšky, takže určitě kešu, a pak taky banánový plátky jsem dlouho neměla...🙂

29. říj 2020
avatar

jednoznačně příkrm pro dceru abych si pak mohla nerušeně vychutnat rýžové chlebíčky s medem 🙂 mňam

29. říj 2020
avatar

Kešu ořechy.

29. říj 2020
avatar

Rýžové chlebíčky medové 🙂

29. říj 2020
avatar

Banánové plátky,ty už jsem roky neměla,mňam. 🙂

29. říj 2020
avatar

Čokoládové sušenky

29. říj 2020
avatar

Banánové plátky 😊

29. říj 2020
avatar

Ty rýžové medové chlebíčky, když jsi je tak vychválila 🙂

29. říj 2020
avatar

No ja rozhodne ryzove chlebicky s cokoladou. U nas balenie padne do 10 minut, pretoze (asi je to dedicne) moje dieta je schopne zjest aj tri hned po sebe

29. říj 2020
avatar

Kesu oříšky 😊

29. říj 2020
avatar

Ryzove chlebicky s cokoladou

29. říj 2020
avatar

špaldové sušenky s krémovou kakaovou náplní ❤️

29. říj 2020
avatar

Kešu, kešu, kešu ❤️😊

29. říj 2020
avatar

Coko susenky a kesu🤤🤤🤤🤤❤️

29. říj 2020
avatar

Rozhodně kešu oříšky 😍😍

29. říj 2020
avatar

Spaldove sušenky ☺️ polite cokoskou

29. říj 2020
avatar

Rýžové jablečné chlebíčky 😀

29. říj 2020
avatar

Kde je čokoláda tam jdu první, takže špaldové sušenky s krémovou kakaovou náplní.

29. říj 2020
avatar

špaldové sušenky s krémovou kakaovou náplní

29. říj 2020
avatar

Kešu ořechy ty milujeme ❤

29. říj 2020
avatar

Kešu ořechy

29. říj 2020
avatar

Kešu 😍

29. říj 2020
avatar

Spádové sušenky s krémovou kakaovou náplní, ty by i děti otevřely jako první 😁

29. říj 2020
avatar

Určitě malinové chlebíčky 😊

29. říj 2020
avatar

Jasná volba kešu 😍😋

29. říj 2020
avatar

Já určitě mini sušenky 😋

29. říj 2020
avatar

Kešu oříšky

29. říj 2020
avatar

Špaldové sušenky nebo kešu

29. říj 2020
avatar

Špaldové sušenky s krémovou kakaovou náplní

29. říj 2020
avatar

Kešu oříšky

29. říj 2020
avatar

Bananove chipsy 😉

29. říj 2020
avatar

Tycinku s boruvkami 😍

29. říj 2020
avatar

Kesu orisky ❤️😊

29. říj 2020
avatar

Miluji kešu oříšky

29. říj 2020
avatar

Kešu oříšky

29. říj 2020
avatar
29. říj 2020
avatar

Špaldové mini sušenky.😉

29. říj 2020
avatar

Kešu 🤤

29. říj 2020
avatar

určite kešu 🙂

29. říj 2020
avatar

Kešu oříšky ☺️

29. říj 2020
avatar

Já určitě kešu 😉

29. říj 2020
avatar

Banánové chipsy 🤤

29. říj 2020
avatar
29. říj 2020
avatar

Kešu oříšky, miluju je

29. říj 2020
avatar

Kešu ořechy

29. říj 2020
avatar

Kešu, mňam 😍

29. říj 2020
avatar

Ryzove jablecne chlebicky. Ty jsem jeste nemela 😉

29. říj 2020
avatar

Teda opravdu krásná soutěž.
Ja bych šla rozhodně nejprve po kešu.

29. říj 2020
avatar

🎁 kešu ořechy, 150 g.

29. říj 2020
avatar

Sušenky

29. říj 2020
avatar

Kapsičky.. Dcera by mi nedala čas na rozbalení ničeho jiného 😆

29. říj 2020
avatar

Susenky s kremovou naplni 🙂

29. říj 2020
avatar

Kesu orisky. 👍

29. říj 2020
avatar

Kešu oříšky 👍

29. říj 2020
avatar

Banánové plátky ❤

29. říj 2020
avatar

Rýžové malinové chlebíčky...mňam

29. říj 2020
avatar

Určitě kešu oříšky, aby na mě zbylo🙂

29. říj 2020
avatar

sušenky s kakaovou náplní. kešu bych si nechala jako to nejlepší nakonec❤

29. říj 2020
avatar

Kesu.... Oříšků není nikdy dost

29. říj 2020
avatar

Kesuuuu, mnaaam....

29. říj 2020
avatar

Pravděpodobně by se tu rozbalili první špaldové sušenky s kakaovou náplní 🍁

29. říj 2020
avatar

Kešu oříšky 😋, ale ty jsem teda už pěkně dlouho neměla. 😱

29. říj 2020
avatar

Kešu ořechy ☺

29. říj 2020
avatar
Autor komentář smazal
avatar

špaldové sušenky s kakaovou náplní ☺a jeden syn ovocnou kapsičku a druhy ovocnou tyčinku 😍

29. říj 2020
avatar

Určitě banánové plátky! Jednu dobu jsem na nich pěkně ujížděla, ale už jsem je dlouho neměla. 💛

30. říj 2020
avatar

Každopádně kešu oříšky 😘

30. říj 2020
avatar

Spaldove sušenky 🌸✔️

30. říj 2020
avatar

Kešu orisky, mnam😋

30. říj 2020
avatar

Kesu oriskyyy,mnaaam ;)

30. říj 2020
avatar

Urcite susenky ;)

30. říj 2020
avatar

Rozbalila bych jako první sušenky špaldové mini, při každém nákupu v DM kupujeme špaldové sušenky s hořkou kakaovou náplní a ty citrónové, nebe v puse 😍

30. říj 2020
avatar

Polomáčené a k tomu dobrá káva... Mňam.

30. říj 2020
avatar

Kešu oříšky a krekry ! 😀

30. říj 2020
avatar

Detskou ovocnou tycinku... Na tech ted ujizdim. Synator o to nestoji, ale ja se muzu umlatit a po kesu teeez.

30. říj 2020
avatar

Rýžové chlebíčky s mléčnou čokoládou - poslední dobou si je dopřávám často. Díky manželovi a starší dceři bych přišla zaručeně o sušenky s čokoládou a naše mladší by se vrhla na kapsičky ♥️

30. říj 2020
avatar

Špaldové mini sušenky.

30. říj 2020
avatar

Kešu ořechy 🥰

30. říj 2020
avatar

Urcite kešu ořechy, milujeme cela rodina

30. říj 2020
avatar

Kešu oříšky 😋

30. říj 2020
avatar

Kesu oříšky 🤷‍♀️

30. říj 2020
avatar

Hned bych se pustila do jakýchkoliv ryžových chlebicku 😉

30. říj 2020
avatar

Sušený banán! Bezkonkurenčně

30. říj 2020
avatar

kešu oříšky ❤

30. říj 2020
avatar

Kešu oříšky

30. říj 2020
avatar

spaldove krekry

30. říj 2020
avatar

Jako první by padly za vlast kešu oříšky. 😉

30. říj 2020
avatar

U mě by jako první zmizely rýžové chlebíčky s mléčnou čokoládou.

30. říj 2020
avatar

Kešu oříšky

30. říj 2020
avatar

Oříšky 🤗🤗

30. říj 2020
avatar

Polomáčené mini sušenky ❤

30. říj 2020
avatar

Kešu oříšky 🌰🥜

30. říj 2020
avatar

Banánové plátky. Dcera je miluje.

30. říj 2020
avatar

Já bych rozbalila jako první 🎁 rýžové malinové chlebíčky <3

30. říj 2020
avatar

špaldové sušenky s krémovou kakaovou náplní

30. říj 2020
avatar

Kešu oříšky

30. říj 2020
avatar

Banánové plátky

30. říj 2020
avatar

rýžové chlebíčky medové

30. říj 2020
avatar

Kešu a banánové plátky

30. říj 2020
avatar

Kesu oříšky

30. říj 2020
avatar

špaldové sušenky s krémovou kakaovou náplní, 330 g 🙂

30. říj 2020
avatar

já špaldové sušenky, pokud by mne teda nepředběhl syn s příkrmem jablko, hruška, jahoda 🙂

30. říj 2020
avatar

Určitě kešu ořechy 🤤

30. říj 2020
avatar

Kešu oříšky 😃

30. říj 2020
avatar

kešu ořechy jsou top 🙂

30. říj 2020
avatar

špaldové sušenky s krémovou kakaovou náplní

30. říj 2020
avatar

špaldové sušenky s krémovou kakaovou náplní

30. říj 2020
avatar

Kešu oříšky 🙂

30. říj 2020
avatar

Obávám se že bych to první rozbalit nestihla, než bych se rozkoukala syn už by měl otevřené malinové rýžové chlebíčky, naštěstí by se aspoň podělil 😀❤️

30. říj 2020
avatar

Kešu ořechy

30. říj 2020
avatar

Já určitě rýžové jablečné chlebíčky...miluju jablíčka..kdekoli a čemkoli

30. říj 2020
avatar

Jak znám moje děti, které by se dostali do balíčku jako první, tak by zmizeli kapsičky.

30. říj 2020
avatar

Kešu oříšky,miluju je 😉

30. říj 2020
avatar

Kešu oříšky a čokoládové mini sušenky 🙂

30. říj 2020
avatar

Když bych rozbalovala sama tak kešu 😉

30. říj 2020
avatar

JÁ špaldové sušenky s krémovou kakaovou náplní, pokud bych rozbalovala sama 🙈 Když by u toho byla dcera, tak 100% ovocná tyčka.

30. říj 2020
avatar

Kešu ořechy

30. říj 2020
avatar

špaldové sušenky s krémovou kakaovou náplní

30. říj 2020
avatar

kešu oříšky 🙂

30. říj 2020
avatar

Ryzove jablečné chlebicky ☺️🍏

30. říj 2020
avatar

špaldové sušenky s kakaovou náplní =) akorát netuším kolik by toho zbylo na mě =D

30. říj 2020
avatar

Za mě kešu oříšky.

30. říj 2020
avatar

🎁 špaldové sušenky s krémovou kakaovou náplní, 330 g

30. říj 2020
avatar

špaldové mini sušenky

30. říj 2020
avatar

kešu ořechy 🙂

30. říj 2020
avatar

Kesu oříšky.

30. říj 2020
avatar

Podle obrázku ty polomáčenky - asi špaldové mini ?

30. říj 2020
avatar

Rýžové chlebíčky, těch se můžu užrat.😍😂

30. říj 2020
avatar

Rýžové malinove chlebíčky 😍

30. říj 2020
avatar

Špaldové mini sušenky😁

30. říj 2020
avatar

Jednoznačně kešu oříšky ❤️

30. říj 2020
avatar

Špaldové sušenky s krémovou kakaovou náplní ❤️

30. říj 2020
avatar

Cokoliv s čokoládou, co by zrovna bylo navrchu 😁

30. říj 2020
avatar

Asi bych si vybrala rýžové chlebíčky s mléčnou čokoládou.

30. říj 2020
avatar

Doma "ujíždíme" na všech druzich oříšku, ale kesu to je top! Dcera zase miluje rýžové chlebíčky.
Jsem tady na dm nová a musím říct, že se opravdu dozvím vše zajímavé a dnes mi došly poštou adventní kalendáře, tak už to jen vydržet a neotevrit...

30. říj 2020
avatar

Já osobně bych první otevřela kešu. Moje děti ovocné kapsy.

30. říj 2020
avatar

Špaldové sušenky

30. říj 2020
avatar

Kešu ořechy

30. říj 2020
avatar

špaldové sušenky s krémovou kakaovou náplní

30. říj 2020
avatar

za mě rýžové polystyreny máčené v čokoládě

30. říj 2020
avatar

špaldové sušenky

30. říj 2020
avatar

Kešu oříšky

30. říj 2020
avatar

tyčinka s banánem a borůvkami

30. říj 2020
avatar

ovicne kapsicj, ty by totiz chteli deti.. ja bych si otevrela az kdyz by meli oni v rucickach co chteji 😊

30. říj 2020
avatar

kešu ořechy, 150 g

30. říj 2020
avatar

Kesu oříšky, mnaaaam

30. říj 2020
avatar

Banánové plátky🙂

30. říj 2020
avatar

Rýžové chlebíčky s mléčnou čokoládou ❤️😋

30. říj 2020
avatar

kešu ořechy 😍

30. říj 2020
avatar

Banánové oplatky

30. říj 2020
avatar

Rýžové chlebíčky medové

30. říj 2020
avatar

Jednoznačně kešu oříšky. ❤️

30. říj 2020
avatar

rýžové chlebíčky s mléčnou čokoládou

30. říj 2020
avatar

asi kešu, nic jiného asi nebudu moct, rodina si ale pošmákne 🙂

30. říj 2020
avatar

první bych rozbalila banánové plátky

30. říj 2020
avatar

špaldové sušenky s krémovou kakaovou náplní

30. říj 2020
avatar

Nejprve kešu🙂

30. říj 2020
avatar

kešu ořechy, 150 g

30. říj 2020
avatar

Určitě bananove plátky 😉

30. říj 2020
avatar

špaldové sušenky s krémovou kakaovou náplní

30. říj 2020
avatar

Urcite kesu orisky

30. říj 2020
avatar

já oříšky ale syn by byl určitě rychlejší a rozbalil první věc, kde je čokoláda 😄

30. říj 2020
avatar

Já určitě kešu oříšky, ale jak znám dcerky, tak by se na to vrhly dřív a hned ochutnávaly

30. říj 2020
avatar

rýžové chlebíčky s mléčnou čokoládou

30. říj 2020
avatar

tyčinku s banánem a borůvkami, ještě by mi dvě zbyly😉o🙂

30. říj 2020
avatar
30. říj 2020
avatar

Špaldové sušenky 😃

31. říj 2020
avatar
31. říj 2020
avatar

Určitě jablečné rýžové chlebíčky -ale moc by mě toho nezbylo protože by to zahlédli děti a měla bych po mlsání 😀 jsou to supi 😀
Ale je toho víc,co bych rozdělala a děti by mi pomohli s konzumaci 😀

31. říj 2020
avatar

čokosušenky

31. říj 2020
avatar

miluju kešu, takže kešu oříšky

31. říj 2020
avatar

Banánové plátky 🍌

31. říj 2020
avatar

Čokosušenky❤️❤️❤️

31. říj 2020
avatar

určitě kešu!

31. říj 2020
avatar
Autor komentář smazal
avatar

já banánové chips, manžel keše a děti kapsičku 🙂

31. říj 2020
avatar

Čokoládové sušenky

31. říj 2020
avatar

Tak první kapsicky pro malou a ja kešu😊

31. říj 2020
avatar

Určitě sušenky mini špaldové mnam 🙂

31. říj 2020
avatar

Ooo kešu 🤦🏻

31. říj 2020
avatar

Rýžové chlebíčky s mléčnou čokoládou

31. říj 2020
avatar

Prvně bych sáhla po kapsičce a dala ji synovi a pak bych se šla někam schovat s kešu ořechy 🙂

31. říj 2020
avatar

Urcite kesu.

31. říj 2020
avatar

banánové plátky 🙂

31. říj 2020
avatar

Špaldové sušky jsou nej!

31. říj 2020
avatar

tyčinku s banánem a borůvkami

31. říj 2020
avatar

Rýžové chlebíčky s mléčnou čokoládou 😋🍫

31. říj 2020
avatar

Jako první bych si dala kešu oříšky.

31. říj 2020
avatar

kešu oříšky

31. říj 2020
avatar

Určitě kešu oříšky 🤗🤗🤗

31. říj 2020
avatar

Kešu oříšky

31. říj 2020
avatar

Tyčinky s boruvkami a bananem!

1. lis 2020
avatar

Hmmm...velké dilema...ale asi by vyhrály kešu🙂

1. lis 2020
avatar

banánové plátky, 150 g

1. lis 2020
avatar

Jednoznačně rýžové malinové chlebíčky 😊

1. lis 2020
avatar

urcite susene banany 🙂

1. lis 2020
avatar

kapsičky a kešu oříšky

1. lis 2020
avatar

Kešu oříšky😇

1. lis 2020
avatar

Ja spaldove susenky s naplni :D, dcery by se servaly o kapsicky 🙂

1. lis 2020
avatar

Kušu oříšky;)

1. lis 2020
avatar

Kešu oříšky 🙂

1. lis 2020
avatar

Miluju čokoládu, takže chlebíčky a pak sušenky 😀

1. lis 2020
avatar

Mini špaldove sušenky..mňam

1. lis 2020
avatar

Kešu oříšky 🙂

1. lis 2020
avatar

Kešu ořechy

1. lis 2020
avatar

kešu oříšky.. 🙂

1. lis 2020
avatar

Určitě kešu oříšky

1. lis 2020
avatar

Ryzove chlebicky. 😇

1. lis 2020
avatar

Urcite spaldove susenky 🍪😋

1. lis 2020
avatar

Kapsičku 🙂

1. lis 2020
avatar

Ryzove chlebicky v mlecne cokolade moje nerest ❤

1. lis 2020
avatar

Kešu oříšky...opravdu miluju😂🙂

1. lis 2020
avatar

Kešu a rýžové chlebíčky 🥰

1. lis 2020
avatar

Spaldove sušenky s naplní 🤤

1. lis 2020
avatar

Bananove chipsy

1. lis 2020
avatar

Kešu ořechy

1. lis 2020
avatar

Kesu orechy a sezrala bych je cele sama 😀

1. lis 2020
avatar

Já sušenky, dcera taštičku a manžel ořechy 🙂

1. lis 2020
avatar

Banánový chipsy, ty jo, mam na ně takovou chuť!!!

1. lis 2020
avatar

Kešu oříšky 🤩🐿

1. lis 2020
avatar

Kešu ořechy

1. lis 2020
avatar

Asi bych jako první rozbalila banánové plátky 🙂.

1. lis 2020
avatar

jako pere se to ve mě jestli kešu nebo ty čokokeksy...no klidně oboje najednou 😅

1. lis 2020
avatar

Já bych určitě jako první rozbalila špaldové sušenky s krémovou kakaovou náplní a moje děti by se určitě vrhli na ovocné kapsičky, které u nás nesmí nikdy chybět ❤️

1. lis 2020
avatar

Malinové chlebíčky pro děti, které je milují a minulé je snědly na posezení

1. lis 2020
avatar

Banánové plátky. Ty můžeme doma všichni ❤️🙂

1. lis 2020
avatar

Chlebíčky s čokoládou

1. lis 2020
avatar
1. lis 2020
avatar

Kešu oříšky 😊

1. lis 2020
avatar

Já bych se nejdřív vrhla na tyčinku s banánem a borůvkami🙂

1. lis 2020
avatar

Kešu ořechy 🙂

1. lis 2020
avatar

Spadlove sušenky s kremovou náplní

1. lis 2020
avatar

Ovocne tycinky pro syna

1. lis 2020
avatar

Určitě kešu oříšky...😊

1. lis 2020
avatar

Kešu oříšky a pak hned banány 😀

1. lis 2020
avatar

No ja bych si otevrela spaldove susenky, ale mlady by se jako prvni vrhl po ovocnych tycinkach.

1. lis 2020
avatar

Kešu ❤️ a Domča boruvkovou tyčinku 🙂

1. lis 2020
avatar

Kešu ořechy,miluji je

1. lis 2020
avatar

Kešu 🙂

1. lis 2020
avatar

Kešu ❤️❤️❤️

1. lis 2020
avatar

Rýžové malinové chlebíčky ❤️

1. lis 2020
avatar

Banánové plátky 🍌

1. lis 2020
avatar

Ryzove malinove chlebicky 🙂

1. lis 2020
avatar

Tyčinku s banánem a borůvkami

1. lis 2020
avatar

Banánové plátky 🙂

1. lis 2020
avatar

Mnam 😁 Nejdrive bych si dala kesu 😍

1. lis 2020
avatar

Taky mám nejradši kešu😍

1. lis 2020
avatar

Jednu z těch věcí s čokoládou 😍😋🤩, je mi jedno jakou, protože čokoláda 😅

1. lis 2020
avatar

Rozhodně kešu

1. lis 2020
avatar

Jednoznačně : rýžové malinové chlebíčky, ty jsme ještě neměli 😍

1. lis 2020
avatar

Rozhodně malinove ryžové chlebíčky 😍

1. lis 2020
avatar

Já kešu oříšky, muž špaldové minisušenky a synek rýžové jablečné chlebíčky.👍 🙂

1. lis 2020
avatar

Špaldové sušenky s krémovou kakaovou náplní. Uz teď mám na ně chuť.

1. lis 2020
avatar

Ovocné tyčinky

2. lis 2020
avatar

prikrm, ty ja muzu.. 🙂

2. lis 2020
avatar
4. lis 2020